» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
13 / 1485
»»

svecka ::

Kaj si mislite o kovancu STORJ?

spegli ::

Lep del odlikovanih managerjev izs zbornice, je v kazenskem postopku. Kdo ga dobi letos ? Veliki dildo gtfo prise.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

Facebook dev ::

Noro kako rastejo YF kovanci. Yearn.finance je 24k, yffi finance danes naredil vec kot 250% in je med 100. Prav tako YFii gir vec kot 200%.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Senior Dev ::

Nora rast LINK kovanca spet. Ali gre on tokrat na tretje mesto? Jaz pravim da vsaj to. Pozimi gremo LINK hodlerji v pokoj. :)
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

kow ::

Je treba priznati, da je LINK najbolje shillan kovanec ever.

kow je izjavil:

Precej velik jih gamblea tud na xdai (STAKE).


Ze 30 dolarjev.

Kakorkoli, trg je zopet v bullu in zopet smo v pump noriji. Komedija.
Ampak tko je, je treba sprejeti. Tisti, ki sledi idiotom in pravi cas izstopi, bo zasluzil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

kow ::

svecka je izjavil:

Kaj si mislite o kovancu STORJ?

Ne poznam, se pa zdi, da je vec navdusenja nad Filecoin konceptom. Protocol labs (developerji) imajo izredni renome, pa tudi firme, ki so jih podprle so vse prvokategorne venture capital firme iz Kalifornije. Ker se bliza mainnet release, je cena zadnje mesece podivjala... verjetno ze zamujena priloznost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

myriad ::

Facebook dev je izjavil:

Noro kako rastejo YF kovanci. Yearn.finance je 24k, yffi finance danes naredil vec kot 250% in je med 100. Prav tako YFii gir vec kot 200%.

Noro, ne morš verjet kakšna rast.

KriptoKekec ::

YFI je v enem mesecu pa pol naredil 1000x.

Deal of the year.

Fak.

doktorproof ::

Lahko kdo razloži kaj so to yf kovanci?

PrihajaNodi ::

Senior Dev je izjavil:

Nora rast LINK kovanca spet. Ali gre on tokrat na tretje mesto? Jaz pravim da vsaj to. Pozimi gremo LINK hodlerji v pokoj. :)


Zakaj to pocnes tezos holderjem? Mislis da sno veseli ko gledamo to zalost? Ja super, vse raste, link is the best ze stokrat povedano.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Facebook dev ::

Ok, gremo gemblat z yearn kovanci. Škoda da sem prišel domov šele danes in ne včeraj zvečer, ko sem naredil plan da bi kupil YFV. Včeraj je bil 20$, ko sem dobil to željo, danes je že 40$. No sem zdaj vrgel 500€ v to notri.

Če bo tak hype kolikor je yearn.finance, se bo kar vredu izšlo. Pri x5 pa poberem ven, vkolikor je ta cilj dosežen.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Senior Dev ::

Pobereš x5 in greš po novi iPhone? :))
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Facebook dev ::

Poberem ven 1500 toliko da se ne pocutim slabo zaradi gemblanja, ostalega 1000 se pa odlocim kam vlozim dalje.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

PrihajaNodi ::

A nimajo FB developerji boljsih plac? Si razmisljal o Tezosu? Ce vrzes tisocaka tja in Vazelin stotaka lahko xtz pride na 4 usd jaz pa se ga lahko resim.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

buhtlX ::

Evo tud jaz nabavil yfv... pa tudi sushi da vidm a bo za vsaj mal sushija v shushimami al za penzijo

PrihajaNodi ::

Polke pa noben ni nabavlal ko sem jaz priporacal?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

buhtlX ::

Sem sem ... ima i polke... sam ma mal zastoja... Cakam tud da aave (lend) mal zraste..

Senior Dev ::

PrihajaNodi je izjavil:

A nimajo FB developerji boljsih plac? Si razmisljal o Tezosu? Ce vrzes tisocaka tja in Vazelin stotaka lahko xtz pride na 4 usd jaz pa se ga lahko resim.

