» »

Kateri gamepad?

Kateri gamepad?

1
2
»

dottor ::

Sej žičnega sem iskal. Ima dovolj dolg kabel, da ni nek problem.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Sim33 ::

Pozdravljeni. V tem tednu sem kupil gamepad tracer warrior, pa me zanima, zakaj mi ga v igrah ne prepozna. V sistemu pod gamepad lahko stestiram tipke, vendar v igrah ne dela. A moram kakšne gonilnike gor dat, ali je problem v windowsih ki jih imam gor instalirane na prenosniku ( vista )

ufek ::

Vista? Potem idi raje na XP nazaj kot pa da to sranje uporabljaš. Drugače pa namesti Win10 in verjetno bo problem rešen.

smacker ::

Poišči driver: https://www.google.si/search?q=gamepad+...
Lahko jim tud pišeš na support: https://en.tracer.eu/contact
Ali pa vrni v trgovino pa kupi kak speedlink ali genius, za katerega dejansko najdeš driverje na uradni strani proizvajalca.

BivšiUser2 ::

S s pomočjo programa ter Xbox app-a sem usposobil igranje Xbox One iger s Dualshockom 4. Kontroller mi Windows zazna ko X360 Controller. Imam pa težave, ko na PCju probam igrati igro Dark Souls.Layout tipk je drugačen od prikazanega, npr. za potrditev, bi moral delati A (X na controllerju), stvar pa dosežem le s B ( krog na controlleru). Bral sem že o tem na Steamu pa enim dela, drugim, ne. So še kakšni drugi programi na voljo?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Zgodovina sprememb…

yero7 ::

BivšiUser2 je izjavil:

S s pomočjo programa ter Xbox app-a sem usposobil igranje Xbox One iger s Dualshockom 4. Kontroller mi Windows zazna ko X360 Controller. Imam pa težave, ko na PCju probam igrati igro Dark Souls.Layout tipk je drugačen od prikazanega, npr. za potrditev, bi moral delati A (X na controllerju), stvar pa dosežem le s B ( krog na controlleru). Bral sem že o tem na Steamu pa enim dela, drugim, ne. So še kakšni drugi programi na voljo?

Jst osebno uporabljam inputmapper, ki podobno kot ds4 emulira xbox 360 kontroller. do zdaj nisem imel skoraj nobenega problema (razen, ko je windows spremenil verzijo samo takrat sem moral pobrat novejšo različico).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yero7 ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gamepad (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
666458 (2472) Gagatronix
»

Nakup Xbox One X ali PS4PRO! (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
9517300 (14264) kevin55
»

prosim za pomoč pri nakupu igralnega ploščka

Oddelek: Kaj kupiti
234469 (2682) scenic16
»

Pc gamepad

Oddelek: Pomoč in nasveti
142076 (1891) Drekcpekc
»

gamepad (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7520716 (18255) Sssaga

Več podobnih tem