» »

Partnerski odnos

Partnerski odnos

««
16 / 17
»»

Sneznik ::

No 17% + party slabih 10% + Public dobrih 5% pa si skoraj na 33%! To je vse podobno veš... Vse troje od tebe zahteva da greš v DRUŽBO! Nič od tega pa ni na podlagi notranjega socialnega kroga ampak je EKSTERNO poznanstvo! Pol pa dodaš še Singles service, Met online, Blind date, Vaication pa si na +9+3+2+1 torej šecca. 13-15% manj šans!


Nič od tega ne moreš: ne moreš NE:

-žurat (ČASA NI) +10 % pary

- ne obiskovat bare (ČASA NI!) -17 %

-public (ČASA NI) +5 %

-Online (vzame ogromno časa, povedali frendi iz drugih faksov ki so ga imali : ČASA NI).

Edina možnost kje bi med strojno lahko spoznal kero je to če bi bila raznašalka pic in bi prišla na dom dostavit pico. To je edina vrjanta.

Mato989 ::

Sneznik je izjavil:

No 17% + party slabih 10% + Public dobrih 5% pa si skoraj na 33%! To je vse podobno veš... Vse troje od tebe zahteva da greš v DRUŽBO! Nič od tega pa ni na podlagi notranjega socialnega kroga ampak je EKSTERNO poznanstvo! Pol pa dodaš še Singles service, Met online, Blind date, Vaication pa si na +9+3+2+1 torej šecca. 13-15% manj šans!


Nič od tega ne moreš: ne moreš NE:

-žurat (ČASA NI) +10 % pary

- ne obiskovat bare (ČASA NI!) -17 %

-public (ČASA NI) +5 %

-Online (vzame ogromno časa, povedali frendi iz drugih faksov ki so ga imali : ČASA NI).

Edina možnost kje bi med strojno lahko spoznal kero je to če bi bila raznašalka pic in bi prišla na dom dostavit pico. To je edina vrjanta.


Fak si trd ej, logika ti res ne dela...

Bom ti poizkusil še ZADNJIČ pokazat kako neumna je tvoja logika, ker je samo cca. 7% vprašanih spoznalo partnerja na College pomeni da tvoje 3 leta faksa predstavljajo 7% manjšo šanso da boš se poparčkal... v tvojem lifetimu! (pa še nekaj malega promilov od vsega kar ti sešteješ do 79%). To da pa si ti introvert in nočeš hodit na partye/bare/blind date/met online ne v času FAKSA in ne v času SLUŽBE pa pomeni da boš v lajftimu imel cca. 33%+ manj šans da spoznaš partnerko!

Ti si mel 3 leta 79% manj šans da spoznaš partnerko, ampak boš pa mel CEL LAJF 33% vsako leto manj šans da spoznaš partnerko zato ker si INTROVERT in si dejansko delno asocialen... po domače povedano vsake 3. potencialno partnerstvo gre MIMO introvertov...

Ali kar vsako 2 potencialno ker moramo odbit še Vojsko ipd...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Sneznik ::

Prijatelje spoznavaš vse od osnovne šole do konca lajfa! Moji najboljši prijatelji in ožji socialni krog je 6 prijateljev iz OSNOVNE ŠOLE in 3 iz srednje... in 1 iz faksa... pa še to zato ker sva bila sodelavca ker mi je šiht porihtal za 2 leti.


Osnovna šola: bullying, znan problem po večini osnovnih šolah. Izživljanje se dogaja zaradi banalnih razlogov, sošolca so recimo tepli ker je imel očala. Enega drugega zato ker je imel kakšen kilogram preveč.. Mene niso marali ker sem bil "piflar" a učil se nisem čisto nič, niti minute doma. Še nalog nisem delal. Bil pa sem odličnjak in imel sem mnoga zlata priznanja iz tekmovanj. Verjetno so bili zavistni. Baje smo bili najslabši razred v vsej zgodovini šole kar se medsebojnih odnosov tiče, kar je bil tudi razlog da nas niso peljali na zaključni izlet..

