» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
490 / 1490
»»

CptHindsight ::

Kater kovanc je to?

Support pri 61500 smo zdaj dvakrat zgradili in stestirali. To je novo dno. Od tu naprej se gre samo se gor.

Odpiram 5x long na btc z vsem portfolijem.

Zgodovina sprememb…

urosz ::

SAND mi je čudežno izginil

endelin ::

To sedaj ratuje ekscesno.

sebas4 ::

Bitcoin Futures 2017 je bil planiran OFF gumb. Smart money je šortal frizerke. Sedaj pa smart money akumulira. Korekcija tam do 35k, Tesline vstopne točke, je možna, to bi znalo pol trajat kako leto 2, da pridemo nazaj, ampak zelo verjetno pa to ni. IMO je bolj verjetno race to 100k in pol mogoče neka korekcija na 50k.

CptHindsight ::

Sej alti grejo gor. Btc je itak samo za boomerje.

ubermensch ::

endelin je izjavil:

To sedaj ratuje ekscesno.


Mene tudi malo skrbi, Bitcoin sicer ni v bubble teritoriju, ampak tale sranja z DOGE-ti pa ti kaže na čist drugo...

Normiji so že not in to na velko, treba spremljati kaj bojo naprej pumpali. Če bi predvideval bo to nek sub 1$ "poceni" (ker normiji nimajo občutka za market cap) coin na coinbase/binance. Jaz bi rekel ADA ali XLM.

CptHindsight ::

Tokrat je drugace, ker tiktok investitorji placujejo z mamino kreditno kartico in v minus ne morejo it, ker ta minus mami krije. Ce pa zaradis, potem pa zaradis :)

sebas4 ::

Mahhh DOGE = meme, in meme v marketingu danes palijo zelo. Ko se začne dump, bo mularija s Tiktoka tenko cvilila.

EDIT, al pa bodo mame jezne, in bo mularija cvilila zaradi tega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sebas4 ()

sbor ::

Zanimiva primerjava:

CptHindsight ::

Perci, lahko tegale fuderja nad mano pobrises?

Hvala.

oracle ::

Fraktalne analize so za slaboumne.

BTC je zgubil 20% dominance v parih mescih. To se mora malo zbalansirat. Ne verjamem, da bi EHT tako krešnil, edino kar ostane je, da BTC ponori. Obskurni kovanci pa na smetišče do naslednjega P&D.

CptHindsight ::

Rabimo vsaj 40% na btcju korekcije in 70% na altih, da se tiktok idiote postavi na realna tla.

tonis ::

Ne vem kako se bo odvilo, ker po eni strani so napovedi BTC do 70+k, po drugi pa je dominanca dosegla support.
Celo BCH precej raste, kar je bil v tem bullu že ene parkrat znak za alarm...
Tudi XTZ je precej visoko... :D

Senior Dev ::

Pozna kdo LJ TIKTOK registracijo? Iz katerega projekta je ta milijonar? Lambo je pa men se zdi Lamborghini Sián FKP 37. Res bizarno, ker ta model stane čez 2 milijona evrov. Bizarno postaja, bizarno. Obstaja kak slovenski influencer na tem omrežju da bi imel toliko denarja ali je res toliko pump and dumpov?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

oracle ::

BTC pade 10 %, ETH 25% BNB 50%, koliko bi bila potem BTC.D? Men se ne da računat.

Senior Dev je izjavil:

Pozna kdo LJ TIKTOK registracijo? Iz katerega projekta je ta milijonar? Lambo je pa men se zdi Lamborghini Sián FKP 37. Res bizarno, ker ta model stane čez 2 milijona evrov. Bizarno postaja, bizarno. Obstaja kak slovenski influencer na tem omrežju da bi imel toliko denarja ali je res toliko pump and dumpov?

jype

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oracle ()

CptHindsight ::

Kar je dobro pri tem kripto balonu je to, da bomo vsi postal bogati, milijonarji, v penziji. Do septembra pumpamo balon, potem pa se zmenimo pa vsi na hkrati pritisnemo sell in vsi prodamo na vrhu.

Koncno neko podrocje, kjer lahko mali clovek porine prst v rit vsem wall street mogotcem.

