» »

Kje ste spoznali svoje boljše polovice

Kje ste spoznali svoje boljše polovice

A110 ::

Kdo ti je kriv da si hotel 10ke? Od tega danes nimaš nič napram tistemu z 6 ali 7. Diamantni maturant meni nič ne pove. Nekomu se je pač ljubilo prekomerno učiti v srednji šoli zato da lahko reče da je diamantni maturant ko smo drugi raje uzivali. Čeprav od tega nima nič. Strojna medicina in pravo so daleč od najzahtevnejših. V bistvu si za medicino in pravo lahko kar neumen samo volje moraš imeti dovolj. Strojna pa tudi ni nek vrh težavnosti čeprav moreš malenkost več razmišljati. Stavim da 10% študentov teh 3 fakultet ne dokonča fizike ali matematike pa če vložijo še toliko časa. Jaz 700strani nisem prebral v vseh letih študija skupaj pa mi čisto nič ne manjka. Problem ni bil v faksu ampak v tebi. Že to da poveš da so starši zahtevali od tebe 10ke pove veliko in me sploh ne čudi da imaš probleme pri puncah če ti že takšne stvari "ukazujejo" drugi. Pa da nebos rekel da govorim na pamet, imam 3 prijatelje ki so letnik 97 (verjetno tvoj letnik) ki so kljub vsakotedenskem zuranju in se v zadnjem letu delu v stroki z spodobnim povprečjem diplomirali (oz 2 sta 1 je pa vzel absolventa in bo letos). Obenem pa poznam tudi nekoga ki že 5 leto paca skupaj 2 letnik. Tako da definitivno se da vse skombinirat. Nisi še prestar, vzemi si malo pavze od šole, predvsem pa začni razmišljati s svojo glavo namesto da to delajo starši

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A110 ()

avom23 ::

Partnerja je po moje najbolje spoznavati v živo, preko kakšnih družabnih dogodkov.

Preko spleta pa zaenkrat ne, vsekakor pa ne pride v poštev Slo-tech :) Ni nikakršnih šans kar se tega tiče. Je pa lahko dober portal za kulturen, normalen in spoštljiv dialog.

Bezukhoff ::

@Makita:

I'm wondering now, glede teh tvojih kolegov, ki so se fuknili na tinder, kje specifično je bil issue, no matches, ali pa se noben match ni materializal vsaj v kakšni spoznavni pijači, a?

Zgodovina sprememb…

Likalnik ::

Midva sva se pa spoznala na faksu...sosolca sva bla vsa stiri leta....jest sm itak celo obdobje solanja govoril sosolcam in njej, da bo pac ona nekoc, ko bo cs primeren z mano koncala oziroma bila moja zena...vsi so se smejal...se ona....
Zadnji letnik smo sli pa na absolventa in seveda sm vsem raztrobil, da bo ona bejba katero bom lovil po Grciji....in res...ze 15let sva skupej...od tega 10 let skupi ziviva..

P.s. porocena pa nisva...in ne vem ce kdaj bova?

Makita ::

A110 je izjavil:

Kdo ti je kriv da si hotel 10ke? Od tega danes nimaš nič napram tistemu z 6 ali 7. Diamantni maturant meni nič ne pove. Nekomu se je pač ljubilo prekomerno učiti v srednji šoli zato da lahko reče da je diamantni maturant ko smo drugi raje uzivali. Čeprav od tega nima nič. Strojna medicina in pravo so daleč od najzahtevnejših. V bistvu si za medicino in pravo lahko kar neumen samo volje moraš imeti dovolj. Strojna pa tudi ni nek vrh težavnosti čeprav moreš malenkost več razmišljati. Stavim da 10% študentov teh 3 fakultet ne dokonča fizike ali matematike pa če vložijo še toliko časa. Jaz 700strani nisem prebral v vseh letih študija skupaj pa mi čisto nič ne manjka. Problem ni bil v faksu ampak v tebi. Že to da poveš da so starši zahtevali od tebe 10ke pove veliko in me sploh ne čudi da imaš probleme pri puncah če ti že takšne stvari "ukazujejo" drugi. Pa da nebos rekel da govorim na pamet, imam 3 prijatelje ki so letnik 97 (verjetno tvoj letnik) ki so kljub vsakotedenskem zuranju in se v zadnjem letu delu v stroki z spodobnim povprečjem diplomirali (oz 2 sta 1 je pa vzel absolventa in bo letos). Obenem pa poznam tudi nekoga ki že 5 leto paca skupaj 2 letnik. Tako da definitivno se da vse skombinirat. Nisi še prestar, vzemi si malo pavze od šole, predvsem pa začni razmišljati s svojo glavo namesto da to delajo starši