Srednja šola: je bila v drugem kraju, smo se preselili in ni bilo možno ohranjati prijateljstev

Faks: prijateljev in znancev ogromno. Časa za druženje z njimi NIČ, Še za naspat se ni bilo časa dostikrat..

solatko ::

Sneznik - Moje punce so šele potem, prišle v moj socialni krog, ko sva začela hodit. Nikoli nisem imel nobene sodelavke ali punce iz socialnega kroga.
Kakšne bedne izgovore za svojo nesposobnost navezovati stike imaš. Vsak dan si imel minimalno 3 ure časa za spoznavanje punc, na poti domov in na faks.
Samo telefon bi moral dati iz rok in malo pogledati okoli.
Delo krepa človeka

Sneznik ::

Mato989 je izjavil:

Sneznik je izjavil:

No 17% + party slabih 10% + Public dobrih 5% pa si skoraj na 33%! To je vse podobno veš... Vse troje od tebe zahteva da greš v DRUŽBO! Nič od tega pa ni na podlagi notranjega socialnega kroga ampak je EKSTERNO poznanstvo! Pol pa dodaš še Singles service, Met online, Blind date, Vaication pa si na +9+3+2+1 torej šecca. 13-15% manj šans!


Nič od tega ne moreš: ne moreš NE:

-žurat (ČASA NI) +10 % pary

- ne obiskovat bare (ČASA NI!) -17 %

-public (ČASA NI) +5 %

-Online (vzame ogromno časa, povedali frendi iz drugih faksov ki so ga imali : ČASA NI).

Edina možnost kje bi med strojno lahko spoznal kero je to če bi bila raznašalka pic in bi prišla na dom dostavit pico. To je edina vrjanta.


Fak si trd ej, logika ti res ne dela...

Bom ti poizkusil še ZADNJIČ pokazat kako neumna je tvoja logika, ker je samo cca. 7% vprašanih spoznalo partnerja na College pomeni da tvoje 3 leta faksa predstavljajo 7% manjšo šanso da boš se poparčkal... v tvojem lifetimu! (pa še nekaj malega promilov od vsega kar ti sešteješ do 79%). To da pa si ti introvert in nočeš hodit na partye/bare/blind date/met online ne v času FAKSA in ne v času SLUŽBE pa pomeni da boš v lajftimu imel cca. 33%+ manj šans da spoznaš partnerko!

Ti si mel 3 leta 79% manj šans da spoznaš partnerko, ampak boš pa mel CEL LAJF 33% vsako leto manj šans da spoznaš partnerko zato ker si INTROVERT in si dejansko delno asocialen... po domače povedano vsake 3. potencialno partnerstvo gre MIMO introvertov...

Ali kar vsako 2 potencialno ker moramo odbit še Vojsko ipd...


Nič nisem trd sem že ta prvič razumu kaj si hotu povedat!! Pa nehej zmerjat po krivem!

Raziskava je iz Standfordske univerze. V sloveniji je delež ljudi ki se spzozna v lokalih in na partijih manjši, pa že v tujini NI VELIK.

Ti si štel v teh 33 % samo partije + bare + blind date + online. V resnici je pa veliko veliko več.

No seštejva kaj pride v poštev zame:

Prek prijateljev NE ker v socialnem krogu ni žensk
Bari to bi šlo 17 %
Na delovnem mestu to bi tud šlo 16 %
Prek družine to ne bi šlo ker se ne družimo z druimi (ne po moji zaslugi, take so navade staršev)
Šola to ni bilo žensk
Online to bi šlo 9 %
Zabave 9 % to bi šlo čeprav mi zabave grejo na kurac v resnic
College to ni bilo žensk
Customer 6 %
Cerkev to ne bi šlo ker ne hodim
Preko sosedov (to ne bi šlo ker nimam nobenega sosede mojih let)
Prostovoljstvo to bi šlo 5 %
Public to bi šlo 3 % ( v sloveniji verjetno eno desetino od teh 3 %, torej v resnici 0,3 % ker smo slovenci zelo zaprti)
Blind date 3 % to načeloma bi šlo sam nevem od kej so te blind dati?
Vojska to ne bi šlo
Počitnice to bi šlo 2 %
Soseda pri delu? tp bi šlo 2 %
Single services (tam dobiš ostanke pa tako ali tako predstavlja samo 1 %= zanemarljivo)

To bi šlo SEŠTEVEK: cca 50 %. S tem da brez problema lahko procent za bare znižamo za 10 % ker je to Slovenija ne pa tujina in dobimo 40 %.

40 %, neki je. :)

solatko je izjavil:

Sneznik - Moje punce so šele potem, prišle v moj socialni krog, ko sva začela hodit. Nikoli nisem imel nobene sodelavke ali punce iz socialnega kroga.
Kakšne bedne izgovore za svojo nesposobnost navezovati stike imaš. Vsak dan si imel minimalno 3 ure časa za spoznavanje punc, na poti domov in na faks.
Samo telefon bi moral dati iz rok in malo pogledati okoli.


