» »

Blejske zasoljene cene ali pa tudi ne

Blejske zasoljene cene ali pa tudi ne

dronyx ::

Dag je izjavil:

Ne vem, no, men se zdi, da je Bled vseeno par svetlobnih let od Zermatta. Tako glede ponudbe, kot glede standarda ljudi.

Ceno kavice in kremšnit določa standard ljudi, ki pridejo tja kot turisti, ne domačinov.

jest10 ::

Dag je izjavil:



Pa se spomnite mogoče pred leti, ko je župnik hotel uvesti električno ladjico, ki bi vozila na otok bistveno ceneje kot pletne? Kakšnih polen pod noge je bil deležen?

Bled zaudarja, in to ne zaradi umazanega jezera.


In prav je tako!
Na otoku je že tako ali tako nemogoča gužva, potem bi bila še večja.
Župnik je pa ena prav posebna cvetka in verjemi mi, da je njegova ideja s prevozom le češnja na vrhu neumnosti.
Naj najprej raje poštima lokal na otoku, zaposli dovolj osebja, ki bo dejansko zmožno podelati ves naval turistov, ter jih primerno plača. Ne pa da se jih sili v prekarstvo.

dronyx ::

Ivo3 je izjavil:

Goran's Blog je izjavil:

Ne vem kaj vidite toliko na tem Bledu...
Veliko lepša in cenejša Bohinjska dolina z Bohinjsko bistrico in jezerom.

nima otocka pa gor cerkvico, nima skale nad jezerom pa gor pravljicnega gradu

To bi bil lahko eden izmed slovenskih mega infrastrukturnih projektov. Umetni otok na Bohinjskem jezeru s cerkvico. Potem bodo tuji turisti v velikih težavah, kaj je bolj mondeno. Dubaj ima Palm Džumeirah, Bohinj pa... :)

mailer ::

Najbolje, da na vsako jezero nasujemo en otok:8) Na Bled se gre samo še za program Svit, saj se vidi po čorbi na jezeru... Kremšnite pa boljše dobiš kje drugje kot ob obali, v bistvu za isti denar dobiš vsaj dve.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

dronyx ::

mailer je izjavil:

Najbolje, da na vsako jezero nasujemo en otok:8)

Kakor vem je bila nekoč ideja, da bi naredili pred Izolo umetni otok. Ne vem pa kje se je to zaustavilo. Verjetno nisi našli dovolj peska za nasut.

sunshine403 ::

Glede na to kako hudicevo vas moti ta Bled in cene kremsnit imam zgolj obcutek, da je v veliki meri pravo nezadovoljstvo v tem, da si vas vecina ne more privosciti kremsnite in kave za celo familjo, pa smo potem malo nevoscljivi, kajne?
Kaj vas briga ce je kava 1eur ali 20eur. In kaj vas briga ali je guzva ali ne. Ce ti ni vsec, pac ne gres, ne pa da na mrtvo razlagas, da je tako za en kurc, da ti tako ali tako ne bi hotel tja (lisice in kislo grozdje se slisi kaj poznano?). Pac ne gres problem zakljucen, kot kaze je pa se vedno dovolj ljudi, ki gredo, tako da je kot kaze se vedno dovolj guzve in nobene potrebe, da bi sle cene dol. Zakaj bi zares sle dol, ce ljudje (se vedno) v koloni cakajo da lahko dajo 3.5eur za kavo.

Utk ::

ce ljudje (se vedno) v koloni cakajo da lahko dajo 3.5eur za kavo.

V koloni čakajo, da bojo šli na Bled in naprej v Bohinj. Da je kolona za kavo pa malo dvomim. Sicer me je pa groza na to pomislit...ker že ko je bilo prazno smo čakali pol ure na kavo in še enkrat na račun, kaj šele ko je dejansko kdo tam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Koraaz ::

Veliko vas pravi, da je ponudba porazna in ni na nivoju, nihče pa ne pove kako jo izboljšati? Kje vidite potencialne rešitve?

Kar se tiče tujine mislim, da je povsod enako. Kjer je stvar ultra znana bodo jahal bandwagon prepoznavnosti in temu primerno napihnili cene. Npr. Dunaj je tak dober primer, ne hvala. Ali pa Praga, ko ti zaračuna brez računa ali pa ti poleg cifre na računu kar po defaultu zaračuna še posebej napitnino, pa se sprašuješ zakaj sta 2 različni cifri.

