» »

Aplikacije za sledenje stikom zaradi koronavirusa bodo kmalu nepotrebne

1 2
3
»

nekikr ::

Evo, to je to, zmagal si. Iskrene čestitke. Polivinil masko ti pošljejo pa po pošti skupaj s priznanjem za naj forumaša. Koga brigajo številke, procenti, izjave zdravnikov, resni problemi, če je pa sogovornik nekje najbrž pozabil vejico! Ha!

Predlagam, da na urgenci uvedejo, poleg triaže (kjer takoj v jarek vržejo vse, ki ne bi dočakali izvida 10 urnega testa) tudi delovno mesto slovenista, ki bo v jarek zmetal tiste, ki bodo grdo ali nepravilno zapisali opis poškodbe. Da se ve, da naše zdravstvo deluje, je delovalo in bo delovalo. Le nič ne sme biti narobe s tabo, ker vsi čakajo na tiste 3 s covidom.

Tomi ::

Na srečo sem da (in to sem preventivno naredil) samodejne posodobitve lepo izklopiti. Bo pa za Apple PR slabo, ker veliko uporabnikov sedaj ne bo posodabljajo telefonov.
metrodusa.blogspot.com

zasekaroza ::

Tomi je izjavil:

Na srečo sem da (in to sem preventivno naredil) samodejne posodobitve lepo izklopiti. Bo pa za Apple PR slabo, ker veliko uporabnikov sedaj ne bo posodabljajo telefonov.

Na žalost večina ljudi podpira to

Tomi ::

zasekaroza je izjavil:

Tomi je izjavil:

Na srečo sem da (in to sem preventivno naredil) samodejne posodobitve lepo izklopiti. Bo pa za Apple PR slabo, ker veliko uporabnikov sedaj ne bo posodabljajo telefonov.

Na žalost večina ljudi podpira to

Zakaj na žalost?
metrodusa.blogspot.com

sbawe64 ::

Tomi je izjavil:

Na srečo sem da (in to sem preventivno naredil) samodejne posodobitve lepo izklopiti. Bo pa za Apple PR slabo, ker veliko uporabnikov sedaj ne bo posodabljajo telefonov.

Brez skrbi, tudi na take bo Apple mislil.

Tako kot je M$ pri Win10.
2020 is new 1984
Corona World order
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

OstaniZdrav - slovenska aplikacija za sledenje stikom (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Varnost
11524683 (12968) DeeJay
»

Covid-19 spodbudil sodelovanje Appla in Googla (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
8614740 (12397) vostok_1

Več podobnih tem