» »

A1 Xplore TV

A1 Xplore TV

««
5 / 21
»»

xseki ::

mirator je izjavil:

Na prenosniku imam naložen A1 Explore TV in se mi neprestano zaustavlja z obvestilom "Med predvajanjem je prišlo do nepričakovane napake,
A network error caused the media download to fail part-way."
Ali ima še kdo takšne težave?

Jaz. To se je žačelo dogajat nekje tri tedne nazaj. Ne vem zakaj. Pomaga če zmanjšam kvaliteto na najmanjšo.

Boobiz ::

mirator je izjavil:

Na prenosniku imam naložen A1 Explore TV in se mi neprestano zaustavlja z obvestilom "Med predvajanjem je prišlo do nepričakovane napake,
A network error caused the media download to fail part-way."
Ali ima še kdo takšne težave?


konstantno se mi to dogaja. dejansko je negledljivo. pa ne pomaga menjava browserja ali karkoli takega.
I'm drunk, what's your excuse?

miko22 ::

Pri meni isto.

xseki ::

Nekaj so zaj**** pri A1. Spet. Še sreča, da imam ta predplačniški EON Telemach, nobenih problemov.

Cveto ::

Kolk pa plačuješ to veselje? Ker jaz tudi počasi razmišljam o čem podobnem. In ja, meni tudi ne dela.

xseki ::

Cveto je izjavil:

Kolk pa plačuješ to veselje? Ker jaz tudi počasi razmišljam o čem podobnem. In ja, meni tudi ne dela.

Na Petrolu dobiš "Trial" kodo za tri mesece, ki stane 15EUR (to je 5€ na mesec). Kadar poteče greš spet na Petrol po novo in narediš nov račun. Zdaj bo ravno nekje 1 leto odkar imam ta eon. Uporabljam ga izključno zaradi spremljanja Prve Lige Telemach in Sport Klub programov, ki jih A1 sploh nima v shemi.

Cveto ::

Zanimivo. Hvala za info!

V-i-p ::

A nimate nikogar v žlahti, kakega kolega, dobrega sodelavca, punca, fant, itd... z fraj kodo za EON? Saj pa nima vsak ponucanih vseh tistih pet naprav :)
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

miko22 ::

V-i-p je izjavil:

A nimate nikogar v žlahti, kakega kolega, dobrega sodelavca, punca, fant, itd... z fraj kodo za EON? Saj pa nima vsak ponucanih vseh tistih pet naprav :)


Ne vem če to deluje preko drugega ponudnika? Ali?

V-i-p ::

miko22: povsod dela(jo). Še na mobilnih, če si kje bogu za hrbtom ;).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

mag3 ::

Tisti, ki ste imeli težave z xploretv, dajte zdaj probat, če je ok.

xseki ::

Je ok. Arena Sport, brez problema. Hvala.

mirator ::

mag3 je izjavil:

Tisti, ki ste imeli težave z xploretv, dajte zdaj probat, če je ok.

Ali lahko izvemo v čem je bil problem?

verto ::

Sedaj poizkusil.Dela minuto,dve nato vrti nalaganje in nato sporočilo o napaki.

hbgqzR ::

A1 je že lansiral pravi smart tv app, menda je bilo napovedano marca 2022? T2 se kar lupa stranke? Zdaj se tako menda že vse draži??

Ganon ::

Zadnja informacija je, da je aplikacija v zaključni fazi testiranja. Enkrat poleti, verjetno.

AvtoR ::

A tudi za Android tv?

Ganon ::

Upajmo, da bodo vse na voljo hkrati. Je pa zanimivo, da toliko časa mečkajo, ker so aplikacijo že novembra lani ponudili v Bolgariji, prej kot na vseh ostalih trgih. Če deluje tam, takaj dodatna testiranja?

mag3 ::

LG, Samsung pa Hisense bodo v kratkem...
Za Android pa drugo leto.

Ganon ::

Vir?

IL_DIAVOLO ::

Aplikacija v zaključni fazi? Saj pa ze skoz dela.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Ganon ::

O kateri aplikaciji govoriš? Mi o tisti, ki bo nadomestila TV komunikator.

mag3 ::

Ganon je izjavil:

Vir?


Delam na A1.

Ganon ::

Razlog za takšno zamudo? 8-O

mag3 ::

Nevem o kakšni zamudi je govora... Kje si dobil informacije, da bo aplikacija že prej launchana? Nikjer nisem zasledil uradnega obvestila :)

Ganon ::

Nazadnje smo bili obljub deležni novembra lani.

A1 Xplore TV Smart TV aplikacija, ki bo omogočila ogled programov v sklopu A1 Xplore TV storitve zgolj z uporabo pametne televizije, je nekaj kar mora A1 Slovenija še ponuditi. Kot so pri operaterju pojasnili za Uporabno stran, se uporabniki aplikacije lahko nadejajo v Q1 2022.


