» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
174 / 1485
»»

kow ::

Za perspektivo (XTZ/ETH):
16. jan 2019 : 0.00331154
16. jan 2020 : 0.00808716
08. jan 2020 : 0.00198624 (ATL)
16. jan 2021 : 0.00251689

tezos till we bezos, right?

Ganon ::

Se mi samo zdi, ali je ETH res precej predvidljiv. Konstantno skače od nekje 800 evrov do tisočaka. Me bo enkrat ugriznilo v rit? :P

Mato989 ::

kow je izjavil:

Za perspektivo (XTZ/ETH):
16. jan 2019 : 0.00331154
16. jan 2020 : 0.00808716
08. jan 2020 : 0.00198624 (ATL)
16. jan 2021 : 0.00251689

tezos till we bezos, right?


Tudi ce gre na ath je to dokaj slabo to je od teh cen kaj se 30 postov samo gor
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kow ::

Ja, saj to je poanta. Ce gre v USD na ATH, je to se vedno velik poraz za hodlerje.

Senior Dev ::

Uff Tezi je na 3$. Tukaj bi jaz že zdavnaj pobral šila in kopita in odšel iz foruma v tople kraje.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PowaAaaaH ::

Ganon je izjavil:

Se mi samo zdi, ali je ETH res precej predvidljiv. Konstantno skače od nekje 800 evrov do tisočaka. Me bo enkrat ugriznilo v rit? :P


Primerji z BTC grafom, zelo podobno se giblje, čeprov zadnje dni je malo manj volatilen na padce kot BTC.. drugače je za enkrat dokaj močen support nekje med 850-900.. Ampak, če npr BTC tanka pod 30k(USD), pol bo 90% ETH šel za njem.

Moja krogla prihodnosti iz Lidla mi pravi, da bomo v januarju vidl BTC na ATH, za ETH ni tok jasna ampak vrjetno tudi :o..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PowaAaaaH ()

Senior Dev ::

Če bi imel plačo starejšega policista bi zdaj vložil 5 jurjev v Tezija. To gre proti luni. Čestitke Nodi in Vazelin za penzijo. Kdor čaka, dočaka! :)
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

paradoxxx ::

Zakaj predvsem defi alti tako divjajo zadnjih 24ur?

perci ::

tonis je izjavil:

Na ene par kovancih se mi križa nekaj linij precej nizko tam po 20januarju. Pa sem študiral če ima tether spet kakšno obravavo takrat ali pa morda MtGox stečajnik utegne pognati btc v dolino (če ste v tej igri dlje časa potem poznate te finte)
..no in mi kapne da bo morda pozdrav Bidnu rdeče barve. Do takrat je še en teden, ko bo slika kaj bolj čista pa vsekakor napišem...

Ti moraš mal nastudirat relacijo vzrok-posledica.

DeeJay ::

endelin je izjavil:

čak dejansko maš PHA?

upam da btc vzdrži

Mam ja.
Don't f with me.

janezvalva ::

paradoxxx je izjavil:

Zakaj predvsem defi alti tako divjajo zadnjih 24ur?

pa sej tudi cardano pa polkadot
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

endelin ::

zgleda smo spet zaman čakalo tezos

tonis ::

perci je izjavil:

tonis je izjavil:

Na ene par kovancih se mi križa nekaj linij precej nizko tam po 20januarju. Pa sem študiral če ima tether spet kakšno obravavo takrat ali pa morda MtGox stečajnik utegne pognati btc v dolino (če ste v tej igri dlje časa potem poznate te finte)
..no in mi kapne da bo morda pozdrav Bidnu rdeče barve. Do takrat je še en teden, ko bo slika kaj bolj čista pa vsekakor napišem...

Ti moraš mal nastudirat relacijo vzrok-posledica.


Ti trdiš da je graf posledica novic, jaz pač, da je novica posledica grafa. Zakaj se tether rablji pojavijo takrat ko so RSIji na 85?
Zakaj OPEC zmanjša črpanje nafte takrat ko le ta pade proti supportu?
Zakaj se Musk pojavi zadet na webu takrat, ko je delnica v špici?

Mato989 ::

tonis je izjavil:

perci je izjavil:

tonis je izjavil:

Na ene par kovancih se mi križa nekaj linij precej nizko tam po 20januarju. Pa sem študiral če ima tether spet kakšno obravavo takrat ali pa morda MtGox stečajnik utegne pognati btc v dolino (če ste v tej igri dlje časa potem poznate te finte)
..no in mi kapne da bo morda pozdrav Bidnu rdeče barve. Do takrat je še en teden, ko bo slika kaj bolj čista pa vsekakor napišem...

Ti moraš mal nastudirat relacijo vzrok-posledica.