8000€+ neto. 500€ je malce skromno, ja. :))
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

A to delas iz Slovenije?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

zlabra ::

In kje lahko kupiš te yearn kovance, na binancah majo sam enga

Facebook dev ::

Preko Uniswapa najbolj enostavno. Je pa tako, da so zelo visoki feeji za transakcije. Ena je recimo 20$ trenutno. Tako da če boš vlagal 100$, potem ne boš naredil veliko.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

buhtlX ::

Gate io je dodal yfv

PersonaRuda ::

Insolar swap (za 1 INS token (cca. $0,15/komad) dobiš 10 XNS kovancev (cca. $0,60/komad), ampak pozor! bom obrazložil v nadaljevanju) je tokrat podaljšan do 15. oktobra. Torej pri zamenjavi tokenov za kovance, dobiš 10x več kovancev, katere pa imaš zaklenjene za 3 leta in se ti postopoma sproščajo. Naprej zelo malo (glej graf v priloženem linku), po letu 2022 do 2023 pa zelo dosti. In zavedam se problema, da preden bom dobil vse zamenjane kovance bo 1 bullrun že mimo in bo takrat kovanec od ATH od /10 do /200.

Ampak sem se že pred časom odločil za nakup (ko še ni bilo govora o swapu), ker mi daje neko upanje, da zna morda ratati (čista špekulacija). Sicer pa imam čas in sem potrpežljiv, ter mi ni problem čakati 5+ let, če mi bo to močno olajšalo življenje. O penziji sem nehal sanjati. Sem premalo not potisnil in kot kaže ne bo takšne rasti o kateri sem na začetku sanjal. BTC pa kot kaže tudi ne bo $1000/komad (nekateri troll strokovnjaki so to napovedovali), tako da odpade plan b -> 10k krede in kupit 10 BTC-jev. Ostane mi torej le čista špekulacija iz altov, kjer pa sem vrgel not prihranjen denar na katerega sem že v štartu pozabil in mi je vseeno, če vse izgubim.

https://xns.insolar.io/coin-swap/

kow ::

doktorproof je izjavil:

Lahko kdo razloži kaj so to yf kovanci?


Yield farming. Prvo moras povedati, ce priblizno razumes kaj je Compound ali Aave...

Facebook dev ::

Se dejansko zdi kot 2017 ICO norija. Katerikoli novi DeFi kovanec, z nekim omenjenim yield farmingom, niti nima pregledane kode in ljudje mečejo notri milijone.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Mato989 ::

Facebook dev je izjavil:

Se dejansko zdi kot 2017 ICO norija. Katerikoli novi DeFi kovanec, z nekim omenjenim yield farmingom, niti nima pregledane kode in ljudje mečejo notri milijone.


Če ste pa rekli da 2017 nikoli več ne bo... da je konec za vselej... medtem pa yfi presegel vrednost btcja lol... smešnice. pa niti 3 leta ni minilo!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Ja, sam ti ga ne drzis in tvoj kovanec ni niti blizu tem!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrihajaNodi ::

https://coinmarketcap.com/currencies/me...

Lol. Sem ga kupil po 8 usd, valda prodal z minimalnim minusom, ker vse je shitcoin...drzim pa xtz
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

lejko0 ::

Dokupil YFV shitcoin... bomo vidl, ce ima se kaj moci v seb

PrihajaNodi ::

Noro. Kupujete na vrhu. Russian miner coin je bil tudi okoli 25k.https://www.coingecko.com/en/coins/russ...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Facebook dev ::

lejko0 je izjavil:

Dokupil YFV shitcoin... bomo vidl, ce ima se kaj moci v seb


Glede na to kako gre brez zadržkov gor YFI, pomoje se ni za bat, da bi bil v roku meseca x5. Razen če se vmes ne ponovi kak black thursday.

PrihajaNodi je izjavil:

Noro. Kupujete na vrhu. Russian miner coin je bil tudi okoli 25k.https://www.coingecko.com/en/coins/russ...


Za YFI si lahko že pri 1k$ govoril, kako je na vrhu in da bo padlo dol. Poglej kje je danes.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Samo za x5 ves kaksen marcet cap bi bil potreben? Za dot je blo razumljivo...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Facebook dev ::

Trenutno je na 60 milijonov, x5 bi ga dalo tam k 300 milijonom, kar je trenutno 60. mesto. Nič pretresljivega.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

DeeJay ::

PrihajaNodi ::

Kje je @Vazelin? Gustek pravkar dokupil za 100k xtzja. Ce gre do 10 je tako ali tako vseeno.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

lejko0 ::

Se zbudim in je yfv 40% višje. Definitivno nakup na vrhu.

