» »

Kako postati manj "thirsty"

Kako postati manj "thirsty"

««
«
1 / 7
»»

Facebook dev ::

Čeprav deluje kot da je tole trol tema, je vprašanje kar resno. Torej če si zainteresiran v ženski spol, kakšen je vaš recept, da vas ne "zmoti" vsaka druga punca, ki se vam pojavi v vidnem polju? Jih preprosto odmislite? Se namerno zadržite, da ne pogledate? Sploh sedaj v poletnih mesecih, je skušnjava še toliko hujša.

Pred karanteno je bila situacija kar okej, potem pa smo bili zaprti 3 mesece večinoma doma in ko se je življene spet normalno začelo, pa sem pri sebi opazil, da se je situacija glede tega konkretno poslabšala. Prvih nekaj tednov je bilo res kar težko ne počekirat, sedaj gre sicer na bolje. Kako se vi spopadate s takim problemov, če ga imate seveda?
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.
  • zaklenil: bluefish ()

Vazelin ::

Se namerno zadržite, da ne pogledate?

Jaz pogledam vsako polnoletno od 7/10 navzgor. Cause I can
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Facebook dev ::

Vazelin je izjavil:

Se namerno zadržite, da ne pogledate?

Jaz pogledam vsako polnoletno od 7/10 navzgor. Cause I can


Recimo, da si v družbi na pijači v centru, ne postane to malo moteče do sogovornika/ov, če neprestano tvoj pogled zatava naokoli?
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

bobby ::

Spet troll
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Scaramouche1 ::

Facebook dev je izjavil:

Čeprav deluje kot da je tole trol tema, je vprašanje kar resno. Torej če si zainteresiran v ženski spol, kakšen je vaš recept, da vas ne "zmoti" vsaka druga punca, ki se vam pojavi v vidnem polju? Jih preprosto odmislite? Se namerno zadržite, da ne pogledate? Sploh sedaj v poletnih mesecih, je skušnjava še toliko hujša.

Pred karanteno je bila situacija kar okej, potem pa smo bili zaprti 3 mesece večinoma doma in ko se je življene spet normalno začelo, pa sem pri sebi opazil, da se je situacija glede tega konkretno poslabšala. Prvih nekaj tednov je bilo res kar težko ne počekirat, sedaj gre sicer na bolje. Kako se vi spopadate s takim problemov, če ga imate seveda?


Ko si mlad je to nemogoče!

bobby ::

Kar zaprimo to temo,.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Vazelin ::

Facebook dev je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Se namerno zadržite, da ne pogledate?

Jaz pogledam vsako polnoletno od 7/10 navzgor. Cause I can


Recimo, da si v družbi na pijači v centru, ne postane to malo moteče do sogovornika/ov, če neprestano tvoj pogled zatava naokoli?

No, mislim da se znam zaobvladati, če je treba. :D
Se pa težko zaobvladam v npr. fitnessu, ko kakšna dobra punca dela na abductorju/adductorju;)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

bobby ::

Pride z leti. Nepomembno. Samkontorla. Ni drugega
Case closed.
Kar zaprite temo spamerju.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

zasekamroz ::

Drkaj si ga 5x dnevno

bobby ::

Najmanj 5x na dan,.. Ko bo pinky, ves, da je prevec :)
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

zasekamroz ::

Vazelin je izjavil:


Se pa težko zaobvladam v npr. fitnessu, ko kakšna dobra punca dela na abductorju/adductorju;)

Par dni nazaj je bla pri nas ena v gatah in modrcu

bobby ::

zasekamroz je izjavil:

Vazelin je izjavil:


Se pa težko zaobvladam v npr. fitnessu, ko kakšna dobra punca dela na abductorju/adductorju;)

Par dni nazaj je bla pri nas ena v gatah in modrcu


Bogi,.. Nategn jo,..
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Scaramouche1 ::

Pač zdrki preden greš od doma!

D3m ::

Pokažeš ji temo na S-T.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Vazelin ::

Kot senior dev na Facebooku pa res ne rabiš stradat lol
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

zasekamroz ::

bobby je izjavil:

zasekamroz je izjavil:

Vazelin je izjavil:


Se pa težko zaobvladam v npr. fitnessu, ko kakšna dobra punca dela na abductorju/adductorju;)

Par dni nazaj je bla pri nas ena v gatah in modrcu


Bogi,.. Nategn jo,..

