» »

Povabilo na razgovor en dan pred razgovorom

Povabilo na razgovor en dan pred razgovorom

PreviousUser ::

..
  • zaklenil: bluefish ()

Badwolff ::

Nimaš kaj izgubiti, kaj te briga zakaj.

mahoni ::

Najbrz si rezerva. Ocitno dobra rezerva, ce te zelijo povabiti se na zadnji razgovor. Ne vem zakaj bi to bilo pomembno. Vcasih se kandidati razlikujejo v "par centov"...tako da to niti najmanj ne pomeni, da si "slabsi".

Furbo ::

Who cares? Zakaj se obremenjuješ s tem?

In ja, v firmah se lahko marsikaj spomnijo dan prej, isti dan ali celo dan prepozno. :)
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Furbo ()

PreviousUser ::

Furbo je izjavil:

Who cares? Zakaj se obremenjuješ s tem?


Ker potem pač nisem ravno nek top kandidat in zakaj izgubljati čas in energijo, če veš, da ne boš izbran.

Imeli pa so označeno, kje so razgovori tisti dan, kar pomeni, da je bilo to planirano že prej.

Zgodovina sprememb…

Utk ::

Ker potem pač nisem ravno nek top kandidat

Če znaš vsako stvar tako zakomplicirat in igrat jokico, imaš očitno prav.

TheBlueOne ::

PreviousUser je izjavil:



Ker potem pač nisem ravno nek top kandidat in zakaj izgubljati čas in energijo, če veš, da ne boš izbran.


Kaj bos sel takoj v penzijo, ker nisi top kandidat? Vedno se najde kdo boljsi in posledicno bolj izbircen. In tudi, ce si v danem trenutku najboljsi te bo prehitel kaksen mlajsi.

PreviousUser ::

TheBlueOne je izjavil:

PreviousUser je izjavil:



Ker potem pač nisem ravno nek top kandidat in zakaj izgubljati čas in energijo, če veš, da ne boš izbran.


Kaj bos sel takoj v penzijo, ker nisi top kandidat? Vedno se najde kdo boljsi in posledicno bolj izbircen. In tudi, ce si v danem trenutku najboljsi te bo prehitel kaksen mlajsi.


Mislim top kandidat v danem trenutku v dani situaciji.

TheBlueOne ::

PreviousUser je izjavil:



Mislim top kandidat v danem trenutku v dani situaciji.


Pojdi se pogajat, ce jih je en zavrnil imas boljse izhodisce.

IL_DIAVOLO ::

Pac nisi top izbira, kaj jokas.

PreviousUser ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Pac nisi top izbira, kaj jokas.


Glej, gre se samo zato, da nočem zgubljati časa, če so se odločili za drugega in imajo razgovor z mano samo, da izpolnijo kvote. Who cares, če nisem top izbira, rad bi samo, da mi to direktno povejo in ne izgubljamo časa. Upam, da si zdaj razumel.

Zgodovina sprememb…

UganiKdo ::

PreviousUser je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

PreviousUser je izjavil:



Ker potem pač nisem ravno nek top kandidat in zakaj izgubljati čas in energijo, če veš, da ne boš izbran.


Kaj bos sel takoj v penzijo, ker nisi top kandidat? Vedno se najde kdo boljsi in posledicno bolj izbircen. In tudi, ce si v danem trenutku najboljsi te bo prehitel kaksen mlajsi.


Mislim top kandidat v danem trenutku v dani situaciji.


ce je privatna firma potem je to koga in koliko vabijo stvar njihove dobre volje. Očitno se še niso odločili, če imajo še en krog. ČE ne bi bil v izboru te preprosto ne bi povabili.

PreviousUser ::

UganiKdo je izjavil:

PreviousUser je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

PreviousUser je izjavil:



Ker potem pač nisem ravno nek top kandidat in zakaj izgubljati čas in energijo, če veš, da ne boš izbran.


Kaj bos sel takoj v penzijo, ker nisi top kandidat? Vedno se najde kdo boljsi in posledicno bolj izbircen. In tudi, ce si v danem trenutku najboljsi te bo prehitel kaksen mlajsi.


Mislim top kandidat v danem trenutku v dani situaciji.


ce je privatna firma potem je to koga in koliko vabijo stvar njihove dobre volje. Očitno se še niso odločili, če imajo še en krog. ČE ne bi bil v izboru te preprosto ne bi povabili.


Meni je bilo samo čudno, da so me obvestili samo en dan vnaprej. To mi potem deluje, da je eden od udeležencev v zadnjem krogu odpovedal in ker so imeli prost termin, so me vrgli tja. Šanse pa imajo verjetno itak samo tisti, ki so bili prvotno planirani za zadnji krog.

joze67 ::

Razgovor je priložnost, da jih v živo impresioniraš. Tu si sam svoje sreče kovač. Če te ne povabijo, te priložnosti pač nimaš. Če te povabijo, pa že vržeš puško v koruzo, no ja, saj si vsem pokazal nekaj.

UganiKdo ::

PreviousUser je izjavil:

UganiKdo je izjavil:

PreviousUser je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

PreviousUser je izjavil:



Ker potem pač nisem ravno nek top kandidat in zakaj izgubljati čas in energijo, če veš, da ne boš izbran.


