» »

Distanciranje zaradi covida-19 odpihnilo številne nalezljive bolezni

1
2
»

Koko008 ::

DarwiN je izjavil:

zasekaroza, tebe bi jaz poslal v eno shit-hole rdečo zvezno državo, kamor tudi spadaš.. Kakšna Florida ali še bolje Teksas.. Tam ga furajo "250 km/h", če pa umreš, so pa tako ali tako krivi demokrati, manjšine, Hillary, ipd, tko da ni panike..

Koko008 je izjavil:

Kaj ko bi preprečili epidemijo AIDS-a tako da bodo vsi izven zakonski spolni odnosi prepovedani?

Nekako tako neumno se sliši tale "social diatancing".

Imam še boljšo idejo.. Kaj ko bi ustavili COVID pandemijo tako, da po zakonu ukažemo vsem državljanom nositi kondome 24/7 ?


Ja pa vsak par ki hoče otroka mora dobiti posebno dovolilnico za nezaščiten spolni odnos, podpisano iz strani našega velikega vodje.😂

Če bi samo 10% toliko truda kot ga posvečamo preprečiti tega prehlada posvetili reševanju dejanskih problemov svetovnega merila kot so revščina in zaščita okolja bi naredili človeštvu dosti večjo uslugo, kot pa da se gremo skrivalnice in maškarade ter s tem ne delamo nič druga kot nepopravljivo gospodarsko in psihično škodo ter navsezadnje tudi DEJANSKE zdravstvene težave.

vostok_1 ::

Powers that be, ni v interesu reševati probleme plebsev, dokler plebsi ne vdirajo v njihove domove kot poplava ali horda lačnih podgan.
Do tedaj imajo dovolj privatnih plaž na katerih se jim lahko relaksirano jebe za vas.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Matejjjjj ::

dexterboy je izjavil:

Zdele komi prebral vse komentarje ter se kar pošteno nasmejal pri nekaterih... ja, res je, kako naj človek ve, da ima Covid, ako ne gre pod dolgo palčko, ki gre v nos? ?
Ta Covid bi se moral obravnavati isto kot vsi ostali sevi gripe. Pa so ga politika in mediji spremenili v pošast, pognali ljudem strah v kosti in iz prebivalstva naredili pohlevne ovčke. Seveda se ljudje s tem ne strinjajo, saj gre vendar ZA ŽIVLJENJA, ne zavedajoč se tega, da vse nas čaka nekega dne ruša... ene prej, druge kasneje. To, da se trgovcev ni spominjalo med korona je žalostno...Zdravstveno osebje je bilo pa preobremenjeno? Pa kako lahko nasedate tem pravljicam?
Prišli smo do točke, kjer je velika večina NORMALNEGA življenja, ki smo ga poznali leto nazaj, izgubljena. In ljudje, namesto, da BI RAZMIŠLJALI s svojo glavo, kritično in question everything, verjamejo rumenemu tisku, medijem ala 24kur, Fox news in podobno... Jagoda na vrhu smetane so pa zgodbe ljudi, ki so preboleli Covid in imajo sedaj huuude posledice... No, jaz osebno, ki sem dal skozi pol kokoške med zaprtjem občin, niti naš poštar, ki pokriva center prestolnice, nisva spoznala še nikogar, ki bi imel diagnozo Covida, kaj šele zbolel ali pa prebolel to kugo 21 stoletja... Človek se zares vpraša, kje je že tisti komet, da trešči v Zemljo?


Vem, da boš težko prebral kar bom napisal, vendar....

DA, POZNAM DVE OSEBI, KI STA ZBOLELI.

PRVA IMA 40, JE ASTMATIK IN JE APRILA BILA TEDEN DNI NA KISIKU. NJENA PLJUČNA FUNKCIJA JE UNIČENA, PLJUČA IMA FIBROTIČNA.

DRUGA OSEBA JE DEKLE, ŠPORTNICA V 20+, THE TOP BEJBA. V DRUŽINI JE BIL COVID, ONA BREZ NEKIH SIMPTOMOV. DIAGNOSTIKA POKAZALA KASNEJE TUDI ZELO POŠKODOVANA PLJUČA, NE VEDO KAKO.

VELIKO ŠKODE ZA COVIDOM IN TEMI ATIPIČNIMI PLJUČNICAMI BO ČEZ LETA, SAJ POŠKODBA PLJUČ ZELO SKRAJŠA ŽIVLJENSKO DOBO.

Briga me za Covid, jaz bi ukrepe v stilu delq na daljavo, šolanj ana daljavo, imel pozimi že zaradi ostalih respiratornih dogodkov, ki nam vsako leto sesujejo šolstvo, zdravtsvo in gospodarstvo. Dal sem čez 3 otroke, vem kaj to pomeni. Najbolj bodo proti piskali učitelji, saj so ostali praktično brez dela, zamenjala jih je IT.

Zgodovina sprememb…

doktorproof ::

dway je izjavil:

Druga stvar poleg respiratorjev, ki lahko hitreje peljejo bolnike v smrt ali obstaja tudi kaksna korelacija visje smrtnosti med tistimi, ki so se lansko leto cepili proti navadni gripi? Nekateri pravijo, da je v mestu Bergamo na severu Italije bilo ena najvisjih koncentracij umrlih zarad covid. Nekateri pravijo da je bilo tam tudi najvisja koncentracija cepljenih proti navadni gripi. Ali je mozna korelacija?



m0LN4r ::

Ko mene zgrabi prehlad 1x na dve leti, sem en teden v postelji in od 7 dni ene 4 dni komaj diham, da niti ne spim.
Zdaj bo leto pa pol od zadnjega prehlada. Pa nebi rekel, da imam TOP imunski sistem, tudi ce TOP sportam. Ponavadi glih ko sportam sem bolj obcutljiv in zmatran.

