» »

Milo Poletje

Milo Poletje

1
2
»

hr_natakar ::

Ali pa kot bi rekel Bryan Adams, the best days of my life, summer of '69 '20

WizzardOfOZ ::

Ker sem že par tednov vsako popoldne na malt in v švic, ker gonim mešalec, mi tako poletje čisto ustreza. Lahko bi bilo še bolj hladno.

hr_natakar ::

Danes ni bilo ravno milo poletje. Ampak vse je za nekaj dobro. Vsaj savne mi ni potrebno placat in potenje izloca strupe iz telesa. :)

Gejspodar ::

hr_natakar je izjavil:

Danes ni bilo ravno milo poletje. Ampak vse je za nekaj dobro. Vsaj savne mi ni potrebno placat in potenje izloca strupe iz telesa. :)


Potenje ne izloča nobenih strupov iz telesa. Jetra izločajo strupe iz telesa.

zasekaroza ::

Bilo je lepo dokler je trajalo. Zdaj pa spet ta pofukana vročina. Kr neki.

hr_natakar ::

Gejspodar je izjavil:

hr_natakar je izjavil:

Danes ni bilo ravno milo poletje. Ampak vse je za nekaj dobro. Vsaj savne mi ni potrebno placat in potenje izloca strupe iz telesa. :)


Potenje ne izloča nobenih strupov iz telesa. Jetra izločajo strupe iz telesa.


Kam jih jetra izlocijo? Jetra precistijo. To si ti nekaj zamesal. Potenje da skozi kozo ne izloca strupov je dober vic. Danes ni bilo dost sonca. Milo poletje na vrhuncu poletja.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Comandante je izjavil:

Vrhunsko vreme je letos. Manj temperaturnih ekstremov, posledicno manj neviht s toco, dovolj padavin da ni nobene suse. Najboljse poletje zadnjih 10 let (morda se dlje, pa se ne spomnim).

Vse kar je nad 37 stopinj je sranje, ker ne mores biti zunaj, brez da se pregrejes. Se na motorju ti vroce piha. Tam pomaga samo se v vodo namocena majica.


Poletje je super ampak edini problem je to da ne more bit like 14-21 dni skupaj enakomernih 28-30 stopinj vsak dan in da večer ne pade pod 19... Ne pomnim kdaj me je nazadnje poleti zvečer tolkokrat hladilo kot letos ko smo sedeli na piknikih... to se mi prejšnja leta julija ni dogajalo...

rezator je izjavil:

kixs je izjavil:

Pa tole si preberi - ni vse crno/belo:
https://environmentalprogress.org/big-n...


Seveda ni vse črno in belo. Kakor večina stvari v življenju. Jaz sem samo rekel, da se ozračje segreva. In to so dejstva. K temu tudi pripomore izpust co2 v ozračje. Tudi to so dejstva. In on tega v članku ne zanika.


Jaz pa trdim da se ZEMLJA ohlaja... nekoč ob nastanku je namreč ZEMLJA bila bolj vroča kot danes... in dokler ne preseže temperatur na Zemljinem površju ob nastanku ko je bila goreča krogla lahko mirno akademsko zaključiva da se Zemlja ohlaja oz. je podhlajena glede na nastanek...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Mato989 ::

Comandante je izjavil:

Vrhunsko vreme je letos. Manj temperaturnih ekstremov, posledicno manj neviht s toco, dovolj padavin da ni nobene suse. Najboljse poletje zadnjih 10 let (morda se dlje, pa se ne spomnim).

Vse kar je nad 37 stopinj je sranje, ker ne mores biti zunaj, brez da se pregrejes. Se na motorju ti vroce piha. Tam pomaga samo se v vodo namocena majica.


Dobro, vse kar je nad 37 je res ekstra vroče in neprijetno, ampak imam "paciente" ki jamrajo kako vroče je pri 29... ideala za poletje je tam redne temperature z čimmanj nihanja okrog 29-31 stopinj... pa večer ne pod 18...

Če je poleti čez dan pod 26 to sploh ni poletje, če pa je nad 35 pa je res že hica, ampak če moram zbirat da bi bilo julija 20 ali pa 35 vzamem raje več kot manj, enako kot pozimi raje -30 kot pa 5 stopinj =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kixs ::

Te dni je problem presneto visoka vlaga!!

Pri nas je bila vceraj ob 15:30 minimalna kar 56% in to ob temperaturi 34stC! Danes pa maksimalna 92% ob 6:42 pri temperaturi 21.5stC! Pa pri nas vceraj ni padal dez.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kixs ()

IL_DIAVOLO ::

Suhoparno vreme ubija ja. Samo tece in tece ;((

kixs ::

Suhoparen ima po moje malo drugacen pomen.

hr_natakar ::

Naslednjih 7 dni napovedujejo nic vec kot 29 stopinj. Super bo!

Vazelin ::

hr_natakar je izjavil:

Naslednjih 7 dni napovedujejo nic vec kot 29 stopinj. Super bo!

upam, da še vlaga ne bo previsoka8-)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

zasekaroza ::

Dobro, vse kar je nad 37 je res ekstra vroče in neprijetno, ampak imam "paciente" ki jamrajo kako vroče je pri 29... ideala za poletje je tam redne temperature z čimmanj nihanja okrog 29-31 stopinj... pa večer ne pod 18...

Napaka, čez dan ne rabiš več kot 25, ponoči pa nekne 15.

acookook ::

Vazelin je izjavil:

hr_natakar je izjavil:

Naslednjih 7 dni napovedujejo nic vec kot 29 stopinj. Super bo!

upam, da še vlaga ne bo previsoka8-)

Saj to, če je vroče-vroče je kul, če pa je vlažno-vroče (tudi okoli 25) je pa jeba

zasekaroza ::

Danes je lepo vreme :)

BigWhale ::

Dajte si najt en chatroom za nabijanje o tem kolk vam je vroce in kaksno vreme je trenutno.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako pogoste se tuširate? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15816900 (10071) Scaramouche
»

SOVRAŽIM poletje (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16523071 (15959) branimirII
»

Julij najtoplejši mesec od začetka meritev

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
3411863 (9496) Gavran
»

Toplotna črpalka za vodo (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
7318895 (16672) mn

Več podobnih tem