» »

Rusija vs. Ukrajina aka. "Putin - še sladkih 16 let na oblasti?"

Rusija vs. Ukrajina aka. "Putin - še sladkih 16 let na oblasti?"

Temo vidijo: vsi
««
449 / 827
»»

BorutO ::

Ne razumete ... verjetno je vse skupaj show ... sta samo dve opciji, bomo videli. Po mojem sta ti dve, da verjetno res poteka državljanska vojna oz. vojaški udar .... ali pa gre za dogovor med putinom in prigožinom, ker vesta, da je vojna v ukrajini praktično izgubljena, pogubili so že verjetno vse najboljše vojake, ostali so jim še samo ameterski mobiliziranci, orožja, tankov itd je vedno manj ... In potem je mogoče point to, da pobijejo čim več wagnerjevcev, kateri imajo na pogodbi, da ko težki kriminalci (morilci, posiljevalci, pedofili, itd) zapustijo vojaško dolžnost, da bodo po tem popolnoma svobodni ... to je lahko zelo zajebano za rusko prebivalstvo. Verjetno si rusi to ne morejo privoščiti. Oz. kaj pa vem ... bomo videli kaj se bo zgodilo ... je pa zelo ok, če se bo vso to sranje dogajalo par dni.

APPluk ::

In kam bodo zdaj šli? V baze v Rusiji :))
Meni že od začetka ni bilo jasno kaj je mislil s pohodom v Moskvo doseči in kako je lahko sploh prišel po cesti s konvojem tako daleč? In kako se bo zdaj obrnili?

Pač vse skupaj čudno, kot da smo 1923 in ne 2023, da imamo neke pohode na prestolnico in željo po "fizični" odstavitvi vladajočih.

wcpapir ::

Wagner ne obrača prve enote čakajo pred Moskvo na okrepitve pravi na "uradnem" Telegram kanalu.

DarkSite ::

Pa ne morejo it kr v baze :D

Če bi bil jst putinim bi jih potamanil v bazah :D

Pomoje je prej AI fake govor :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DarkSite ()

enemon ::

BorutO je izjavil:

Ne razumete ... verjetno je vse skupaj show ... sta samo dve opciji, bomo videli. Po mojem sta ti dve, da verjetno res poteka državljanska vojna oz. vojaški udar .... ali pa gre za dogovor med putinom in prigožinom, ker vesta, da je vojna v ukrajini praktično izgubljena, pogubili so že verjetno vse najboljše vojake, ostali so jim še samo ameterski mobiliziranci, orožja, tankov itd je vedno manj ... In potem je mogoče point to, da pobijejo čim več wagnerjevcev, kateri imajo na pogodbi, da ko težki kriminalci (morilci, posiljevalci, pedofili, itd) zapustijo vojaško dolžnost, da bodo po tem popolnoma svobodni ... to je lahko zelo zajebano za rusko prebivalstvo. Verjetno si rusi to ne morejo privoščiti. Oz. kaj pa vem ... bomo videli kaj se bo zgodilo ... je pa zelo ok, če se bo vso to sranje dogajalo par dni.


Glej Borut, kakorkoli obrneš, se je dobro obrnilo zate, nafta za tvojo jahto ne bo šla gor.

Nikec3 ::

Lesoto je izjavil:

Po moje ni nobene šanse, da bi Indija in Kitajska podpirale Prigožina.
Velika verjetnost, da bi odkrito stopili na stran Ukrajine.

Tole je moja skrb... Da bodo vsi po vrsti zaradi Prigozhina stopili na stran Putina.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

DarkSite ::

Ma ne Putin se je izkazal za weak osebo. Posebno po tej dogodivscini. Noben ne bo stopil na njegovo stran.

Ni mi pa jasno, kako je lahko Prigozin tako siguren, da bo Putin spostoval nek dogovor. Jst ga ne bi spostoval. Prigozina bi takoj likvidiral, ko bi se vrnil v bazo.

Bom pocakal na prve slike, videje umika. Do takrat ne verjamem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DarkSite ()

OutOfTheBox ::

Jaz ne morem verjet da bi se lukasenko uspesno pogajal z prigozinom. Kaj mu lahko lukasenko sploh ponudi ? Od vseh ravno lukasenko? Lol ne verjamem.

