» »

Ena tablica in več uporabnikov

Ena tablica in več uporabnikov

mobisux9 ::

Zdravo,

zanima me, če obstaja kakšna rešitev, ki bi omogočala remote management posamezne tablice, pri čemer bi se pred uporabo moral uporabnik prijaviti s svojim uporabniškim imenom in geslom? Kolikor sem gledal, je za vsako Android napravo pred pričetkom potrebno vnesti google račun, kar je težava, če je uporabnikov več, ker potem je treba vsakič čez celoten postopek vpisa v novo napravo.
Jaz pa bi rad imel, da bi napravo povezal z npr. tablica@gmail.com, potem pa bi moral uporabnik naknadno še vnesti svoje uporabniško ime in geslo.
Vsi uporabniki imajo svoje Google račune (znotraj G Suite).
Oz. kako se to upravlja v večjih organizacijah?

Hvala!

Gejspodar ::

V večjih organizacijah se uporablja primerno MDM storitev in se vsakemu uporabniku da svojo napravo.

Kolikor vem, bi moral Android omogočati več uporabnikov (System->Advanced->Multiple users), med katerimi lahko menjaš (magari z geslom).

Ales ::

@mobisux9

Kolikor razumem sprašuješ za fizično uporabo ene tablice s strani večih oseb?

Ampak omenjaš tudi remote management, torej upravljanje na daljavo. Kako to misliš, kaj bi bilo potrebno upravljati?

Anney ::

Zakaj bi sploh potreboval gesla med family user, vsaj tako domnevam. Za otroke nastaviš starševski nadzor oz uporaboš tole aplikacijo: https://play.google.com/store/apps/deta...

Sploh pa, če je familiarna zadeva, ne komplkicirati.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Android - katere aplikacije (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
2470838108 (204) bosmla
»

Kako bi Microsoft ubil gesla

Oddelek: Novice / Varnost
349443 (6810) zmaugy
»

Vdor v android tablico

Oddelek: Pomoč in nasveti
357390 (6085) All
»

Linksys wrt160nl

Oddelek: Omrežja in internet
111278 (802) Hayabusa

Več podobnih tem