Poskušam postati gay, tako da ne bo šlo.

bobby ::

Model, k si ga ne zna drkat ali pa ne zna mal gobca odpirat pa dobit za f*kat? Đizs, future is Doomed,... Bec zame ostane :)

Potem je tem BV,.. Itak,...
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bobby ()

hr_natakar ::

Nasveti naj si ga zdrka preden gre od doma so zgreseni. To je skoraj isto kot ce bi spraseval kako se upreti drogam na prijateljevi zabavi in bi mu svetovali naj se ga zadane preden gre od doma? Bravo.

Resitev ni v drkanju. Resitev je v kanaliziranju spolne energije. Kanaliziras lahko na vec nacinov. Pri vseh se moras zaposlit. Tudi ce ne fizicno pa z mislimi oziroma z ne mislimi. Ce ves kaj mislim. Tudi meditacija je zaposlitev ceprav ne pocnes in ne mislis nicesar. Obstaja dost vzhodnjaskih misticnih tehnik, ki ti lahko pomagajo. Malo poguglaj.

bobby ::

No zdej mu pa se napis, v kayero sekto naj se vpise , da bo imel izobrazevanje o k analiziranju svoje spolne energije.

I am in!!! :)
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bobby ()

Scaramouche1 ::

hr_natakar je izjavil:

Nasveti naj si ga zdrka preden gre od doma so zgreseni. To je skoraj isto kot ce bi spraseval kako se upreti drogam na prijateljevi zabavi in bi mu svetovali naj se ga zadane preden gre od doma? Bravo.

Resitev ni v drkanju. Resitev je v kanaliziranju spolne energije. Kanaliziras lahko na vec nacinov. Pri vseh se moras zaposlit. Tudi ce ne fizicno pa z mislimi oziroma z ne mislimi. Ce ves kaj mislim. Tudi meditacija je zaposlitev ceprav ne pocnes in ne mislis nicesar. Obstaja dost vzhodnjaskih misticnih tehnik, ki ti lahko pomagajo. Malo poguglaj.


to ni isto, ko ga zdrkaš si za nekaj časa ok. Droga te uniči, kako resnično neumna primerjava!

bobby ::

Resitev je sekta,.. Ampak katera??
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

hr_natakar ::

Cim vec si ga drkas ali seksas bolj se ti drka ali seksa. En nacin je ukvarjanje s sportom. Cirkulacija ti gre po celem telesu namesto samo skozi pimpeka. Ce ti je pimpek prevec prekrvavljen je ze problem. Prekrvavljen pa je ce si ga pogosto drkas ali seksas. Misli je potrebno zaposlit z drugimi recmi ali pa z meditacijo. Tudi tek na dolge proge je napol meditacija.

Scaramouche1 ::

hr_natakar je izjavil:

Cim vec si ga drkas ali seksas bolj se ti drka ali seksa. En nacin je ukvarjanje s sportom. Cirkulacija ti gre po celem telesu namesto samo skozi pimpeka. Ce ti je pimpek prevec prekrvavljen je ze problem. Prekrvavljen pa je ce si ga pogosto drkas ali seksas. Misli je potrebno zaposlit z drugimi recmi ali pa z meditacijo. Tudi tek na dolge proge je napol meditacija.


Ja šport do neke mere deluje, samo ko si starejši, ko si mlajši je drkanje resnično uporabno, sperme že itak ni na pretek in ne moreš kar naprej ejakulirati!

Cruz ::

Nič ni narobe, če pogledaš na hitro ali poškiliš tu pa tam. Če pa redno buliš, pa ni zdravo. In dodati redno drkanje k temu samo še poslabša zadevo.

Moj predlog: Vprašaj se, če boš pristopil do kakšne ženske v danem okolju. Če je odgovor ne, ni razloga za buljenje, ker samo sam sebe mučiš. Nima smisla bulit v rit, tudi če je dobra, če ne boš pristopil k njej. Lahko se kontroliraš, saj pa nisi žival. Res, da je občasno težko, ampak gledaj na to kot izziv, recimo preštej koliko žensk si uspel "ignorirati". Boš opazil, da ti bo veliko žensk namenilo pogled. :) Če je tvoj trenutni cilj iti v trgovino, idi v trgovino, ne pa buli v ženske in idi v trgovino. Če je tvoj trenutni cilj pijača s kolegom, se pogovarjaj z njim, ne pa buli kakšne ženske hodijo mimo, razen če se o tem pogovarjata.

Še ena strategija je to, da usmeriš pozornost samo obrazu, vse drugo na ženski ignoriraj.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

Miki N ::

Vazelin je izjavil:

Se namerno zadržite, da ne pogledate?

