» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
176 / 1485
»»

DeeJay ::

No če smo že pri youtube shillanju, me zanima na katere vire si ciljal, ki so pripomogli k taki rasti.
Don't f with me.

hamez66 ::

Meni je dalj časa že predlalo nekega youtuberja, potem sem pa včeraj videl en njegov video "10 COINS TO $10 MILLION! Top coins to GET RICH in January"

in sem za foro preveril, če so šli coini kaj gor v tem času, in so bili več ali manj vsi z zelo lepimi gaini.


Verjetno pa obstajajo kanali, ki so še precej bolj vplivni od tega, ta ima 181k naročnikov, ampak nisem ravno v te youtube scene, ampak logika pravi, da delujejo. Samo takoj bi moral pogledat video, ne 24 ur kasneje.

PrihajaNodi ::

https://coinmarketcap.com/currencies/in...

Ja lol no. Če bi dal v vsakega ki ga je povedal...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

ViperR ::

Ne vem kok je pametno trgovat na podlagi enega youtube posnetka.

hamez66 ::

Jah za določen čas se lahko poveča povpraševanje po določenih coinih in jim zato lahko zraste cena. Problem je, če si žrtev načrtovanega natega ali pa če ne prodaš in potem držiš vrečo coinov, ki grejo na -95%. Tko, teoretično. V praksi bom pa morda še probal kako gre, verjetno pa o tem ne bom pisal zgodbic. Tko so pros in pa cons.

Nedasemiveč ::

Razmišljam na glas: Izbereš nek coin, ki še ni tako močno "pumpal" in je prisoten na večji borzi (Binance naprimer) ter ga oglašuješ preko fb ads.

Upaš, da raja zagrabi in sproži domino efekt :D

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Kakob moj Avalanche ti bo Celsius prehitu. Ampak ne, Nodi je butast...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

SuperKripto ::

Usdc za razliko od tetherja ne printa stevilk, ki se koncajo s sestimi niclami. Zanimivo. Tether pa zgleda printa vecinoma le okrogle stevilke.

To, da ni interesa, da se jih zaustavi, se ne pomen da ni scam. Tudi printanje denarja iz nic nihce ne zeli zaustavit.

Zgodovina sprememb…

myriad ::

SuperKripto je izjavil:

myriad je izjavil:


Noro, ne morš verjet kakšna rast.


Se spomnite, ko ste lovili yearn finance in ostale mocno napumpane kovance. Koliko so potem padli. Se nikol ne naucite, da se mocno napumpanih ne lovi ampak se pocaka na korekcijo. Imate vec moznosti za uspeh. Mogoce vam kater res uide brez korekcije, ampak verjetnost je vecja, da nardi korekcijo kot da jo ne. Iz izkusenj.


Sam teh problemov nisem imel. Z DeFi-jam sem 2020 kar lepo sfural skozi. Odgovarjam samo zato, ker me citiraš.

SuperKripto ::

prvic sem videl glavnega moza tetra komentirat na whale alert in pojasnjevat zadnje transakcije, lol
me zanima kolk casa rabjo za dokumente pregledat, pa ce zacnejo v ponedeljek, ker zdej je vikend

Zgodovina sprememb…

energetik ::

SuperKripto je izjavil:



Dnevni graf, trenutno se cena konsolidira v narisanem trikotniku. Ce naredi breakout med vikendom, je po mojih izkusnjah med vikendi veckrat fejk. Ni pa nujno. Samo za opozorilo novim trejdarjem, da med vikendi je najvec manipulacij in trejdanja z boti. Pa CME futures ne trguje med vikendi.

Če prou vidim, se ravno dogaja breakdown iz trikotnika...
Glede na velikost trikotnika, koliko mislič da bo šlo dol, 4k?

SuperKripto ::

Bitcoin trenutno sedi na dnevni moving average in ne naredi nicesar. Volumen minimalen, dost manj kot prejsnji dip na 30k. V normalnih okoliscinah bi se mogel vsaj malo odbit navzgor, ker je pomembna linija. Zdaj pa samo sedi tam. Se sprasujem ce se je teter printer pokvaru?

SuperKripto ::

Mato989 ::

Zanimivo je to da takoj ko tudi manj premikajoci alti ala xtz zacnejo rast se zgodi drop nikakor ni mogoce da bi bilo neko obdobje malo daljse recimo 14 dni ko bi bil btc na neki cifri in tam stagniral plus ali minus 500 dolarjev...

To se je zdaj zgodlo cetrtic v par tednih
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Kakob filecoin bo tudi prehitel cel:p

Mato989 je izjavil:

Zanimivo je to da takoj ko tudi manj premikajoci alti ala xtz zacnejo rast se zgodi drop nikakor ni mogoce da bi bilo neko obdobje malo daljse recimo 14 dni ko bi bil btc na neki cifri in tam stagniral plus ali minus 500 dolarjev...