Kje že sem imel 3 ure za spoznavanje? Nič nisem imel! Na vlaku sem lepo delal na laptopu naloge! Pa tudi na vlaku ne moreš spoznavati folka dandanes ker se to puncam zdi weird. Vse se jim zdi weird dandanes, samo prek prijateljev in na zabavah se jim ne zdi weird. Ti si bil na faksu pred 40 leti, takrat je bilo vse drugač kar se dejt scene tiče. Ne zavedaš se da je zadeva kot noč in dan glede na tvoje čase.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sneznik ()

Sneznik ::

Sicer so pa časi irca, takrat ko se je dalo bolj enostavno spoznat online minili, tako da lahko procent koliko se danes folka spozna online znižamo za vsaj 4x na okoli 2 %. TO je zanemalrjiv procent. Tinder je JOKE ti rečem, tako pravijo vsi frendi ki so ga uporabljal. Niso dobil niti enega dejta, kaj šele kaj več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sneznik ()

Sneznik ::

Ker nisi končal družboslovne statistike ne razumeš kako je potrebno potegnit ven te podatke =)


Podatke seveda razumem, statistiko pa sem imel 10 in ne bodi pokroviteljski!

logika ti res ne dela


Seveda mi logika zelo dobro dela, bolje kot 99 % ljudi ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sneznik ()

Mato989 ::

Raziskava je iz Standfordske univerze. V sloveniji je delež ljudi ki se spzozna v lokalih in na partijih manjši, pa že v tujini NI VELIK.

Ti si štel v teh 33 % samo partije + bare + blind date + online. V resnici je pa veliko veliko več.

No seštejva kaj pride v poštev zame:

Prek prijateljev NE ker v socialnem krogu ni žensk
Bari to bi šlo 17 %
Na delovnem mestu to bi tud šlo 16 %
Prek družine to ne bi šlo ker se ne družimo z druimi (ne po moji zaslugi, take so navade staršev)
Šola to ni bilo žensk
Online to bi šlo 9 %
Zabave 9 % to bi šlo čeprav mi zabave grejo na kurac v resnic
College to ni bilo žensk
Customer 6 %
Cerkev to ne bi šlo ker ne hodim
Preko sosedov (to ne bi šlo ker nimam nobenega sosede mojih let)
Prostovoljstvo to bi šlo 5 %
Public to bi šlo 3 % ( v sloveniji verjetno eno desetino od teh 3 %, torej v resnici 0,3 % ker smo slovenci zelo zaprti)
Blind date 3 % to načeloma bi šlo sam nevem od kej so te blind dati?
Vojska to ne bi šlo
Počitnice to bi šlo 2 %
Soseda pri delu? tp bi šlo 2 %
Single services (tam dobiš ostanke pa tako ali tako predstavlja samo 1 %= zanemarljivo)

To bi šlo SEŠTEVEK: cca 50 %. S tem da brez problema lahko procent za bare znižamo za 10 % ker je to Slovenija ne pa tujina in dobimo 40 %.

40 %, neki je. :)


Ja samo če nekaj znižamo moramo nekaj zvišat, in ti boš valda hotel zvišat nekaj kar ti ne moreš ali? =) In zdaj da ti povem na vse to:

Prek prijateljev NE ker v socialnem krogu ni žensk


Poišči več znancev in prijateljev

Prek družine to ne bi šlo ker se ne družimo z druimi (ne po moji zaslugi, take so navade staršev)


Navade staršev? To tebi zdaj več ne preprečuje druženja, pokliči jih!

Cerkev to ne bi šlo ker ne hodim


Lastna odločitev kajne?

Preko sosedov (to ne bi šlo ker nimam nobenega sosede mojih let)


Preseli se? Možnost je, ni ti vzeta!

Dejansko sem jaz zgoraj procente seštel in pridem preko 70% =) Pa še v Cerkev lahko začneš hodit, pa boljše sosede se tudi da najt ko se seliš... tako da... težav ni, samo ti jih iščeš =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Sneznik ::

Ja samo če nekaj znižamo moramo nekaj zvišat, in ti boš valda hotel zvišat nekaj kar ti ne moreš ali? =)


Drži moraš nekaj zvišat. Ampak ne nekaj ampak kar vse moraš zvišat za proporcionalni delež, ker je pol celota manjša.