In, kot že zgoraj omenjeno:

So pa jo v začetku novembra 2021 predstavili pri A1 Bolgarija.


Takrat je bilo tudi rečeno, da bo aplikacija za Android TV sledila malo kasneje. Q1 se je zaključil konec marca. Od takrat samo obljubljajo, sem jih že sam podrezal. Da bodo z Androidno zavlačevali do prihodnjega leta, je pa, roko na srce, šokantno.

mag3 ::

Nevem kdo je podal takšne informacije, da bo že v Q1 launch... Ne moremo launchat aplikacije, če še ni vse pripravljeno...

Glede Androida pa ti lahko povem, da še vsaj 1 leto aplikacije ne bo.

joze ::

Škoda ker pri podražitvi ne prestavljajo začetka za tri mesece, ali pa kar za eno leto.

Ganon ::

mag3 je izjavil:

Glede Androida pa ti lahko povem, da še vsaj 1 leto aplikacije ne bo.


Kakšen poseben razlog?

mag3 ::

Ganon je izjavil:

mag3 je izjavil:

Glede Androida pa ti lahko povem, da še vsaj 1 leto aplikacije ne bo.


Kakšen poseben razlog?


Ni še narejena aplikacija. Prioriteta sta bila LG in Samsung.

vinkop ::

mag3 je izjavil:

Ganon je izjavil:

mag3 je izjavil:

Glede Androida pa ti lahko povem, da še vsaj 1 leto aplikacije ne bo.


Kakšen poseben razlog?


Ni še narejena aplikacija. Prioriteta sta bila LG in Samsung.

prioriteta LG in Samsung a android televizij je na tržišču vsaj 70%...skregano z vsako logiko.

neskoncno ::

Tole pa ne bo res. Tizen in WebOS prekasata po statistiki AndroidTV.

Lahko pa oddas svoj vir podatkov? O teh 70% procentih

Mikrohard ::

Trenutna statistika, do katere imam jaz dostop, kaže takšna razmerja v Sloveniji: 57.5% Android TV, 28.5% Tizen, 10.5% LG webOS, 3.5% ostalo. Ta statistika vsekakor ni popolna, je pa precej reprezentativna, kar se tiče uporabe TV aplikacij. Treba se je zavedat, da Android TV ne zajema le televizij, temveč tudi malo morje android boxov. Tako da ja... odločitev, da se Android TV izda kot zadnji, na slovenskem trgu ni idealna... ampak A1 (oz. njihov IPTV dobavitelj) verjetno ne gledajo na naš trg, temveč na njihov globalni trg.

Zgodovina sprememb…

AvtoR ::

Lepo bi bilo da A1 čimprej izda aplokacijo za Android TV. TV box je itak čista katastrofa. Kadarkoli hočem gledati nekaj za nazaj, mi uspe šele po petem poizkusu, če se vmes box ne obesi...
V glavnem čista katastrofa. Če ne bo v kratkem izboljšanja grem drugam...

mag3 ::

AvtoR je izjavil:

Lepo bi bilo da A1 čimprej izda aplokacijo za Android TV. TV box je itak čista katastrofa. Kadarkoli hočem gledati nekaj za nazaj, mi uspe šele po petem poizkusu, če se vmes box ne obesi...
V glavnem čista katastrofa. Če ne bo v kratkem izboljšanja grem drugam...


Linija, lokalna povezava itd pa je vse ok pri tebi? Meni box na 4 različnih lokacijah dela brez težav, starši večinoma za nazaj gledajo pa se nikoli ne pritožujejo, da bi bile kakšne težave.

AvtoR ::

Povezava je 10Mb/s, realno 8Mb/s, izmerjeno. Na začetku teh težav ni bilo. Vsi programi delajo Ok, brez kockanja. Problem je samo predvajanje za nazaj, to je pa prava nočna mora. Dostkrat je tudi 5 poizkusov in reset boxa premalo, da mi rata nekaj pogledat za nazaj. Me mine in grem počet kaj drugega, kar tudi ni slabo ;). Menjal sem kable, pa nobenega efekta, na suport itak nobenega ne dobiš...

mag3 ::

Če imaš 1 televizijo pri 8 Mb/s je to to dovolj za normalno delovanje, če pa imaš 2 pa so lahko težave :).
Lahko mi daš v ZS naročniške podatke pa bom preveril, če se da kaj naredit.

neskoncno ::

Vir? To so neke številke pobrane od vdeževalca Blaža?

Navkljub vsemu je bistvo aplikacije, da nimaš še enga boxa tako da argument Android boxov odpade.

