» »

A1 Xplore TV

A1 Xplore TV

««
6 / 21
»»

Ganon ::

Primoz4 je izjavil:

Zdravo!

Zanima me realno mnenje ali explore tv dela normalno za gledanje TV v živo in z zamikom za nazaj? Zanima me za delovanje na televizorju. Imamo optiko, okolica Ljubljane.
Do zdaj sem imel Telemach, EON delal odlično, ampak imam namen menjati, zaradi ponudbe programov.

Hvala za odgovor


Brezhibno deluje.

Alexius Heristalski ::

hbgqzR je izjavil:

Derail - kak program, kaj je se tako zanimivo na linearni tv? Disney, hbomax, netflix, vsaj en od teh? Se da šerat naročnino in pride smešno nizko mesečno.

Najverjetneje gre za športne programe.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Boobiz ::

kaj je zdaj s smart tv appom za samsung/lg? je izsla danes ali smo bli samo se enkrat nafarbani z nekimi praznimi izjavami?
I'm drunk, what's your excuse?

mag3 ::

Jaz nič ne farbam tu z izjavami, vedno vse pravilno napišem :)

Seveda je izšla danes. Jo že lahko v storu najdeš.

papirza ::

mag3 je izjavil:

Jaz nič ne farbam tu z izjavami, vedno vse pravilno napišem :)

Seveda je izšla danes. Jo že lahko v storu najdeš.


Kakšna pa je cena uporabe APPa na TVju?

WaterBoy ::

Verjetno zastonj kot vse ostale aplikacije kot so telemach in ostalo

papirza ::

T2 ima 1,99€/mesec za uporabo aplikacije.
Telemach pa nimam pojma.

miko22 ::

namestil aplikacijo na LG tv. vse šlo brez problema, vidim spored, filme, programe....le ko kliknem predvajaj, dobim napako da "zahtevana vsebina trenutno ni na voljo", ali pa "predvajanje ni mogoče.1010".
Očitno še nekaj ni ok.
mag3, kaka rešitev?

miko22 ::

Pa tole se mi pojavi vedno ko zaženem app. Registriran sem pa samo na eni pametni tv, nikjer drugje.



edit: kak se vstavi slika da jo prikaže? :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miko22 ()

papirza ::

Sem pogledal na svojo Samsung TV. V storu je zaenkrat še ni.

papirza ::

https://www.a1.si/smarttv

Očitno imam prestar tv, zato mi ne najde:/

Boobiz ::

app je gor na samsungovem storu, samo dela ne. meče ven errorje in ne predvaja nič.

napaka 0258 in predvajanje ni mogoče 1010.

beta testing za 3 mesece očitno.
I'm drunk, what's your excuse?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Boobiz ()

mag3 ::

Vsi, ki imate težave z različnimi errorji... Ste uradno naročili Smart tv?
Če se vam že ob prijavi v aplikacijo pojavi error... potem niste naročeni na smart tv.

xseki ::

papirza je izjavil:

mag3 je izjavil:

Jaz nič ne farbam tu z izjavami, vedno vse pravilno napišem :)

Seveda je izšla danes. Jo že lahko v storu najdeš.


Kakšna pa je cena uporabe APPa na TVju?

Ali je Xplore Smart TV aplikacija brezplačna?
V koliko se odločite za uporabo Xplore Smart TV aplikacije namesto vašega Digitalnega sprejemnika je prva aplikacija brezplačna, vsaka naslednja pa se zaračuna po veljavnem ceniku, 2€ mesečno.

miko22 ::

mag3 je izjavil:

Vsi, ki imate težave z različnimi errorji... Ste uradno naročili Smart tv?
Če se vam že ob prijavi v aplikacijo pojavi error... potem niste naročeni na smart tv.


Jaz sem dobil na mail dostopne podatke. pri prijavi nobenih težav, le ko hočem gledati, ne gre. Vse ostalo pa v appu lahko delam - tudi v nastavitve pridem. Če ne bi bil upravičen do uporabe aplikacije, bi mi moralo napisat, mar ne?

mag3 ::

miko22 je izjavil:

mag3 je izjavil:

Vsi, ki imate težave z različnimi errorji... Ste uradno naročili Smart tv?
Če se vam že ob prijavi v aplikacijo pojavi error... potem niste naročeni na smart tv.


