» »

Spotify

Spotify

«
1
2

Jerry000 ::

Evo pa smo dočakali, Spotify je (končno) uradno podprt tudi v Sloveniji.
Me pa nekaj sedaj zanima. Ker omogočajo family plan za 10EUR in je lahko gor 6 ljudi smo se seveda nabrali frendi da bi skupaj uporabljali. Glede na to da za family plan rabijo vsi isti priimek in naslov, kako je potem s povezavo na FB, verjetno ni pametno da če imamo family plan in nismo pod isto streho, da se povezujemo na FB (v Spotify), verjetno se preverja tko?

Naj samo omenim, imam že 2 leti Spotify premium z enim angležom, pa nas še niso kenslali (isti priimek in naslov).

https://www.spotify.com/si/

xda develope ::

To sem tudi jaz ugotavljal. Priimek konec koncev ni verodostojen dokaz da smo pod isto streho. Tako da pomojem je vseeno izvedljivo

acookook ::

Dober dan ::

Končno lahko koristim spotify bonus iz Crypto.com :))

flameir ::

Sem ravno gledal po tej temi in evo jo. Super. :D

Jaz sem tudi čakal na tole že cca 3 leta. V tem času sem si na Apple Musicu ustvaril že ogromno playlist, ki bi jih zdaj prenesel. Pozna kdo kakšen način morda? Sicer se bom ravno odpravil na google search, pa vseeno še tule vprašam. :)

flameir ::

Mi je uspelo. Ne morem pa verjet, da ne moreš shuffleti vseh komadov, ki jih dodaš v library. To uporabljam skoraj na dnevni ravni.

Vazelin ::

Nekdo, ki ma Apple Music. Zakaj bi switchal?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

flameir ::

Playliste, ki ti jih Spotify sam kreira. Spoznaš lahko veliko nove glasbe, pa tud same playliste so ful bolje sestavljene (moja izkušnja, ker ma par kolegov že dolgo časa Spotify).

shadeX ::

Vazelin je izjavil:

Nekdo, ki ma Apple Music. Zakaj bi switchal?


Spotify ima odličen algoritem za spoznavanje novih komadov in najbolj pomembno - nisi vezan na določenega ponudnika glasbe (če bi želel v prihodnje switchat na Android).

Vazelin ::

Verjetno bom probal.:)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

buneech ::

shadeX je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Nekdo, ki ma Apple Music. Zakaj bi switchal?


Spotify ima odličen algoritem za spoznavanje novih komadov in najbolj pomembno - nisi vezan na določenega ponudnika glasbe (če bi želel v prihodnje switchat na Android).

Drgač za Apple Music maš tud Android aplikacijo.

Badwolff ::

Sam sem switchal zaradi Alexe. Spotify je tudi edini, ki dela na alexi in Google homu.

Drugače sem imel tudi app preko ebaya, 1 letno naročnino v family plan od nekoga. Priimek je bil različen, samo naslov sem moral izbrati isti. Dvomim, da bi bil problem. Če pa je, pa pač narediš drug mail in začneš na novo.

Neke hude razlike med Spotify jem in Apple music pa sicer nisem našel dosedaj. Oba igrata vse, play liste so na uč podobne.

Zakaj povezava v FB? Pa a je spotify od FB? Sam prek njega lahko iščeš frende.

Heisenberg ::

Ima kdo family plan in 1 prosto mesto za Premium ???
Se priporočam za "sodelovanje"...
Piši na PM prosim.

WaterBoy ::

Badwolff je izjavil:

Sam sem switchal zaradi Alexe. Spotify je tudi edini, ki dela na alexi in Google homu.

Drugače sem imel tudi app preko ebaya, 1 letno naročnino v family plan od nekoga. Priimek je bil različen, samo naslov sem moral izbrati isti. Dvomim, da bi bil problem. Če pa je, pa pač narediš drug mail in začneš na novo.

Neke hude razlike med Spotify jem in Apple music pa sicer nisem našel dosedaj. Oba igrata vse, play liste so na uč podobne.

Zakaj povezava v FB? Pa a je spotify od FB? Sam prek njega lahko iščeš frende.

Zdravo

Kako si si uredil spotify na google home?

Hvala

Badwolff ::

Razmišljam... naj bi bil kak problem?

https://support.spotify.com/us/article/...