Future is now. Btc na 2000k v septembru. Ce nisi vsaj 5x long zdele, si zasluzis, da si reven.

Dans sm mel hudo nocno moro in sicr, da sm mogu delat 9-17 do konca svojga lajfa. Ampak na sreco mamo tuki kripto in doge in je to samo nocna mora in ne realnost.

Tokrat je prava adopcija, ker mamo defi in pa se umetniki lahko prodajajo svoje precenjene slikice za 5x vrednost.

StarMafijec ::

oracle je izjavil:

jype

Nima več kolesa?

Senior Dev ::

StarMafijec je izjavil:

oracle je izjavil:

jype

Nima več kolesa?

Potem je vse jasno. On bi lahko res imel tako tablico iz sarkazma. Hudo! 8-)
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

gandolfino ::

Binance bi naj bile videne danes na kolesu s torbo, v torbi pa bencin .. sem pa tja pa take fore..
Nekaj bo danes gorelo, fantje!

CptHindsight ::

A je še kdo opazil, kako nas hočejo elite zmanipulirat, zato da bi nam vzele naše bitkojne?

Točno ob coinbase listingu so začele prestavljat za 7.5 milijard ukradenih btcjev iz 2016 bitfinex hacka. Na srečo smo spredvidl, da je to samo orkestriran fud in ni bilo hujše korekcije. No danes pa spet, elite so prisilile turčijo, da bena kriptovalute in spet manjši pretres na trgu. Mene samo skrbi, kaj so za nas pripravli jutri ali konec tedna in ali bomo dovolj močni, ad ne bomo nasedli tej fud kampanji.

#FuckWallStreet #FutureIsNow

61500 se je spet izkazal za support, alti so se pa lepo odbili navzgor. Mislim, da je bilo dno doseženo. Hvala vsem dip sellerjem 8-)

Zgodovina sprememb…

oracle ::

Uni k spremljate to temo že dlje... kaj je to zaen trol, CptHindsight? Alter od koga?

sebas4 ::

Mahhh ta FUD je skoz prisoten. Pač različni interesi, da gre cena 20% dol ali pa gor, odvisno kaj rabijo v danem momentu. Turčija je samo banala uporabo kriptovalut kot plačilo za storitve/produkte. Lahko pa investiraš in prodajaš BTC/FIAT.

Drugače pa ima skoz prisoten potencialen/razne BAN FUD, Okoljski FUD, Centralizacija (Kitajci nadzirajo BTC z rudarjenjem) FUD, FATF FUD, Volatilnost FUD..... še bi se našlo.

Hodlaš in je.

CptHindsight ::

Sori za nevšečnosti. Samo res mi gre v nos, kako vsi mislite, da bo btc 2000k septembra, ko bo vrh.

Pa še to, ko ste mi rekli, da sem neumen, ker dajem na stran v fiat in nisem all in kripto.

Pa sej pisal bom samo še dans malo, potem ko gre btc spet v nove višave, se bom umaknu, ker sem imel narobe.

Zgodovina sprememb…

sebas4 ::

dajem na stran v fiat in nisem all in kripto.


Jaz mislim da je to pametno. Iz dveh vidikov. 1) nikoli ne imej vsa jajca v eni košari 2)ko bo bear in korekcija ali nek black swan, imaš pri strani denar, da pokupiš noro poceni naložbe. NPR Marca 2020. BTC 3k za par ur.

Drigače pa, klicati sedaj TOP. Ne vem. IMO se dogaja preveč stvari v kripto, da bi se sedaj to vse ustavilo.

Sparkxl ::

Ključni moment na katerega moramo biti pozorni je obdobje, ko se bodo free money pipice zaprle. Trenutno se ta denar preliva na borze in v manjši meri v kripto.
Ko bo konec tega je možnih več scenarijev.

seniorman ::

oracle je izjavil:

seniorman je izjavil:

Jaz sem v penziji. Sicer še kar delam, ker mi je top to kar počnem, ampak ne bi mi bilo treba.

Kakšno službo pa opravljaš, da ti je tako top?


Dokaj specifično programiranje, to je vse kar lahko povem.