Žal si slabo pismen in si zelo slabo prebral sestavek ki je bil napisan in podledično, sklepal napačno! Od mene so bile zahtevane 10-ke. Tudi če bi imel manjšo oceno, s tem nebi pridobil nič kaj dosti časa, ker je bilo 90 % časa porabljena za PISANJE pororočil (ti ko govoriš o BRANJU 700 strani, si narobe prebral in narobe sklepal, ni bilo branja poročil, bilo je PISANJE 700 strani poročil, razlika je pa kot noč in dan). Da diamantni maturant pove kaj takega ima večjo težo, ker je verjetno med 5 % prebivalstva po inteligenci, in če on pravi da je strojni faks nečloveški z nečloveško veliko dela, ima takšno mnenje večjo težo, ker ga je izrekla oseba ki je zelo inteligentna (ne gre za nekoga ki je komaj naredil osnovno šolo, ampak nekoga ki je naredil maturo BOLJE od 99,85 % generacije, imel je vse možne točke).

Strojna medicina in pravo so daleč od najzahtevnejših. V bistvu si za medicino in pravo lahko kar neumen samo volje moraš imeti dovolj. Strojna pa tudi ni nek vrh težavnosti čeprav moreš malenkost več razmišljati. Stavim da 10% študentov teh 3 fakultet ne dokonča fizike ali matematike pa če vložijo še toliko časa. Jaz 700strani nisem prebral v vseh letih študija skupaj pa mi čisto nič ne manjka.


Ni res kar praviš. Strojna, medicina in pravo so najtežje fakultete v Ljubljani. Strojna je poleg tega da je zelo težka, ima GROMOZANSKE in nečloveške količine poročil za NAPISATI (700 strani na semester!). Na strojni ti zaradi pisanja poročil ki so pogoj za izpit in so OBVEZNA, ne ostane nič prosega časa. Na matematiki in fizika pa ti ostane prosti čas tudi za druge stvari poleg faksa. Ni moj letnik, popolnoma narobe ugibaš.

Obenem pa poznam tudi nekoga ki že 5 leto paca skupaj 2 letnik. Tako da definitivno se da vse skombinirat.


Ja kero kurjo zgrešeno logiko imaš ti. Ja seveda da če pet let dela en letnik da pol bo pa imel čas tudi za stvari poleg faksa, a tega res ne razumeš? Če nekaj delaš 5 let, kar bi mogel narediti v enem letu boš imel čas ane. Če pa narediš vse v rokih pa prostega časa ni čisto čisto nič. In pri meni opcije da bi padel letnik ni bilo, ker bi me starši v tem primeru verjetno vrgli na cesto. Sem moral narediti vse v rokih in časa za karkoli poleg faksa ni bilo, še za spanje je na strojni časa zmanjkovalo.

solatko ::

Makita - Totalno si off topic. Ker nisi imel časa iskati dekle, nima smisla, da nam v 10+ postih razlagaš o težki strojni fakulteti in 700 strani poročil.
Priporočam ti, da to temo, ki zate ni relevantna, zapustiš ali pa si odpri novo temo o težavah študija konstrukter.
Tema namreč govori o tem, kje smo spoznali svojega partnerja, če ga nisi, v tej temi nimaš kaj debatirat.
Delo krepa človeka

solatko ::

Makita - Odprl sem ti novo temo, v kateri lahko ti in tebi podobni, opisujete svoje težave, pri vzpostavljanju stikov. Moderatorje prosim, da zanimivo temo počistite in Snežnik - Makita-ove poste prestavite v novo temo, da ne bo potrebno te, zaradi off topic postov, zapreti.
Delo krepa človeka

Makita ::

Bezukhoff je izjavil:

@Makita:

I'm wondering now, glede teh tvojih kolegov, ki so se fuknili na tinder, kje specifično je bil issue, no matches, ali pa se noben match ni materializal vsaj v kakšni spoznavni pijači, a?


