» »

Destiny 2

Destiny 2

««
7 / 7
»
»»

ahac ::

Kaj je DLC pa kaj je expansion? Ni to isto? Sprašujem, ker si napisal, da prva 2 DLCja ne bosta dostopna, ampak da pridejo novi expansioni.
Mal sem zmeden...
Ker, če prav razumem, so mi vzel vse za kar sem plačal? Namesto tega naj pa zdaj plačam 100€ za vse ostale expansione, da bom lahko igral novi content za to leto? 8-O
To je vse še bolj zakomplicirano kot pri 20 let statih MMOjih...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zmajc ::

Prvo leto je Destiny imel 2 DLC-ja, Curse of Osiris in Warmind, ta dva DLCja vključno z originalno kampanjo gresta jeseni (zaenkrat) v Destiny Content Vault na hladno. (ker so vse te vsebine del free to play paketa in ker jih je aktivno igralo manj kot 1% igralcev se noben ne more pretirano buniti).

V tem času teh vsebin ne bo v igri, niti ne bojo igrabilne. Jih pa bojo v prihodnosti odmrznili in vrnili v obtok.

Forsaken, Shadowkeep pa so expansioni, le ti bojo še vedno ostali dosegljivi z vsemi pripadajočimi aktivnoistmi.

Bojo pa v zameno v D2 portali "the best of Destiny 1" ... v Y4 bo to Cosmodrome in 2 raida.

ahac ::

Kaj pa potem ostane nekomu, ki je kupil originalno igro, Curse of Osiris in Warmind, ampak nič novejšega?
In kaj ostane F2P igralcem?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

Destiny 2: Beyond Official Gameplay Trailer | Xbox Showcase 2020

10 november 2020

Destiny 2: Beyond Light Stasis Subclasses - Official Gameplay Trailer | gamescom 2020

Destiny 2: Beyond Light - Weapons and Gear Trailer

Zmajc ::

Še dober mesec pa bo!

Destiny 2 - Beyond Light - Story Reveal Trailer

««
7 / 7
»
»»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google's Stadia (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
778930 (1352) OK.d
»

Outriders

321861 (237) oo7
»

Anthem (strani: 1 2 3 4 5 )

21514315 (2022) dolenc
»

Shadow of War (Shadow of Mordor 2) (strani: 1 2 )

768192 (1290) oo7
»

Destiny (strani: 1 2 3 )

10617050 (8385) Zmajc

Več podobnih tem