Senior Dev ::

Dokaj specifično programiranje, to je vse kar lahko povem.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

sajba10 ::

Kr si glih iz teh programatorskih vod :) kaj praviš o avtomatiziranem trgovanju s kriptovalutami ala robot CryptoHopper?

Je to kar zanesljiva stvar?

oracle ::

seniorman je izjavil:

oracle je izjavil:

seniorman je izjavil:

Jaz sem v penziji. Sicer še kar delam, ker mi je top to kar počnem, ampak ne bi mi bilo treba.

Kakšno službo pa opravljaš, da ti je tako top?


Dokaj specifično programiranje, to je vse kar lahko povem.

Ne vem kdaj se mi je nazadnje nek posameznik tako smilil. Lahko bi šel ven na sprehod, lahko bi pomagal v kakem zavetišču za živali, lahko bi šel s kolegom na pijačo, lahko bi si privoščil high en prostitutko ampak ne. On raje bulji v LCD in tipka. :8)

Mato989 ::

CptHindsight je izjavil:

Sori za nevšečnosti. Samo res mi gre v nos, kako vsi mislite, da bo btc 2000k septembra, ko bo vrh.

Pa še to, ko ste mi rekli, da sem neumen, ker dajem na stran v fiat in nisem all in kripto.

Pa sej pisal bom samo še dans malo, potem ko gre btc spet v nove višave, se bom umaknu, ker sem imel narobe.


Kdo pa točno misli da bo BTC 2000k septembra?

Pa je to da nekateri mislijo da bo btc blizu 100k konec septembra res tako delusional?

Namreč spomni se ko so tukaj pisali nekateri da lahko pozabimo da bo BTC še kdaj 20k kot je bil, potem so rekli da preko 30 pa res ne gre, pa enako preko 40k kaj šele 50k... in zdaj je čez 60k, kar pomeni da je bližje 100k kot 20k...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

sebas4 ::

Ključni moment na katerega moramo biti pozorni je obdobje, ko se bodo free money pipice zaprle. Trenutno se ta denar preliva na borze in v manjši meri v kripto.
Ko bo konec tega je možnih več scenarijev.


Vprašanje je če je sploh lahko konec tega. IMO ni varjante, da se naslednjih 10 let ustavi QE, stimulus, helikopterski denar..... Celo debata o UTD bo postala kar relevantna. Pol maš tu še razne teorije neve ekonomije, milk shake teorijo za USD v povezavi z rezervno svetovno valuto. Reševanje situacije večanja dolga z inflacijo ITD... Američani bi radi da cel svet uporablja stable coins, ki so dejansko kriti z pravimi USD. Da utrdijo status rezervne valute. (Ne vedo sicer še kako to regulirat).
Nek black swan event je gotovo možen, ampak to, da so dejansko naprintali pot ven iz Korone, kaže na nek vzorec monetarne politike v prihodnje. Dobra lastnost Bitcoina je nepovezanost s sistemom, sedaj se pumpa zaradi printanja, če pa se ekonomija postavi na glavo, se bo Bitcoin pumpal zaradi bežanja iz fiata. Kot je npr to že primer v Argentini, Venezueli, Nigeriji, ....... Zakaj bi zahodni svet v enakih težavah, bil izjema.

avtek ::

oracle je izjavil:

seniorman je izjavil:

oracle je izjavil:

seniorman je izjavil:

Jaz sem v penziji. Sicer še kar delam, ker mi je top to kar počnem, ampak ne bi mi bilo treba.

Kakšno službo pa opravljaš, da ti je tako top?


Dokaj specifično programiranje, to je vse kar lahko povem.

Ne vem kdaj se mi je nazadnje nek posameznik tako smilil. Lahko bi šel ven na sprehod, lahko bi pomagal v kakem zavetišču za živali, lahko bi šel s kolegom na pijačo, lahko bi si privoščil high en prostitutko ampak ne. On raje bulji v LCD in tipka. :8)


Edino kar ga rešuje je to, da je specifično.

_wtf_ ::

dno doseženo?

endelin ::

_wtf_ je izjavil:

dno doseženo?