Od približno 20 kolegov je vsak dobil v enem letu okoli 10-20 matchev. Pri enem samem kolegu se je match realiziral v spoznavni pijači, vendar se je dejt zaključil po pol ure in nič ni bilo. Tinder je nesmiselen za tipe.

solatko je izjavil:

Makita - Odprl sem ti novo temo, v kateri lahko ti in tebi podobni, opisujete svoje težave, pri vzpostavljanju stikov. Moderatorje prosim, da zanimivo temo počistite in Snežnik - Makita-ove poste prestavite v novo temo, da ne bo potrebno te, zaradi off topic postov, zapreti.


Nimam težal pri navezovanju stikov, socialne veščine mi grejo dobro. Problem je bil samo med faksom, zaradi 700 strani poročil ki ti poberejo ves prosti čas, ko časa za zpoznavanje nisem imel, ker ga še za spanje ni bilo zadosti. Sedaj sem faks končal in čas imam. Problemo pri navezovanju stikov pa nikoli nisem imel, sem zgleda precej naravnega talenta na tem področju :D Forumi pa so namenjeni razpravljanju in pozivi k zatiranju svobode govora so v današnjih časih nedopustni. Kar pripelje zatiranje svobode govora pa veš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Makita ()

Bezukhoff ::

@Makita

Če so tvoji friends retorični idioti, ali pa težke persone, kot se zdajle prezentiraš tukajle ti, potlej yes, tinder je nesmiseln for your type of guys, don't take that personally, ampak lajf si vzami malce na easy, and everything in lajf will be much easier then.

PrihajaNodi ::

Bezukhoff je izjavil:

@Makita

Če so tvoji friends retorični idioti, ali pa težke persone, kot se zdajle prezentiraš tukajle ti, potlej yes, tinder je nesmiseln for your type of guys, don't take that personally, ampak lajf si vzami malce na easy, and everything in lajf will be much easier then.


Ima prav, mogoce so tvoji kolegi zaceli uporabljat tinder v zacetku. Fakt je, da je moskih vsaj 2x vec kot zensk tam.

Tebi ni jasno kako deluje ponudba - povprasevanje.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Bezukhoff ::

PrihajaNodi je izjavil:

Bezukhoff je izjavil:

@Makita

Če so tvoji friends retorični idioti, ali pa težke persone, kot se zdajle prezentiraš tukajle ti, potlej yes, tinder je nesmiseln for your type of guys, don't take that personally, ampak lajf si vzami malce na easy, and everything in lajf will be much easier then.


Ima prav, mogoce so tvoji kolegi zaceli uporabljat tinder v zacetku. Fakt je, da je moskih vsaj 2x vec kot zensk tam.

Tebi ni jasno kako deluje ponudba - povprasevanje.


S tistim faktom se strinjam, moje individualno pogojene izkušnje, kjer se na tinder poknem vsake kvatre, pa govorijo drugače, tinder ni nesmiselen for guys, pa čeprav sem average joe, I'm having my fair share of success with women, torej je issue kje?

PrihajaNodi ::

S tistim faktom se strinjam, moje individualno pogojene izkušnje, kjer se na tinder poknem vsake kvatre, pa govorijo drugače, tinder ni nesmiselen for guys, pa čeprav sem average joe, I'm having my fair share of success with women, torej je issue kje?


Torej ce se strinjas da je moskih 2x vec je podobno kot inflacija, kjer cena zenskam (izdelkom) naraste moskim pa pade (fiat). Bo slo?

Tvoje osebne izkusnje niso mirodajne, obdrzi zase.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Bezukhoff ::

Ekonomski pogled, kaj pa marketinški, a?

Sell yourself better then, in bo šlo, kajne.

PrihajaNodi ::

Bezukhoff je izjavil:

Ekonomski pogled, kaj pa marketinški, a?

Sell yourself better then, in bo šlo, kajne.



Ja, ampak potem to ni vec: "vsak lahko dobi", "ce je meni uspelo lahko tude tebi" in podobne nebuluze. Bo slo?