To se je zdaj zgodlo cetrtic v par tednih


Mato get over it. Tezos je shitcoin, in jst bom prodal po temu upgrejdu.ogromno jih je migriral iz xtzja na Avax in Polko.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

kixs ::

Spet prosti pad BTC...

Tavher ::

Super. Kje pričakujete odboj? Na cca 33.300, 32.400 ali drugje?

Ganon ::

Bolj pomembno vprašanje je, kdaj. :D

lamborđini ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kakob filecoin bo tudi prehitel cel:p

Mato989 je izjavil:

Zanimivo je to da takoj ko tudi manj premikajoci alti ala xtz zacnejo rast se zgodi drop nikakor ni mogoce da bi bilo neko obdobje malo daljse recimo 14 dni ko bi bil btc na neki cifri in tam stagniral plus ali minus 500 dolarjev...

To se je zdaj zgodlo cetrtic v par tednih


Mato get over it. Tezos je shitcoin, in jst bom prodal po temu upgrejdu.ogromno jih je migriral iz xtzja na Avax in Polko.


Kam bos emigriral? Si se ze odlocil?

DegenGambler ::

kixs je izjavil:

Spet prosti pad BTC...


Prosti pad se reče takrak, ko BTC leti dol 1000$ na uro. Na pa če pade čez noč iz 35.5k na 34.8k jaoo.

PrihajaNodi ::

lamborđini je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kakob filecoin bo tudi prehitel cel:p

Mato989 je izjavil:

Zanimivo je to da takoj ko tudi manj premikajoci alti ala xtz zacnejo rast se zgodi drop nikakor ni mogoce da bi bilo neko obdobje malo daljse recimo 14 dni ko bi bil btc na neki cifri in tam stagniral plus ali minus 500 dolarjev...

To se je zdaj zgodlo cetrtic v par tednih


Mato get over it. Tezos je shitcoin, in jst bom prodal po temu upgrejdu.ogromno jih je migriral iz xtzja na Avax in Polko.


Kam bos emigriral? Si se ze odlocil?


Vem da prodam xtz tam med 4 in 4.5.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

Kripto vam je začel padat!
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

Pa near protocol sem vam tudi omenil!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

DegenGambler ::

Nodi je tisti človek, ki vsem kolegom zrihta punce in žene, on je pa sam doma in nikakor ne dobi nič 8-)

PrihajaNodi ::

DegenGambler je izjavil:

Nodi je tisti človek, ki vsem kolegom zrihta punce in žene, on je pa sam doma in nikakor ne dobi nič 8-)


Ja drzi, u pm.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Senior Dev ::

DegenGambler je izjavil:

Nodi je tisti človek, ki vsem kolegom zrihta punce in žene, on je pa sam doma in nikakor ne dobi nič 8-)

Ti si nekaj podobnega, ampak imaš ti poleg težav z iskanjem punce še težave z iskanjem samega sebe. (Čas prve prijave 10.01.2021 09:18:25)
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

Senior Dev je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

Nodi je tisti človek, ki vsem kolegom zrihta punce in žene, on je pa sam doma in nikakor ne dobi nič 8-)

Ti si nekaj podobnega, ampak imaš ti poleg težav z iskanjem punce še težave z iskanjem samega sebe. (Čas prve prijave 10.01.2021 09:18:25)


:))
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrihajaNodi ::

Kdaj ves da je kripto mrtev? Ko samorog pedrske barve pride na top 10.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

Dao curve token še kar pleza. :'( bil bi lep profit :p

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

Dao curve token še kar pleza. :'(


Pa ne sam Dao...

Kakobov tuperware je prehitel filecoin. Ali caka Celsius podobna usoda kot xtz? Njihova stran ze deluje kot tuperware prodaja izdelkov.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Evo da ne pomote kaj sem vam dal:

Polka pri 2 usd ko je zadela Kraken sedaj 18 usd
Avax pri 2.5 usd sedaj 13+
Algorand (se stoji)
Near protocol 50% plusa do sedaj...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Ganon ::

PrihajaNodi je izjavil:

Polka pri 2 usd ko je zadela Kraken sedaj 18 usd


Za tole mi je najbolj žal. Še ko je pred kratkim padel na 6 evrov, sem zamahnil z roko. :)

XRPNERD ::

PrihajaNodi je izjavil:

Evo da ne pomote kaj sem vam dal:

Polka pri 2 usd ko je zadela Kraken sedaj 18 usd
Avax pri 2.5 usd sedaj 13+
Algorand (se stoji)
Near protocol 50% plusa do sedaj...


Na kerem exchangu pride to najprej listano? Kraken, kej druzga? Lih 10 različnih menjalnic ne bi mel.