Poišči več znancev in prijateljev


Delam na tem in uspeva :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sneznik ()

Vazelin ::

Strong thread
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

pirat ::

Tezavo imas s 700 stranmi porocila na semester, na slo-tech pa napises z isto kolicino teksta v parih dnevih?
Pa upam da v POROCILIH ZA FAKS uporabljas poudarke, da profesorji ki berejo vedo, kaj je v tistem špehu od porocila sploh relevantno.

Sneznik ::

Navade staršev? To tebi zdaj več ne preprečuje druženja, pokliči jih!


Ja in kaj mi bojo: vsi so poročeni! Nobenga mojih let. Kaj nej jst tm zdej? Ej sestrična Jožefa a greva na kavo?

"Ja moram pa lih rože zalit pol pa dojenčka nafotrat"

Pač kva nej jst zdej s sorodniki delam, plus to da so sorodniki 80 km stran..

pirat je izjavil:

Tezavo imas s 700 stranmi porocila na semester, na slo-tech pa napises z isto kolicino teksta v parih dnevih?
Pa upam da v POROCILIH ZA FAKS uporabljas poudarke, da profesorji ki berejo vedo, kaj je v tistem špehu od porocila sploh relevantno.


Tekst je tekst, preračuni so pa preračuni. Večina poročil je preračunov. Teksta sem pa mogoče napisal vse skupaj v parih dneh napisal na Slotech mogoče tam nekje za 5 A4 strani.. Za poročilo si porabil slabo uro na eno stran cca. Zdej pa računej 700 strani na semester..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sneznik ()

FireSnake ::

Neotesano teslo, polpismeno in v precepu nas je dobro natrolalo.

Vse ve, a v pisanju dokazuje, da sploh nima pojma o življenju.

Na forum zliva namišljene travme iz otroštva, pa tudi iz kasnejšega življenja.

Prav zabaven pajac, ko zdaj takole pogledam nazaj.

In, kot že povedano: še spat nima časa tu gor je pa napisal 3x več, kot je obseg Vojna in mir.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Sneznik ::

Lastna odločitev kajne?


Saj hodim v cerkev, mislim sem veren in krščen in vse to. To da se 6 % ljudi spozna v cerkvi je podatek za tujino. V sloveniji se v cerkvi ne spozna praktično nihče. Niso to taka druženja v cerkvah kot so v tujini. Se vidi da nikoli nisi bil v cerkvi.

To je tako:

Prideš tja 10 minut pred mašo, sediš v tišini v v cervi je čista tišina. Nato mine maša in potem greš domov, ni nobene priložnosti da bi kaj spoznaval karkoli. To ni cerkev taka kot v tujini.

FireSnake ::

Vsi ga namakajo, samo ti ne.
Ni kriv faks.
S svojim pisanjem si dokazal, da nisi čisto gladek.
Po spominu: na tem portalu ni nikogar iz belega oddelka.
Povečini tehničen folk. Nihče ti torej, ne more pomagati.
Bel oddelek bo, torej, pravi naslov zate.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Sneznik ::

FireSnake je izjavil:

Neotesano teslo, polpismeno in v precepu nas je dobro natrolalo.

Vse ve, a v pisanju dokazuje, da sploh nima pojma o življenju.

Na forum zliva namišljene travme iz otroštva, pa tudi iz kasnejšega življenja.

Prav zabaven pajac, ko zdaj takole pogledam nazaj.

In, kot že povedano: še spat nima časa tu gor je pa napisal 3x več, kot je obseg Vojna in mir.



Tole si napisal troll post obviously. A se splača to odgovarjat?! Okej dejmo:

"PROKLET KNOJ ZARUKAN!! Polpismena ti je debilna mrtka ker te je rodila tako prizadetga! Debil en! Nepismeno teslo in pajac si ti, ne jaz.

Če nebi bil tak KRETEN bi vedel da sem faks že končal! Vedel bi da je sedaj koronavirus kriza in SEDAJ JE čas za pisanje na forum. MED FAKSOM PA GA NI BILO!! SPIZDI mi klošar s takimi glupimi troll posti, klošar en!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: rdecaluc ()

FireSnake ::

Še bolj neumen, kot sem mislil: domišlja si, da me lahko to, kar napiše, užali.