Zgodovina sprememb…

Chalky ::

OutOfTheBox je izjavil:

Jaz ne morem verjet da bi se lukasenko uspesno pogajal z prigozinom. Kaj mu lahko lukasenko sploh ponudi ? Od vseh ravno lukasenko? Lol ne verjamem.



Tudi meni je to prvo padlo v oko, sploh ker naj bi Lukašenko pobegnil v Turčijo. Težko verjeti da naj bi Lukašenko prepričan Prigožina, tole je res čudno.

If in fact Wagner is standing down it is likely because Army Chief of Staff Gerasimov & Defense Minister, Shoigu are being replaced by officials loyal to Prigozhin & that would make him the most powerful man in Russia now
https://twitter.com/marcorubio/status/1...

Senator iz Floride Rubio...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Chalky ()

APPluk ::

Lukašenko je tudi pravi, pobegnil kot največji stahopetec.
Taje enako kot bi Viole šle nad Green Dragonse po avtocesti, pa bi ti ker je tvoj frend vodja GD v trenutku spizdo v Koper ;((

Imam še eno idejo, mogče hoče Putin jasno sliko o njegovi podpori in bo lahko naredil čistko, prav tako bodo lahko pospravili vse plačance kar skupinsko v bazah, prav tako ne bo potrebno W plačati za pokojne ker "ne bo" denarja, P pa bo pač izginil uživat na nek zasebni otok do konca svojih dni.

Bauc ::

No izkupiček niti ni tako slab. Rusi so sestrelili 6 helikopterjev in razstrelili skladišče goriva:D Lahko bi bilo več ampak tudi to je nekaj.

DarkSite ::

Razocaran sem. Zdaj vem kako so se nemci pocutili tik pred Moskvo :D

Torej kaj dobi Prigozin.

Verjetno je dobil to, da:
odstopi celotno RU poveljstvo, fsb
da ta mesta zapolnijo njegovi ljudje
s tem bi dobil neke garancije za prezivetje
Putin bi bil puppet


Kaj to pomeni za UA:
defintivno tezja situacija, bolj sposobni poveljniki
mogoce full RU mobilizacija

tattoo ::

mormo si priznat, da smo konec dneva vseeno dobili klafutu in da se bo očitno enotnost Rusije obdržala...

BorutO ::

Se še ni javil, tako da še ni uradno ... sicer pa ... ne vem kako se počutijo wagnerjevci, ko jih je njihov boss tako nategnil? Verjetno jih je velika večina imela zagon in so hoteli preobrat, če ne ne bi šli tja ...

sir_mha ::

Dve možnosti sta. Mogoče je to prerivanje pri koritu in je Prigožin bil zgolj orodje za rošade. Ali je Putin rabil tak izgovor,da povleče bolj radikalne poteze, ali pa kdo drug rabi najvišje pozicije v vojski. To bomo videli, če se bodo res zgodile neke menjave in odstopi.

Druga možnost je pa že od prej, da je pač Prigožin sedaj pod večjim pritiskom, ker so vse privatnike umestili pod vojsko, in je hotel s tem uporom doseči izvzetje iz tega zakona. Tudi to bomo kmalu videli, kaj se bo zgodilo.

kow ::

Bizarno :))

Aston_11 ::

Naivčina Prgožen. Bonton od zeljnastega Putlerja zahteva, da ga likvidira v roku 48 ur.
Lahko začnemo pobirati stave:
1) Novičok
2) Okno
3) Kindžal

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: enemon ()

Nikec3 ::

Priznam, da sem razočaran. Sem upal, da bo več kokic. Čeprav, ne vem kako bo to zdaj delovalo... Putin bi po tem moral Prigožina likvidirat, ker je trenutno prenevaren.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

kow ::

Prigozin mi zjutraj ni deloval depresivno. Zakaj bi delal samomor? Katera frakcija je v Rusiji pridobila? Putin je definitivno izpadel papak.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Lesoto ::

https://twitter.com/AVindman/status/167...
Regardless of how this insurrection is ends, the damage is done. Putin is severely wounded as the political leader of Russia. Things may unravel quickly for him. And Russian forces in Ukraine have been thrown into chaos at the upper echelons. The battlefield may also unravel.

