» »

Kontroler za PC igre

Kontroler za PC igre

          ::

Mi morda lahko kdo pomaga v zvezi s kontrolerjem za PC igre. Pred kratkim sem se registriral v Steam in kot prvo nabavil GTA 5. Sedaj bi si rad nabavil en kontroler, ki bi bil po možnosti uporaben še v kakšni igri. Kabel / wireless mi je vseeno, bi pa rad kaj takega, da ni potrebnega preveč hekanja za usposobitev (se mi ne da). Kaj običajno uporabljate za GTA 5 na PCju?
  • predlagal izbris: acookook ()

Firebat ::

Misko in tipkovnico :)

          ::

Ne, to mi ni tako všeč.

rdecaluc ::

Xbox one kontroler je kr super zadeva. Na windows je odlično podprt in praktično v vseh igrah tudi.
Est modus in rebus. ,typos

Firebat ::

Drugace pa bilokateri kontroler pa ime programa "Xpadder" pa na lahko sprogramiras tipke po zelji, dela preverjeno.

Boobiz ::

Jst furam Logitech F710. Nisem še mel težav s podporo v špilih.
I'm drunk, what's your excuse?

          ::

rdecaluc je izjavil:

Xbox one kontroler je kr super zadeva. Na windows je odlično podprt in praktično v vseh igrah tudi.

A to original ali bilokateri za xbox?

Boobiz je izjavil:

Jst furam Logitech F710. Nisem še mel težav s podporo v špilih.


V GTA V deluje?

Zgodovina sprememb…

          ::

Tale Logitech je videti OK, tudi cena, edino kar me bega je, da na uradni strani piše, da podpira windowse do verzije 8, berem pa tudi, da naj bi bile z njim težave z zadnjo verzijo (2004) windowsov 10, ter da ga je bilo že prej potrebno nameščati kot xbox kontroler.

   -S\/\/-   ::

Sam sem bil ravno pred kratkim v podobni dilemi. Odločil sem se za Xbox One plošček. Bom pa izkoristil temo še za svoje vprašanje: obstaja običajna varianta, taka z USB ključkom za brezžično igranje na PCju ter taka z mikro USB kablom, prav tako za igranje na PCju. Ali gre v vseh primerih za isto varianto? Se pravi, če kupim običajnega ali takega z donglom, ali lahko z njima igram preko kabla?

          ::

Tale xbox one bi znal biti zanimiv tudi zame. Potrebujem ga pa na dveh računalnikih, na enem se igra s kavča in bi bil wireless priklop, na drugem je lahko kabel. Ali ima wireless kaj zamika?

yayo ::

xbox one nima konkurence, nativno sodeluje z windowsi, s steamom ni problema. Kaj drugega se kupi le, če ni dovolj denarja in potrebuješ kaj ekstremno poceni.

   -S\/\/-   je izjavil:

Sam sem bil ravno pred kratkim v podobni dilemi. Odločil sem se za Xbox One plošček. Bom pa izkoristil temo še za svoje vprašanje: obstaja običajna varianta, taka z USB ključkom za brezžično igranje na PCju ter taka z mikro USB kablom, prav tako za igranje na PCju. Ali gre v vseh primerih za isto varianto? Se pravi, če kupim običajnega ali takega z donglom, ali lahko z njima igram preko kabla?

je en sam model. Če ga sploh še prodajajo z donglom je to le zato, ker ga kupec potrebuje za igranje na pcju. Drugače je skoraj vsak poceni bluetooth dongle ok. Pogooglaj. Asus USB adapter Bluetooth 4.0 BT400 nima problemov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

          ::

Kaj pa USB, ali ima standarden priključek ali potrebuje poseben kabel?

rdecaluc ::

Originalni XboxOne kontroler. Dobiš ga za 40€ skupaj z USB donglom za wireless. Prek aplikacije v windowsih ga lahko tudi posodobiš ali pa spremeniš tipke.
Est modus in rebus. ,typos

Zmajc ::

Osebno uporabljam kar PS4 kontroler, dela np z steam controller settings in wireless donglom

yayo ::

rdecaluc je izjavil:

Originalni XboxOne kontroler. Dobiš ga za 40EUR skupaj z USB donglom za wireless. Prek aplikacije v windowsih ga lahko tudi posodobiš ali pa spremeniš tipke.


ja, nekaj časa je bil komplet na mimovrste in enaa za to ceno ampak trenutno boš dal 67 evrov pri Funtechu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

opeter ::

Jaz pa še vedno uporabljam generično kopijo starega Xbox 360 igralnega ploščka (presenetljivo dobro in precizno delujejo analogne gobice glede na plačano ceno -> 12 EUR).
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

yayo ::

          je izjavil:

Kaj pa USB, ali ima standarden priključek ali potrebuje poseben kabel?

standard micro usb na enem koncu, na drugem usb. Kupi poceni polnilne baterije in kitajski polnilec za brezžično igranje.

yabuk ::

obvezno xbox one. ta je res preizkušeno najboljši kontroler.
Ob izidu Xbox series x (prazniki, december 2020), pa pride ven še novi kontroler, ki bo imel polnilno baterijo in usb c priključek (bo bolj future proof).

          ::

Hvala vsem za konstruktivne predloge. Nabavil kontroler od Xbox One, skupaj z brezžičnim vmesnikom za PC. Zadevo vtaknil v PC, pritisnil gumba za povezavo na vmesniku in kontroleju in to je bilo to. Ker ni bilo nobenega sporočila o nameščanju nove opreme sem bil še malo skeptičen, vendar GTA 5 deluje z njim brez problema.

yayo ::

iz Microsoft store si lahko skineš aplikacijo Xbox Accessories, ki ti bo dodala nekaj ne-nujnih funkcij in omogočila updejtanje firmwara.

          ::

bom, hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Xbox One (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Konzole
1347296082 (15796) filip007
»

Gamepad (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
666523 (2537) Gagatronix
»

Kateri gamepad? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5512938 (10901) yero7
»

Gamepad

Oddelek: Kaj kupiti
192159 (1772) r3dkv1c4

Več podobnih tem