» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
488 / 1490
»»

SuperKripto ::

Tone Vays, sicer ga ne gledam vec, ampak dans je imel en video o coinbase coin in primerjal z drugimi ipoti. Pravi, da so skoraj vsi po listanju dosegli priblizno 50 procentov padca preden so potem spet zaceli rast.

A_A ::

SuperKripto je izjavil:

Tone Vays, sicer ga ne gledam vec, ampak dans je imel en video o coinbase coin in primerjal z drugimi ipoti. Pravi, da so skoraj vsi po listanju dosegli priblizno 50 procentov padca preden so potem spet zaceli rast.

https://twitter.com/RolfeWinkler/status...

hamez66 ::

A če maš 3000 POLS tokenov, a prideš direktno v alokacijo, ali samo v loterijo za alokacijo?

sebas4 ::

A je kdo že nakazaal na Binance preko Litvanskega IBANA? V mojem računu FIAT DEPOSIT SEPA je še vedno samo GB IBAN. Preko maila nisem klikal po unih linkih, to bi bilo neumno.

DeeJay ::

hamez66 je izjavil:

A če maš 3000 POLS tokenov, a prideš direktno v alokacijo, ali samo v loterijo za alokacijo?

Loterijo, sam maš večje šanse kot, če nimaš. Prbližn 1 od 3 zadaneš.
Don't f with me.

hamez66 ::

Hvala za razlago. 1 od 3 je kr lepa šansa.

DeeJay ::

hamez66 je izjavil:

Hvala za razlago. 1 od 3 je kr lepa šansa.

hja je, sam 12k držat v denarnici je pa tud mal bedno.
Pa vedt morš, da če si WL maš še vseen FCFS in ni garantirano. Z ETH feeji je to spet še en visok dodaten strošek.
No seveda ti lahko dober projekt poplača ta kompleten vložek, sam mam mal filing, da bo počas konec z x100 zadevami. Upam pa, da se motim.
Don't f with me.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

mailer ::

sebas4 je izjavil:

A je kdo že nakazaal na Binance preko Litvanskega IBANA? V mojem računu FIAT DEPOSIT SEPA je še vedno samo GB IBAN. Preko maila nisem klikal po unih linkih, to bi bilo neumno.
Drugi IBAN je. Pride, preverjeno.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

wajdouc ::

V omari sem dobil bankovec za 50000000000 dinarjev. V kateri x1000 kovanec vložit, da bom za vikend imel vsaj za kruh?

Lp Josip

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: wajdouc ()

Vuli ::

sebas4 je izjavil:

A je kdo že nakazaal na Binance preko Litvanskega IBANA? V mojem računu FIAT DEPOSIT SEPA je še vedno samo GB IBAN. Preko maila nisem klikal po unih linkih, to bi bilo neumno.


lej, v vsakem emailu lahko vidiš na kater url gre link, će ste pa tolk nepismeni pol pa ne vem.
btw, vsi linki gredo na binance.com
|Gb x570 Pro|R9 5900x|64GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

sebas4 ::

Vuli je izjavil:

sebas4 je izjavil:

A je kdo že nakazaal na Binance preko Litvanskega IBANA? V mojem računu FIAT DEPOSIT SEPA je še vedno samo GB IBAN. Preko maila nisem klikal po unih linkih, to bi bilo neumno.


lej, v vsakem emailu lahko vidiš na kater url gre link, će ste pa tolk nepismeni pol pa ne vem.
btw, vsi linki gredo na binance.com


Vem, da se vidi kam gre url. Avtomatično ne klikam po linkih iz mailov. Navada pač. Ali pa lahko rečeš temu, varna prksa. Vedno je relevantna informacija tudi znotraj profila, katere koli platforme.

sebas4 ::

Torej IBAN za depozite na Binance je res spremenjen a je še vedno GB - IBAN. A niso rekli da bo nov IBAN iz Litve? Je kdo testiral, kako je s provizijo? Hvala

energetik ::

sebas4 je izjavil:

Torej IBAN za depozite na Binance je res spremenjen a je še vedno GB - IBAN. A niso rekli da bo nov IBAN iz Litve? Je kdo testiral, kako je s provizijo? Hvala
Am, trenutno v Deposit FIAT sploh nimam možnosti SEPA, samo MC, wtf?
Ali pa ravno spreminjajo na Litvanskega.