Potem sicer en zelo slab primer ampak ga vseeno omenim: krater Seongsan Ilchulbong na otoku Jeju v J. Koreji. Ena izmed top destinacij, če greš v Korejo.



Gneča, vroče, soparno in ko prideš na vrhu ne vidiš nič zaradi sopare, ker smo bili ravno tam med obdobjem monsunov. Lokalov za pavzo narediti ni, imajo pa stojnice cenenih spominkov. Kake so cene žal ne vem, ker smo imeli to že vse plačano vnaprej preko študentske organizacije.

Kar mene bolj moti je to, da moram v Mestnem Logu, Ježici, Črnučah, Polju odšteti 2,15eur za radensko, kot, da bi bil v centru LJ.

Vazelin ::

Nisem vedel, da je kafič na blejskem otoku.
Kebab se tut dobi gor na otoku?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

starfotr ::

Začne se pri osnovah. Urejene poti, ceste, WCji ...

Ne rabimo "urejene infrastrukture" za dat čoln v vodo, kot to delajo Bohinci. Da moraš imeti vinjeto za sup. Kurac jih gleda, jaz jih ignoriram in ne plačujem takih budaleštin.

tikitoki ::

Ivo3 je izjavil:

Ja, ce ste egoisti, kar obiskujte in onesnazujte. Jaz v tem ne vidim smisla.


Ne dojameš, da tvoji ukrepi točno to dosežejo?

In nehajte že rint v Ljubljano. Sam ljudje ste pač egoistični dvolicnezi.
Vam je to očitno pravica, drugim bi pa branili pravico do obiska drugih krajev, ker je vaše onesnaževanje očitno drugačno.

Ivo3 ::

Zakaj sploh rinete na bled. Ocitno bled ni za vas. Pojdite drugam, kjer je ceneje ali pa dobite vec za svoj denar. Jaz sem se osebno odpovedal bledu, ceprav si lahko privoscim vsak dan ampak nisem sel ze 30 let. Pa drugac me mika, da se razumemo. Mi je zelo lepo tam. Vas mora clovek enostavno zapret v karanteno, da se resi narava. Z ljudmi vasega kova pac enostavno ne gre drugace.

showsover ::

starfotr je izjavil:

Da moraš imeti vinjeto za sup.

Kaj vse obsega ta sup vinjeta in koliko stane?

Ivo3 ::

Kar se mene tice, ce bi bil zupan bi prepovedal obisk vsem v casu karantene. Dokler se ne spuca jezero in narava opomore. Ne vidite dlje od svojega nosa. Razmisljate egoisticno, zelo ozkogledno. Za svojo rit in pocutje. Tako ne gre.

zmaugy ::

sunshine403 je izjavil:

Glede na to kako hudicevo vas moti ta Bled in cene kremsnit imam zgolj obcutek, da je v veliki meri pravo nezadovoljstvo v tem, da si vas vecina ne more privosciti kremsnite in kave za celo familjo, pa smo potem malo nevoscljivi, kajne?
Kaj vas briga ce je kava 1eur ali 20eur. In kaj vas briga ali je guzva ali ne. Ce ti ni vsec, pac ne gres, ne pa da na mrtvo razlagas, da je tako za en kurc, da ti tako ali tako ne bi hotel tja (lisice in kislo grozdje se slisi kaj poznano?). Pac ne gres problem zakljucen, kot kaze je pa se vedno dovolj ljudi, ki gredo, tako da je kot kaze se vedno dovolj guzve in nobene potrebe, da bi sle cene dol. Zakaj bi zares sle dol, ce ljudje (se vedno) v koloni cakajo da lahko dajo 3.5eur za kavo.


haha, “iphone šimfajo tisti, ko si ga ne morejo privoščiti” type of BS. Tipično za ST...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

ToniT ::

Vinjeta za SUP je dovoljenje za SUP-anje na Blejskem jezeru. Stala je 10 Eur, koliko pa stane zdaj, ne vem.

zmaugy ::

Ivo3 je izjavil:

Zakaj sploh rinete na bled. Ocitno bled ni za vas. Pojdite drugam, kjer je ceneje ali pa dobite vec za svoj denar. Jaz sem se osebno odpovedal bledu, ceprav si lahko privoscim vsak dan ampak nisem sel ze 30 let. Pa drugac me mika, da se razumemo. Mi je zelo lepo tam. Vas mora clovek enostavno zapret v karanteno, da se resi narava. Z ljudmi vasega kova pac enostavno ne gre drugace.