Ti trdiš da je graf posledica novic, jaz pač, da je novica posledica grafa. Zakaj se tether rablji pojavijo takrat ko so RSIji na 85?
Zakaj OPEC zmanjša črpanje nafte takrat ko le ta pade proti supportu?
Zakaj se Musk pojavi zadet na webu takrat, ko je delnica v špici?


Torej hoces rect da trdis da se svetovni lajf giblje kot posledica grafa in ne obratno
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

janezvalva ::

mene je začel zanimat API3...
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

kakob ::

kow je izjavil:

Zak je aave pomoonal? anyone?


FWIW https://twitter.com/QwQiao/status/13503...
Never take a financial advice from someone who works for a living.

tonis ::

Mato, ne jemlji tega preozko. Če npr. BPju pušča naftna ploščad, to najbrž ni posledica grafa ampak obratno.
Verjetno pa si že dojel da so stvari zmanipulirane...

PrihajaNodi ::

DeeJay je izjavil:

endelin je izjavil:

čak dejansko maš PHA?

upam da btc vzdrži

Mam ja.



Dobr si zadev
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

Nekaj se govori da ima Nodi okoli 100k Polke...
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

Avalanche 118-O Polka skor 17 usd;(( Tezos pa se gunca na 3...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kow ::

Klinc, sem pretvoril aave v eth... verjetno prekmalu. Cakam na rebuy.

Mato989 ::

tonis je izjavil:

Mato, ne jemlji tega preozko. Če npr. BPju pušča naftna ploščad, to najbrž ni posledica grafa ampak obratno.
Verjetno pa si že dojel da so stvari zmanipulirane...


Sebeda so zmanipulirane samo nekak malo dvomim da bi nekje nekdo sedel cakal da se nekaj dogaja in na podlagi tega pisal novice ki to bi naj sprozile
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

paradoxxx ::

Kako ocenite kak recently released low cap (defi) projekt? Jst se spogledujem s SPI..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: paradoxxx ()

PrihajaNodi ::

Najvecja jeba ki smo jo do zdj placov je tax opportunity cost z xtzjem....
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kakob ::

Zakaj pa slotech nima personalized block funkcije? Killer app.

Tvoje jokcanje te je koštalo dveh coinov, ki sta 70+% up v usdt terms, v cca enmu tednu?

And it keeps mounting.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

PrihajaNodi ::

Tvoje jokcanje te je koštalo dveh coinov, ki sta 70+% up v usdt terms, v cca enmu tednu?


Poglej za mesc ali dva nazaj. Krepko vec kot 70%.

Se spomnim link ali tezos, oba sta bila nekje pri 2 usd...pa danes pogledas...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PowaAaaaH ::

Če ETHEUR prebije resistance na RSI plus Chartu in naprinta light green v naslednjih urah dodajam pozicijo že k obstoječi od 877..

https://imgur.com/zVNMvW9

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PowaAaaaH ()

endelin ::

Bo kdo shortal tezos?


Razmišljam, da bi malo bolj aktiven bil na marketu. to hodlanje je bilo bolj tako tako

Ganon ::

PowaAaaaH je izjavil:

Če ETHEUR prebije resistance na RSI plus Chartu in naprinta light green v naslednjih urah dodajam pozicijo že k obstoječi od 877..

https://imgur.com/zVNMvW9


Kaj pričakuješ? Naj še čakam? Sem kupil pri podobni ceni. Smo že na 1017EUR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

profesjonalc ::

endelin je izjavil:

Bo kdo shortal tezos?


Razmišljam, da bi malo bolj aktiven bil na marketu. to hodlanje je bilo bolj tako tako


Vprašaj facebook deva, ce se splaca shortat v bullu :))

PowaAaaaH ::

Ganon je izjavil:

PowaAaaaH je izjavil:

Če ETHEUR prebije resistance na RSI plus Chartu in naprinta light green v naslednjih urah dodajam pozicijo že k obstoječi od 877..

https://imgur.com/zVNMvW9


Kaj pričakuješ? Naj še čakam? Sem kupil pri podobni ceni. Smo že na 1017EUR.



Rabim malo večjo potrditev, ravnokar je prebilo RSI in chart resistence.. Še raje bi videl da je TTM light green tako sem bolj prepričan, da so "bulli" v kontroli nad sellerji. Za enkrat še ni tistega pravega breakouta. Dotakne resistance, gre malo čez in ponovno nazaj.. Se je pa nov candle odpru ravno ob 13:00 uri, za enkrat kaže dobro. Še vedno čakam večje potrdilo. Napišem če bom šel osebno notri oz dodal k poziciji.

endelin ::

wtf je s to coinmarketcap appom na iPhone.
ne morem več do svojega blockfolia (sem imel lepo organizirano in vse zapisano). Kao se moram spet prijavit. Bogve kakšen password sem dal lol

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

Bo kdo shortal tezos?