Če že bi lahko rekel, da je problem da ni Android aplikacija prva ker je njihov box na Android osnovi.

Mikrohard je izjavil:

Trenutna statistika, do katere imam jaz dostop, kaže takšna razmerja v Sloveniji: 57.5% Android TV, 28.5% Tizen, 10.5% LG webOS, 3.5% ostalo. Ta statistika vsekakor ni popolna, je pa precej reprezentativna, kar se tiče uporabe TV aplikacij. Treba se je zavedat, da Android TV ne zajema le televizij, temveč tudi malo morje android boxov. Tako da ja... odločitev, da se Android TV izda kot zadnji, na slovenskem trgu ni idealna... ampak A1 (oz. njihov IPTV dobavitelj) verjetno ne gledajo na naš trg, temveč na njihov globalni trg.

Zgodovina sprememb…

Cveto ::

Težko verjamem, dopuščam edino, da gre za specifiko, zaradi intenzivnosti trženja Philipsa v Sloveniji.

Svetovno Android sicer raste, a podatki za leto 2020 so vseeno naslednji:

Tizen - 34,4%
WebOs - 15,9%
Android TV - 15,5%
Roku - 5,8%
Ostalo - 28,4%

Android sicer raste za okoli 2 odstotni točki na leto, v veliki večini na račun Tizen-a, tako da lahko pričakujemo, da je letos razmerje nekje 20% Android proti 30% tizen. Počasi raste tudi WebOS. Samsungu se po moje pozna trmasto vztrajanje pri QLED tehnologiji, vsaj v srednjem in višjem rangu.

Mikrohard ::

neskoncno je izjavil:

Vir? To so neke številke pobrane od vdeževalca Blaža?

Vir sem jaz, številke pa razmerje aktivnih uporabnikov aplikacije pri enemu izmed večjih operaterjev pri nas. Lahko mi verjameš, se pa ne bom prav nič sekiral, če mi ne. Slovenski trg je zelo specifičen in nima smisla gledat starih globalnih statistik. V preteklosti je poskušal Philips prepričati operaterje, da bi naredili Saphi verzijo aplikacije, ker so pri nas prodali "preveč" Android TV-jev v primerjavi s tujino.

Zgodovina sprememb…

miko22 ::

Kaj app za tinzen bo v kratkem? :)

joze ::

Aplikacija za LG naj bi bila na voljo v drugem četrtletju(potem, ko je bila iz zadnjega četrtletja lanskega leta prestavljena na prvo četrtletje letošnjega in potem na drugo).
Še dva dni manjka do prestavitve na konec tretjega četrtletja :)

Mikrohard ::

Za LG ti iz izkušenj povem, da je nemogoče napovedati datum izida, ker ni nič nenavadnega, če te LG več mesecev zajebava s pregledovanjem aplikacije in vtikanjem v malenkosti, ki se jih ne tičejo. Slabše kot Apple review v najslabšem obdobju 5-10 let nazaj.

mag3 ::

Čez 2 dni je release aplikacije za LG pa Samsung :)

Ganon ::

Rad bi razumel logiko, zakaj najprej za ta dva sistema. Androidna naj bi bila še daleč stran?

mag3 ::

Ni moj oddelek odločal o tem... Ja Androida letos ne bo... Ko bo pa več informacij pa javim :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mag3 ()

WaterBoy ::

mag3 je izjavil:

Čez 2 dni je release aplikacije za LG pa Samsung :)

Super :)

hbgqzR ::

Ja, super, povejte, kako bo in koliko stane.

Če je kdo izgubil potrpljenje vmes, pri TM rešiš stb z wifi bridge, pa HDMI CEC integracija v en pilot je zakon. Imajo pa sicer smart tv app ampak največ enega na stb :-/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hbgqzR ()

Primoz4 ::

Zdravo!

Zanima me realno mnenje ali explore tv dela normalno za gledanje TV v živo in z zamikom za nazaj? Zanima me za delovanje na televizorju. Imamo optiko, okolica Ljubljane.
Do zdaj sem imel Telemach, EON delal odlično, ampak imam namen menjati, zaradi ponudbe programov.

Hvala za odgovor

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz4 ()

hbgqzR ::

Derail - kak program, kaj je se tako zanimivo na linearni tv? Disney, hbomax, netflix, vsaj en od teh? Se da šerat naročnino in pride smešno nizko mesečno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hbgqzR ()
««
5 / 21
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A1 ULTRA (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Omrežja in internet
598105171 (1273) Jakkob
»

Chromecast 4 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
32959049 (934) Ulixes
»

A1 smart tv app, obstaja?

Oddelek: Mobilne tehnologije
255405 (2602) pwn3rrr

Več podobnih tem