Jaz sem dobil na mail dostopne podatke. pri prijavi nobenih težav, le ko hočem gledati, ne gre. Vse ostalo pa v appu lahko delam - tudi v nastavitve pridem. Če ne bi bil upravičen do uporabe aplikacije, bi mi moralo napisat, mar ne?


Moglo bi ti napisat ob prvi prijavi... Če nisi naročil potem ti zato ne deluje, če imaš pa naročeno pa še vedno ne dela pa mi pošlji naročniške podatke v ZS pa preverim.

Boobiz ::

kaj tocno pa naj bi narocal? a nismo vsi upraviceni do rabe tega, ce smo narocniki z boxom?
zakaj za kurca pa app nima nekega setup wizarda, da ti pove kako in kaj ce je potrebno kaj pimpat? npr tko kot xploretv.si, ki te konstantno posiljuje "tukaj nastavite svoj pin", "tukaj vidite seznam kanalov", ...
I'm drunk, what's your excuse?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Boobiz ()

mag3 ::

Izgleda niste... Lahko naročiš dodaten smart tv app za 2€/mesec ali pa odjaviš box, v tem primeru pa ti pripada aplikacija zastonj :)

miko22 ::

Kak je sedaj s to ceno?
Na strani nikjer ne najdem. prva smart aplikacija je zastojn, dodatna se pa plača ali je že prva plačjiva?

xseki ::

miko22 je izjavil:

Kak je sedaj s to ceno?
Na strani nikjer ne najdem. prva smart aplikacija je zastojn, dodatna se pa plača ali je že prva plačjiva?

Prva smart aplikacija je zastonj v primeru, da nimaš doma A1 boxa. Če pa že imaš doma A1 box in vseeno želiš uporabljati App, potem se plača 2€/mesec.
-----
Odjaviš box in prijaviš aplikacijo = 0€
Obdržiš box in prijaviš aplikacijo = 2€/mesec

@mag3 je tako?

Boobiz ::

očitno je tako, ko greš prebrat vso solato tule https://www.a1.si/smarttv
še dobro, da v appu mečejo errorje v številkah, ne v besedah, da bi lahko človeka malo usmerili v čem je fora (in najbrž razbremenili nesposobne študente v klicnih centrih, ki tako nič ne vejo).

nikjer pa ne piše kaj se bo zgodilo po treh mesecih od prve prijave? a mi bodo računali za app, ki ne deluje oz. ni prijavljen kot A1 temu reče? :))

če se teh jajc ne da naročit v moj A1 oz. je edini način:
Pokličite 040 40 40 45 ali obiščite najbližje A1 prodajno mesto in zamenjajte vaš TV vmesnik za novo Xplore Smart TV aplikacijo ali jo naročite za vaš dodatni televizor.


potem naj to sranje kar imajo.
I'm drunk, what's your excuse?

polde66 ::

Če pa prav razumem potem je aplikacija za navaden android zastonj ali ne? Pa koliko prijav je lahko free na navadnem androidu?
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

Ganon ::

polde66 je izjavil:

Če pa prav razumem potem je aplikacija za navaden android zastonj ali ne? Pa koliko prijav je lahko free na navadnem androidu?


Ne še, beri višje.

mag3 ::

xseki je izjavil:

miko22 je izjavil:

Kak je sedaj s to ceno?
Na strani nikjer ne najdem. prva smart aplikacija je zastojn, dodatna se pa plača ali je že prva plačjiva?

Prva smart aplikacija je zastonj v primeru, da nimaš doma A1 boxa. Če pa že imaš doma A1 box in vseeno želiš uporabljati App, potem se plača 2€/mesec.
-----
Odjaviš box in prijaviš aplikacijo = 0€
Obdržiš box in prijaviš aplikacijo = 2€/mesec

@mag3 je tako?


Jap, glede na spletno stran je tako.

polde66 ::

smart aplikacija ni A1 Xplore TV Go ali kako? Tako je pri Telemachu, ki ima 2 aplikaciji, T2 (t-2 tv2go in t-2 tv) telekom ima tudi 2 aplikaciji ena za navaden android in 1 za android tv. Kar je skupno vsem je to da so aplikacija za android tv plačljive povsod. Torej ne razumem razburjenja, da je pa smart aplikacija plačljiva. Na vsakem tv-ju se ponuja plačljiva aplikacija naj si bo t2 telemach ali pa telekom. V kolikor ni želje po plačlivi aplikaciji se kupi android tv box, seveda mora biti z največ androidom 9. Ali pa jo rukneš na telefon.
polde

miko22 ::

Saj se noben ne razburja, samo je tak napisano, da človek takoj ne ve kako in kaj.