DeBrito ::

PrihajaNodi je izjavil:

Evo da ne pomote kaj sem vam dal:

Polka pri 2 usd ko je zadela Kraken sedaj 18 usd
Avax pri 2.5 usd sedaj 13+
Algorand (se stoji)
Near protocol 50% plusa do sedaj...


In zdaj še naštej veš tisti shit, ki si ga tudi predlagal, pa ja danes na smetišču...

PrihajaNodi ::

Se spomnim, ko je bil link 2,5 usd toliko kot xtz pa sem mislil konvertirat, pa so tu modreci rekli "link" je scam. Pa sem spet placal davek na opportunity cost

DeBrito je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Evo da ne pomote kaj sem vam dal:

Polka pri 2 usd ko je zadela Kraken sedaj 18 usd
Avax pri 2.5 usd sedaj 13+
Algorand (se stoji)
Near protocol 50% plusa do sedaj...


In zdaj še naštej veš tisti shit, ki si ga tudi predlagal, pa ja danes na smetišču...


To je blo prej. Sedaj mam druge kanale.

XRPNERD je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Evo da ne pomote kaj sem vam dal:

Polka pri 2 usd ko je zadela Kraken sedaj 18 usd
Avax pri 2.5 usd sedaj 13+
Algorand (se stoji)
Near protocol 50% plusa do sedaj...


Na kerem exchangu pride to najprej listano? Kraken, kej druzga? Lih 10 različnih menjalnic ne bi mel.


Ja poglej ane. Avax je na binance. Koliko bo sel gor nevem, ma pa vec validatorjev kot xtz. Sam ni fora vec toliko v menjalnicah. Polko so kar povsod listali.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

janezvalva ::

PrihajaNodi je izjavil:

Se spomnim, ko je bil link 2,5 usd toliko kot xtz pa sem mislil konvertirat, pa so tu modreci rekli "link" je scam. Pa sem spet placal davek na opportunity cost.

poskusi API3, supply 100.000.000, to bo 1000x, ko pride na binance.
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

kakob ::

PrihajaNodi je izjavil:

in jst bom prodal po temu upgrejdu


Prej ko prodaš, prej bo slow-tech lažje dihal.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

PrihajaNodi ::

Slow tech is not a tech!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

janezvalva ::

kdo še investira v API3?
-DCG invest https://dcg.co/who-we-are/
njihov portfelj?
https://dcg.co/portfolio/

-SOSV invest https://sosv.com/about/
njihov portfelj?
https://sosv.com/portfolio/

-Emurgo
-Pantera
-Equilibrium
- ...
ne da se mi jih več naštevat
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

KappaPride ::

Nodi se je dvignil, komično. Polka zaenkrat nima sans proti Celsiusu.

kakob ::

PrihajaNodi je izjavil:

Pa sem spet placal davek na opportunity cost



Nodi ne ve kaj opportunity cost pomeni, pa vseeno uporablja to besedno zvezo.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

Lennzi ::

Kakšno mnenje o VET in ZIL? Uber shitcoini stay away ali še slabše?

kow ::

Nisem si nikoli pogledal, ampak po 10s scrollu njihovega webpage, slabs k shitkojn. Ljudje v kravatah? Lol.

PrihajaNodi ::

kow je izjavil:

Nisem si nikoli pogledal, ampak po 10s scrollu njihovega webpage, slabs k shitkojn. Ljudje v kravatah? Lol.


To ni se nic. Poglej si page od Celsiusa.

Je tam na ranku od Bankere.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

kow ::

Nocem shillat celsius - ga je ze kakob, haha. Pa tud ne uporabljam in si ne lastim. Ampak sem gledal njihovega CEO-ta, Alex Mashinsky, na YT. Definitivno ni tipicen kravatar, ampak tak pravi new yorski vzhodnjaski zid. Je model, ni kej. Poglej si njegov zivljenjepis.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

PrihajaNodi ::

kow je izjavil:

Nocem shillat celsius - ga je ze kakob, haha. Pa tud ne uporabljam in si ne lastim. Ampak sem gledal njihovega CEO-ta, Alex Mashinsky, na YT. Definitivno ni tipicen kravatar, ampak tak pravi new yorski vzhodnjaski zid. Je model, ni kej.


Ja ok,saj tudi Arthur B. ne zgleda svoh in je pameten dec, pa vseen placujem davek na opportunity cost.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

kow ::

Arthur B? Mislis Hayes?

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

enemon ::

Najbolj vas bodo nategnili najbolj zrihtani. Isto kot akviziterji, bolj so zrihtani, bolj te bodo nategnil.

kow ::

Nodi, placam ti, ce nikol vec ne omenis Tezosa. Pa 15x sem ti ze povedal, da te ni noben ni nategnil. Tezos dela.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()
««
176 / 1485
»»