Osebno mi gre Tinder v evropski regiji na k. Prepotentne bejbe, ki mislijo da so boga za jaj. prijele, ce si da miniko gor. Juzna amerika je pa druga zgodba, tam te bo ona ogovorila, tudi azija. Jasno, nisem pa izbiral debelih in taksnih, ki jih res nihce noce.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Jasno, nisem pa izbiral debelih in taksnih, ki jih res nihce noce.

Torej si izbiral vsaj devetkice?:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Bezukhoff ::

Ne bo šlo, ne glede na razmerje ponudbe/povpraševanja, še vedno ostane faktor lastne zmožnosti prodaje, if you work on that, potlej tudi princeska sede v yugota.

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Jasno, nisem pa izbiral debelih in taksnih, ki jih res nihce noce.

Torej si izbiral vsaj devetkice?:))


Verjetno, tistih povprecnih je bore malo al so super hude al pa taksne, ki jih noben noce. Vsaj tu na zahodu je tako. Jasno, nisem izbiral tistih, ki jih noben noce.

Bezukhoff je izjavil:

Ne bo šlo, ne glede na razmerje ponudbe/povpraševanja, še vedno ostane faktor lastne zmožnosti prodaje, if you work on that, potlej tudi princeska sede v yugota.


Pojdi na kaksen govor Smilijana Morija, osnovnosolsko matematiko pa pusti drugim.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Bezukhoff ::

Matematično racionaliziraš svoj lack of success, try better, dude, ženske čutijo moški resentment in zategnjenost that just oozes outta ya.

PrihajaNodi ::

Ne drzi, posplosujes in govoris iz osebnih izkusenj. Pa ce grem sam na osebne izkusnje lahko v juzni ameriki in aziji dobim top kvaliteto v evropi pa se mi niti ne da ukvarjat z njimi. Prepuscam tebi in tvojim kolegom.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Bezukhoff ::

Then go to there, ker tukajle se očitno ženskam ne da ukvarjati s teboj.

PrihajaNodi ::

Dobro, ti si najboljsi najbolje, da se ti prinese medaljo. In ja hodim tja, ne skrbi zame. So ti ze drugi povedali tu da si tumpec. Verjetno te imajo rade, ker spadas v njihovo kategorijo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Bezukhoff ::

Just sayin' what I think, man, but if you take everything personally what somebody says to you, then that is entirely up to you.

Ter pokni mi quote, kjer sem označen kot tumpec, ter obrazloži definicijo te kategorije, because women sure like to be categorised.

Vazelin ::

Se spomnite strani glasujzame, ko s(m)o ocenjevali sošolke in ostale?
iiiIIiii desetkica CMOK ****DESETKICA*****:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Se spomnite strani glasujzame, ko s(m)o ocenjevali sošolke in ostale?
iiiIIiii desetkica CMOK ****DESETKICA*****:))


LOL, sam to lahko recem.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

zasekamroz ::

Vazelin je izjavil:

Se spomnite strani glasujzame, ko s(m)o ocenjevali sošolke in ostale?
iiiIIiii desetkica CMOK ****DESETKICA*****:))

a veš da to še obstaja

Makita ::

Vazelin je izjavil:

Se spomnite strani glasujzame, ko s(m)o ocenjevali sošolke in ostale?
iiiIIiii desetkica CMOK ****DESETKICA*****:))


Ahahhahhah LOL :))

Makita ::

Tema namreč govori o tem, kje smo spoznali svojega partnerja, če ga nisi,


Sem ga :) Po faksu ko je bil čas ;)

Vanadium ::

Wrong post

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vanadium ()

Vazelin ::

Glasujzame je bil nek jajc

Lahko, da je bil. Ampak čekirali smo tisti page vsi, če se v TOP kakšna sošolka znajde. :))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

AcidicCarrot ::

PrihajaNodi je izjavil:

Bezukhoff je izjavil:

Ekonomski pogled, kaj pa marketinški, a?

Sell yourself better then, in bo šlo, kajne.



Ja, ampak potem to ni vec: "vsak lahko dobi", "ce je meni uspelo lahko tude tebi" in podobne nebuluze. Bo slo?

