» »

povezava tv rekorderja s hdd in računalnika

povezava tv rekorderja s hdd in računalnika

hogorq ::

imam star rekorder z 250 giga diska. zanima me, če bi se ga dalo kako brez šraufanja povezat z računalnikom, da bi ga uporabljal kot zunanji disk. model je Philips DVDR5570H, povezava na servisna navodila je prvi hit na https://www.google.com/search?ei=dA_iXp...

tnx

Han ::

Brez vijačenja in priklopa direktno v računalnik ali v za to namenjeno zunanje ohišje z USB ali eSATA priključkom ne gre.

kloko ::

Še to bo dokaj težko, ker je notri glede na manual še stari IDE disk.

L.p., Kloko

hogorq ::

sta ziher? spomnil sem se, da sem imel problem s firmwarom še v garanciji. na servisu so rekli, da so zadevo porihtali s priklopom na računalnik. lahko pa, da so lagali. servisa pa ni več, bilo je že dolgo tega.

Gejspodar ::

hogorq je izjavil:

sta ziher? spomnil sem se, da sem imel problem s firmwarom še v garanciji. na servisu so rekli, da so zadevo porihtali s priklopom na računalnik. lahko pa, da so lagali. servisa pa ni več, bilo je že dolgo tega.


Zakaj bi lagali? Saj si sam linkal service manual, od strani 20 naprej ti piše da se ga poveže na računalnik...

hogorq ::

Gejspodar je izjavil:

hogorq je izjavil:

sta ziher? spomnil sem se, da sem imel problem s firmwarom še v garanciji. na servisu so rekli, da so zadevo porihtali s priklopom na računalnik. lahko pa, da so lagali. servisa pa ni več, bilo je že dolgo tega.


Zakaj bi lagali? Saj si sam linkal service manual, od strani 20 naprej ti piše da se ga poveže na računalnik...


mea culpa. torej, če ga povežem s com to usb kablom, bom na laptopu videl disk brez servisnega softvera? najbrž ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hogorq ()

hojnikb ::

tut če ti po kaki logiki rata prenašat preko COMa, bo to trajal celo leto :)
#brezpodpisa

hogorq ::

hojnikb je izjavil:

tut če ti po kaki logiki rata prenašat preko COMa, bo to trajal celo leto :)


kaj pa čez usb? bi šlo?

hojnikb ::

edina smiselna opcija bo vzet hdd ven in potegnat dol fajle.

ali pa še ena opcija; napečeš kar maš na disku na dvd-rw ;)
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Han ::

Rabiš primerno ohišje ali adapter z notranjim IDE in zunanjim USB priklopom + napajanjem.

Najprej preveri, kakšen disk je v tem Philipsu - lahko je 2,5 ali 3,5 palčen. Sodeč po sliki v servisni knjižici je 3,5 palčen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

hogorq ::

hvala vsem za input. brez šraufanja očitno ne gre. kaj pa res prek usb? gre not in ven.

hojnikb je izjavil:

edina smiselna opcija bo vzet hdd ven in potegnat dol fajle.

ali pa še ena opcija; napečeš kar maš na disku na dvd-rw ;)


nah. zanima me kot uporaba za zunanji hdd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hogorq ()

Han ::

Še n-tič: rabiš primerno ohišje ali adapter z notranjim IDE in zunanjim USB priklopom + napajanjem.

hogorq ::

Han je izjavil:

Še n-tič: rabiš primerno ohišje ali adapter z notranjim IDE in zunanjim USB priklopom + napajanjem.


ok ok. nisem znalac.

mat xxl ::

Ne izgubljaj časa imam tudi jaz takega Sonya celo z DVB-T tunerjem in 160 gb diskom, ni šanse, bo veliko dražje, kot kaka drugačna rešitev. Te naprave je povozil čas, sam svojo včasih uporabljam kot DVD ali CD player , tudi iz analognega sistema se, da kaj snemati na njo, žal pa DVB-C tunerja za kabelsko TV nima......


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ASRock prvi s ploščo za nov standard napajalnikov ATX12VO (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Matične plošče
8810770 (7736) Meizu
»

Pomoč/ zunanji SSD

Oddelek: Pomoč in nasveti
242349 (1476) simongrega
»

Router 3G za Edge signal mobitel

Oddelek: Strojna oprema
244371 (4115) todman74
»

problemi po montaži ssd diska

Oddelek: Strojna oprema
121913 (1648) first_line
»

usb hdd corrupt transfer

Oddelek: Pomoč in nasveti
121886 (1699) jest10

Več podobnih tem