» »

Amazon nakup obroki z Dinersom

Amazon nakup obroki z Dinersom

Goran's Blog ::

Zdravo,

zanima me ali ima kdo izkušnje z nakupim na Amazon-u preko Diners kartice na obroke ?
Kar sem bral na njihovi strani načeloma naj bi se opravilo nakup preko njihove kartice, nato pa se javi dinersu podatke kjer se je kupilo na koliko obrokov itd...

Kakšna izkušnja morda če gre zadeva skozi ?

rogi2010 ::

Za vse spletne nakupe ti lahko diners da na obroke. Isto velja za fizične nakupe v tujini. Kupi kar hočeš, nato preko mejla javi na diners vrednost nakupa + številko kartice + število obrokov ki bi jih rad. Poberejo mislim da dodatne 3% vrednosti nakupa (do 12 obrokov) + standardnih 1 eu na obrok. Vsaj tako je bilo ko sem v zadnje kupoval preko diners na obroke (kar je sicer že kako leto ali dve, lahko da so sedaj kaj spremenili).

Goran's Blog ::

Super, hvala za odgovor!

secerko ::

Diners deluje samo na Amazonu US. Evropski Amazoni ga ne podrpirajo (Disovery kartica) kakor tudi ne velike evropske trgovine (jaz nisem nasel nobene). Paypal kartico sprejme, a spet kot amerisko kartico -> stroski konverzije v eur, ki pri 500 eur cca znasajo 15 eur.... Diners je "uporaben" samo za nakupe v Slo in ZDA
he who dares - wins!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera predplacniska kreditna kartica (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6821403 (10495) kuall
»

Kredit pri Big Bangu

Oddelek: Loža
173731 (3108) edi45
»

Nakup na obroke z DINERS CLUB kartico-tuje spletne trgovine

Oddelek: Loža
51311 (1154) iDare
»

Budget Pisarniški računalnik na Diners 100-200eur

Oddelek: Kaj kupiti
221755 (1240) umetnic
»

nakup prenosnika na položnice

Oddelek: Kaj kupiti
165165 (4679) zantel

Več podobnih tem