Ni nujno da ne gre v par urah -30%:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

CptHindsight ::

Dno je skoraj zagotovo dosezeno. 61500 support se dobro drzi. Hkrati se pa alti odbijajo. Doge recimo ze pri skoraj 27c nazaj. Tarca za doge je danes vsaj 60c, upam pa sicer, da bi mogoce ze danes dosegli prvi target 1$.

Danes se na twitterju na polno shilla Ltc, doge, fil, etc in chz.

sebas4 ::

It's getting hot in here.


CZ tvit. :)

Neon87 ::

XTZ gre proti top 10 kamor tudi sodi.
Ko bo tam, bo cena nekje okrog 30$ in če se to zgodi bom poplačal dolgove in pristal na pozitivni ničli kripto-zgodbe ter si privoščil vikend paket v Ankaranu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Neon87 ()

_wtf_ ::

endelin je izjavil:

_wtf_ je izjavil:

dno doseženo?

Ni nujno da ne gre v par urah -30%:))


pod 60k naj pade bom čist zadovoljen. sicer se bojim, da ko se bodo čez lužo zbudili da bodo vsi začeli panično pritiskat "sell" button

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: _wtf_ ()

sebas4 ::

Najbolj panično prodajajo Azijci. Čez lužo znajo institucije kupovati.

PrimoZ_ ::

Zanimivo da ni nobenih globokih špic. Nihče nima stop loss nastavljenega, ali pa je le ta npr. na psihološki meji 60k ?

endelin ::

Pametno bi bilo sedaj it verjetno bolj v fiat in ob korekciji nabavit. Ampak seveda vsi hočemo več

PrimoZ_ ::

Jz sm prodal BTC, zdej pa čakam kdaj nabavit.
Po pravivi rečeno sem upal da bo že padel pod 60k, vsak kaka špica k bi spucala stop loss. Pa se kar ne zgodi...

energetik ::

CptHindsight je izjavil:

Dno je skoraj zagotovo dosezeno. 61500 support se dobro drzi.
A res? jaz se na razne linije itd ne zanašam več kaj dosti. 4h MACD je ravno dobro krenil navzdol od signala, ne bo se to kar tako ustavilo, če je moment. Jaz pravim da gremo morda vsaj do 58,5k, malo nižje je tudi 4h EMA200.

CptHindsight ::

61500 support ni zdrzal, ampak smo imeli zelo lep odboj od 60500, kar pomeni, da je velik interes po kupovanju btcja pri 60k. Tako da 60k je psihološki zelo močan support. Je tudi ravno x3 od prejšnega vrha 20k. Za 3 pa vemo, da je pravljično število. Tako da pomoje pod 60k zagotovo ne gre več. Tudi alti so se zelo lepo odbili. Kdor je kupil doge danes zjutraj pri 24c ima sedaj že 15% čistega profita. Če je bil pameten in trejdal tudi z leverageom, pa je seveda ta profit še veliko lepši.

endelin ::

Tezus spet po mini pumpu v pol ure nazaj.:)) haha kako patetično ze cel bull isto

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

lastao ::

Doge RSI na monthly je že 99.11 očitno bo prebil 100 :))
k fuzbalerji k se hvaljo da so igral na 200% 300% ... :))

To bo penzija short za nekatere
Sreča spremlja Hrabre :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lastao ()

endelin ::

lastao je izjavil:

Doge RSI na monthly je že 99.11 očitno bo prebil 100 :))
k fuzbalerji k se hvaljo da so igral na 200% 300% ... :))

To bo penzija short za nekatere

:D

CptHindsight ::

lastao je izjavil:

Doge RSI na monthly je že 99.11 očitno bo prebil 100 :))
k fuzbalerji k se hvaljo da so igral na 200% 300% ... :))

To bo penzija short za nekatere


A misliš da tiktok trinajstletnik ve kaj je to RSI, mesečni RSI ali pa bollinger band? Boli njega kurac za to. Će gre gor, gre gor.

Zgodovina sprememb…

endelin ::

Tko kot včeraj tut dans evropejci dumpajo coine okol 12ih

_wtf_ ::

endelin je izjavil:

Tko kot včeraj tut dans evropejci dumpajo coine okol 12ih


Cas za malico, pavzo bo pa lahko drk... po fonih

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: _wtf_ ()
««
490 / 1490
»»