“iphone ni zate, če ga kritiziraš...”, LOL...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

tikitoki ::

Ivo3 je izjavil:

Zakaj sploh rinete na bled. Ocitno bled ni za vas. Pojdite drugam, kjer je ceneje ali pa dobite vec za svoj denar. Jaz sem se osebno odpovedal bledu, ceprav si lahko privoscim vsak dan ampak nisem sel ze 30 let. Pa drugac me mika, da se razumemo. Mi je zelo lepo tam. Vas mora clovek enostavno zapret v karanteno, da se resi narava. Z ljudmi vasega kova pac enostavno ne gre drugace.


Mene ne vleče. Branil se ga tud nebi. Sam to je tud vse.

V vsakem primeru pa ti očitno meniš, da je narava sam za bogatune, ostali pa naj se zaprto v geto, da ne bodo v napoto. Take ideje si lahko vtaknes kamor ne sije sonce.

jest10 ::

Ivo3 je izjavil:

Kar se mene tice, ce bi bil zupan bi prepovedal obisk vsem v casu karantene. Dokler se ne spuca jezero in narava opomore. Ne vidite dlje od svojega nosa. Razmisljate egoisticno, zelo ozkogledno. Za svojo rit in pocutje. Tako ne gre.


Znova...
Jezero ni usrano zaradi turistov

Likalnik ::

Koraaz je izjavil:

Veliko vas pravi, da je ponudba porazna in ni na nivoju, nihče pa ne pove kako jo izboljšati? Kje vidite potencialne rešitve?

Kar se tiče tujine mislim, da je povsod enako. Kjer je stvar ultra znana bodo jahal bandwagon prepoznavnosti in temu primerno napihnili cene. Npr. Dunaj je tak dober primer, ne hvala. Ali pa Praga, ko ti zaračuna brez računa ali pa ti poleg cifre na računu kar po defaultu zaračuna še posebej napitnino, pa se sprašuješ zakaj sta 2 različni cifri.

Potem sicer en zelo slab primer ampak ga vseeno omenim: krater Seongsan Ilchulbong na otoku Jeju v J. Koreji. Ena izmed top destinacij, če greš v Korejo.



Gneča, vroče, soparno in ko prideš na vrhu ne vidiš nič zaradi sopare, ker smo bili ravno tam med obdobjem monsunov. Lokalov za pavzo narediti ni, imajo pa stojnice cenenih spominkov. Kake so cene žal ne vem, ker smo imeli to že vse plačano vnaprej preko študentske organizacije.

Kar mene bolj moti je to, da moram v Mestnem Logu, Ježici, Črnučah, Polju odšteti 2,15eur za radensko, kot, da bi bil v centru LJ.


Poleg ze omenjenih osnov (cest, wc-jev, parkirisc itd)
Solano osebje v gostinstvu...trenutno so po vecini razni brezvezniki oziroma faulirani studentje, ki imajo pet minut casa....zato pa cakas v praznem lokalu 15+ minut za narocilo oziroma racun....prav smesno je...tako na Bledu kot v Radovljici imas srednjo in visjo gostinsko solo...po vecini pa strezejo gimnazijci.
Ce ze placas visoko ceno...naj bo se postrezba na tem nivoju.

Ivo3 ::

Ne. Sem povedal, da bi prepovedal za vse za nekaj casa. Ce pa ze mora bit turizem bi uvedel strogo selekcijo. Pac omejen buticni turizem, ki si ga lahko privoscis enkrat v zivljenju in je cist zadost. Si videl bled enkrat in kaj bi se rad.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ivo3 ()

jest10 ::

ToniT je izjavil:

Vinjeta za SUP je dovoljenje za SUP-anje na Blejskem jezeru. Stala je 10 Eur, koliko pa stane zdaj, ne vem.

Kje in kdaj pa?
Da nisi ti en mejčkn zamešal...