Osebno mi gre Tinder v evropski regiji na k. Prepotentne bejbe, ki mislijo da so boga za jaj. prijele, ce si da miniko gor. Juzna amerika je pa druga zgodba, tam te bo ona ogovorila, tudi azija. Jasno, nisem pa izbiral debelih in taksnih, ki jih res nihce noce.


Kaj misls da je zanimanje azijk in juzno americank visoko zaradi njihove odprtosti ali zaradi tega ker mislijo, da jih bo evropejc ali pa severno american popeljal iz bede in revscine??

PrihajaNodi ::

Kaj misls da je zanimanje azijk in juzno americank visoko zaradi njihove odprtosti ali zaradi tega ker mislijo, da jih bo evropejc ali pa severno american popeljal iz bede in revscine??


Ali pa zaradi tega, ker je ogromno moskih tam pijancev...no pa kakorkoli obracas, sej si ne zelijo bogatuna s ferarijem. A mislis da je pri slovenkah kaj drugace, sam standard je vecji, ki ga vecina ne dosega.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

AcidicCarrot ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kaj misls da je zanimanje azijk in juzno americank visoko zaradi njihove odprtosti ali zaradi tega ker mislijo, da jih bo evropejc ali pa severno american popeljal iz bede in revscine??


Ali pa zaradi tega, ker je ogromno moskih tam pijancev...no pa kakorkoli obracas, sej si ne zelijo bogatuna s ferarijem. A mislis da je pri slovenkah kaj drugace, sam standard je vecji, ki ga vecina ne dosega.


A v slo pa ne? Tudi mi slovimo po tem da smo pijanski narod. Bogatuna ne, mogoče pa takega, ki ji omogoča normalno stanovanje, da ne rabi več živeti v faveli.

Meni osebno tinder dobro služi, je pa res da vse komunikacijske veščine pridobljene v bolj ali manj ženskih krogih (faks in potem še služba) pride še kako prav. Po stalni boljši polovici pa trenutno še ni želje

PrihajaNodi ::

A v slo pa ne?


Dosti manj kot tam.

Bogatuna ne, mogoče pa takega, ki ji omogoča normalno stanovanje, da ne rabi več živeti v faveli.


In kaj je s tem narobe? Samo poglej primer odrezana roka, je slo vse samo za ljubezen?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

AcidicCarrot ::

PrihajaNodi je izjavil:

A v slo pa ne?


Dosti manj kot tam.

Bogatuna ne, mogoče pa takega, ki ji omogoča normalno stanovanje, da ne rabi več živeti v faveli.


In kaj je s tem narobe? Samo poglej primer odrezana roka, je slo vse samo za ljubezen?


Saj se ne gre za prav ali narobe. Je pa odvisno kaj si želiš. Žensko ki te je ogovorila ker ve da ji lahko omogočiš beg iz trenutnih razmer ali žensko ki si želi tebe kot osebo. Torej če ti je ok da je ženska stabo zaradi tega..go for it

Odrezana roka nima veze s tem...tle gre za manipulacijo in zlorabo osebe, ki je bila dovolj labilna da se jo je dalo prepičat v kaj takega

PrihajaNodi ::

Odvisno kako gledas, jaz raje poslusam zgodbe trdega zivljenja kot pa neke razvajenke, ki ne ve katero hrano za macko bi kupila.

Ne verjemi da gre vedno za koristiljubno no lahko gre, lahko si ji pa se vsec zraven ampak raje vidim da gre bejba z mano kot pa da si s tako ki ne more iz radija 5 kn zaradi starsev in naveze, pa govorim o 30 letnicah plus.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

solatko ::

Makita - Torej piši o tem, ne o strojnem faksu.>:D

PrihajaNodi - Če se hočeš rešit revščine in brezperspektivnosti, se boš vezal tudi za klošarja, če ima pogoje, da te oženi in preko njega dobiš novo priložnost.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

PrihajaNodi ::

Kako ti klosar lahko da novo priloznost?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

solatko ::

PrihajaNodi - Preberi počasi - mora imeti pogoj, da te preko poroke sprevi do državljanstva, simpl ali ti narišem.
Delo krepa človeka

PrihajaNodi ::

Ja in? Hrvatje so ze zacel po filipinke hodit.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zimonem ::

solatko je izjavil:

PrihajaNodi - Preberi počasi - mora imeti pogoj, da te preko poroke sprevi do državljanstva, simpl ali ti narišem.