Jaz pogledam vsako polnoletno od 7/10 navzgor. Cause I can


Dobro, samo ti ne seksaš.

OP, vprašaj Šintarota, ta bo vedel.

bobby ::

Pussiez,... Mamice pa ockoti ao krivi, ker se Vas niso naucili o tem. In iscete info na ST forumu?
Pejt starse vprašat.
Moronz-
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

hr_natakar ::

Scaramouche1 je izjavil:

hr_natakar je izjavil:

Nasveti naj si ga zdrka preden gre od doma so zgreseni. To je skoraj isto kot ce bi spraseval kako se upreti drogam na prijateljevi zabavi in bi mu svetovali naj se ga zadane preden gre od doma? Bravo.

Resitev ni v drkanju. Resitev je v kanaliziranju spolne energije. Kanaliziras lahko na vec nacinov. Pri vseh se moras zaposlit. Tudi ce ne fizicno pa z mislimi oziroma z ne mislimi. Ce ves kaj mislim. Tudi meditacija je zaposlitev ceprav ne pocnes in ne mislis nicesar. Obstaja dost vzhodnjaskih misticnih tehnik, ki ti lahko pomagajo. Malo poguglaj.


to ni isto, ko ga zdrkaš si za nekaj časa ok. Droga te uniči, kako resnično neumna primerjava!


Tudi sladkor je vrsta droge, kofein, hrana, vse to lahko pelje v zasvojenost in odvisnost. Tako kot seks ali masturbiranje sprozi dolocene kemicne reakcije, ki te zadanejo. Ves, da obstajajo tudi zasvojenci s seksom in jim lahko unici zivljenje. Ni tako hudo kot tezke droge ampak je cisto primerljivo z nekaterimi drugimi drogami.

Scaramouche1 ::

hr_natakar je izjavil:

Scaramouche1 je izjavil:

hr_natakar je izjavil:

Nasveti naj si ga zdrka preden gre od doma so zgreseni. To je skoraj isto kot ce bi spraseval kako se upreti drogam na prijateljevi zabavi in bi mu svetovali naj se ga zadane preden gre od doma? Bravo.

Resitev ni v drkanju. Resitev je v kanaliziranju spolne energije. Kanaliziras lahko na vec nacinov. Pri vseh se moras zaposlit. Tudi ce ne fizicno pa z mislimi oziroma z ne mislimi. Ce ves kaj mislim. Tudi meditacija je zaposlitev ceprav ne pocnes in ne mislis nicesar. Obstaja dost vzhodnjaskih misticnih tehnik, ki ti lahko pomagajo. Malo poguglaj.


to ni isto, ko ga zdrkaš si za nekaj časa ok. Droga te uniči, kako resnično neumna primerjava!


Tudi sladkor je vrsta droge, kofein, hrana, vse to lahko pelje v zasvojenost in odvisnost. Tako kot seks ali masturbiranje sprozi dolocene kemicne reakcije, ki te zadanejo. Ves, da obstajajo tudi zasvojenci s seksom in jim lahko unici zivljenje. Ni tako hudo kot tezke droge ampak je cisto primerljivo z nekaterimi drugimi drogami.


A ti predlagaš čisto abstinacijo od seksa? Lahko predlagaš koliko krat na teden?

Cruz ::

Še ena strategija: Omisli si nek višji smisel v življenju, ne pa gonjenje.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Scaramouche1 ::

Cruz je izjavil:

Še ena strategija: Omisli si nek višji smisel v življenju, ne pa gonjenje.


Niso vsi isti, nekateri proizvajajo veliko več testosterona!

Cruz ::

Scaramouche1 je izjavil:

Cruz je izjavil:

Še ena strategija: Omisli si nek višji smisel v življenju, ne pa gonjenje.


Niso vsi isti, nekateri proizvajajo veliko več testosterona!
To ne pomeni, da ti je glaven smisel v življenju seks. Ponavadi imajo ravno takšni večje cilje, ker so bolj zadovoljni z vsem.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Vazelin ::

Dober recept: začnite z maratonsko masturbacijo. To pomeni, da prvi izliv (ostalo itak nima več veze potem) zadržuješ več ur skupaj. Če to ponoviš ene 3x v nekem tednu imaš potem več tednov mir.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

bobby ::

5
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

vostok_1 ::

Vazelin je izjavil:

Se namerno zadržite, da ne pogledate?