EDIT: zdj pa je spet, ampak še vedno GB. CLEAR JUNCTION LIMITED, London

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

sebas4 ::

Ja še vedno GB, zato sprašujem. Ker 13. naj bi to uredili, pa smo 15. in še vedno GB.

Dumber ::

Projekti, projekti, prijekti, vrhunski projekti.... kdo sploh verjame v tem projekte, ki so zadaj? Res me zanima če je ali bo kdaj kaj s tega ali je vse skupaj samo en nateg? Ampak res zavijam z očmi ko nekdo omeni super projekt. Sploh nekdo, ki sploh ni iz IZ branže. In potem frizerka kar naenkrat razume kako bo deloval nek shit coin za potrjevanje nekih transakcij v superracunalniku zanipazovanje osončja al česarkoli. Nebuloze.

vrunc ::

Še ima kdo težavo pri depozitu iz Master card na Binance.....javlja napako.

lamborđini ::

Moja frizerka pravi da se spozna na blockchain. Priporoca nekatere projekte.

sloxl8 ::

Daj, hitro povej, da vržem not vse svoje življenjske prihranke. :sic

StarMafijec ::

Kje ima sedaj Binance račun? Meni še vedno izpiše UK račun, čeprav je zadnjič prišel nek mail, da so odprli račun v EU.

gorgonne ::

do koliko misliš po tvoje, da lahko gre RUNE. koliko gledam in tuhtam, mu eni napovedujejo 100$+. Kaj ti misliš? Imam ga nekaj, pa razmišljam da bi še dodal...

IL_DIAVOLO je izjavil:



Thorchain

Chaosnet platforma je zunaj, moram se naaučiti kako se stakea. Zdaj je še beta. Ima nore predispozicije in ceno, ki jo lahko doseže. Biggest bag so far :)

Kvinta ::

sloxl8 je izjavil:

Daj, hitro povej, da vržem not vse svoje življenjske prihranke. :sic


Pa par evrov za štrik si še pusti.
A.C.A.B

sebas4 ::

Thorchain

Chaosnet platforma je zunaj, moram se naaučiti kako se stakea. Zdaj je še beta. Ima nore predispozicije in ceno, ki jo lahko doseže. Biggest bag so far :)


Vse drži, ampak če BTC samo zakaščja kakšnih 35% dol za par mesecev, bodo vsi ti Alti, 80% dol. To je ta riziko, če niste v igri dolgoročno. In nekateri projekti se potem, kljub dobrim fundamentom ne vrnejo. Dash, Neo .....

gorgonne ::

sebas4 je izjavil:

Thorchain

Chaosnet platforma je zunaj, moram se naaučiti kako se stakea. Zdaj je še beta. Ima nore predispozicije in ceno, ki jo lahko doseže. Biggest bag so far :)


Vse drži, ampak če BTC samo zakaščja kakšnih 35% dol za par mesecev, bodo vsi ti Alti, 80% dol. To je ta riziko, če niste v igri dolgoročno. In nekateri projekti se potem, kljub dobrim fundamentom ne vrnejo. Dash, Neo .....


Se strinjam... BTC trenutno drzi ceno, ne gor ne dol. je to napoved nečesa? recimo dol 20-30%. :)

Motion ::

Palačinkarji, kako se vam zdi nov IFO format. Basic se sliši lepo sam če jst prav razumem je max alokacija na osebo je samo100$, in če je bazen 10X presežen maš alokacijo sam $10?
Pri Unlimited pa spet bo treba držat ogromne ogromne količine da boš prišel zraven. Tako da Meh :8)
Aja pa now IFO je na Palačinki. HORIZON
Trenutno BASIC je 230% UNLIMITED je 20000%
Potem bi rekel da BASIC je povsem brezveze

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

carovnik1900 ::

Danes je ZIL (Zignaly) prvi listing. Če koga zanima. https://ascendex.com/

BlackDeath ::

To je ZIG, ZIL je že na Binancah,

Mam pa Ascendex tak da hvala, bom pogledal vseeno :)

EDIT: zgleda kot še en NFT coin za katere se mal ohlaja vse skupaj. Kaj naj bi bilo tako posebnega na ZIG?

