» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
175 / 1485
»»

PowaAaaaH ::

Najboljši scenarij ob 17:00 - manjši pullback proti 1020-1030 in potem explosion gor :D.. Za enkrat še nism dodal, nočem da je false imam že kar lepo pozicijo notr od prej, zato se ne sekiram če zamudim malo.

tommorrow ::

Ajmo iost in cardano :)

Ganon ::

PowaAaaaH je izjavil:

Najboljši scenarij ob 17:00 - manjši pullback proti 1020-1030 in potem explosion gor :D.. Za enkrat še nism dodal, nočem da je false imam že kar lepo pozicijo notr od prej, zato se ne sekiram če zamudim malo.


Pri 1020 bi vskočil? Jaz se bojim, da bom zafrknil. :P

demogill ::

Tkole ko se pocasi nabira navzgor po stopnickah zna hitro v prepad zgrmet, in obratno seveda.

PowaAaaaH ::

Če vidm nasledn candle TTM light green sm notr, sicer ne v sekundah, malo počakam price action, RSI zgleda strong.


Ja ponavadi so stopničke gor in dvigalo dol.

Men za enkrat ne deluje kot BS sploh ne na 4h time frame-u. Na nižjih je itak preveč hrupa.. Kako mislš da se kupuje crypto glede, da ni nekega fundamentalsa? Charti in pa "ajde zdle bom kupu, ker se mi tk zdi dobr"

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PowaAaaaH ()

demogill ::

demogill je izjavil:

Tkole ko se pocasi nabira navzgor po stopnickah zna hitro v prepad zgrmet, in obratno seveda.

Glede indikatorjev pri kripto je BS teorija

PowaAaaaH ::

Zame trenutno ni dodatnega Entry-ja, ker se mi ne zdi worth teh 30€ na 1 ETH do naslednga (največjega) resistenca trenutno 1082. Plus TTM mi "ga še ne da" vztrajam pri strategiji in ignoriram FOMO :D, čeprov me je že vlekl priznam ampak ni še toto :) prevelik risk-reward.

kakob ::

https://pbs.twimg.com/media/Er16I9nUYAI...

Slow-tech ne zna embedad twitter slike. Luzer forum.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

demogill ::

Do Bidenove inauguracije se nebo skoraj nic spremenilo,manjsi vzponi padc, potem pa da vidimo kam bo vse to slo.

DeeJay ::

DeeJay je izjavil:

Se pravi PHA je naslednji 10x coin?

x2 v manj kot 24 urah.
Don't f with me.

nuclear ::

endelin je izjavil:

Bo kdo shortal tezos?


 poglej to formacijo se enkrat

poglej to formacijo se enkrat

Asus G14 2023 - Ryzen 7940HS - 32GB DDR5 - GeForce RTX 4080 - 990 PRO 4TB

PrihajaNodi ::

nuclear je izjavil:

endelin je izjavil:

Bo kdo shortal tezos?


 poglej to formacijo se enkrat

poglej to formacijo se enkrat



Kaj je s to formacijo? Jaz vidim bartovo glavico.
Salo na stran. Ajd objasni da vidimo...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

profesjonalc ::

Nodi, morm ti povedat, da sem prav vesel, da še tvoji coini mal moonajo, po tolkih letih slabe volje :)) enjoy

PrihajaNodi ::

DeeJay je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Se pravi PHA je naslednji 10x coin?

x2 v manj kot 24 urah.


Svaka cast. Dobr si zadev. To so dobri nasveti.

Btw Algorand je se tud poceni.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

Svaka čast 50 jurjev notri in 100 ven. Kako preprosto in ti eno leto ni treba delat nič.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

DegenGambler ::

Imo je tole konec veselice za 2021. Sem prodal celoten sveženj AAVE, UNI, SNX in SUSHI. Se vidimo v 2024.

Lep pozdrav, Janez

@Senior - Ful kul, da si daš lastno izjavo kot citat v podpis. Props!

endelin ::

Zeh od bulla ce je to to

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

MasterKiD ::

To ni b ob bulla.

Sirena ::

DegenGambler je izjavil:

Imo je tole konec veselice za 2021. Sem prodal celoten sveženj AAVE, UNI, SNX in SUSHI. Se vidimo v 2024.