Anney ::

Na uho mi je prišlo, da tisti videi "tišine s prstom na ustih" niso bli zastonj, pa da naj bi protiofenziva bila takšna, ki je še nismo videli v vojnah. Zdaj pa ali so tole začetki in nas glavno šele čake pa bomo videli. Vse pa je bazirano na govoricah. Živi bili i videli.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

enemon ::

Anney je izjavil:

Na uho mi je prišlo, da tisti videi "tišine s prstom na ustih" niso bli zastonj, pa da naj bi protiofenziva bila takšna, ki je še nismo videli v vojnah. Zdaj pa ali so tole začetki in nas glavno šele čake pa bomo videli. Vse pa je bazirano na govoricah. Živi bili i videli.


Saj take protiofenzive, kot je bila ukrajinska do zdaj, dejansko še nismo videli. Dobesedno so šteli osvojene kurnike. :)) Verjetno Stoltenberga močno glava boli, ko vidi, kaj počnejo z vsem tem doniranim orožjem. :))

Lesoto ::

enemon je izjavil:

Saj take protiofenzive, kot je bila ukrajinska do zdaj, dejansko še nismo videli. Dobesedno so šteli osvojene kurnike. :)) Verjetno Stoltenberga močno glava boli, ko vidi, kaj počnejo z vsem tem doniranim orožjem. :))


A lahko napišeš, kaj točno bi morala ukrajinska vojska (ki še ni aktivirala niti 75% svojih udarnih brigad) narest, da bi tebi bila všeč?

k4vz0024 ::

Aston_11 je izjavil:

Naivčina Prgožen. Bonton od zeljnastega Putlerja zahteva, da ga likvidira v roku 48 ur.
Lahko začnemo pobirati stave:
1) Novičok
2) Okno
3) Kindžal


4). Polonij , si pozabil!:D

enemon ::

Lesoto je izjavil:

enemon je izjavil:

Saj take protiofenzive, kot je bila ukrajinska do zdaj, dejansko še nismo videli. Dobesedno so šteli osvojene kurnike. :)) Verjetno Stoltenberga močno glava boli, ko vidi, kaj počnejo z vsem tem doniranim orožjem. :))


A lahko napišeš, kaj točno bi morala ukrajinska vojska (ki še ni aktivirala niti 75% svojih udarnih brigad) narest, da bi tebi bila všeč?


Protiofenzivo napovedujejo že kakšno leto. In ko se dejansko začne, vidiš naslove, da so v enem tednu osvojili dve vasi. Ob takem tempu bodo dobili nazaj ozemlje v naslednjem tisočletju. Kdaj pa se mislijo potem v celoti aktivirati, a čakajo, da se bodo planeti pravilno poravnali?

Bauc ::

enemon je izjavil:

Anney je izjavil:

Na uho mi je prišlo, da tisti videi "tišine s prstom na ustih" niso bli zastonj, pa da naj bi protiofenziva bila takšna, ki je še nismo videli v vojnah. Zdaj pa ali so tole začetki in nas glavno šele čake pa bomo videli. Vse pa je bazirano na govoricah. Živi bili i videli.


Saj take protiofenzive, kot je bila ukrajinska do zdaj, dejansko še nismo videli. Dobesedno so šteli osvojene kurnike. :)) Verjetno Stoltenberga močno glava boli, ko vidi, kaj počnejo z vsem tem doniranim orožjem. :))

Očitno si prespal rusko ofenzivo v Bakhmutu:))

Lesoto ::

enemon je izjavil:

Protiofenzivo napovedujejo že kakšno leto.

Začel si z enakimi lažmi, kot jih je pisal Rambutan tukaj.
Znotraj enega leta so dobili velik del Harkova in Kersona nazaj.

In ko se dejansko začne, vidiš naslove, da so v enem tednu osvojili dve vasi.

Začela se je prva faza. In zakaj se ruska vojska neprestanoma zabija v te dve vasi in ju ne more zasest? Kdo se brani in kdo napada? Bo šlo?

Ob takem tempu bodo dobili nazaj ozemlje v naslednjem tisočletju.