A to so ble tvoje Švedinje??? Namen jasen.

PrihajaNodi ::

Tiste te bodo mele za cefurja. Isto kot avstrijke, nemke, norvezanke, ja namen je jasen.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrihajaNodi ::

Raje zrihtam eni gor papirje pa se mam lahko nekaj casa res fajn kot da grem na dejt z neko slovenko in poslusam koliko stane macja hrana. Nimam cajta za te bedarije.
Spiz*** pa lahko vsaka.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Evropejci na Tajskem še vedno veljamo za bogove?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Facebook dev ::

Nodi, mislim da skrivas v sebu velike frustracije, zaradi prejsnih slabih izkusenj z nekaj slovenkami. Mogoce bi bil priporocljiv kak obisk psihologa, kjer bi dal to ven iz sebe?
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Evropejci na Tajskem še vedno veljamo za bogove?


Ne vem ce. Sem pa dobil veckrat za pivo tam od zensk. Nikjer drugje mi zenske niso dale za pjaco.
Treba je it se v kak kazahstan, gruzijo armenijo. Totalen drug mindset zensk.
Tale Verdan lepo uziva u lajfu


Facebook dev je izjavil:

Nodi, mislim da skrivas v sebu velike frustracije, zaradi prejsnih slabih izkusenj z nekaj slovenkami. Mogoce bi bil priporocljiv kak obisk psihologa, kjer bi dal to ven iz sebe?


Ce ti tako pravis, bo ze drzalo.

Zgodovina sprememb…

Facebook dev ::

Težko verjamem, da lahko kar tako hitro posplošiš na celotno populacijo ...
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

PrihajaNodi ::

Ne, ne mors vidim pa kaj se je zgodilo Jelincicu ali Invictusu tu pa se kolegom, ki jih poznam. Zenske polne ri** vsega.
Zakaj bi se omejeval na Slovenijo, ce drugih kultur se videli niste. Sele potem se lahko primerja.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

el_bahattee ::

Makita je izjavil:

Ni res kar praviš. Strojna, medicina in pravo so najtežje fakultete v Ljubljani. Strojna je poleg tega da je zelo težka, ima GROMOZANSKE in nečloveške količine poročil za NAPISATI (700 strani na semester!). Na strojni ti zaradi pisanja poročil ki so pogoj za izpit in so OBVEZNA, ne ostane nič prosega časa.

To enostavno ne drži. Strojna nikakor ni med najtežjimi faksi. Že več ljudi vključno z mano ti je povedalo, da poznamo strojnike in da si ti edini, ki tožiš glede pomanjkanja časa, tudi na splošno niso imeli problema za zveze. Tisto pretiravanje s pomanjkanjem spanja je pa itak čisto mimo. Problem je torej v tebi in tvoji organizaciji časa.

Sedaj pa je sploh očitno, da je Makita = Snežnik, imaš 2 accounta, čeprav tega najprej nisi hotel priznat.

Vazelin je izjavil:

Evropejci na Tajskem še vedno veljamo za bogove?

Ne, to so stereotipi. Pa saj nikoli nismo veljali za bogove.
Come to my center, you enter the winter.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Ne, to so stereotipi. Pa saj nikoli nismo veljali za bogove.


No takole je, ce nisi debel zavaljen pujs in izgledas kolikor tolikor normalno si tam eksotika. Ce pa si vsaj malo nad povprecjem (tudi kar se finance tice) bo pa naredila vse za tebe.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

solatko ::

PrihajaNodi - V vseh revnih državah je tako. Tudi ruske zdravnice, so se kar rade družile s slovenskimi strojniki, elekttričarji in drugimi, ki so postavljali obrate in hotele v Rusiji, da ne omenjam Ukrajink, katerih je bili kar nekaj tudi žrtev trgovcev z belim blagom.

el_bahattee - Ne ravno za bogove, za prince na belem konju pa. Še Čehinje so krepko trzale na jugoslovanske fante, da so jih spravli izza železne zavese.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Partnerski odnos (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
81766554 (51830) bluefish

Tinder - izkušnje iz prve roke (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8852340 (48391) desni_jype

ženski izgovori glede zmenka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12522622 (18934) BigWhale

Več podobnih tem