» »

Nastavitev routerja kot acces pointa

Nastavitev routerja kot acces pointa

Kodrnusa ::

V brunarici pred hišo mi je crknil star edimax repeater, ki je brezžični signal ojačeval iz hiše da je bil signal na vrtu. V omari sem našel star router wrt 54 v1.1. Zanima me ali je možno ta router nastavit da bi brezžično prejemal signal iz hišnega routerja in ga repetal za po vrtu. Ali je možno in kako ga moram nastavit?

Invictus ::

Da.

Poguglaj...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Bizkit45 ::

da se, tomato sw. sam daj res to vrži stran, četudi je za po vrtu :) skoraj vsak novi 20eur router ti to omogoča in ima vsaj "n" protokol.

Kodrnusa ::

Ja sej ne gre za denar, pac sem ga nasel v omari, za na vrt bi bil ok... Ker je potem dober ruter za 20EUR pa da ima dober domet. Ker ruter ki oddaja je v hisi v prvem nadstropju. Edimax je imel malo problemov in je kdaj stekalo..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kodrnusa ()

Kodrnusa ::

Ponovno sprasujem kateri router bi bil dober za razsiritev signala na vrtu? Lahko tudi rabljen. Hvala za info

TOP ::

Tole da preko wifija oddajaš naprej je pač odvisno kolk je močen wifi in od tega ne pričakuj čudežev,najbolje je AP točka.Kupi Tendo za 30e in je ful izi za nastavit.

Kodrnusa ::

https://www.mimovrste.com/usmerjevalnik... tole?
Drugace wifi disti dobro vlece iz hise kjer imam archer 1200 router. Kompi in novi telefoni ok delajo... Problem he ko se vec userjev naenkrat poveže gor... Ce je tale ok, potem bom tega vzel.
Hvala za info...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri router? (strani: 1 2 3 4123 124 125 126 )

Oddelek: Kaj kupiti
62881177313 (3388) Daniel
»

Ojačevalnik WiFI signala: katerega izbrati? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
6032557 (2396) 135063
»

Postavitev domačega omrežja

Oddelek: Omrežja in internet
155787 (5432) SeMiNeSanja
»

Wireless router canyon cn-wf514

Oddelek: Omrežja in internet
257173 (5178) jancus
»

Ali so angleži res nori

Oddelek: Loža
463167 (1942) grex

Več podobnih tem