Dam skozi tudi 1000 ljudi na dan, tk da, se ne sekiram neki.

Glede pljuc se tut ne sekiram, smo dovolj izpusnih plinov in marsicesa vdihavali skozi leta.

Matej, jaz tut poznam eno TOP sportno, balerino. Prehranjuje se nadpovprecno zdravo.
Je pa izmed vseh na sihtu nadpovprecno na bolniski cez celo leto. Prehlajena, gripasta je vsak 2. mesec.

Ni pa TOP bejba, mogoce je to problem.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

HappyPills ::

Matejjjjj je izjavil:

dexterboy je izjavil:

Zdele komi prebral vse komentarje ter se kar pošteno nasmejal pri nekaterih... ja, res je, kako naj človek ve, da ima Covid, ako ne gre pod dolgo palčko, ki gre v nos? ?
Ta Covid bi se moral obravnavati isto kot vsi ostali sevi gripe. Pa so ga politika in mediji spremenili v pošast, pognali ljudem strah v kosti in iz prebivalstva naredili pohlevne ovčke. Seveda se ljudje s tem ne strinjajo, saj gre vendar ZA ŽIVLJENJA, ne zavedajoč se tega, da vse nas čaka nekega dne ruša... ene prej, druge kasneje. To, da se trgovcev ni spominjalo med korona je žalostno...Zdravstveno osebje je bilo pa preobremenjeno? Pa kako lahko nasedate tem pravljicam?
Prišli smo do točke, kjer je velika večina NORMALNEGA življenja, ki smo ga poznali leto nazaj, izgubljena. In ljudje, namesto, da BI RAZMIŠLJALI s svojo glavo, kritično in question everything, verjamejo rumenemu tisku, medijem ala 24kur, Fox news in podobno... Jagoda na vrhu smetane so pa zgodbe ljudi, ki so preboleli Covid in imajo sedaj huuude posledice... No, jaz osebno, ki sem dal skozi pol kokoške med zaprtjem občin, niti naš poštar, ki pokriva center prestolnice, nisva spoznala še nikogar, ki bi imel diagnozo Covida, kaj šele zbolel ali pa prebolel to kugo 21 stoletja... Človek se zares vpraša, kje je že tisti komet, da trešči v Zemljo?


Vem, da boš težko prebral kar bom napisal, vendar....

DA, POZNAM DVE OSEBI, KI STA ZBOLELI.

PRVA IMA 40, JE ASTMATIK IN JE APRILA BILA TEDEN DNI NA KISIKU. NJENA PLJUČNA FUNKCIJA JE UNIČENA, PLJUČA IMA FIBROTIČNA.

DRUGA OSEBA JE DEKLE, ŠPORTNICA V 20+, THE TOP BEJBA. V DRUŽINI JE BIL COVID, ONA BREZ NEKIH SIMPTOMOV. DIAGNOSTIKA POKAZALA KASNEJE TUDI ZELO POŠKODOVANA PLJUČA, NE VEDO KAKO.

VELIKO ŠKODE ZA COVIDOM IN TEMI ATIPIČNIMI PLJUČNICAMI BO ČEZ LETA, SAJ POŠKODBA PLJUČ ZELO SKRAJŠA ŽIVLJENSKO DOBO.

Briga me za Covid, jaz bi ukrepe v stilu delq na daljavo, šolanj ana daljavo, imel pozimi že zaradi ostalih respiratornih dogodkov, ki nam vsako leto sesujejo šolstvo, zdravtsvo in gospodarstvo. Dal sem čez 3 otroke, vem kaj to pomeni. Najbolj bodo proti piskali učitelji, saj so ostali praktično brez dela, zamenjala jih je IT.


Itak, ker vsi lahko delajo od doma. Najbolje jim domov poslat otroke iz šole ter vrtcev pa naj se znajdejo. Ne da bo to dolgoročno bolj pogubno za gospodarstvo ter vse te generacije kot sam covid. lol. Kere mate eni.

dexterboy ::

Kere? Kako kere?
Genijalne! Zmagovite! Neprecenljive!
Edino, kar me veseli, je to, da vsa ta "gamad", ki zagovarja zapiranje, distanciranje, delo od doma in podobne, ne zna v naravi še ognja zakuriti, kaj šele, da bi znali sami zase poskrbeti...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

LitralSM ::

HappyPills je izjavil:

Po statistiki smo spjevci npr najbolj zdrav del družbe. Ni plačane bolniške ni bolezni :)

Tudi SPjevci imate plačano bolniško.
Ampak ker ste sami sebi delodajalec, si prvi mesec plačujete sami.

HappyPills ::

Tako, plačamo si jo tako, da delamo :D.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Statistika in COVID-19 (strani: 1 2 3 431 32 33 34 )

Oddelek: Loža
1663102372 (75382) BigWhale
»

Atipične pljučnice (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10111483 (9536) vilicarist
»

Pandemija koronavirusa je velika priložnost za robote

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
245569 (4131) Invictus

Več podobnih tem