Zgodovina sprememb…

carovnik1900 ::

res je, napača na moji strani...
o tokenu: Zignaly's native token ZIG, also acts as a catalyst for added user-adoption, as only the top-performing pro-traders will be allowed to offer insurance policies to their customers. This let's pro traders further differentiate their wealth management services against the competition, while giving their customers more peace of mind and risk protection through Zignaly's insurance service :
https://token.zignaly.com/

zignaly je kul platforma, skratka delujoč produkt, vseeno malo drugače kot kupovati čisto meglo. token je samo dodatek.

jaz ne bom šel z veliko denarja notri (z drobižem), bom pa zraven, just because.

Zgodovina sprememb…

DeeJay ::

Pancake IFO bil kr vredu. Za novo miele pečico bo.
Don't f with me.

BlackDeath ::

carovnik1900 je izjavil:

res je, napača na moji strani...
o tokenu: Zignaly's native token ZIG, also acts as a catalyst for added user-adoption, as only the top-performing pro-traders will be allowed to offer insurance policies to their customers. This let's pro traders further differentiate their wealth management services against the competition, while giving their customers more peace of mind and risk protection through Zignaly's insurance service :
https://token.zignaly.com/

zignaly je kul platforma, skratka delujoč produkt, vseeno malo drugače kot kupovati čisto meglo. token je samo dodatek.

jaz ne bom šel z veliko denarja notri (z drobižem), bom pa zraven, just because.


Zanimivo, bom opazoval.
Vseeno pa na začetku ne mislim kupovat oziroma vsaj toliko bom počakal, da se cena malo umiri. Razen, če bo že v samem štartu 0,000x potem si kupim bag za par evrov:))

Jacksmav ::

mal pazite, da ne boste prenašal ETH....STATUS: Withdrawals and deposits of ETH and ERC20 tokens are currently paused due to a technical issue on Ethereum blockchain. We are monitoring the situation and will keep you updated.(Bitstamp)

IL_DIAVOLO ::

gorgonne je izjavil:

do koliko misliš po tvoje, da lahko gre RUNE. koliko gledam in tuhtam, mu eni napovedujejo 100$+. Kaj ti misliš? Imam ga nekaj, pa razmišljam da bi še dodal...

IL_DIAVOLO je izjavil:



Thorchain

Chaosnet platforma je zunaj, moram se naaučiti kako se stakea. Zdaj je še beta. Ima nore predispozicije in ceno, ki jo lahko doseže. Biggest bag so far :)



Ciljam na vsaj 500 dolarjev. Imam 500 tokenov.

Lets see :)

Poglej tudi xhv, ki mu napovedujem se bistveno visjo ceno.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

IL_DIAVOLO ::

mr_chai je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

https://charts.bogged.finance/?token=0x...

$$$$$


ti si bog, če si to kupu


Seveda sem 50k po ceni 0.01.

Cakam na 5-10 dolarjev ;)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

gorgonne ::

Letos?


IL_DIAVOLO je izjavil:

gorgonne je izjavil:

do koliko misliš po tvoje, da lahko gre RUNE. koliko gledam in tuhtam, mu eni napovedujejo 100$+. Kaj ti misliš? Imam ga nekaj, pa razmišljam da bi še dodal...

IL_DIAVOLO je izjavil:



Thorchain

Chaosnet platforma je zunaj, moram se naaučiti kako se stakea. Zdaj je še beta. Ima nore predispozicije in ceno, ki jo lahko doseže. Biggest bag so far :)



Ciljam na vsaj 500 dolarjev. Imam 500 tokenov.

Lets see :)

Poglej tudi xhv, ki mu napovedujem se bistveno visjo ceno.

Mato989 ::

A se ni Binance hvalil kako bo coinbase stock token listal pa še nič nikjer
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Akaktus ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

gorgonne je izjavil:

do koliko misliš po tvoje, da lahko gre RUNE. koliko gledam in tuhtam, mu eni napovedujejo 100$+. Kaj ti misliš? Imam ga nekaj, pa razmišljam da bi še dodal...

IL_DIAVOLO je izjavil:



Thorchain

Chaosnet platforma je zunaj, moram se naaučiti kako se stakea. Zdaj je še beta. Ima nore predispozicije in ceno, ki jo lahko doseže. Biggest bag so far :)



Ciljam na vsaj 500 dolarjev. Imam 500 tokenov.

Lets see :)

Poglej tudi xhv, ki mu napovedujem se bistveno visjo ceno.


Ta pa je optimistična! :D sepravi pričakuješ polovico trenutnega MCp Etheriuma??
Sicer zgleda da je res kul projekt ampak 500 je pa 'mal' prehuda

ubermensch ::

LINK ga trga na polno, sem vesel, da sem notri.

