» »

Telefonski pogovori na prenosnem zvocniku

Telefonski pogovori na prenosnem zvocniku

Nasvetka ::

Pozdravljeni, prosim, ce mi lahko kdo pomaga.
Soseda je kupila v Hoferju prenosni zvocnik, ne vem, kateri. Ta zvocnik lovi telefonske pogovore vec ljudi, vkljucno moje. A mi lahko kdo razlozi, kako je to mogoce? Ni sala. Povedala mi je natancno za en pogovor, ki ga je slisala in se kaj drugega.
Torej rada bi vedela za kaksen zvocnik gre in kaj storiti, da njen zvocnik ne bo lovil pogovorov?

Hvala za pomc 🙄
  • predlagalo izbris: wajdujc ()

Skyfall ::

Soseda te malo heca, ker to žal ni mogoče, no razen, če je bila s kozarcem naslonjena na steno, ki ločuje tvoje stanovanje od njenega:D

showsover ::

ja (naceloma) se naj ne bi vec naprav (sploh) avtomatsko povezalo z enim blue tooth zvocnikom.

mihagr ::

Nič neobičajnega. Lastnica telefona je imela bluetooth vključen, lastnica zvočnika, pa bluetooth na svojem telefonu izključen. Prižgan zvočnik se je povezal na prvi telefon, ki ga je našel. In če imaš na svojem telefonu kontrolo katera naprava se prijavlja izključeno, potem .......

klemenSLO ::

Ta je malo čudna.
Novoješi BT zvočniki sicer omogočajo da se nanje poveže več naprav.
Vendar kot poznam delovanje moraš na svojem telefonu vsaj PRVIČ ročno povezati napravo.
ko pa je enkrat povezana se pa zna telefon sam naslednjič povezati na napravo.

Si se morda kdaj dejansko povezala na napravo?
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Skyfall ::

Načeloma nebi potem več slišala sogovornika, ker če se poveže z bluetoothom mikrofon, potem deluje preko tistega bluetooth zvočnika in ker ne bi več slišala sogovornika bi prekinila?

</head> ::

Bo moral OP povedat kako informacijo več. Do takrat je pač trol.

Vsi sklepate da gre za bluetooth. Jaz mislim da gre za poceni zvočnik in poceni prenosni domači telefon. Oba komunicirata po podobni RF frekvenci in se slišita...

Torej vprašanje za OP: Za kak telefon gre? Za kak zvočnik gre? Reči sosedi, da ti pokaže, do takrat lahko sklepaš, da te nateguje. Ali pa ti hoče povedat, da tako na glas govoriš, da te ona v dnevno sobo sliši.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšen bluetooth zvočnik? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
18645717 (3404) Pithlit
»

Dva bluetooth zvočnika ali eden?

Oddelek: Zvok in slika
425578 (4772) Darko!
»

Budget surround soundsystem za dnevno

Oddelek: Zvok in slika
475964 (4749) Bearrorist
»

Radio in trije različni prostori

Oddelek: Zvok in slika
345217 (3953) Ales
»

Prostoročno telefoniranje + Avtomobil, kaj priporočate

Oddelek: Mobilne tehnologije
129453 (8828) milica

Več podobnih tem