» »

Podaljšanje statusa zaradi covid-19

Podaljšanje statusa zaradi covid-19

Tiha voda ::

Zanima me ali je že kdo izkoristil ta vladni "bonbonček" študentom in katere okoliščine so dovolj utemeljene, da gre zadeva skozi in je prošnji ugodeno?

Zanima me tudi kako izgleda nadaljevanje študija brez statusa, ali lahko kot pavzer obiskuješ predavanja višjega letnika in celo opravljaš izpite?

tikitoki ::

Vprašaj v referatu.

FTad ::

Tiha voda je izjavil:

Zanima me ali je že kdo izkoristil ta vladni "bonbonček" študentom in katere okoliščine so dovolj utemeljene, da gre zadeva skozi in je prošnji ugodeno?

Zanima me tudi kako izgleda nadaljevanje študija brez statusa, ali lahko kot pavzer obiskuješ predavanja višjega letnika in celo opravljaš izpite?


večinoma moraš plačati obiskovanje vaj in izpite

Tiha voda ::

Za izpite že opravljenega letnika vem, da je treba plačati, me pa zanima, kako je z izpiti naslednjega letnika, ali jih lahko opravljaš kot občan, predavanja naj bi bila načeloma javna in vsakomur dostopna.

Hydros ::

Če se z profesorjem dogovoriš lahko delaš izpite (vsaj tako sem slišal) plača se ponavadi samo 4ti in 5ti rok

tikitoki ::

Tiha voda je izjavil:

Za izpite že opravljenega letnika vem, da je treba plačati, me pa zanima, kako je z izpiti naslednjega letnika, ali jih lahko opravljaš kot občan, predavanja naj bi bila načeloma javna in vsakomur dostopna.


Vecinoma lahko. Kaksne vaje so pa druga stvar.

Jaz bi za zacetek oddal prosnjo, da ti dovolijo vpis v visji letnik brez vseh opravljenih obveznosti.

Tiha voda ::

Taki prošnji je ugodeno samo, če imaš utemeljene razloge zakaj nisi opravil obveznosti in dokaze za to. Od možnih razlogov bi zame prišel v poštev samo covid-19, pa še tu bi bilo treba uporabiti veliko domišljije, če bi sploh šlo skozi, zato bo verjetno treba pavzirati. Bi bilo pa fajn, če bi se dalo kakšen izpit v naprej opraviti, vaje pri vseh predmetih niso obvezne, literatura je tudi na voljo, dvomim pa, da bi bili izpiti brezplačni. Verjetno je tudi odvisno od faksa do faksa in celo od profesorja do profesorja, itak se nameravam pozanimati v referatu ampak se šele v ponedeljek odpre, zato sprašujem tukaj kakšne so kaj izkušnje drugih.

Zgodovina sprememb…

Cruz ::

Tiha voda je izjavil:

Za izpite že opravljenega letnika vem, da je treba plačati, me pa zanima, kako je z izpiti naslednjega letnika, ali jih lahko opravljaš kot občan, predavanja naj bi bila načeloma javna in vsakomur dostopna.
Če imaš pogoje za opravljanje naslednjega letnika. Če nimaš, ti ne bodo dovolili, boš moral najprej izpolnjevati pogoje za vpis v naslednji letnik in komaj takrat delati predmete za naslednji letnik. Bodo pa izpiti plačljivi ja.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Tiha voda ::

Meniš torej, da če opravim manjkajoče pogoje v zimskem roku, da bi mi lahko dovolili opravljati predmete višjega letnika v poletnem semestru? A dejansko obstaja kakšen splošen pravilnik glede tega?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Popravni izpiti

Oddelek: Šola
101744 (1410) buttplugs
»

Pogojno napredovanje v višji letnik - FE

Oddelek: Šola
256188 (5686) AmaranthK
»

imam 3 popravne izpite ter eneg nisem utegnila popravit kaj naj storim

Oddelek: Šola
4114301 (12320) WarpedGone

SŠ in popravni izpiti

Oddelek: Šola
2210433 (9075) Venum
»

Ponavljanje - študent

Oddelek: Šola
122080 (1777) Predator

Več podobnih tem