Cveto ::

Samo če je plačljivo, ima da dela 200% in ne tako kot sedaj recimo iOS app, ki precej šteka.

xseki ::

Cveto je izjavil:

Samo če je plačljivo, ima da dela 200% in ne tako kot sedaj recimo iOS app, ki precej šteka.

Tudi meni šteka aplikacija in Xplore TV (ex-Amis Mobia) na PCju. Ampak se mi zdi, da zaradi moje linije (7/1). Verjetno je bitrate prevelik in zapolni linijo. Preko mobilenga omrežja deluje brezhibno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xseki ()

mitkos ::

Kako pa v primeru, ko imaš doma 2 boxa? Prvi je zastonj, za drugega plačujem 2€. A če nesem enega nazaj in si na 1 televiziji aktiviram App potem mi ni treba več plačevati 2€ za dodatni box in nič za uporabo smart aplikacije za TV, ali bom še vedno plačeval enako (torej ali 2 € za box in 0€ za aplikacijo, oziroma 2€ za aplikacijo in 0€ za box)? Najraje bi videl, da je en box zastonj in 1 uporaba smart TV aplikacije zastonj, torej da gledam na 2 televizijah za 0€ dodatnoga stroška.

WaterBoy ::

Če mi aplikacija deluje na tablici, bi morala tudi na TV-ju? Problem je da mi že skoraj en teden ne deluje internet in me morem sprobati.

miko22 ::

V petek sem klical na A1 da mi aktivirajo smart tv.
So rekli, da bo v ponedeljek.
Ker ni bilo, sem klical danes zjutraj. So rekli, da do 12 ure bo ziher.
Zdaj je zvečer pa še vedno nič.
Kličem...jah, ne moremo nič storiti, bomo javli naprej.
mater....

Kebo ::

Jst na samsung storu najdem samo A1 Xplore tv (Si), ki ne dela. Svetovalci so mi pa rekli, da rabim naložit A1 Xplore Smart TV. Gre za model Samsung 55TU7092, Tizen je posodobljen na zadnjo verzijo.

mitkos ::

Oj a tole preverjanje podprtih TV-jev na njihovi strani (https://www.a1.si/smarttv) deluje? Kaj za ene cifre moram vpisati, serijsko številko ali model televizorja?

mag3 ::

Kebo je izjavil:

Jst na samsung storu najdem samo A1 Xplore tv (Si), ki ne dela. Svetovalci so mi pa rekli, da rabim naložit A1 Xplore Smart TV. Gre za model Samsung 55TU7092, Tizen je posodobljen na zadnjo verzijo.

To kar je na storu A1 Xplore tv (Si) je pravilna aplikacija.... Če imaš model UE55TU7092UXXH potem ti more delovat, seveda pa moreš prej naročit aplikacijo.

mitkos je izjavil:

Oj a tole preverjanje podprtih TV-jev na njihovi strani (https://www.a1.si/smarttv) deluje? Kaj za ene cifre moram vpisati, serijsko številko ali model televizorja?


Deluje to preverjanje ja, celoten model TVja je treba vpisat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mag3 ()

mitkos ::

Jah, piše pa "* Vnesite prvih sedem številk modela vašega televizorja" . Bom ponovno probal dobiti "uradno podporo" da je moj televizor podprt :)... Hvala.

Kebo ::

Modeli so me zgleda gaslightal na supportu, ker so mi rekli, da nimam prave aplikacije. Naročen sem na Xplore Tv Go ampak mi ne dela ko se vpišem, svetovalci pa itak nič ne vedo, kaj je narobe. Pravijo tudi, da nimajo nobene opcije to vklopit in bi moralo delat.

polde66 ::

Prvo je treba ločit android aplikacijo od android tv aplikacije. Go varianta aplikacije je Android aplikacija ki dela na telefonih, tablicah in boxih z navadnim androidom ala Beelink, ugoos Tanix. Na Tv je pa razumljivo, da bo delovala samo tv verzija (ki ni go varianta). Logočno ali ne. Če boš dal Go varianto na telefon bo delovalo. Če se povzame stvar stoji takole. Ne GO aplikacija dela na določenih samsungih in LG-jih za katere je aplikacija narejena in drugo je Go varianta, ki na androidnih napravah(ki niso android tv) Na android tv boxih in TVjih pa ne bo delovalo, ker aplikacije še ni. Go varianto ne moreš dat na android tv ker ni zanj narejena.
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

Kebo ::

A si prebral 2 posta višje, gre za uradno TV aplikacijo sneto iz samsung stora, lahko se notri vpišem in se premikam po vmesniku, špila se pa ne.

