» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
489 / 1490
»»

IL_DIAVOLO ::

To bos pa mogel sam oceniti in raziskati what is what.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PacificBlue ::

To je najtezji del:)

ZIG(Zignaly) ..gre za med danes:)
I’m out.
:3

LeXani ::

novak-t je izjavil:

LeXani je izjavil:

a na binance se sploh da registrat še..ne dobim potrditvenega maila

a si prek aplikacije probaval? jaz sem imel isti problem 2 meseca nazaj. Na spletni strani je šlo pa bp


na obeh noče, dodal na whitelist naslove in nič, sem pa probal tud že v nedeljo. gužva? delajo kak update?
Čas prve prijave 04.11.2005

Mato989 ::

l0g1t3ch je izjavil:

Ampak katere. Vse ne bi stavil na enega ali dva, bi kar razdelil na 5x po 1k€


Tu se strinjam z IL_DIAVOLO.

5k daš "maksimalno" v 2 kovanca... po možnosti ali 2,5k in 2,5k ali pa 3k in 2k...

Jaz osebno bi če bi imel zdaj 5k za vložit, bi vložil 5k takole:

3k v BTC
2k v Pancakeswap in dal farmat za harvest yielda

Če pa bi že res razbil na 3 pa:

2k v BTC
2k v Pancakeswap
1k v ENJIN

Vse troje bi držal do konca leta in potem se odločil kako naprej. Pogojno bi BTC swing tradal če bi videl lep breakout etra da bi pridobil še malo več BTCja za kak hiter 10% gain
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

CudesaOdMesa ::

PrihajaNodi je izjavil:

https://coinmarketcap.com/currencies/mi...

Mina je biv dobr deal

Če bo kdo raziskoval, ne klikat na exchange tam noter razen če mate radi življenje na robu

Zgodovina sprememb…

sivistol ::

l0g1t3ch je izjavil:

Kam bi sedajle vložil 5000€ z nekim srednjim tveganjem ?

Pogoj, nekaj kar se da kupit na Binance/Coinbase. Ne iščem nekaj kar je povsem v povojih da bi ciljal na x100, x10 bi bilo povsem dovolj :)
Recimo 5 kovancev, vsakega po 1k€.



x10-30 short na btc nad 63k
binance referal ( 10% off ) https://www.binance.com/en/futures/ref/38134864

IL_DIAVOLO ::

Trenutno sta 2 najbolj varni nalozbi RUNE in XHV.

Charizard token pa se boljsa. Z 2 jurja vložka dobis 10k tokenov. In glede na trend bo 5 dolarjev mala malica.

Not financial advice.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

gorgonne ::

Kje si nabavil charizard in xhv?

IL_DIAVOLO je izjavil:

Trenutno sta 2 najbolj varni nalozbi RUNE in XHV.

Charizard token pa se boljsa. Z 2 jurja vložka dobis 10k tokenov. In glede na trend bo 5 dolarjev mala malica.

Not financial advice.

Akaktus ::

l0g1t3ch je izjavil:

Kam bi sedajle vložil 5000€ z nekim srednjim tveganjem ?

Pogoj, nekaj kar se da kupit na Binance/Coinbase. Ne iščem nekaj kar je povsem v povojih da bi ciljal na x100, x10 bi bilo povsem dovolj :)
Recimo 5 kovancev, vsakega po 1k€.

BTC,ETH,ADA,DOT,LINK,THETA,ENJ - izberi 5 od teh, odvisno od tega koliko si pripravljen spremljat (BNB je ravno naredil pump, prav tako VET)

DeeJay ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Trenutno sta 2 najbolj varni nalozbi RUNE in XHV.

Charizard token pa se boljsa. Z 2 jurja vložka dobis 10k tokenov. In glede na trend bo 5 dolarjev mala malica.

Not financial advice.


Varni je reku. :))
Don't f with me.

Mato989 ::

Tip dobesedno shilla svoj bag in to z na pol scam besedami "varno" lol...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

IL_DIAVOLO ::

gorgonne je izjavil:

Kje si nabavil charizard in xhv?

IL_DIAVOLO je izjavil:

Trenutno sta 2 najbolj varni nalozbi RUNE in XHV.

Charizard token pa se boljsa. Z 2 jurja vložka dobis 10k tokenov. In glede na trend bo 5 dolarjev mala malica.

Not financial advice.


Charizard na pancake, xhv na kucoin.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Infusion ::

Kaj si mislite o novem NFT projektu ki bo izdan nekje 23. Refinable? Podpirata ga Mr. Beast ter Binance. Meni deluje kot nekaj kar bi znalo na hitro eksplodirat in prit vsaj v Top 80.

https://refinable.com/

Senior Dev ::

Danes zaslužil več kot celo leto na šihtu. Pa kako je to enostavno.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

keba ::

Senior Dev je izjavil:

Danes zaslužil več kot celo leto na šihtu. Pa kako je to enostavno.


s katerim coinom si trejdov?

