» »

Levo zunanje ogledalo slabo pritrjeno - cena popravila?

Levo zunanje ogledalo slabo pritrjeno - cena popravila?

Raindancer ::

Pozdravljeni,

danes na poti v službo mi je na poti levo zunanje ogledalo na mojem avtu začelo tresti, in po pregledu ugotovljeno - slabo pritrjeno. Zdaj me zanima sledeče - kakšna je cena (in čas) popravila (za tiste, ki ste to že doživeli in preživeli), in koliko se splača stroške popravil uveljavljat prek zavarovalnice? Tam imam zavarovana tudi stekla (torej šteto tudi vzvratna ogledala).

Hvala in lp,

Raindancer

Utk ::

Če je v garanciji, greš na uradni servis, če ni v garanciji, vzameš ključ in pritegneš. V čem je problem?

Realist ::

Da še ni uporabljal ključa :)

Utk ::

Ja, najboljše, da gre na zavarovalnice, naredi zapisnik, leti na servis z njim, se naroči, pride čez 5 dni, spije tam kavico, da mu tam en vajanec zategne šrauf, kar bi lahko tudi sam naredil v času ko je samo čakal agenta v čakalnici. Za ceno kavice bi pa ključ kupil, če ga nima.

showsover ::

Tega zavarovalnica verjetno ne bo krila, saj ne gre za lom.

val46 ::

Enkrat mal močneje brcneš vanj pa bo lom :D

sandmat ::

če se ti trese le samo ogledalo, stanejo neoriginalni z gretjem v rangu 10 eur. Zakaj bi goljufal za 10€?

kow ::

Ne kompliciraj. Tudi, ce doma nimas kljuca... pojdi do prijatelja in bo zategnil. Ne pozabi prinesti piva.

feryz ::

Vam pripeljem avto, pa zategnite šrauf. V kolikor imate kakšnega lepega doma.
Ker za tiste ki so že vgrajeni, boste morali še cela vrata podreti. To je pa že malo bolj komplicirano, kot nakup enega ključa.
Je pa odvisno od avta. Za Yuga je bil dovolj šraufencigar.

Utk ::

Velika večina avtov ni tako bedasto narejena, da bi moral zato razkapat vrata. Kako zgleda ne-vgrajen špegu pa tudi ne vem. To je bilo nazadnje res na yugutu.

feryz ::

A ti vidiš šraufe na avtu? To mora biti višek tehnike.
Priznam pa, da nimam avta kot jih je večina. Pač sklepam po sebi.

Vi pa zgolj ugibate, da je zelo enostavno.
Sicer pa ima tubo, pa naj prečekira, kaj je treba.

Utk ::

Če ne vidiš šraufov, še ne pomeni, da jih ni (vem, za pamet 3 letnega otroka je to težko razumet). Stakne se plastičen, v tvojem primeru usnjen iz kože južnoameriških devic, pokrovček pa jih vidiš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

foofighter ::

Odvisno ali se trese celo ogledalo ali samo steklo. Pri meni se je zgodilo slednje, je na avtocesti oz pri večjih hitrostih začelo vibrirati. Lepilo je pač popustilo... Sem celo steklo potegnil dol, zalepil nazaj z dvostranskim lepilnim trakom, drži že 30.000+ km.

IL_DIAVOLO ::

Lahko je tudi razmajan del, kjer se ogledalo odpira in zapira.

Raindancer ::

@IL-DIAVOLO: Je bila kriva šipa/ogledalo, ja. Se pa je nato prilimalo nazaj gor in je vožnja odslej BP.

Hvala vsem za pomoč!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mali servis - cena? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6324510 (22145) Tilen
»

Smiselnost rezervne gume (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6111756 (10207) Baja
»

Carglass in "original" steklo

Oddelek: Na cesti
378987 (7437) bastadu

Cene rezervnih delov vozil gredo v nebo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7211110 (9602) Gandalfar
»

Ročna zavora - vrgli so me na tehničnem. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15944856 (41285) šernk

Več podobnih tem