LuGi ::

Ima kdo kakšen modificiran apk (A1 Xplore TV Go) za Amazon Fire TV Stick 4K Max? Ali je hopeless :)

mag3 ::

Kebo je izjavil:

A si prebral 2 posta višje, gre za uradno TV aplikacijo sneto iz samsung stora, lahko se notri vpišem in se premikam po vmesniku, špila se pa ne.


Tista iz stora ti more delat, če je tvoj tv podprt.
Seveda pa moreš najprej naročit smart tv... Tudi, če ti že na telefonu dela aplikacija(android in ios) boš moral za smart tv posebej naročit.
Na smart tv je omejitev concurrent stream(sočasno število predvajanj)... Torej, če ti nimaš naročeno smart tv aplikacijo, ti predvajanje ne bo delovalo, ker imaš omejitev 0 concurrent streamov.

Če si pa naročil pa ti ne deluje pa mi lahko v ZS daš tvoje naročniške podatke pa preverim, če je vse ok.

polde66 ::

@Lugi Neo za telekom dela na Amazon fire tv sticku in sicer tako da dol potegneš še eno aplikacijo ala set orientation for android, tam določiš landskape in zadeva dela lepo. Sliko obrne vedno pravilno kar jo prej ni. Sprobaj še z a1 TVgo če deluje na tak način. Je pa tudi res da na tak način zadeve ne delujejo na android tv stickih z androidom 11 kot so naprimer Xiaomi Mi tvstick 4k ali Realmi 4k tv stisk.
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

LuGi ::

polde66 je izjavil:

Neo za telekom dela na Amazon fire tv sticku in sicer tako da dol potegneš še eno aplikacijo ala set orientation for android, tam določiš landskape in zadeva dela lepo. Sliko obrne vedno pravilno kar jo prej ni. Sprobaj še z a1 TVgo če deluje na tak način.


Odlično. Bom probal kajti app se konstantno rotira :D Hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

polde66 ::

Pa povratno informacijo bi prosil, da vem za naprej.
polde

mitkos ::

Jaz sem bil danes na A1. Smo dali zahtevek za uporabo te aplikacije na televiziji. Bodo sporočili kdaj bo aktivna, prijavne podatke in kateri box moram vrniti. Ni mi pa znala povedati koliko časa traja vse to. Sva se zmenila, da se pozanima in me pokliče, pa ni in ni klica...

miko22 ::

Jaz čakam že od petka, jutri bo teden dni, pa še vedno ne dela.

mitkos ::

miko22 je izjavil:

Jaz čakam že od petka, jutri bo teden dni, pa še vedno ne dela.


Kdaj si pa dobil obvestilo, da je storitev vklopljena in prijavne podatke?

miko22 ::

Nisem dobil nobenega obvestila. Prijavne podatke mi je posredoval posrednik pri katerem sem sklenil pogodbo.
klical 3x, 1x bil v poslovalici Evropark v MB. Nič se ne premakne. Mogoče bo kaj uspelo @mag3. To mi je edino upanje.

LuGi ::

polde66 je izjavil:

Pa povratno informacijo bi prosil, da vem za naprej.


Deluje ampak je zelo nerodno za sprehajanje po menuju (kot pričakovano)

polde66 ::

@LuGi če imaš kakšno bluetooth miš ali pa daljinec pomaga.
polde

xseki ::

Je kakšna možnost, da je A1 Xplore TV ali pa A1 Xplore Smart app spravi na Chromecast? Kakšna 3rd party aplikacija?
««
6 / 21
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A1 ULTRA (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Omrežja in internet
601106591 (559) Daniel
»

Chromecast 4 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
32959514 (1399) Ulixes
»

A1 smart tv app, obstaja?

Oddelek: Mobilne tehnologije
255427 (2624) pwn3rrr

Več podobnih tem