Ob takem tempu bi Rusi zasedli celo Ukrajino do leta 2059.

Kdaj pa se mislijo potem v celoti aktivirati, a čakajo, da se bodo planeti pravilno poravnali?

A tle si.. nič ne veš in nič ne spremljaš, a?

od včeraj:

Lesoto je izjavil:

Pac-Man je izjavil:

https://twitter.com/noclador/status/167...

Today is day 17 of Ukraine's Offensive.

In the First Gulf War it took 1,700+ US Air Force & coalition fighter & bomber aircraft 37 (!) days to attrition Iraq's military enough to trigger the ground campaign.

Ukraine has 0 of that airpower. All attrition has to be done by luring russian reserves forward, spot them with drones, then destroy them with GMLRS or Excalibur.

Anyone saying Ukraine's offensive "failed" is either ignorant or a putin shill.
Attrition is Phase 1 of the Ukrainian offensive. This now is just the beginning of the beginning.


Včeraj 44 uničenih ruskih topov.8-O

sir_mha ::

k4vz0024 je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Naivčina Prgožen. Bonton od zeljnastega Putlerja zahteva, da ga likvidira v roku 48 ur.
Lahko začnemo pobirati stave:
1) Novičok
2) Okno
3) Kindžal


4). Polonij , si pozabil!:D


Prigožin je že do sedaj moral močno paziti na svoje zdravje in bo to pač počel še naprej. V tem ne vidim neke blazne novosti po tem performansu. In ne pozabit, da se mora tudi Putin blazno pazit, da ne stakne prehlad, zato si Prigožin lahko tudi zgolj misli, da ima več šans da nadživi Putina. Potem pa postane junak, na primer, pri novi garnituri. Ali pa gre z vsem denarjem nekam v Afriko v tople kraje.

Utk ::

Haha, najboljši komentar:

Znaci u Rusojebini privatna placenicka vojska moze zauzeti regionalne centre upravljanja, srusiti 7 aviona i helikoptera, probiti barikade i vratiti se u bazu kao da nis nije ni bilo :D

In pol rusofili pri nas razlagajo naprej kakšen car je Putin. Če bo Prigožin dočakal jutri, je Putin navadna pi*ka. Kaj takega si ne bi dovolil noben kaj vreden predsednik, kaj šele diktator.

tattoo ::

Bizarnost da ni večje ampak glede na to, da so se nazaj skupaj povezali in so enotni v Rusiji tole ne spremeni veliko. Razen če so zdaj zaradi tega nastale razpoke, ki bodo vodile v prihodnje v večje težave znotraj Rusije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tattoo ()

Anney ::

Zdaj je odvisno od kje in če bodo rusi potegnili obrambo (vojsko) za svojo državo, verjetno bo (je že) obveščevalna ukrajine to videla in bo šla na polno z protiofenzivo naprej na kritičnih točkah. je pa tole danes dober gamechanger. Ve se pa ne kako in gdo se bo bolje pogodil z Prigožinom, ali bo še drezal ali odnehal.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

fur80 ::

Moram priznati, da sem tudi sam malce razočaran. Najbolj sem se veselil dvoboja med Kadirovci in Wagnerjem v Rostovu. Ampak ko sem videl Kadirovce z Ladami zjutraj, ko so bili 87km oddaljeni od Rostova, sem začel dvomiti, da bodo prišli do tja. No sedaj so javili, da naj bi bili v predmestju Rostova. Malo sem razočaran, da so morali vzeti ravno Lade letnik 2000 in starejše, z kakimi VW bi prišli veliko prej in bi lahko že pokalo, tako pa sedaj iz tega ni nič, TIK TOK, pa ostal brez ogledov. Škoda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

BorutO ::

Kako pa bodo reklamirali in podpirali Rusijo, če se ne bodo po rusiji vozili z ladami? Ne morejo se boriti za njihovo veliko državo z zahodnimi vozili, to ne gre skup.

Unilseptij ::

Vse skupaj ima nek smisel samo v primeru, da je šlo za show in v naslednjih dneh Rusija lansira proti-proti-ofenzivo ali kakšno podobno akcijo, ki bo seveda v trenutni situaciji popolno presenečenje. Če je pa zadaj kaj drugega oz. Prigožin resno misli, kar govori, potem tega še ni konec in nesoglasja ostajajo. Hehe, CIA si mora beliti glavo, ker jim po mojem ni nič jasno...