Razmišljam, da bi malo bolj aktiven bil na marketu. to hodlanje je bilo bolj tako tako


Sj si ze probal z buy backi. Pa ze stokrat sem ti napisal da pocakajj saplinge, pa potem shortaj.
Se spomnim kako so vsi wright cakali na xvg, ta kovanec je tako moonal takrat. Sj ne da pricakujem podobno sam ene 7 do 8 usd bi blo pa realno za xtz.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Ganon ::

PowaAaaaH je izjavil:

Ganon je izjavil:

PowaAaaaH je izjavil:

Če ETHEUR prebije resistance na RSI plus Chartu in naprinta light green v naslednjih urah dodajam pozicijo že k obstoječi od 877..

https://imgur.com/zVNMvW9


Kaj pričakuješ? Naj še čakam? Sem kupil pri podobni ceni. Smo že na 1017EUR.



Rabim malo večjo potrditev, ravnokar je prebilo RSI in chart resistence.. Še raje bi videl da je TTM light green tako sem bolj prepričan, da so "bulli" v kontroli nad sellerji. Za enkrat še ni tistega pravega breakouta. Dotakne resistance, gre malo čez in ponovno nazaj.. Se je pa nov candle odpru ravno ob 13:00 uri, za enkrat kaže dobro. Še vedno čakam večje potrdilo. Napišem če bom šel osebno notri oz dodal k poziciji.


Ja, raste, vsakič malo višje, sledi padec. Upam na kaj konkretnega.

PowaAaaaH ::

Za enkrat le ni tako močen, sledi BTC.

Zaradi tega je potrebni imeti čimveč potrditev preden greš notri.. Še vedno ne deluje slabo za danes, bomo vidli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PowaAaaaH ()

DegenGambler ::

DegenGambler je izjavil:

Tezus prebija 3 dolarje. Me prav zanima kateri od nasih zagovornikov prodaje pri 4$ se bo dejansko drzal tega.


Napovedal Tezos moon le nekaj ur preden se je zgodilo.

Za dojave sem na voljo na twitterju. Imam tudi placljiv twitter in dobite hinte 5 minut prej.

Ej kje je pa valvoline? A ni danes ze prvi dan po apokalipsi? Meni kaze, da je btc 37k na coingecko? Je lahko to kak bug in je dejansko vreden 0$ trenutno??

Zgodovina sprememb…

Senior Dev ::

BTC prebije 50k danes. Tezus bo pa na koncu dneva čez 15$.
Lep pozdrav, Jože!
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

DegenGambler ::

Ce se narocite na moj placljiv twitter za kripto dojave, dobite 50% znizanje tudi na zeninem onlyfans racunu.

Lep pozdrav, Janez.

Baja ::

Ej kje je pa valvoline? A ni danes ze prvi dan po apokalipsi? Meni kaze, da je btc 37k na coingecko? Je lahko to kak bug in je dejansko vreden 0$ trenutno??


tether je papirje dostavjo 5 min pred zaprtjem, tako da bodo pregledali en ponedeljek zjutraj.

tonis ::

Good boy BTC, na 30min grafu počakal na rdeči oblak...

(Sicer je bil pod oblakom tudi na urnem grafu, ampak tam je situacija nekoliko drugačna, ker se rdeči del še ni videl.)

Ko (če) LTC pride tik nad 160, in če se poklopi še nekaj drugih zadev (BCH, BTC), potem poberem glavnino ven.

PowaAaaaH ::

ETH deluje kot ABCD Pattern, lepše skoraj ne bi mogel biti. Še vedno čakam za potrditev (nisem še dodal pozicije).

https://imgur.com/p9jOCYZ

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PowaAaaaH ()

azvik ::

PowaAaaaH je izjavil:

ETH deluje kot ABCD Pattern, lepše skoraj ne bi mogel biti. Še vedno čakam za potrditev (nisem še dodal pozicije).

https://imgur.com/p9jOCYZ


Kolk % raskiraš na trejd? Kaj pa TP imaš vnaprej določen?

PowaAaaaH ::

Največ kar raskiram je razmerje 1:2 se pravi če mam entry pri 1000 bi bil out pri 900, PT 1200. Ampak tle dodajam stop losse bolj glede na trendline-e. Malo drugače imam kot pri delnicah.. Za potrditev trade-a rabim RSI Trendline breakout, TTM squeeze light green ali dark purple ter, da je vse skupaj uptrend. Vedno, če sem vstopil pri teh potrditvah v trade, nikoli (do zdaj) se mi ni price action obrnil proti meni drastično na vzdol. Se pravi, če bi zdle šel v trade bi bil notr v trade-u dokler ne pade candlestick pod trendline support, dokler RSI jasno ne prebije nazaj v downtrend ali dokler se TTM ne obarva nazaj na dark green. Pol nekako kombiniraš, če te pa ni zravn lahko pa vedno naštimaš stop loss, jaz imam na tradingviewu na vsakem trendline-u in supportu alarme in mi pošlje tudi na telefon, tako da lahko zaprem pozicijo vedno in kjerkoli, samo da imam telefon in internet.