Fant, ko boš mel jajca kaj takega v živo povedati, potem se bomo pa pogovarjali.

Do tačas pa: le nastavljaj si ogledalo.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Sneznik ::

FireSnake je izjavil:

Vsi ga namakajo, samo ti ne.
Ni kriv faks.
S svojim pisanjem si dokazal, da nisi čisto gladek.
Po spominu: na tem portalu ni nikogar iz belega oddelka.
Povečini tehničen folk. Nihče ti torej, ne more pomagati.
Bel oddelek bo, torej, pravi naslov zate.


Jaz ga tudi namakam, imam punco ;) Ti si ga zarad mene kar še naprej drkej na roke ;) Gnoj usran!

Kakšnen bel odelek BLODIŠ, gnoj hudičev! Ti nisi gladek, treba se je obnašat SOGOVORNIKU PRIMERNO in se SPUSTITI NA NIVO SOGOVORNIKA ;)

Zdaj pa spizdi dol s foruma in se skrij v najmanjšo mišjo luknjo ker tvoje gluposti presegajo vse meje dobrega okusa!

FireSnake je izjavil:

Še bolj neumen, kot sem mislil: domišlja si, da me lahko to, kar napiše, užali.

Fant, ko boš mel jajca kaj takega v živo povedati, potem se bomo pa pogovarjali.

Do tačas pa: le nastavljaj si ogledalo.


GNOJ ZARUKAN! nis vreden da bi te pes POSCAL! Jaz sem pameten za razliko od tebe. Spizdi dol s foruma z takimi troll posti!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sneznik ()

Mato989 ::

Ja in kaj mi bojo: vsi so poročeni! Nobenga mojih let. Kaj nej jst tm zdej? Ej sestrična Jožefa a greva na kavo?

"Ja moram pa lih rože zalit pol pa dojenčka nafotrat"

Pač kva nej jst zdej s sorodniki delam, plus to da so sorodniki 80 km stran..


Tako je, mogoče ma pa ona kolegico kako za tebe... saj veš kaj si pisal... SOCIALNI KROG =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

[Michael] ::

Uf uf fanta...ne pozabit dihat...4 sekunde notri, 4 sekunde ven :)

Je pa kul, da imamo svobodo govora na forumu, ki je tudi to kar vidva počneta.

Tinder je out, osebni pristop FWD 8-)

Sneznik ::

[Michael] je izjavil:

Uf uf fanta...ne pozabit dihat...4 sekunde notri, 4 sekunde ven :)

Je pa kul, da imamo svobodo govora na forumu, ki je tudi to kar vidva počneta.

Tinder je out, osebni pristop FWD 8-)


Dihamo dihamo ni nobene panike. Jaz sem čist miren tuki. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sneznik ()

Mato989 ::

Sneznik je izjavil:

Lastna odločitev kajne?


Saj hodim v cerkev, mislim sem veren in krščen in vse to. To da se 6 % ljudi spozna v cerkvi je podatek za tujino. V sloveniji se v cerkvi ne spozna praktično nihče. Niso to taka druženja v cerkvah kot so v tujini. Se vidi da nikoli nisi bil v cerkvi.

To je tako:

Prideš tja 10 minut pred mašo, sediš v tišini v v cervi je čista tišina. Nato mine maša in potem greš domov, ni nobene priložnosti da bi kaj spoznaval karkoli. To ni cerkev taka kot v tujini.


Počasi boš vse odstotke relativiziral, in bo izpadlo kot da se vsi poparčkajo na faksih, samo zato da bodo šli procenti tebi v prid kajne?

Prvo si zmanjšal bare, zdaj še cerkve, kaj je naslednje, "Met online" ni 8% ampak samo 2%...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

FireSnake ::

Hahahaha, kaj pa "beserk mode", ko se mu nastavi ogledalo???

Hahaha, že dolgo se nisem tako nasmejal tu gori :))

Pa tele besede niso bile ravno krščanske.
Bog vse vidi, tudi na slo-tech vidi.

Bo treba malo k spovedi, sine. :))
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Sneznik ::

Mato989 je izjavil:

Sneznik je izjavil:

Lastna odločitev kajne?


Saj hodim v cerkev, mislim sem veren in krščen in vse to. To da se 6 % ljudi spozna v cerkvi je podatek za tujino. V sloveniji se v cerkvi ne spozna praktično nihče. Niso to taka druženja v cerkvah kot so v tujini. Se vidi da nikoli nisi bil v cerkvi.

