» »

Vracilo stipendije

Vracilo stipendije

Lea98 ::

Pozdravljeni,
Zanima me glede vračila štipendije. In sicer ravnokar sem izvedela, da mi ni uspelo narediti zadnjega izpita, prav tako je bil to tudi zadnji rok. Konec meseca septembra imam zelo dobro priložnost za zaposlitev, ki bi mi v teh časih prišla še kako prav. Zato me zanima to če se vpišem v letnik samo evidenčno, da lahko opravim ta izpit ali se lahko kljub temu zaposlim ter kako je s štipendijo? Prejemam državno štipendijo in me zanima jo je treba ob tem vračati ali kako?

Lp.

tikitoki ::

Lea98 je izjavil:

Pozdravljeni,
Zanima me glede vračila štipendije. In sicer ravnokar sem izvedela, da mi ni uspelo narediti zadnjega izpita, prav tako je bil to tudi zadnji rok. Konec meseca septembra imam zelo dobro priložnost za zaposlitev, ki bi mi v teh časih prišla še kako prav. Zato me zanima to če se vpišem v letnik samo evidenčno, da lahko opravim ta izpit ali se lahko kljub temu zaposlim ter kako je s štipendijo? Prejemam državno štipendijo in me zanima jo je treba ob tem vračati ali kako?

Lp.


Lahko prosis za odpis. Se posebaj v primeru, ce imas utemeljene razloge. To leto je nenavadno s tem, da imamo pandemijo. Verjetnost, da ti pogledajo skozio prste je zato vecja.

Ne vem kako je v tem trenutku. Naceloma te ne bodo terjali takoj in mogoce lahko naredis v naslednejm roku in jim ob pozivu samo se posljes potrdilo o opraveljenih studijskih obveznostih.

Mislim, da bi bilo nesmiselno zamuditi priloznost za dobro zaposlitev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

martincek1 ::

Ne rabiš prosit za odpis imo. Kontaktiraj CSD, in jim razloži situacijo. Verjetno ne bodo komplicirali, če v roku enega leta dokončaš študij, pač jim pošlješ dokazilo, da ti manjka en predmet in da boš dokončala in bi to moglo bit to.

MasterTade ::

Čakaj, boš ponavljala letnik? V tem primeru lahko prosiš za zamrznitev štipendije 1 leto, ampak moraš potem res narest drugo leto
Mors omnia aequat


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Štipendija (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Šola
1917474481 (14209) History
»

Vrnitev državne štipendije

Oddelek: Loža
3113347 (10286) MadMicka
»

Vračanje štipendije, si lahko kaj sami vzamejo z računa ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7833537 (13740) next3steps
»

26 leto starosti in opcije

Oddelek: Šola
187059 (4884) SaXsIm
»

Vračilo štipendije državi oz. kako se izognit?

Oddelek: Šola
3320217 (17880) Firebat

Več podobnih tem