» »

iphone se 2020? ja/ne

iphone se 2020? ja/ne

1 2
3
»

XS!D3 ::

Ravnokar probal, odprl iMazing, kliknil na Messages, desni klik na bilokater conversation in Export to text ... dela :)

hojnikb ::

XS!D3 je izjavil:

Ravnokar probal, odprl iMazing, kliknil na Messages, desni klik na bilokater conversation in Export to text ... dela :)

Vernik!!! Sigurno fejkaš.








:))
#brezpodpisa

Zimonem ::

Večinoma gre to prek exchange servejev. S txt, pdf pa iTunes je nekje 500 let pred leseni žlico.

poweroff ::

Evo, sem potegnil iMazing in prvi problem je, da download gumb ne dela, oz.je treba malo pobrskati po spletni strani, da najdeš link.

Prenesem, namestim, poženem.

Reče, da mora narediti backup... po pol ure plus dela pride backup proces do 100%, nato pa javi: "Backup database doesn't exists".

Tule pravijo, da je to zato, ker je iOS preveč nov:
https://support.imazing.com/hc/en-us/ar...

Sem pa potegnil dol zadnjo verzijo.

Naslednji predlog? ;)
sudo poweroff

poweroff ::

Ah, zdaj vidim v čem je problem.

Potegnil sem verzijo 1, ki ni kompatibilna z iOS 10.

Ampak na download strani (https://imazing.com/download), verzije 2 ni na voljo. No, pravzaprav je, ampak ko klikneš na gumb, ti javi, da ti bo poslal link. Link pa spet kaže na download stran.

No, stvar je v tem, da je treba iti gor z Windowsi. Potem ti šele ponudi prenos EXE.

Amazing, res... :))

me prav zanima kdo je delal usability načrt...
sudo poweroff

XS!D3 ::

Nah nevem, jst sm na prvi strani kliknil Download, inštaliral brez problema in je vse delalo z iOS 13.6 (iz že obstoječega backupa, tako da je šlo takoj). Sicer pa pač nek random 3rd party app, ki mi ga je google vn vrgel za tvoj problem, če se ti ne da ubadat z sqlite bazo itd.. Je pa res da sem na MacOS. Kaj obstaja za tvoj priljubljen desktop OS pa nimam pojma.

poweroff ::

Ja, na MacOS si. Znotraj zlate kletke stvari delajo.

Če hočeš ven, pa ne več.
sudo poweroff

pirat ::

Matthai,
kako pa resis problem prenizke hitrosti ko gres s konjsko vprego na avtocesto? Pa kako dnevno resujes izzive potapljanja z biciklom? Tečt hodis v japonkah, pol pa drsi?

billy ::

Jaz sem tudi nabavil 2020 SE, moram priznati, da sem zelo impresioniran, pozitivno.

Moti pa me ena stvar. V telefonu imam dve številki, različnega operaterja. Torej ena fizična SIM in ena eSIM.
Dogaja pa se sledeče, ko se pogovarjam na katerikoli izmed številk, je druga številka nedosegljiva. Tudi če med pogovorom preverim "črtice" zgorej levo, vidim, da mi drugo omrežje "vrže ven". Je to normalno za iphone ali je kje kakšna nastavitev, čeprav mi ni jasno kaj bi bilo.

poweroff ::

Kolikor vem na kitajskih telefonih te stvari delajo... kar ti nakazuje rešitev.
sudo poweroff

billy ::

Rade volje bi imel kitajskega, a ne obstaja noben "novejši", ki je 4.7" zaslona, kar mi je bistvenega pomena pri uporabi telefona.

XS!D3 ::

Kolikor vem tako delujejo prav vsi Dual SIM Dual Standby telefoni (vključno z iPhone 12 Pro Max, OnePlus 8 Pro, Samsung Galaxy S21 Ultra 5G, Huawei P40 Pro, Oppo Find X2 Pro, itd.). Dual Active zahteva precej več podvojenega hw, večjo porabo baterije in je precej bolj redka stvar.

billy ::

Aha, makes sensa ja, se mi je zdelo da tako to pač je.