Kaj bos sel takoj v penzijo, ker nisi top kandidat? Vedno se najde kdo boljsi in posledicno bolj izbircen. In tudi, ce si v danem trenutku najboljsi te bo prehitel kaksen mlajsi.


Mislim top kandidat v danem trenutku v dani situaciji.


ce je privatna firma potem je to koga in koliko vabijo stvar njihove dobre volje. Očitno se še niso odločili, če imajo še en krog. ČE ne bi bil v izboru te preprosto ne bi povabili.


Meni je bilo samo čudno, da so me obvestili samo en dan vnaprej. To mi potem deluje, da je eden od udeležencev v zadnjem krogu odpovedal in ker so imeli prost termin, so me vrgli tja. Šanse pa imajo verjetno itak samo tisti, ki so bili prvotno planirani za zadnji krog.


Zakaj bi te vabili, če te ne želijo zaposliti? Če imajo pol ure luknjo potem bi raje kavo spoli kot da tebe gledajo. Možno je, da je nekdo zaj, pa je vabilo poslano prepozno. Možno je, da so planirali razgovore čez en teden, pa ima direktor/šef kadrovske slučajno čas. Možno je da jih zanima kdo od kandidatov je pripravljen skočit in pri na sestanek naslednji dan... Pač ne veš in škoda da se že v naprej odločiš da nima smisla.

mahoni ::

In kaj zelis tocno od nas? Vsak ti je povedal eno in isto. Ce se ti ne gre na razgovor, jim to sporoci ce ces zadnjo minuto pred razgovorom.

Mislim kere mate eni jaooo.

PreviousUser ::

mahoni je izjavil:

In kaj zelis tocno od nas? Vsak ti je povedal eno in isto. Ce se ti ne gre na razgovor, jim to sporoci ce ces zadnjo minuto pred razgovorom.

Mislim kere mate eni jaooo.


Samo če ima kdo izkušnje s tem in kaj je ponavadi razlog za povabilo tako na hitro. Samo to.

Zgodovina sprememb…

Utk ::

Kolk na hitro pa je to v resnici? A si zaseden 2 tedna vnaprej? V čem je faking problem? Kdaj si oddal prošnjo na to firmo? Marsikdo bi v tem času dal že uvajanje čez, ti pa tu filozofiraš. Jaz te že zato ne bi vzel...

juroz ::

ti pa si ... "pozitivno naravnan".

zavajon ::

Po mojem bo najbolje, da na razgovor sploh ne greš. Ker če boš tam govoril take, kot tukaj pišeš... :)

mahoni ::

Utk je izjavil:

Kolk na hitro pa je to v resnici? A si zaseden 2 tedna vnaprej? V čem je faking problem? Kdaj si oddal prošnjo na to firmo? Marsikdo bi v tem času dal že uvajanje čez, ti pa tu filozofiraš. Jaz te že zato ne bi vzel...

Tudi jaz ne. Namesto da je vesel, da je dobil to cast, da je prisel v drugi krog on si razbija glavo, zakaj je dobil povabilo na razgovor kao "zadnji dan". Pac bod vesel, da se v firmi vse hitro odvija.

c3p0 ::

Pokliči jih in naderi, kaj se to grejo, da ne boš delal v taki razpuščeni združbi.

To naredi vtis in hkrati vidijo, da ni češenj zobat s tabo.

PreviousUser ::

Utk je izjavil:

Kolk na hitro pa je to v resnici? A si zaseden 2 tedna vnaprej? V čem je faking problem? Kdaj si oddal prošnjo na to firmo? Marsikdo bi v tem času dal že uvajanje čez, ti pa tu filozofiraš. Jaz te že zato ne bi vzel...


Treba je potem na hitro urediti odsotnost v službi, mogoče ne boš dobil odobreno, če poveš par ur vnaprej ane. Svaka čast tebi, ker ti očitno vse teče kot namazano.

Utk ::

Če ne boš, boš pač sporočil tam, da ne moreš. Tu te itak napol ven mečejo, zdaj pa ne morejo brez tebe par ur.

showsover ::

Mičo, pojdi, da vsaj vidiš, za kaj gre, škodilo ti, upam, ne bo.
Ni pomembno, če si prvi, zadnji, vmesni.

PreviousUser ::

Saj sem šel in bil tam, samo sem potem pomislil, da sem bil samo rezerva.

Vazelin ::

Rezerva si. Sprijazni se.
Vedno bodo nate gledali kot na nekoga, ki je prišel namesto enega, ki je bil prva iz izbira.

Si želiš tega?:D raje zavod kot rezerva 8-)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PreviousUser ::

Službo sem dobil, tako da sem res preveč paničaril zgleda. :D

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Plačilna lista (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9310559 (7481) FrRoSt
»

Razgovor za službo in kadrovski odnos (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20354701 (36816) Trubar
»

Razgovor za službo - info/izkušnje/mnenja (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13427003 (23097) IceIceBaby
»

HERMES SoftLab - razgovor (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14427483 (13980) Tr0n

Več podobnih tem