» »

Obrnjena slika ... v čem je težava?

Obrnjena slika ... v čem je težava?

JOKER ::

Pozdravljeni!

Ponovno se obračam na vas, saj imam težavo. In sicer, da ne bom dolgovezil:

Imam GoPro8 Black, obrnem jo narobe in video se lepo snema, kot mora - torej pravilno, saj jo imam vpeto UpDown (gorsko kolesarjenje).
Ko doma pretočim video iz SD kartice, ter ta isti video zaženem, pa je slika narobe obrnjena - zakaj, v čem je težava?

Naj omenim, da ko pa ta isti video dam na tablico, pa ga prikazuje brez problema, prav tako na telefonu.
Dejstvo je, da bi pač video "zrežiral" na računalniku, ampak težava je v tem, da slika ni prav obrnjena. V čem je fora? Hvala!
________________________________________________________
Ka te češ ....

Ales ::

V čem zaženeš video?

V čem nameravaš montirati posnetke?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ales ()

JOKER ::

Video želim zagnat v BS Playeru, montirat pa želim z Pinnaclom 15.
Naj omenim še to, da pa z dronom, ko pretočim iz SD kartice, katero imam v dronu, kjer snemam isto kvaliteto videa, kot z GoPro, pa zadeva deluje brez problema. No, res pa je, da slika pri dronu ni posneta v UpDown načinu.
________________________________________________________
Ka te češ ....

DjJuvan ::

Fiksiraj to sranje v goproju pod Landscape in nastavi na "Up". Vsaj v Gopro7 imam to opcijo. Prej sm mel izklopljen in je obračal okol sliko, potem sm mel pa frko enkrat, ko je obrnilo na stran in mi je z manjšo resolucijo snemal.

Drgač pa v postu to preprosto obrneš z rotate.

JOKER ::

DjJuvan je izjavil:

Fiksiraj to sranje v goproju pod Landscape in nastavi na "Up". Vsaj v Gopro7 imam to opcijo. Prej sm mel izklopljen in je obračal okol sliko, potem sm mel pa frko enkrat, ko je obrnilo na stran in mi je z manjšo resolucijo snemal.

Drgač pa v postu to preprosto obrneš z rotate.


Bodi brez skrbi, da sem probal vse. Če imaš ti to v 7ki, potem imam jaz v 8ki še prej, kar ti je verjetno jasno, mar ne?
Probal sem na drugem računalniku pri kolegu in glej ga zlomka, deluje! Torej je težava pri meni. Morda manjka kakšen codec?? Kje dobit?
________________________________________________________
Ka te češ ....

sbawe64 ::

Če odpreš posnetek v vlc playerju je kaj drugače ?

hojnikb ::

JOKER je izjavil:

Video želim zagnat v BS Playeru, montirat pa želim z Pinnaclom 15.
Naj omenim še to, da pa z dronom, ko pretočim iz SD kartice, katero imam v dronu, kjer snemam isto kvaliteto videa, kot z GoPro, pa zadeva deluje brez problema. No, res pa je, da slika pri dronu ni posneta v UpDown načinu.

BS player? 2003 called, they want their player back. Namesti mpc-hc in vstopi v 2020.
#brezpodpisa

Uporabnik ::

Posnetek je dejansko posnet na glavo. V kameri je senzor za pozicijo in ti predvaja posnetek pravilno, prav tako znajo novejši programi prebrat podatek o orintaicji in pravilno obrnejo posnetek. Ali ga sam pač obrni v starem programu ali pa uporabi program, ki zna prebrati podatek o orientciji.

JOKER ::

sbawe64 je izjavil:

Če odpreš posnetek v vlc playerju je kaj drugače ?


Zdaj sem opazil, da imam naložen program, ki ga omenja @hojnikb in v tem programu videi delujejo normalno.
Čeprav jih v raziskovalcu vidim, kot obrnjen video posnetek, mi ga omenjen program (mpc-hc), predvaja normalno. Zanimivo, da BS Player in Pinnacle Studio pa ne.
________________________________________________________
Ka te češ ....

Argica ::

hojnikb je izjavil:

JOKER je izjavil:

Video želim zagnat v BS Playeru, montirat pa želim z Pinnaclom 15.
Naj omenim še to, da pa z dronom, ko pretočim iz SD kartice, katero imam v dronu, kjer snemam isto kvaliteto videa, kot z GoPro, pa zadeva deluje brez problema. No, res pa je, da slika pri dronu ni posneta v UpDown načinu.

BS player? 2003 called, they want their player back. Namesti mpc-hc in vstopi v 2020.


MPC-HC is not under development since 2017. Please switch to something else.

kixs ::

Argica je izjavil:

hojnikb je izjavil:

JOKER je izjavil:

Video želim zagnat v BS Playeru, montirat pa želim z Pinnaclom 15.
Naj omenim še to, da pa z dronom, ko pretočim iz SD kartice, katero imam v dronu, kjer snemam isto kvaliteto videa, kot z GoPro, pa zadeva deluje brez problema. No, res pa je, da slika pri dronu ni posneta v UpDown načinu.

BS player? 2003 called, they want their player back. Namesti mpc-hc in vstopi v 2020.


MPC-HC is not under development since 2017. Please switch to something else.


Kaj za vraga imam potem jaz?

MPC-HC (Nightly, 64-bit)
------------------------

Build information:
Version: 1.9.6.24 (123df411d)
Compiler: MSVC v19.26.28806
Build date: Jul 8 2020

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kixs ()

Argica ::

https://mpc-hc.org/

razen če je kdo drug prevzel?

hojnikb ::

se še neuradno razvija...
#brezpodpisa

Gagatronix ::

BS Player se z razlogom imenuje tako. Jaz mu recem Bullshit Player, ker je obupen. Zadnja verzija je iz leta 2014.

Argica ::

jaz že leta uporabljam potplayer.

Gejspodar ::

VLC player. Ogromno funkcionalnosti, zastonj, open source, aktiven development.

JOKER ::

No, zdaj smo oziroma ste skrenli s teme .... ima kdo kakšno konkretno rešitev?
________________________________________________________
Ka te češ ....

Uporabnik ::

Bistvo sem ti povedal, program pa poišči sam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Quadcopter (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
523116307 (26875) helonational
»

HD Posnetki štekajo (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
699433 (3359) showsover
»

Dron za začetnika?

Oddelek: Kaj kupiti
279004 (3703) ziga1990
»

Letala, ropi in gole ženske: Z droni vašo zasebnost napadajo tudi navadni smrtniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
11834424 (31249) Okapi
»

4k vsebina ne dela

Oddelek: Zvok in slika
235221 (4765) Jst

Več podobnih tem