Zgodovina sprememb…

DarkSite ::

Če zdej pomislim na Kadirovce in kako so takoj šli v akcijo pripravljeni na boj z Wagnerjem se mi zdi, da so vedeli, kak scenarij se bo odvil vnaprej. Mal mi je sumljivo.

Unilseptij ::

Če gre za show, je to verjetno največji psyops v zgodovini :D.

fur80 ::

BorutO je izjavil:

Kako pa bodo reklamirali in podpirali Rusijo, če se ne bodo po rusiji vozili z ladami? Ne morejo se boriti za njihovo veliko državo z zahodnimi vozili, to ne gre skup.


Se strinjam! :D Ampak, da greš v napad, 87km se voziš 10 ur in se oni že vse zmenijo med sabo, kako se moraš počutit ko končno prideš na cilj. Mlade koze ne bi bile navdušene, če tako delajo v nightclubu v Groznem.

DarkSite ::

Sej pravim, mogoče so pa vedeli, koliko ur morajo vozit, da ne pride slučajno do boja :D

Utk ::

Očitno bo Prigožin nastavil novega obrambnega ministra, vprašanje pa kolk bo tu zaupanje s strani Putina. Prepustit vojsko nekomu, ki je izvajal državni udar proti tebi, je samomor, ampak bolje samomor čez 2 tedna kot umor že danes. Putin se ne more iz tega izvlečt, če Prigožin ostane živ. Vsaj to je jasno.

Lesoto ::

Unilseptij je izjavil:

Vse skupaj ima nek smisel samo v primeru, da je šlo za show in v naslednjih dneh Rusija lansira proti-proti-ofenzivo ali kakšno podobno akcijo, ki bo seveda v trenutni situaciji popolno presenečenje. Če je pa zadaj kaj drugega oz. Prigožin resno misli, kar govori, potem tega še ni konec in nesoglasja ostajajo. Hehe, CIA si mora beliti glavo, ker jim po mojem ni nič jasno...


Wagner s Prigoižinom gre ven iz Ukrajine na Belorusko-poljsko mejo.
S čim pa bodo lansirali ofenzivo? Z T62 in T55? Ruska vojska je v Ukrajini zgonjena do amena. Kje pa so kakšne udarne ruske enote? Brez Prigožina jih je glih NIČ.

PS: Danes je umrlo 13 pilotov oziroma članov posadke. Največ, 8 v IL-18.

Utk je izjavil:

Očitno bo Prigožin nastavil novega obrambnega ministra, vprašanje pa kolk bo tu zaupanje s strani Putina. Prepustit vojsko nekomu, ki je izvajal državni udar proti tebi, je samomor, ampak bolje samomor čez 2 tedna kot umor že danes. Putin se ne more iz tega izvlečt, če Prigožin ostane živ. Vsaj to je jasno.


Čist enostavno. Nekdo bo, ki je iz Putinovega kroga. Če bo iz Prigožinovega, je Putler mrtu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Lesoto ()

fur80 ::

Utk je izjavil:

Očitno bo Prigožin nastavil novega obrambnega ministra, vprašanje pa kolk bo tu zaupanje s strani Putina. Prepustit vojsko nekomu, ki je izvajal državni udar proti tebi, je samomor, ampak bolje samomor čez 2 tedna kot umor že danes. Putin se ne more iz tega izvlečt, če Prigožin ostane živ. Vsaj to je jasno.


Peskov je ravno rekel da Shoigu ostane, tako, da so ga že "nategnili"! :D

Utk ::

Lahko je iz njegovega kroga, ampak Prigožin bo moral potrdit. Lahko Putin potem takemu še zmeraj zaupa? Tudi če bo stoprocentno na Putinovi strani, nikoli ne bo Putin čisto prepričan v to.

Pac-Man ::

https://twitter.com/samagreene/status/1...

My main thought, as Prigozhin sends his men back to base, is that this isn’t over yet.
I’m not suggesting that Prigozhin will try again. But my strong sense is that Putin’s challenges are only beginning.