Mogoče pa čas da skinem 2 številki :)

MrStein ::

Dela, če imaš eno številko preko VoIP (SIP) ali drugi internetni protokol... ;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

poweroff ::

billy je izjavil:

Aha, makes sensa ja, se mi je zdelo da tako to pač je.

Mogoče pa čas da skinem 2 številki :)

Evo, to je rešitev pri uporabi Apple produktov. Znižaš pričakovanja, pa je Apple kar naenkrat "vredi"... :))
sudo poweroff

hojnikb ::

But when samsung does it, it's all cool.
#brezpodpisa

billy ::

MrStein je izjavil:

Dela, če imaš eno številko preko VoIP (SIP) ali drugi internetni protokol... ;)


Kako pa to nastavim?

MrStein ::

Težko, to storitev ukinjajo (Telekom VoIP).

Lahko se kličeš preko Skype (preko prave telefonske številke) ali drugih "tujih" ponudnikov.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

poweroff ::

Saj ne obstaja samo Telekomov VoIP.
sudo poweroff

XS!D3 ::

poweroff je izjavil:

billy je izjavil:

Aha, makes sensa ja, se mi je zdelo da tako to pač je.

Mogoče pa čas da skinem 2 številki :)

Evo, to je rešitev pri uporabi Apple produktov. Znižaš pričakovanja, pa je Apple kar naenkrat "vredi"... :))

No napiši še nek primerljiv telefon, ki je dual active SIM.

billy ::

Zdaj pa vidim, da mi pošiljanje MMS ne deluje. Na nobeni številki.

Lahko pa prejemam. MMSe torej.

Piše, da pošiljanja MMSov ni omogočeno, čeprav so nastavitve prave in tudi v nastavitvah je vklopljena opcija MMS. 8-O

hojnikb ::

kater operater?
#brezpodpisa

billy ::

Telemach je fizični SIM, Telekom pa eSIM. Ampak ne dela pošiljanje na nobene, sprejemanje pa.

hojnikb ::

si slučajno uvozo kakšne stare smse ali mmse?
#brezpodpisa

billy ::

Sem ja. Napaka?

hojnikb ::

ja. mene je ta špas enako hecal. Sn pobrisal stare mmse, pa je delal. Poskusi.
#brezpodpisa

MrStein ::

billy je izjavil:


Moti pa me ena stvar. V telefonu imam dve številki, različnega operaterja. Torej ena fizična SIM in ena eSIM.
Dogaja pa se sledeče, ko se pogovarjam na katerikoli izmed številk, je druga številka nedosegljiva. Tudi če med pogovorom preverim "črtice" zgorej levo, vidim, da mi drugo omrežje "vrže ven". Je to normalno za iphone ali je kje kakšna nastavitev, čeprav mi ni jasno kaj bi bilo.

To se baje ne dogaja, če uporabljaš VoLTE.
Na 3G je tak tak.
Na 2G pa je to normalno.

Če VoLTE ne dela, pa je en "workaround", da narediš preusmeritev v primeru nedosegljivosti, da ti posreduje klic na drugo številko.

Lahko pa kupiš telefon znamke Čing Dong, kot svetuje Matthai (sicer ful zagovarja transparentnost, ampak tu očitno prevaga uporabnost pred varnostjo).
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

billy ::

Ampak res, kak sem nor. Samo preusmeritev naredim pa roka. Itak mi je pomembno, da imam biznis dosegljivost vedno.

Hvala, vedno obstaja rešitev :)
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

iPhone nasveti (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
20526860 (16592) buttcrack
»

Apple predstavil nov poceni iPhone SE (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
32849343 (34066) MrStein

Prehod android - IOS ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14023975 (20790) Mavrik
»

Prehod iz Androida na iOS, mnenja za in proti (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
13235831 (31159) klinker

Več podobnih tem