Jaz pogledam vsako polnoletno od 7/10 navzgor. Cause I can


1. Kako veš da je polnoletna?
2. Tudi 5&6-ke danes pokažejo. Morda malo preveč celulita, ampak still fuckable.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Scaramouche1 ::

Cruz je izjavil:

Scaramouche1 je izjavil:

Cruz je izjavil:

Še ena strategija: Omisli si nek višji smisel v življenju, ne pa gonjenje.


Niso vsi isti, nekateri proizvajajo veliko več testosterona!
To ne pomeni, da ti je glaven smisel v življenju seks. Ponavadi imajo ravno takšni večje cilje, ker so bolj zadovoljni z vsem.


Smisel? to je potreba ki jo nisi osmislil intelektualno, to enostavno tako močno in mora biti, da se vrsta nadaljuje, mi smo tisti ki lahko to delno ustavimo samo je v mladosti težko, jaz sem dnevno takrat masturbiral do 7x pa še športal, danes si tega ne morem privoščiti, drugače ni športa!

vostok_1 ::

Sicer pa tema je precej useless brez slik:

 Recimo to je 5-6/10

Recimo to je 5-6/10

There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Vazelin ::

Mene sta enkrat zalotila cimr in njegova punca, ki sta se primajala enkrat ponoči domov. Sem mislil da jih ne bo. No, saj sem si zakril in vse samo sem 99% prepričan, da sta vedela kolko je ura:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Cruz ::

vostok_1 je izjavil:

Sicer pa tema je precej useless brez slik:

 Recimo to je 5-6/10

Recimo to je 5-6/10

Če že ocenjujemo samo zunanjost, kaj pa obraz? Z lepim obrazom je to hitro višje. Enako velja za manj privlačen obraz in bolj privlačno telo.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

vostok_1 ::

Cruz je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Sicer pa tema je precej useless brez slik:

 Recimo to je 5-6/10

Recimo to je 5-6/10

Če že ocenjujemo samo zunanjost, kaj pa obraz? Z lepim obrazom je to hitro višje. Enako velja za manj privlačen obraz in bolj privlačno telo.


No, to imaš prav.

Recimo



Telo 8/10, obraz IMO 6/10

Sicer pa dvignite roke, če vsaj 5x tedensko zalotite v mestu kako tako.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Cruz ::

Scaramouche1 je izjavil:

Smisel? to je potreba ki jo nisi osmislil intelektualno, to enostavno tako močno in mora biti, da se vrsta nadaljuje, mi smo tisti ki lahko to delno ustavimo samo je v mladosti težko, jaz sem dnevno takrat masturbiral do 7x pa še športal, danes si tega ne morem privoščiti, drugače ni športa!
7x na dan? Pa to so verjetno bili 5, ajde največ 10 minutni, "sessioni" aneda? Meh, boring. Pač pogosta praksa, ko si mlad, tudi pri meni, ko ne poznaš meje in si cel nestrpen ter neučakan.

Drugače pa, raje po športu, ker ti lepo nabije nivo. :)
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

IL_DIAVOLO ::

vostok_1 je izjavil:

Sicer pa tema je precej useless brez slik:

 Recimo to je 5-6/10

Recimo to je 5-6/10



Meni je to kar precej višje, so mi vsec take malo buci buci in nizke rasti :)

Scaramouche1 ::

Cruz je izjavil:

Scaramouche1 je izjavil:

Smisel? to je potreba ki jo nisi osmislil intelektualno, to enostavno tako močno in mora biti, da se vrsta nadaljuje, mi smo tisti ki lahko to delno ustavimo samo je v mladosti težko, jaz sem dnevno takrat masturbiral do 7x pa še športal, danes si tega ne morem privoščiti, drugače ni športa!
7x na dan? Pa to so verjetno bili 5, ajde največ 10 minutni, "sessioni" aneda? Meh, boring. Pač pogosta praksa, ko si mlad, tudi pri meni, ko ne poznaš meje in si cel nestrpen ter neučakan.

Drugače pa, raje po športu, ker ti lepo nabije nivo. :)


takrat sem enkrat skoraj spontano eksplodiral ko sem hodil po celovški in sem še nevede naredil kar danes govorijo no fap, nekaj čez dva tedna in se mi je kar cedilo ko sem hodil. Ne vem zakaj sem to naredil, kar več kot dva tedna...