ToniT ::

jest10 ::

Nič ne najdem glede "vinjete". Lahko namigneš kje naj gledam?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jest10 ()

Vazelin ::

Vinjeta za supanje :D
Da ne bo kmalu še vinjeta za sprehod okoli jezera :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

dominuspro ::

Na Bledu je preveč ljudi. Torej so cene prenizke.

Utk ::

Kot sem že vprašal, pa nisem dobil odgovora, cene česa so prenizke? Bencina, nafte, vinjet? Ker drugega za delat tam gužvo, ne rabimo. Če si želite imet gužvo in prazne gostilne, so cene še prenizke. Če pa hočete iz te gužve napolnit gostilne, so pa previsoke.

jest10 ::

Parkirišč>:D

mikhaair ::

Lani imel identično izkušnjo, šel v tisti lokal s teraso, kjer je kao naj kremšnita. Vzel s seboj, malo debelo pogledal ceno, bil razočaran nad neznanjem slovenščine deklice ki je stregla, doma pa smo v nič posebnega po okusu kremšnite le še debelo gledali. Boljše praktično povsod drugje, kot tam. Škoda.

dominuspro ::

Utk je izjavil:

Kot sem že vprašal, pa nisem dobil odgovora, cene česa so prenizke? Bencina, nafte, vinjet? Ker drugega za delat tam gužvo, ne rabimo. Če si želite imet gužvo in prazne gostilne, so cene še prenizke. Če pa hočete iz te gužve napolnit gostilne, so pa previsoke.


Cene vsega ostalega. Škrtuhov je zmeraj manj. Če že grem na bled, so vkalkulirane kremšnite, ladjica na otok, pivo in sladoled.

Vazelin ::

mikhaair je izjavil:

Lani imel identično izkušnjo, šel v tisti lokal s teraso, kjer je kao naj kremšnita. Vzel s seboj, malo debelo pogledal ceno, bil razočaran nad neznanjem slovenščine deklice ki je stregla, doma pa smo v nič posebnega po okusu kremšnite le še debelo gledali. Boljše praktično povsod drugje, kot tam. Škoda.

Lol nima poante da vzameš kremšnito za s sabo saj dobiš v Mercatorju 3 kremšnite ki so boljše :D Fora je v tem, da ješ in gledaš okoli
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Utk ::

Cene vsega ostalega. Škrtuhov je zmeraj manj. Če že grem na bled, so vkalkulirane kremšnite, ladjica na otok, pivo in sladoled.

No, pa moraš na kremšnito in ostalo dolgo čakat, ker je tolk ljudi pred tabo?

showsover ::

Vazelin je izjavil:

Lol nima poante da vzameš kremšnito za s sabo saj dobiš v Mercatorju 3 kremšnite ki so boljše :D Fora je v tem, da ješ in gledaš okoli

Hmm, naredi tisti 360 posnetek, da lahko gledas z vr goggles in se obracas sem in tja :-)

jest10 ::

Utk je izjavil:

Cene vsega ostalega. Škrtuhov je zmeraj manj. Če že grem na bled, so vkalkulirane kremšnite, ladjica na otok, pivo in sladoled.

No, pa moraš na kremšnito in ostalo dolgo čakat, ker je tolk ljudi pred tabo?

Ne rabiš čakat, ker greš na drugo stran stavbe v čajnico ali čez promenado v Stop, kjer imajo iste kremšnite, ter cenejši kofe in pivo

Utk ::

Lahko greš kam češ, če je na cesti gužva, kremšnito pa dobiš v normalnem času (no, jo ne, ampak to je niti v prazni gostilni), potem bi reku, da so cene kremšnit na maksimumu, in ne vidim kako bi kremšnita za 10 evrov namesto 5 spraznila cesto.
Pri vsej gorenjski pameti, ni še nobenmu prišlo na pamet, da bi problem gužve na cesti rešil z boljšo cesto, ne pa s cenami kremšnit? Sej baje je, samo tudi za naredit cesto je potrebno nekaj pameti. Nekaj več kot za podražat kremšnito.
Če gremo kamorkoli drugam v Sloveniji ima praktično vsak kraj s tolk prebivalci neko normalno cesto, ki ne gre ravno čez center. Ne rabiš bit za to na nobeni top 10 pravljični listi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

mikhaair ::

Vazelin je izjavil:

mikhaair je izjavil:

Lani imel identično izkušnjo, šel v tisti lokal s teraso, kjer je kao naj kremšnita. Vzel s seboj, malo debelo pogledal ceno, bil razočaran nad neznanjem slovenščine deklice ki je stregla, doma pa smo v nič posebnega po okusu kremšnite le še debelo gledali. Boljše praktično povsod drugje, kot tam. Škoda.