Lep pozdrav, Janez


A je kakšen razlog, da se vas kar nekaj tako na veliko poslavlja?
Btw: tule bi se zahvalila tistemu, ki je pred časom tule navrgel AAVE, Algorand in AVAX (mislim, da so bili ti trije). Res sem dala nekaj v AVAX, vmes že mislila, da sem se opekla, ampak je šlo po mojem že za 3x gor. Zdaj pa seveda klasična dilema - koliko še:)

Kripto mesi ::

Poglej kdaj je naredil račun (hint: par dni nazaj), torej alter nekega starega člana.

tonis ::

Koliko vas je tu, ki verjamete da pod 30k ne gremo več?
A se je običajno korekcija (v bullu) zaključila v enem tednu? Ni se, celo naredili so nov ath prej kot je šlo zares dol.

Jaz imam precej oblikovano mnenje sploh glede prvega vprašanja, ampak ne bom fuda zganjal prehitro. 8-)

@Vazelin, se spomniš kaj je rekla Helga, kje je točka kjer naj bi se korekcija zaključila?

In zaenkrat se strinjam z zgornjim komentarjem by masterkid.

Tudi to, da filajo alte ima po moje smisel, ampak na tedenskem grafu zaenkrat kaže da bo šla dominanca v bulish, MA20 bo kmalu prekrižal MA50 navzgor(vsekakor pa sem mnenja da bosta prej ali slej tudi ti dve liniji prebiti). Da bo bolj razumljivo, če gre dominanca v bulish pomeni da alti izgubljajo proti BTCju.


Pa še to, že večkrat se je izkazalo da so alti prej zaključili s korekcijo kot btc, torej ni nujno da ko bo btc na dnu, da bodo alti tudi.

PersonaRuda ::

tonis je izjavil:

Koliko vas je tu, ki verjamete da pod 30k ne gremo več?
A se je običajno korekcija (v bullu) zaključila v enem tednu? Ni se, celo naredili so nov ath prej kot je šlo zares dol.

Tega narašanja nisem pričakoval tako hitro. Je zdaj pri meni bolj vprašanje ali mi lahko še gremo enkrat pod prejšnji ATH. Torej pod 30k pomoje gremo, če pa gremo še pod 20k, pa ne bi dal roke v ogenj. Dosedaj se je vedno po prvem prebijanju ATH zgodila korekcija, kjer je bil padec pod prejšnji ATH. Bo sedaj isto? Drugače? Sicer pa vse je lahko enkrat prvič. Se še pa spomnim korekcije -50%, katera je postopno trajala nekje 2 tedna. Dilema je torej ali mi še lahko gremo pri tej korekciji pod 20k ali ne.

PrihajaNodi ::

Sirena je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

Imo je tole konec veselice za 2021. Sem prodal celoten sveženj AAVE, UNI, SNX in SUSHI. Se vidimo v 2024.

Lep pozdrav, Janez


A je kakšen razlog, da se vas kar nekaj tako na veliko poslavlja?
Btw: tule bi se zahvalila tistemu, ki je pred časom tule navrgel AAVE, Algorand in AVAX (mislim, da so bili ti trije). Res sem dala nekaj v AVAX, vmes že mislila, da sem se opekla, ampak je šlo po mojem že za 3x gor. Zdaj pa seveda klasična dilema - koliko še:)



Ni za kej:)
Jst bi malo prerazporedil in si nabavil xtz sedaj na tvojem mestu. Ker je res na dnu.

https://twitter.com/heytaizen/status/13...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

doktorproof ::

NEO je tudi na "dnu".

tonis ::

To je seveda vse če če če, poglej graf:


pri prejšnjem bullu ko je dejansko prebilo ath se cena ni več vrnila nižje - oba hriba sta obkrožena. Pa vidi se tudi koliko časa je trajala korekcija. Graf je tedenski, torej 1 sveča en teden - sveč je 5, torej 5 tednov. Mi pa zdaj zaključujemo 1 teden (če ne zaključimo pod 38k, potem to sploh ni korekcija). vsekakor ni nujno da bo tudi zdaj 5 tednov, ampak po moje dlje kot bo konsolidacija, bolje je za sam vrh.

..in btw, modra črta na katero se btc naslanja ob korekcijah je trenutno nekaj nad 18k, pa vsak teden gre cca 1,5k višje.

XRPNERD ::

Keri exchange uporabljate za neke YOLO coine, da se kupi neki, kar še ni na binancah? Huobi, uniswap,... Hvala za info!

Senior Dev ::

DegenGambler je izjavil:

Imo je tole konec veselice za 2021. Sem prodal celoten sveženj AAVE, UNI, SNX in SUSHI. Se vidimo v 2024.

Lep pozdrav, Janez

@Senior - Ful kul, da si daš lastno izjavo kot citat v podpis. Props!