TTM squeeze sem zase ugotovil, da je zelo dober saj mi je v več kot 80% na 4h grafu vedno "sporočil" pravočasno preden se je zgodil res velik pullback.


Glede TP - večinoma časa jih razvrstim po levelih, se pravi prvi resistance, 2.. Če je ATH se nanašam na indikatorje. Nazadnje sem imel PT 940, ker je vse delovalo strong sem pustil do naslednjega, ki je bil 1000 (glede na price action v preteklosti).. Pri trgovanju z delnicam mi indikatorji ne pridejo niti pol tok prav kot tukaj (za enkrat). Ne trejdam dolg crypta. (Še vedno najbolj pomembno zame je price action in trendline + support in resistance, nato pridejo indikatorji, da predvidevaš kaj se bo vrjetno zgodilo).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PowaAaaaH ()

janezvalva ::

endelin je izjavil:

Bo kdo shortal tezos?


Razmišljam, da bi malo bolj aktiven bil na marketu. to hodlanje je bilo bolj tako tako

v bullmarketu se ne shorta
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

Ganon ::

Kaj je pri Polki sprožilo takšno eksplozijo?

azvik ::

PowaAaaaH je izjavil:

Največ kar raskiram je razmerje 1:2 se pravi če mam entry pri 1000 bi bil out pri 900, PT 1200. Ampak tle dodajam stop losse bolj glede na trendline-e. Malo drugače imam kot pri delnicah.. Za potrditev trade-a rabim RSI Trendline breakout, TTM squeeze light green ali dark purple ter, da je vse skupaj uptrend. Vedno, če sem vstopil pri teh potrditvah v trade, nikoli (do zdaj) se mi ni price action obrnil proti meni drastično na vzdol. Se pravi, če bi zdle šel v trade bi bil notr v trade-u dokler ne pade candlestick pod trendline support, dokler RSI jasno ne prebije nazaj v downtrend ali dokler se TTM ne obarva nazaj na dark green. Pol nekako kombiniraš, če te pa ni zravn lahko pa vedno naštimaš stop loss, jaz imam na tradingviewu na vsakem trendline-u in supportu alarme in mi pošlje tudi na telefon, tako da lahko zaprem pozicijo vedno in kjerkoli, samo da imam telefon in internet.

TTM squeeze sem zase ugotovil, da je zelo dober saj mi je v več kot 80% na 4h grafu vedno "sporočil" pravočasno preden se je zgodil res velik pullback.


Glede TP - večinoma časa jih razvrstim po levelih, se pravi prvi resistance, 2.. Če je ATH se nanašam na indikatorje. Nazadnje sem imel PT 940, ker je vse delovalo strong sem pustil do naslednjega, ki je bil 1000 (glede na price action v preteklosti).. Pri trgovanju z delnicam mi indikatorji ne pridejo niti pol tok prav kot tukaj (za enkrat). Ne trejdam dolg crypta. (Še vedno najbolj pomembno zame je price action in trendline + support in resistance, nato pridejo indikatorji, da predvidevaš kaj se bo vrjetno zgodilo).


Tudi jaz trgujem podobno. Sicer malo bolj dolgoročno. Indikatorjev skoraj ne uporabljam, bom pa pogledal TTM, to še nisem uporabljal nikoli. R:R mam pa od 1:2 do 1:5 oziroma, kot si omenil resistance, trendlines.

KappaPride ::

Ganon je izjavil:

Kaj je pri Polki sprožilo takšno eksplozijo?

+mini bullrun
+spekulacija, da bo konkurenca ETHu
-bedni dappi, allin DeFi, kup kovancev z visoko ceno, nekateri so se ze dampali, x10 ali -99% kdo bi vedel
-yolo

PrihajaNodi ::

Ganon je izjavil:

Kaj je pri Polki sprožilo takšno eksplozijo?


Defi

Poglej se avalanche. Ekplozija vecja kot kakobov Celsius
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Aston_11 ::

Nodi, xtz pada....

PowaAaaaH ::

Nov candle ob 17:00-21:00 zna bit odločilen za breakout/down pri ETH.

Volume se zadnje ure povečuje, RSI ok, price action ok, raj bi vidu še push BTC-ja ampak mislim, da lahko tut brez njega nrdi breakout.
««
174 / 1485
»»