Lol nima poante da vzameš kremšnito za s sabo saj dobiš v Mercatorju 3 kremšnite ki so boljše :D Fora je v tem, da ješ in gledaš okoli


Dej si pameten. A da bi še komu naredil veselje, ki ga ni s teboj, pa ne pomisliš.
Pozabil si skurcat Bled, da ima preveč EV polnilnic, ter da ni CNG pumpe.

fikus_ ::

"Pri vsej gorenjski pameti, ni še nobenmu prišlo na pamet, da bi problem gužve na cesti rešil z boljšo cesto, ne pa s cenami kremšnit?"

Kremšnite kasirajo, ceste pa ne morejo! O blejski obvoznici že nekaj let sanjajo, predvsem, da jim jo mora financirat cela SLO.

jest10 ::

Hec je, da obvoznica ne bo rešila problema gužve, ker se zabaše že pri Lescah.
Bohinj bi moral imeti svoj odcep z avtoceste med Radovljico in Lescami, ter cesto speljano ob Savi bohinjki

dronyx ::

Vazelin je izjavil:

Lol nima poante da vzameš kremšnito za s sabo saj dobiš v Mercatorju 3 kremšnite ki so boljše :D Fora je v tem, da ješ in gledaš okoli

Prideš z zagorsko kremšnito iz Mercatorja, se usedeš ob jezero na Bledu in v miru poješ. Če že moraš jest kremšnite na Bledu in gledat okrog.

dronyx ::

ToniT je izjavil:

Vinjeta za SUP je dovoljenje za SUP-anje na Blejskem jezeru. Stala je 10 Eur, koliko pa stane zdaj, ne vem.

To ne vem če še obstaja. Podobne ideje je imel tudi Bohinj glede supov. Tam so zaračunavali pristojbino za uporabo "vstopnih in izstopnih mest", pri čemer je bila dnevna dovolilnica 2 €. Država bi moralo po moje to generalno preprečiti, tako kot ne moreš kar privatizirat dela obale in to zaračunavat. Ampak pri nas država marsikje zatiska oči, ali namerno gledajo stran. Podobna neumnost je recimo ko kmetje ogradijo pašnike z električnimi pastirji povem do vodo, tako da ne moreš mimo. To je tudi vse nezakonito in bi morala ukrepat inšpekcija.

Utk ::

Tako kot imaš ti pravico do vode, jo imajo tudi krave...samo da ti, z nekaj višjim iqjem, greš lahko čez pastirja, krava pa ne.

Likalnik ::

dronyx je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Lol nima poante da vzameš kremšnito za s sabo saj dobiš v Mercatorju 3 kremšnite ki so boljše :D Fora je v tem, da ješ in gledaš okoli

Prideš z zagorsko kremšnito iz Mercatorja, se usedeš ob jezero na Bledu in v miru poješ. Če že moraš jest kremšnite na Bledu in gledat okrog.


Kar malo dvomim, da bos v miru pojedel....po drugi strani, ce bolje pomislim...itak natakar rabi 15 minut da te pozdravi...tako, da v tem casu bos pa res v miru pojedel🤣

dronyx ::

Utk je izjavil:

Tako kot imaš ti pravico do vode, jo imajo tudi krave...samo da ti, z nekaj višjim iqjem, greš lahko čez pastirja, krava pa ne.

To pač pravno ne drži. Potem lahko vsak naseli neko žival in si naredi ograjo povsem do vode ali jezera. To je balkanska mentaliteta. Če piše v predpisih kakšen obalni pas ne more biti zagrajen potem ne more biti zagrajen in si ti dolžan živalim zagotoviti vodo na drug način.