StarMafijec ::

keba je izjavil:

s katerim coinom si trejdov?

Mogoče je dovolj, da gre le za kako desetinko procenta gor pa lahko zaslužiš kot eno leto na šihtu.

Mato989 ::

pa dajte nehat SeniorDevu verjet tip je masiven troll na socialki
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Qcube ::

Doge je znorel.

Senior Dev ::

Pa naj še kdo pove da je težko prit u teh cajtih do penziona. Mato v kaj ti vlagaš da še vedno nis u penzionu? U sosedovo Micko? Vsi smo lahko u penziji zdaj. Kdaj če ne zdaj?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

tonis ::

LUKSO beliverji, zdaj je cena na fib50, kar je že precej nizko, morda bo šlo še en level nižje, to je malo pod 11, lahko pa da ne bo, razlika pa spet ni tako velika.

Na splošno pa pozor - dominanca se bliža supportu, ki ga ni videla že od marca 2019. Nekako se mi dozdeva da se bo to naglo spuščanje za nekaj časa umirilo.

Senior Dev ::

Resistenca je na 76 tisočakih. Do tam ne more bit drugega kot gor gor gor. Karkoli kupiš je x10, x100, x1000. Vse kar je pod x10 na teden je čisti in boleč poraz. Za luzerje pa na tem svetu ni penziona.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

endelin ::

Kdo bi si mislil, da bo Dogecoin penzija coin leta 2021.
Vreden že x5 od tezusa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Senior Dev ::

endelin je izjavil:

Kdo bi si mislil, da bo Dogecoin penzija coin leta 2021.
Vreden že x5 od tezusa

Doge uporabljajo centralne banke za prenos denarja. Tezus je pa navadni meme. :)):)):))
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

lastao ::

KAJ mi to binance pošiljajo ?
Ali je že kdo vnočil oz. ima izkušnje s tem kako poteka?

Dear Binancian,
We’ve just sent you a Margin 0% Interest Voucher worth 500USDT! Check your Reward Center and redeem your 0% Interest Voucher within 7 days to enjoy an interest-free borrowing privilege in Margin of a particular asset for a 7-day period.
For more information please check How to Redeem a Margin 0% Interest Voucher?
Binance Team
Sreča spremlja Hrabre :)

SuperKripto ::

Senior Dev je izjavil:

Pa naj še kdo pove da je težko prit u teh cajtih do penziona. Mato v kaj ti vlagaš da še vedno nis u penzionu? U sosedovo Micko?

haha :D
mato je pomoje ze v penziji, razen ce zeli mal vecjo penzijo, potem mogoce se ni

Zgodovina sprememb…

BorutO ::

Fantje, povem vam ... dokler bo po svetu trajala ta korona z raznimi omejitvami itd, tako dolgo bodo coini rastli, potem bo pa verjetno res padlo kar fejst ...

Kripto mesi ::

Hvala za tole prerokbo strokovnjak BorutO, si me kar pomiril. Torej bom docakal penzijo.

BorutO ::

Hja, tu gor ste sami strokovnjaki ... pa še noben ni postal milijonar ... :) Glede na te vaše znanje in prerokbe, bi mogli biti že težki milijonarji ... a eni ste že leta v kriptu, pa še kar niste v "penziji". :)

Kripto mesi ::

Veseli in srecni smo lahko, da te imamo tu med nami! Pridi se kaj, pa od sestre brata pozdravi.

seniorman ::

BorutO je izjavil:

Hja, tu gor ste sami strokovnjaki ... pa še noben ni postal milijonar ... :) Glede na te vaše znanje in prerokbe, bi mogli biti že težki milijonarji ... a eni ste že leta v kriptu, pa še kar niste v "penziji". :)


Jaz sem v penziji. Sicer še kar delam, ker mi je top to kar počnem, ampak ne bi mi bilo treba.

gruntfürmich ::

l0g1t3ch je izjavil:

Kam bi sedajle vložil 5000EUR z nekim srednjim tveganjem ?

tisti kateri še ni šel čez ATH, je pa starejši.
s tem namenom sem šel v ripple in btc-keš, je pa še dash na voljo, ampak že hitro raste čez supporte.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

gorgonne ::

Parkrat še Elon potvita, pa gre Doge v višave

suhi ::

BorutO je izjavil:

Hja, tu gor ste sami strokovnjaki ... pa še noben ni postal milijonar ... :) Glede na te vaše znanje in prerokbe, bi mogli biti že težki milijonarji ... a eni ste že leta v kriptu, pa še kar niste v "penziji". :)
Se da med vrsticami lepo razbrat, da imamo tu not kar nekaj kriptomogotcev. Sam valda večinoma ne opletajo s konkretnimi ciframi, zakaj pa bi? Pa za večino ljudi penzija ne pomeni gledanja v luft, nekaj pa ja moraš tudi delat, četudi sam za dušo.