Senior Dev ::

Vsak dan ko se zbudim imam rekordno količino premoženja, mi kar ud nabrekne moram priznat.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

kow ::

Senior Dev je izjavil:

Vsak dan ko se zbudim imam rekordno količino premoženja, mi kar ud nabrekne moram priznat.


Naceloma imamo vsi veliko dni z rekordnim premozenjem, to ni ravno nek dosezek ;) To uspe veliki vecini prebivalstva.

svecka ::

Čestitam vsem ki bogatite, jaz sem tako kot vsakič ko je bil bull v 3 letih zajebal in prekmalu vse prodal. Imam plus, ampak piškavi proti temu kar bi lahko imel.

PrihajaNodi ::

Zbiram donacije za Tezos hodlerje.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kow ::

Nodi, kak bos pa prisel do Acale?

doktorproof ::

kow je izjavil:

doktorproof je izjavil:

Lahko kdo razloži kaj so to yf kovanci?


Yield farming. Prvo moras povedati, ce priblizno razumes kaj je Compound ali Aave...


Niti približno ne. Sem čisto v drugih vodah. Vseeno cenim tvoj odziv.

Facebook dev ::

Mogoce se zacenja nova runda gemblanja na AmpleForth tokenu. Torej token deluje tako, da ima ciljno ceno 1$, ce je cena nad 1$, potem zeli ceno zbiti dol tako, da poveca supply tokenov, ce je cena prenizka, zeli ceni zvisati da zmanjsa supply tokenov.
To se pocne tako, da se vdenarnici vsakega upprabnika stevilo kovancev avtomatsko pomnozi z nekim faktorjem. Ce je denimo cena 2$ je to faktor 10%.


https://www.coingecko.com/en/coins/ampl...
Token nima nobene uporabne vrednosti, je pa mogoce zanimuv token za gemblat. Lahko ga tretiramo kot neko ponzi kripto gambling igro, ker se gre o tem kako dolgo si upas pustiti kovance notri, da bos maksimiziral profit.

2 dni nazaj se je zgodilo, da je zaradi vse te YF norije cena ponovno presla 1$ in je trenutno na 1.6$ dolarja. Kar torej pomeni je, da ce imas trenutno AMPL tokene, dobis dnevno se nekaj 7% dodatno (saj se ti te tokeni mnozijo). Ker ti je torej v interesu da tokene drzis in jih potecialno dobivas vec in jih potem prodas za vec denarja, bo mogoce spet marsikomu vzbudil FOMO in zeljo po tem, da malo pogembla na tem tokenu.

Je pa seveda to tvegana gambling igra in se vlaga v to evre, ki ti jih ni skoda zgubit.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

doktorproof ::

Jaz sem se zadnje dni bolj ukvarjal s tem ali bodo binance potrdile "swap" (tudi tu ne vem dobro za kaj naj bi šlo) za ambrosus. No danes so to potrdili...

Zgodovina sprememb…

KriptoKekec ::

Novo rundo ampla ste zamudili. Ampl se kupuje, ko je pod 1$ in ne pri 1.7$. Jaz sem svoje vreče dumpal včeraj.

Facebook dev ::

KriptoKekec je izjavil:

Novo rundo ampla ste zamudili. Ampl se kupuje, ko je pod 1$ in ne pri 1.7$. Jaz sem svoje vreče dumpal včeraj.


To je ze res. Ce si kupoval na 0.6, potem itak vzames malo pod x3 profite ce naraste na 1.8$. Ampak je pa potencial za balon tak kot je bil junija/julija ko je bilo dolgo obdobje, ko je bil hype in je bila cena konstantno skoraj nad 2$. Torej dnevno si dobival 10% tokenov in se vec.

Sam sem kupil pri 1.3$ dva dni nazaj, imam cilj kdaj bom dal ven. Bomo vidl ali rata ali ne, cetudi pa ne rata, me pa zarad teh par 100€ ne bo konec.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Senior Dev ::

Facebook dev in vlagaš par stotakov ko največji siromak iz fabrike z jurja neto. 8-)
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

Se vedbo sem odprt za donacije @xtz. Najvecji znesek gre gospodu @kakobu
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

Ti si že nazaj iz fabrike? Do kdaj delate? :|:))
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

DeeJay ::

DeeJay je izjavil:



Od moje objave učeri do zdele 50% gor.
««
13 / 1485
»»