Spet si zamudil visoke donose, onanista. Še 5x greš spat in boš spet prišel pod novim vzdevkom. :)
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

SuperKripto ::



Dnevni graf, trenutno se cena konsolidira v narisanem trikotniku. Ce naredi breakout med vikendom, je po mojih izkusnjah med vikendi veckrat fejk. Ni pa nujno. Samo za opozorilo novim trejdarjem, da med vikendi je najvec manipulacij in trejdanja z boti. Pa CME futures ne trguje med vikendi.

Zgodovina sprememb…

paradoxxx ::

Vsa cast vsem, ki ste dans naredil velik plus. Jaz nazalost nisem bil v nobeni pravi poziciji... Dobri predlogi v zadnjem casu, keep up the good work.

svecka ::

Eni mamo vloženo v shitkoine k so dead in se ne premaknejo nikamor :(

PrihajaNodi ::

doktorproof je izjavil:

NEO je tudi na "dnu".


Tam bo tudi ostal. Ceprav ico investorji ne morjo glih jokat pr neotu.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

DegenGambler ::

If this is what bullrun feels like, then I don't want to be a bear.

SuperKripto ::

Dokler bo bitcoin dolgocasen in se konsolidiral v trikotniku, bodo mnogi trejdarji vlagal v shitcoine. Tako pac je.

PrihajaNodi ::

Kakob vidiš ETH killerja?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

svecka ::

SuperKripto je izjavil:

Dokler bo bitcoin dolgocasen in se konsolidiral v trikotniku, bodo mnogi trejdarji vlagal v shitcoine. Tako pac je.


Ko bi vsaj kdo vložil v moj mrtev coin (TRX, XRP ) :( A je sploh vredno HODL ko vse drugo okrog tebe raste?!?!

PowaAaaaH ::

Atom je drgač strong že cel dan, Link je imel prav tako lep run zadnje dni - To so neki coini, ki ne spadajo med penny stocke in niso dragi, lahko pa rideaš tudi 50% ali več v parih dneh. (p.s ne priporočam kupovanje trenutno na ATH, če ne trejdaš ali kaj drugega)

Glede ETH drži še vedno trendline support.. Mogoče dočakamo breakout.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PowaAaaaH ()

DegenGambler ::

svecka je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

Dokler bo bitcoin dolgocasen in se konsolidiral v trikotniku, bodo mnogi trejdarji vlagal v shitcoine. Tako pac je.


Ko bi vsaj kdo vložil v moj mrtev coin (TRX, XRP ) :( A je sploh vredno HODL ko vse drugo okrog tebe raste?!?!


Moras toliko razprsit portfolijo, da tega obcutka ne dobis. Ce imas voljo, si pa lahko naredis tudi kak "trading" account - nekaj sredstev, ki jih uporabljas, da jih prestavljas med hype coini. Potem imas pa del portfolija, ki ga drzis in pa del s katerim delas malo plejev.

Btw challenge:
Vaakic ko pogledas portfolio, moras narest 5 sklec ali 5 trebusnjakov ali 5 pullupov. Ce ne bos iz tega bulla prisel bogat, bos pa vsaj nabit :D
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Ganon ::

PowaAaaaH je izjavil:

Glede ETH drži še vedno trendline support.. Mogoče dočakamo breakout.


Zgrešil sem 1010 evrov ob osmih zvečer za nekaj minut. Je bil takoj nazaj. :(

PowaAaaaH ::

Ganon je izjavil:

PowaAaaaH je izjavil:

Glede ETH drži še vedno trendline support.. Mogoče dočakamo breakout.


Zgrešil sem 1010 evrov ob osmih zvečer za nekaj minut. Je bil takoj nazaj. :(



Tudi sam še nisem nič dodajal niti spremljal nekaj časa, ker mi je deloval že vse weak :) ampak dokler se drži tako lepo trenda, je še vedno možnost za kak breakout :p.

Skrbi me edino BTC, če drži ta prvi trendline support mislim, da bo tut ETH dobr -> https://imgur.com/uBNRp7m

ETH: https://imgur.com/qkJaV3i

kakob ::

Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

PowaAaaaH ::

DegenGambler je izjavil:

svecka je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

Dokler bo bitcoin dolgocasen in se konsolidiral v trikotniku, bodo mnogi trejdarji vlagal v shitcoine. Tako pac je.


Ko bi vsaj kdo vložil v moj mrtev coin (TRX, XRP ) :( A je sploh vredno HODL ko vse drugo okrog tebe raste?!?!