Malo gledam zdaj, če obstaja še kej, kar ni imelo breakouta. Pa mi je v oči padel "SCRT" na binancah. Dobro zgleda graf.

endelin ::

Rabim nekam da vržem malo profita. Zadovoljen bom s x2 do nedelje

CudesaOdMesa ::

Do nedelje bo MATIC na kakih 0.55

IL_DIAVOLO ::

gorgonne je izjavil:

Letos?


IL_DIAVOLO je izjavil:

gorgonne je izjavil:

do koliko misliš po tvoje, da lahko gre RUNE. koliko gledam in tuhtam, mu eni napovedujejo 100$+. Kaj ti misliš? Imam ga nekaj, pa razmišljam da bi še dodal...

IL_DIAVOLO je izjavil:



Thorchain

Chaosnet platforma je zunaj, moram se naaučiti kako se stakea. Zdaj je še beta. Ima nore predispozicije in ceno, ki jo lahko doseže. Biggest bag so far :)



Ciljam na vsaj 500 dolarjev. Imam 500 tokenov.

Lets see :)

Poglej tudi xhv, ki mu napovedujem se bistveno visjo ceno.


Je mozno.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Se eden kovanec ki si ga sanjal.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PrihajaNodi ::

Mam, mam.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vuli ::

Jacksmav je izjavil:

mal pazite, da ne boste prenašal ETH....STATUS: Withdrawals and deposits of ETH and ERC20 tokens are currently paused due to a technical issue on Ethereum blockchain. We are monitoring the situation and will keep you updated.(Bitstamp)


fork Berlin je..
|Gb x570 Pro|R9 5900x|64GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

LeXani ::

a na binance se sploh da registrat še..ne dobim potrditvenega maila
Čas prve prijave 04.11.2005

novak-t ::

LeXani je izjavil:

a na binance se sploh da registrat še..ne dobim potrditvenega maila

a si prek aplikacije probaval? jaz sem imel isti problem 2 meseca nazaj. Na spletni strani je šlo pa bp

gorgonne ::

Kolko sem se pogovarjal okol imajo eni problem preko spleta, nekateri app.
Tak da če ti eno ne dela, še poskusi drugo opcijo.
Meni vcasih ne dela kqko nqkazilo prek apleta, pa pol app dela takoj. Kr nekaj

LeXani je izjavil:

a na binance se sploh da registrat še..ne dobim potrditvenega maila

l0g1t3ch ::

Kam bi sedajle vložil 5000€ z nekim srednjim tveganjem ?

Pogoj, nekaj kar se da kupit na Binance/Coinbase. Ne iščem nekaj kar je povsem v povojih da bi ciljal na x100, x10 bi bilo povsem dovolj :)
Recimo 5 kovancev, vsakega po 1k€.

sebas4 ::

CS Binance - na moje poizvedovanje, kaj in kdaj bo EU Litvanski IBAN na voljo za depozite.

Prosimo vas, da razumete, da se novi račun še vedno začne z GB, ne z litovsko. Na strani za nakazilo poiščite najnovejše podatke o računu, zdaj so pravilni.


Torej, ne duha ne sluha on EU IBAN-u za depozite. Zgolj nov GB IBAN.
Štala.

Pogoj, nekaj kar se da kupit na Binance/Coinbase. Ne iščem nekaj kar je povsem v povojih da bi ciljal na x100, x10 bi bilo povsem dovolj :)
Recimo 5 kovancev, vsakega po 1k€.


2k BTC
1.5k BNB
1.5k ETH

Naloži na nek obrestovalni račun in pozabi vsaj 5 let.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sebas4 ()

IL_DIAVOLO ::

l0g1t3ch je izjavil:

Kam bi sedajle vložil 5000EUR z nekim srednjim tveganjem ?

Pogoj, nekaj kar se da kupit na Binance/Coinbase. Ne iščem nekaj kar je povsem v povojih da bi ciljal na x100, x10 bi bilo povsem dovolj :)
Recimo 5 kovancev, vsakega po 1kEUR.


All in oz. max 2 kovanca. Enega na binance, drugega na kucoin.

Not financial advice.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

l0g1t3ch ::

Ampak katere. Vse ne bi stavil na enega ali dva, bi kar razdelil na 5x po 1k€
««
488 / 1490
»»