Smešni so mi te ki govorijo o samokontroli, kot da telo ne obstaja,ampak samo um...

vostok_1 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Sicer pa tema je precej useless brez slik:

 Recimo to je 5-6/10

Recimo to je 5-6/10



Meni je to kar precej višje, so mi vsec take malo buci buci in nizke rasti :)


Že, ampak ta ima to nesrečo, da je precej polna celulita. Ona zgoraj ima skoraj isti size booty, ampak gladko. Mogoče je stvar let, ampak ok.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Cruz ::

vostok_1 je izjavil:

Sicer pa dvignite roke, če vsaj 5x tedensko zalotite v mestu kako tako.
V takšnih kratkih hlačah ne zelo pogosto izven športno obarvanih okolij, s takšno postavo pa ja. Ni pa mi všeč ta "big booty" fenomen. Raje imam fit/atletsko postavo ali pa enostavno suho:



Kar se tiče zunanjosti 9,5/10, sploh če je višje rasti.

Scaramouche1 je izjavil:

Smešni so mi te ki govorijo o samokontroli, kot da telo ne obstaja,ampak samo um...
To je res, saj praktikanti no fap-a doživijo mokre sanje po tednu, dveh. :)
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

tikitoki ::

Moski itak previsoko ocenjujete zenske. Verjetno stvar biologije. Samcu je interesu oploditi cimvec samic, tud kilave.

Cruz ::

tikitoki je izjavil:

Moski itak previsoko ocenjujete zenske. Verjetno stvar biologije. Samcu je interesu oploditi cimvec samic, tud kilave.
V teh časih si lahko privoščiš malce drugačno razmišljanje. :)
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

vostok_1 ::

Cruz je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Sicer pa dvignite roke, če vsaj 5x tedensko zalotite v mestu kako tako.
V takšnih kratkih hlačah ne zelo pogosto izven športno obarvanih okolij, s takšno postavo pa ja. Ni pa mi všeč ta "big booty" fenomen. Raje imam fit/atletsko postavo ali pa enostavno suho:



Kar se tiče zunanjosti 9,5/10, sploh če je višje rasti.

Scaramouche1 je izjavil:

Smešni so mi te ki govorijo o samokontroli, kot da telo ne obstaja,ampak samo um...
To je res, saj praktikanti no fap-a doživijo mokre sanje po tednu, dveh. :)


Uff ne. Ta je meni celostno 6/10. Neproporcionalna.

tikitoki je izjavil:

Moski itak previsoko ocenjujete zenske. Verjetno stvar biologije. Samcu je interesu oploditi cimvec samic, tud kilave.


Jasno. Če da seksat je vsaka 9/10. Če ne pa 3/10 + bitch.

Itak, da je biologija. Mogoče bo velika količina soje v prehrani šele prihajajoče generacije malo de-testosteronizirala.
Ta stari smo še kar potentni. Razej jypeta seveda.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

tikitoki ::

Cruz je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Moski itak previsoko ocenjujete zenske. Verjetno stvar biologije. Samcu je interesu oploditi cimvec samic, tud kilave.
V teh časih si lahko privoščiš malce drugačno razmišljanje. :)


Ocitno vecino vodijo nagoni.

Scaramouche1 ::

tikitoki je izjavil:

Cruz je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Moski itak previsoko ocenjujete zenske. Verjetno stvar biologije. Samcu je interesu oploditi cimvec samic, tud kilave.
V teh časih si lahko privoščiš malce drugačno razmišljanje. :)


Ocitno vecino vodijo nagoni.


Kdo pa? miselni vzorci soy boy,LBGT,levičarjev in SJW?
Potem ni ljudi!

vostok_1 ::

tikitoki je izjavil:

Cruz je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Moski itak previsoko ocenjujete zenske. Verjetno stvar biologije. Samcu je interesu oploditi cimvec samic, tud kilave.
V teh časih si lahko privoščiš malce drugačno razmišljanje. :)


Ocitno vecino vodijo nagoni.


Riti ne gledamo z namenom, da bi z njo diskutirali Tolstoja. Cipe se pač jemlje kot cipe.
Kako je že rekel, mislim, da Bill Burr. "You might not be a slut, but you're certainly wearing the uniform of one".
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()
««
«
1 / 7
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Rekreativne dejavnosti in navezovanje stika (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27138445 (34109) jype
»

Mayer (Planet TV) "lovi pedofile" po TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7611223 (8839) vostok_1

Šeriatsko pravo (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
67179450 (71129) HODL
»

Oh, že spet ta 24 ur-spolni nasveti za ženske (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8813753 (11286) d0rK

Več podobnih tem