Phantomeye ::

gorgonne je izjavil:

Parkrat še Elon potvita, pa gre Doge v višave



kaj če bi on ETH mal potweetal :D. Sam ne še zdej, nej prej mal pade spet :D

endelin ::

Sem mislil da je Elon izgubil moč shilanja ampak se je doge le lepo akumuliral v rangu okoli 0.05 nekaj tednov sedaj pa eksplozija

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

PrimoZ_ ::

BTC pa bo zgleda le doživel nekaj korekcije.

endelin ::

PrimoZ_ je izjavil:

BTC pa bo zgleda le doživel nekaj korekcije.

Zgleda da bo vse počasi doživelo malo korekcije

CptHindsight ::

Sem bil lepo tiho zadnje dni, sedaj pa mam spet pravico malo pisat. Tisti ki se ni, ce ne gres zdaj vsaj 5x long z vsem kar imas, si idiot in si zasluzis bit reven.

Pa ne 5x na btc, pravi kripto manijaki grejo 5x long na doge.

sebas4 ::

PrimoZ_ je izjavil:

BTC pa bo zgleda le doživel nekaj korekcije.


Sedaj moramo zgraditi novo dno nad 60k. Nič ne bi imel proti da naslednje 3 tedne gradimo support v 60-63k zoni. Pol pa naslednji leg up.

TLM pa ni razočaral v smislu šitkojna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sebas4 ()

CptHindsight ::

Tak support so gradili tudi konec 2017 malo pod 20k in se vneto pripravljali za napad na 20k.

sebas4 ::

Ma ja to so gradile frizerke, sedaj gradijo malo večji kalibri. 8-)

CptHindsight ::

TLM je pa se zmeraj vsan x10 overvalued. Glede na to, da smo v bullu pa to nima toliko veze.

endelin ::

Samo ne shortat fantje

gruntfürmich ::

prej se je 2* meseca zaletaval v rezistance, zdaj pa utrjuje support. samo brez klobasanja prosim!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

sebas4 ::

Nima veze, korekcija gor dol. BTC bo pri naslednjem halvingu vsaj 5T mcap.

gruntfürmich je izjavil:

prej se je 2* meseca zaletaval v rezistance, zdaj pa utrjuje support. samo brez klobasanja prosim!


Čisto normaleno za zdrave markete. Rezistenca ----> akumulacija ----> preboj ----> support.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sebas4 ()

CptHindsight ::

Jz pravim, da je bil Coinbase listing vrh za btc ta cikel. Alti bodo mel se veselico kake 2 tedna, potem pa zakljucimo.

Lahko pa sem seveda samo overbearish, pa je to le manjsa korekcija predno napademo 2000k na btc septembra, ko vsi vemo, da bo vrh.

Btw, kaj se zgodi, ce celotna poulacija misli, da je vrh septembra? En tak miselni game theory eksperiment, za vse nase proje na forumu.

oracle ::

seniorman je izjavil:

Jaz sem v penziji. Sicer še kar delam, ker mi je top to kar počnem, ampak ne bi mi bilo treba.

Kakšno službo pa opravljaš, da ti je tako top?

sebas4 ::

Kaj pa vem, če je Coinbase vrh. Zna biti da bodo sledile še druge borze. Pa ETF, pa ETH 2.0, nov stimulus v ZDA.... Tudi akumulacija se dogaja sproti, in nimamo nekih blow off parabol. 60k smo drobili kar nekaj časa, kar je zdravo... Ne vem, time will tell.

CptHindsight ::

Tudi 2017 smo dobili Bitcoin Futures, pa bakkt se je blizal. Pa eth 2.0 so zacel delat.

Ko doge pride do 30c, pa ko se na tiktoku in twitterju shilla doge do 1$ al la do 10$, tok da premaga btc po marketcapu, je mogoce mal boljse konzervativno zacel na stvar gledat. Ampak po drugi strani, ce nisi vsaj 5x long zdlee, ne bo penzije.

urosz ::

a se je komu že zgodilo da je mel napačen balance na Binance SPOT walletu?

sem pred časom kupil 100 enga tokna, balance kaže 0.0
sem preveril v vseh history-jih in nisem prodal, edino kar je not je tisti en buy kot sem tudi imel zapisano.
««
489 / 1490
»»