WaterBoy ::

Meni sploh ne najde spotifya da bi ga dodal kot music playera

WaterBoy ::

Evo takšno je stanje v mojem google homu aplikaciji, pri glazbi:



Sploh ni spotifya

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: WaterBoy ()

OK.d ::

Nisi edini, ker nas še ni Google požegnal.
LPOK.d

Sharkb1te ::

Tudi jaz sem imel probleme z linkanjem Spotify z GoogleHome. Uspelo mi je po tem postopku

https://www.samma3a.com/tech/en/connect...

V GoogleHome v nastavitvah pod Music, se še vedno ne vidi Spotify kot provider, ampak je izbrano No default provider in dela Spotify brez problema.

OK.d ::

No mogoče bo počasi, zdaj po novem lahko nastaviš v assistentu za defoult podcast tudi Spotify.
https://www.engadget.com/google-assista...
LPOK.d

wajdouc ::

A ima oziroma je imel kdo problem, da mu je kar iznenada začelo predvajati neko tujo playlisto? Meni se to občasno zgodi, ne pomaga nič: reinstall appa na telefonu, izpis in ponovni vpis, sprememba gesla... Pogledal sem support, nekaj ljudi ima podoben problem vendar rešitve, razen tega, kar sem že poizkusil, ni.

OK.d ::

To sem tudi že sam večkrat opazil, da se kakšen čuden komad pritihotapi v mojo playlisto - mogoče zaradi free računa.
LPOK.d

wajdouc ::

Pri meni ni samo en komad ampak celotna playlista. Kot da bi Spotify po pomoti fliknil playlisto nekega drugega računa na moj račun, ker enkrat sem jo opazil na appu, playlista z nekim čudnim imenom... Imam free račun.

Badwolff ::

Glede Google Home. Sam večinoma castam s telefona. Ampak predvsem zaradi tega, ker imam na Alexi in Miniju družinski account, če hočem poslušat pa kaj konkretnega naštimam na telefonu na osebnem accountu in pošljem na zvočnik.

Jerry000 ::

Imam vprašanje. Sam sem uporabljal Spotify že predno je prišel v SLO, imeli smo family z enim angležom. Sedaj ker nam poteče 6m odkar smo plačali bi radi presedli na slovenska tla :). Ampak trenutno smo prijavljeni kot angleži, se da to kje spremeniti ali moramo nove račune ustvariti? Ali obstaja kakšen izvoz albumov, playlistov za backup, če bo potrebno ponovno ustvarjanje računov?

buneech ::

Sam prijaviš se v profil, zamenjaš državo, to je to. Vse ostane.

Jerry000 ::

buneech je izjavil:

Sam prijaviš se v profil, zamenjaš državo, to je to. Vse ostane.

Ni tak, country je disabled, ne morem spreminjat, je pa na UK nastavljen.
Ah, vidim: If you permanently move to another country or region, you need to update your payment method to one that's issued there:

buneech ::

A, pol se ne da več, včasih si samo državo zamenjal. Ti jo pa ziher zamenja, ko vpišeš kartico.

Jerry000 ::

Verjetno so spremenili. Ampak ja, bom poskusil novo kartico dodat in podatke svoje, upam da bo šlo z "novo družino" :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Konlov ::

Vsebine pa ni prav veliko. Npr. Marusha top album???

Badwolff ::

Iskat moras nekaj zelo eksotičnega, da ne najdeš. Recimo Maruša top album . :D pa res ima samo 5 singlc

Zdej mal gledam, če direktno iščeš kak komad, pa najde, recimo Kick it, somewhere over the rainbow...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Badwolff ()

Jerry000 ::

Odvisno kaj gledaš oziroma poslušaš, jaz sem zase do zdaj vse našel gor, pa imam spotify že 4 leta :D

c3p0 ::

Dobil akcijo za reaktivacijo, 6€/3mo, vzel. Še kdo?

Parkelj ::

Na alexi so ze odstranili "geographics restrictions"?

Lp,
M.

Badwolff ::

Ne.
Account naredi kot da je v USA.

V amazon accountu rabiš imet ameriški naslov, pa dela. Najbrž tudi kateri drug deluje.
Sam sem moral kar nov Amazon account naredit.
Če bo kdo rabil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Badwolff ()

Parkelj ::

Badwolff je izjavil:

Ne.
Account naredi kot da je v USA.

