» »

Discord.com

Discord.com

torentino ::

Živijo,

kakšna ideja, kako blokirat šmrkavi hčerki uporabo tega sranja, preden skuha kako bolano?
Pa tankionline?
Router na DD-WRT.

HotBurek ::

V kuhno jo zaklen, pa naj tam kuha.
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

Fsegula62 ::

Kaj slabega točno vidiš v discordu? Če ji blokiraš to bo pač uporabila eno on 1000 alternativnih aplikacij.

IL_DIAVOLO ::

Brez skrbi deda, ni to tinder, kjer prežijo vsi perverznezi tega sveta.

TineTone ::

Discord je poln pedofilov.

V google vtipkajte "discord pedo" če mislite da se zajebavam.

Fsegula62 ::

Že, samo kaj bi bilo drugače na discodu kot naprimer na skype, zoomu, messengeru, vibru itd? To se sprašujem, drugače mi je jasno da jih je polno povsod ne gre mi pa v račun zakaj ravno discod.

TineTone ::

Fsegula62 je izjavil:

mi je jasno da jih je polno povsod ne gre mi pa v račun zakaj ravno discod.


Boš mogel njih vprašat.

IL_DIAVOLO ::

Ker lahko hitro in brezplačno postavis server.

TineTone ::

Morda. Sam vem da je bila ogromna debata o pedofilih na discordu, ko je bila neka afera s furiji in je discord nehal "diskriminirati" proti njim.

Bizkit45 ::

mislim da ni problem discord in podobno, rajši to energijo, ki bi jo porabil za "zaklepanje" discorda usmeri v pogovor s hčerko in ji razloži, kaj ja in kaj ne. Lepa beseda lepo mesto najde. Kot so ti že drugi povedali načinov za chat je nešteto in to da zakleneš discord ne reši problema.

torentino ::

Hvala za predloge, samo ne vem, za koji K je tipka pri objavi teme, da naj bi bila debata tehnična...
Kar se pa pogovora tiče, mindset mularije je približno tak kot Diavolov, kaj boš ti deda lupal...jaz vem najbolje.

Ales ::

Kot kaže imaš poglobljeno znanje o vzgoji in posledično tudi ustreznega froca...

Kar se tehnične izvedbe tiče:
- katere komunikacijske naprave tvoja tako lepo poimenovana šmrkavka uporablja
- katera omrežja
- koliko je sploh stara?

torentino ::

Glej, zadnja od petih je, pa sem že star in sem malo popustil.Paniko pa delajo prvi trije otroci, da mala malo pretirava.
Mašina je i3 z zadnjim ubuntujem, komunicira preko mozile, router je legendarni relikt Linksys WRT54.
Stara je 10, omrežje je tale router, priklopljen na anteno od Ubiquitija, do katerega nimam dostopa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: torentino ()

anketar ::

10 let pa discord? https://discord.com/terms

which are collectively referred to as the “Service,” you agree (i) that you are 13 years of age and the minimum age of digital consent in your country, (ii) if you are the age of majority in your jurisdiction or over, that you have read, understood, and accept to be bound by the Terms, and (iii) if you are between 13 (or the minimum age of digital consent, as applicable) and the age of majority in your jurisdiction, that your legal guardian has reviewed and agrees to these Terms.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: anketar ()

IL_DIAVOLO ::

torentino je izjavil:

Hvala za predloge, samo ne vem, za koji K je tipka pri objavi teme, da naj bi bila debata tehnična...
Kar se pa pogovora tiče, mindset mularije je približno tak kot Diavolov, kaj boš ti deda lupal...jaz vem najbolje.


Ce nekaj ne poznas, ne pomeni da moras prepovedat, ampak se izobraziti kaj to sploh je in se potem pogovoriti z otrokom zakaj misliš, da je lahko nevarno za otroka.

Ne pa nekaj prepovedat, ker zadeve ne poznaš in misliš da je nevarna. Vse preveč je tega starsevstva, ki samo kaznujejo, pogovorit se pa ne znajo. Otrok ti mora zaupat, ne pa skrivat stvari.

crniangeo ::

morda kaj na podlagi content filteringa? :)

na routerju blokiraš te domene

*.discordapp.com

*.discord.com

*.discord.gg

drugače pa podobna zadeva tudi na redditu :)
https://www.reddit.com/r/discordapp/com...
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

Zgodovina sprememb…

A_A ::

crniangeo je izjavil:

morda kaj na podlagi content filteringa? :)

na routerju blokiraš te domene

*.discordapp.com

*.discord.com

*.discord.gg

drugače pa podobna zadeva tudi na redditu :)
https://www.reddit.com/r/discordapp/com...


Ni pol enako, če kar v host tabeli Ubunta pelje te domene na localhost :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apex Legends (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15116964 (684) Ijus
»

Destiny 2 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32742869 (2136) oo7
»

Overwatch (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27144320 (3380) Jerry000
»

IRC z nami že 30 let (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
6815153 (11231) Pika na i
»

Nedostopnost storitve (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Obvestila
10025737 (16846) AštiriL

Več podobnih tem