From the first hours, Prigozhin’s uprising made Putin look weak, unable to control his own hinterland and the forces fighting his war. As Wagner troops got closer to Moscow, that only deepened.
To regain his mojo, Putin needed more than a speech: he needed to dispatch Prigozhin quickly and decisively. He did not do that.

The fact that this was moderated by Lukashenka strikes me as embarrassing in the extreme. Putin needs someone else to solve his problems?

By turning around “to avoid bloodshed”, Prigozhin somehow managed to make himself look like the cooler head — and, in fact, the only decisive person on the stage, given Putin’s conspicuous absence.

The question is, what does Putin do next? Unless Prigozhin is arrested and tried, what people will remember is that he could have stormed the capital but thought better of it; the futility of the whole thing will likely be forgotten.

But if he is arrested, he’ll be a martyr.

Assuming Putin somehow manages to square that circle, this whole episode may have punctured the air of inevitability that has kept him aloft for the past 23 years. Elites will wonder whether he can hold things together, and they may look more urgently for an alternative.

This will also be the conversation topic around tens of millions of kitchen tables, and people will debate whether Putin was right or wrong. Previously unimaginable things, like a change of leadership, may become more plausible.

Indeed, it’s hard to see how anyone wakes up in Moscow tomorrow and pretends that this didn’t just happen. Something will have to give.

/TO BE CONTINUED
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Malidelničar ::

Se pa nekaj dogaja na fronti ampak nič nihče ne spremlja. Tam ob Dniepru baje.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

DarkSite ::

Na koncu bo to vse masterplan od Lukasenka :D ko si bo priključil Rusijo :D

Ja pri Khersonu naj bi UA preckala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DarkSite ()

Chalky ::

Prigožin je od danes naprej a "dead man walking", se še komu tako zdi? Tule bi moral iti do konca zdaj ko se je obrnil ima pa tarčo na hrbu s strani svojih Wagner borcev (nekateri naj bi bili izjemno jezi na odločitev), s strani Putina in Rusije ki takšnemu človeku nikoli ne bodo mogli zaupati saj je danes dokazal da se obrača kakor zapiha veter, ter jasno velika tarča s strani Ukrajine, kar je že tako od samega začetka. Danes je Prigožin storil samomor pa se očitno tega ne zaveda. Se še komu dozdeva podobno? Bomo videli koliko časa bo še na tem svetu, jaz menim da ne prac dolgo.

Utk ::

https://pbs.twimg.com/media/FzaUnILWIAE...

Ne vem če je Šoigu res še ta glavni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

fur80 ::

Chalky je izjavil:

Prigožin je od danes naprej a "dead man walking", se še komu tako zdi? Tule bi moral iti do konca zdaj ko se je obrnil ima pa tarčo na hrbu s strani svojih Wagner borcev (nekateri naj bi bili izjemno jezi na odločitev), s strani Putina in Rusije ki takšnemu človeku nikoli ne bodo mogli zaupati saj je danes dokazal da se obrača kakor zapiha veter, ter jasno velika tarča s strani Ukrajine, kar je že tako od samega začetka. Danes je Prigožin storil samomor pa se očitno tega ne zaveda. Se še komu dozdeva podobno? Bomo videli koliko časa bo še na tem svetu, jaz menim da ne prac dolgo.


Meni se zdi isto, danes niso bili pripravljeni v prihodnje bodo. Putler mu tega ne oprosti. Medvedjev je jokal na twiterju kot baba, Peskov je rekel, da Shoigu ostaja.

Lesoto ::

Če Šoigu ostane, kaj si bo o tem mislil ruski vojak v Ukrajini?

Utk ::

Bo pa mogla Rusija potegnit vojsko nazaj, ker zdaj so pokazali, da jim lahko praktično kdorkoli odtrga eno regijo, in brez skrbi, da bojo poskušali.

Lesoto je izjavil:

Če Šoigu ostane, kaj si bo o tem mislil ruski vojak v Ukrajini?

Ja, na moralo to ne more dobro vplivat v nobenem primeru, če ostane ali če gre. Ampak vprašanje kolk je morala v ruski vojski nek faktor, itak je ni, bolj je pomembna vodka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()
««
449 / 827
»»