V amazon accountu rabiš imet ameriški naslov, pa dela. Najbrž tudi kateri drug deluje.
Sam sem moral kar nov Amazon account naredit.
Če bo kdo rabil.

Cakaj, na spotify-u moram zamenjat drzavo, na amaoznu ali na obeh, da se zveze preko skill?

Lp,
M.

Konlov ::

Jerry000 je izjavil:

Odvisno kaj gledaš oziroma poslušaš, jaz sem zase do zdaj vse našel gor, pa imam spotify že 4 leta :D

Npr: Marusha- Raveland
Marusha @ Wikipedia

Badwolff ::

Parkelj je izjavil:

Badwolff je izjavil:

Ne.
Account naredi kot da je v USA.

V amazon accountu rabiš imet ameriški naslov, pa dela. Najbrž tudi kateri drug deluje.
Sam sem moral kar nov Amazon account naredit.
Če bo kdo rabil.

Cakaj, na spotify-u moram zamenjat drzavo, na amaoznu ali na obeh, da se zveze preko skill?

Lp,
M.


V amazon accountu rabiš imet ameriški naslov, pa dela.

xseki ::

Konlov je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Odvisno kaj gledaš oziroma poslušaš, jaz sem zase do zdaj vse našel gor, pa imam spotify že 4 leta :D

Npr: Marusha- Raveland
Marusha @ Wikipedia

Imaš tukaj: https://open.spotify.com/album/37YVs9DI... ampak kot vidim poslušanje tega albuma v Sloveniji ni mogoče.

Konlov ::

Thx. Očitno smo tudi tu priviligirani...

Konlov ::

Oziroma po eni varijanti je avtor sam odstranil album. Je pa na yt še???

shadowfax ::

Spotify ponuja premium brezplačno za 3 mesece, mogoče kdo ve, če lahko po 3 mesecih prekineš ali je kakšna fora, da si potem primoran plačevat?

P.S.:če ima kdo prazen slot v family accountu naj se mi prosim javi na zs.

zee ::

Po treh mesecih lahko prekines brez tezav. Samo opomnik si nastavi dan pred iztekom testiranja.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

yoco ::

A jaz to prav vidim, če imaš Free račun, ne moreš izklopiti shuffle opcije pri poslušanju?

NiDobraCena ::

yoco je izjavil:

A jaz to prav vidim, če imaš Free račun, ne moreš izklopiti shuffle opcije pri poslušanju?

Tako je. Če hočeš zastonj poslušati glasbo boš omejen s funkcionalnostjo in občasno deležen oglasov. Če premoreš 5€ na mesec pa tega ni. Čudno kakšne storitve ponuja ta Spotify Technology S.A., neviđeno!

yoco ::

NiDobraCena je izjavil:

yoco je izjavil:

A jaz to prav vidim, če imaš Free račun, ne moreš izklopiti shuffle opcije pri poslušanju?

Tako je. Če hočeš zastonj poslušati glasbo boš omejen s funkcionalnostjo in občasno deležen oglasov. Če premoreš 5€ na mesec pa tega ni. Čudno kakšne storitve ponuja ta Spotify Technology S.A., neviđeno!

Pa so to imeli vedno tako? Ko sem poslušal na TV appu tega ni bilo. Včeraj sem odpru desktop app pa lahko izklopiš shuffle. Samo na mobitelu mi random predvaja muzko! :|

NiDobraCena ::

Vem, da je imela aplikacija za mobilni telefon večjo funkcionalnost od vseh drugih (electron) vmesnikov, da bi pa izključno na njej omejevali, pa ne pomnim.

xseki ::

Funkcijo shuffle na telefonu omejujejo že vsaj ene 5-6 let.

yoco ::

xseki je izjavil:

Funkcijo shuffle na telefonu omejujejo že vsaj ene 5-6 let.

Čudno! Zakaj potem ni istega pri aplikaciji za TV in računalniku?

Dober dan ::

Vsi bomo lepo vsak mesec nakapali 5€, pa bo.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spotify prispel v Slovenijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
8113593 (6001) AmokRun
»

Amazon Music Unlimited

Oddelek: Loža
357538 (1507) Robert
»

Echo Dot 3rd gen. - nakup (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16325546 (12683) Reaper
»

Spotify od 15.7. pri nas (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
10615348 (7857) OK.d
»

itunes, spotfy, google music.....

Oddelek: Mobilne tehnologije
478629 (6521) Romancek1

Več podobnih tem