Moras toliko razprsit portfolijo, da tega obcutka ne dobis. Ce imas voljo, si pa lahko naredis tudi kak "trading" account - nekaj sredstev, ki jih uporabljas, da jih prestavljas med hype coini. Potem imas pa del portfolija, ki ga drzis in pa del s katerim delas malo plejev.

Btw challenge:
Vaakic ko pogledas portfolio, moras narest 5 sklec ali 5 trebusnjakov ali 5 pullupov. Ce ne bos iz tega bulla prisel bogat, bos pa vsaj nabit :D



:)):D

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

KappaPride ::

Nodi when lambo?

SuperKripto ::

myriad je izjavil:

Facebook dev je izjavil:

Noro kako rastejo YF kovanci. Yearn.finance je 24k, yffi finance danes naredil vec kot 250% in je med 100. Prav tako YFii gir vec kot 200%.

Noro, ne morš verjet kakšna rast.



Se spomnite, ko ste lovili yearn finance in ostale mocno napumpane kovance. Koliko so potem padli. Se nikol ne naucite, da se mocno napumpanih ne lovi ampak se pocaka na korekcijo. Imate vec moznosti za uspeh. Mogoce vam kater res uide brez korekcije, ampak verjetnost je vecja, da nardi korekcijo kot da jo ne. Iz izkusenj.

PrihajaNodi ::

SuperKripto je izjavil:

myriad je izjavil:

Facebook dev je izjavil:

Noro kako rastejo YF kovanci. Yearn.finance je 24k, yffi finance danes naredil vec kot 250% in je med 100. Prav tako YFii gir vec kot 200%.

Noro, ne morš verjet kakšna rast.



Se spomnite, ko ste lovili yearn finance in ostale mocno napumpane kovance. Koliko so potem padli. Se nikol ne naucite, da se mocno napumpanih ne lovi ampak se pocaka na korekcijo. Imate vec moznosti za uspeh. Mogoce vam kater res uide brez korekcije, ampak verjetnost je vecja, da nardi korekcijo kot da jo ne. Iz izkusenj.


DFYI finance je bil že 9k usd

https://coinmarketcap.com/currencies/ye...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

SuperKripto ::

Kar se tice PHA, se je mocno napumpal po tem ko je dolocen youtuber shillal PHA, oziroma tudi nekaj drugih manjsih youtuberjev. Se prav zdej tist ki kupi ta trenutek v bistvu pumpa na tisoce drugim, ki so ze videli video. Da ne recem, da mocno pumpate vsem tem youtuberjem ki so vstopili prvi.

tonis ::

SuperKripto je izjavil:



Dnevni graf, trenutno se cena konsolidira v narisanem trikotniku. Ce naredi breakout med vikendom, je po mojih izkusnjah med vikendi veckrat fejk. Ni pa nujno. Samo za opozorilo novim trejdarjem, da med vikendi je najvec manipulacij in trejdanja z boti. Pa CME futures ne trguje med vikendi.


Meniš, da nam 3kotnik definira target?

DeeJay ::

SuperKripto je izjavil:

Kar se tice PHA, se je mocno napumpal po tem ko je dolocen youtuber shillal PHA, oziroma tudi nekaj drugih manjsih youtuberjev. Se prav zdej tist ki kupi ta trenutek v bistvu pumpa na tisoce drugim, ki so ze videli video. Da ne recem, da mocno pumpate vsem tem youtuberjem ki so vstopili prvi.


PHA je mel dans dobro novico in pomojem nima veze z Youtuberji. No pa tud, če so jo shilal, za mene in za tiste, ki so me učer upošteval, je to še bolš.
https://twitter.com/PhalaNetwork/status...
Don't f with me.

DegenGambler ::

Kako je slo danes na Binance pndju?

SuperKripto ::

DeeJay je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

Kar se tice PHA, se je mocno napumpal po tem ko je dolocen youtuber shillal PHA, oziroma tudi nekaj drugih manjsih youtuberjev. Se prav zdej tist ki kupi ta trenutek v bistvu pumpa na tisoce drugim, ki so ze videli video. Da ne recem, da mocno pumpate vsem tem youtuberjem ki so vstopili prvi.


PHA je mel dans dobro novico in pomojem nima veze z Youtuberji. No pa tud, če so jo shilal, za mene in za tiste, ki so me učer upošteval, je to še bolš.
https://twitter.com/PhalaNetwork/status...

Ima veze s tem, da youtuberje gleda zelo veliko trejdarjev, tistih novic pa ne toliko. Ce bi bilo brez youtube shillanja, bi v tem primeru pump bil primerno temu manjsi. Drugac pa sama novica niti ni ne vem kaj.

Zgodovina sprememb…

««
175 / 1485
»»