Likalnik je izjavil:

Kar malo dvomim, da bos v miru pojedel....po drugi strani, ce bolje pomislim...itak natakar rabi 15 minut da te pozdravi...tako, da v tem casu bos pa res v miru pojedel🤣

Saj nisem mislil da se usedeš v točno tisto gostilno. Greš nekam ob jezero, saj je vseeno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Utk ::

To je odvisno od neke konkretne situacije. Zarad takega predpisa kmeti pač ne bojo vsakega pašnika opremljali s šlaufi in črpalkami, če jim gre potok čez. Treba imet tudi malo zdrave pameti. In pastirja res ni problem zaobit, niti ti ne bo nihče težil, če ga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

starfotr ::

showsover je izjavil:

starfotr je izjavil:

Da moraš imeti vinjeto za sup.

Kaj vse obsega ta sup vinjeta in koliko stane?

https://www.bohinj.si/mehka-mobilnost/p...

Raptor F16 ::

Utk je izjavil:

To je odvisno od neke konkretne situacije. Zarad takega predpisa kmeti pač ne bojo vsakega pašnika opremljali s šlaufi in črpalkami, če jim gre potok čez. Treba imet tudi malo zdrave pameti. In pastirja res ni problem zaobit, niti ti ne bo nihče težil, če ga.


Poščij se gor, če upaš
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

zmaugy ::

Vazelin je izjavil:

mikhaair je izjavil:

Lani imel identično izkušnjo, šel v tisti lokal s teraso, kjer je kao naj kremšnita. Vzel s seboj, malo debelo pogledal ceno, bil razočaran nad neznanjem slovenščine deklice ki je stregla, doma pa smo v nič posebnega po okusu kremšnite le še debelo gledali. Boljše praktično povsod drugje, kot tam. Škoda.

Lol nima poante da vzameš kremšnito za s sabo saj dobiš v Mercatorju 3 kremšnite ki so boljše :D Fora je v tem, da ješ in gledaš okoli


Lahko bi imeli tudi posebne smetiščne kante - da tisto neokusno kremšnito vržeš notri in imaš ob tem razgled na rdeče jezero.>:D
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Utk ::

Raptor F16 je izjavil:

Utk je izjavil:

To je odvisno od neke konkretne situacije. Zarad takega predpisa kmeti pač ne bojo vsakega pašnika opremljali s šlaufi in črpalkami, če jim gre potok čez. Treba imet tudi malo zdrave pameti. In pastirja res ni problem zaobit, niti ti ne bo nihče težil, če ga.


Poščij se gor, če upaš

Zakaj bi to delal? A tebi uide če se malo razkoračiš čez? Se pa spodaj splazi...

dronyx ::

Jaz nisem bil na Bledu kot turist več kot 40 let, bom pa šel sedaj tja za tri dni (dve nočitvi), da izkoristim ta čas, preden se vrnejo trume turistov. Kremšnita pa ni v planu. Računam nekaj kolesarjenja, sup po jezeru, kakšen vzpon, vintgar in še kaj.

ahac ::

jest10 je izjavil:

Hec je, da obvoznica ne bo rešila problema gužve, ker se zabaše že pri Lescah.
Bohinj bi moral imeti svoj odcep z avtoceste med Radovljico in Lescami, ter cesto speljano ob Savi bohinjki

Bi pa rešila vsaj problem gužve v kraju samem.
Namesto, da se furaš gor in dol po mestu, se lepo pripelješ po obvoznici, zaviješ proti mestu in prideš direktno v parkirno hišo (z javnimi WCji in možnostjo plačila s kartico - v SLO je treba to omenit, čeprav bi moral bit standard). Na drugi strani greš peš ven in prideš v peš cono ali vsaj cesto samo za lokalni dostop.
Dost boljš kot ozka cesta s kolono avtomobilov čez cel kraj...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zakaj Slovenci sovražijo slovensko morje? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21430142 (22964) SuperKripto
»

Turizem na Bledu, leta 2017 izjava, da naj hodijo Slovenski turisti raje izven sezone (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21721828 (15240) Vazelin
»

Dolžnost turista, da troši na destinacijah (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
737928 (5223) e-marko
»

Turizem za rajo ali prestižne goste ali oboje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13615545 (12634) Utk
»

kam? Ljubljana ali Bled? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
558505 (6670) trancer01

Več podobnih tem