To je tako:

Prideš tja 10 minut pred mašo, sediš v tišini v v cervi je čista tišina. Nato mine maša in potem greš domov, ni nobene priložnosti da bi kaj spoznaval karkoli. To ni cerkev taka kot v tujini.


Počasi boš vse odstotke relativiziral, in bo izpadlo kot da se vsi poparčkajo na faksih, samo zato da bodo šli procenti tebi v prid kajne?

Prvo si zmanjšal bare, zdaj še cerkve, kaj je naslednje, "Met online" ni 8% ampak samo 2%...



Nič ne bom relativiziral in nič da grejo procenti meni v prid. Mende zanima samo in izključno resnica. V cerkvi se pri nas ne spozna praktično noben. Vprašaj ljudi ki hodijo v cerkev. Sam hodim v cerkev in ne poznam NITI enega ki bi se spoznal v cerkvi. Tud ne vem KAKO? kako bi blo to sploh možn? A da med mašo klepetaš z nekom pa te vsi začnejo gledat kot da si z marsa padu al kaj? Jst nevem kako si to predstavljaš.

Bari in cerkve v sloveniji so manj kot v tujini, če ne veš zakaj nisi imformiran o tematiki. Online je pa nekaj manjši v sloveniji zaradi zaprtosti, mnogo manjši je pa zato ker je situacija na online datingu iz leta v leto slabša.

Mato989 je izjavil:

Ja in kaj mi bojo: vsi so poročeni! Nobenga mojih let. Kaj nej jst tm zdej? Ej sestrična Jožefa a greva na kavo?

"Ja moram pa lih rože zalit pol pa dojenčka nafotrat"

Pač kva nej jst zdej s sorodniki delam, plus to da so sorodniki 80 km stran..


Tako je, mogoče ma pa ona kolegico kako za tebe... saj veš kaj si pisal... SOCIALNI KROG =)


Ne razumeš. Mogoče sklepaš po sebi in temu kako se vi družite med sorodniki. Mi se ne družimo na tak način in bi kakršnokoli SILJENJE k druženju izpadlo zelo zelo WEIRD. Številke tudi nimam. Mi se dobimo na pojedini enkrat na leto in to je vse kar je. Tudi to so ljudje ki so stari po več kot 20 let več od mene. To ni realna opcija v mojem primeru.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sneznik ()

solatko ::

Sneznik - Vedno bolj dokazuješ, da je faks, če ga imaš, bolj kot ne šenkan, saj s takim odnosom, kot ga imaš, ko ti nekdo stopi na žulj, nebi mogel opravljat kakšne resne dejavnosti.
Že prej sem ugotovil, da PNG ni brez veze pri tvojem nick-u.
Vse kar ti predlagamo tisti, ki nas ni bilo strah pecat žensk, je zate nedosegljivo. Zakaj bi bilo spoznavanje na vlaku slabo, s tem, da si še zagotoviš vsakodnevno videnje?
Ti se raje odpri in nam na kratko opiši svoje težave, morda ti bo lahko kdo dal dober nasvet, če ne moreš normalno sklepat socialnih stikov.
Delo krepa človeka

FireSnake ::

V cerkev hodiš za to, da bi so povečal možnosti za naskok?
Sine, če bi jaz bil ti bi čim prej nehal (shit)postati :P
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

[Michael] ::

Sneznik je izjavil:

...Mende zanima samo in izključno resnica...

Upam, da sediš.
Resnica je, da resnice ni.
Išči dalje...
Namig, psihologija.

It all depends on how we look at things, and not how they are in themselves." ~ Carl G. Jung

Mato989 ::

Sneznik je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Sneznik je izjavil:

Lastna odločitev kajne?


Saj hodim v cerkev, mislim sem veren in krščen in vse to. To da se 6 % ljudi spozna v cerkvi je podatek za tujino. V sloveniji se v cerkvi ne spozna praktično nihče. Niso to taka druženja v cerkvah kot so v tujini. Se vidi da nikoli nisi bil v cerkvi.

To je tako:

Prideš tja 10 minut pred mašo, sediš v tišini v v cervi je čista tišina. Nato mine maša in potem greš domov, ni nobene priložnosti da bi kaj spoznaval karkoli. To ni cerkev taka kot v tujini.


Počasi boš vse odstotke relativiziral, in bo izpadlo kot da se vsi poparčkajo na faksih, samo zato da bodo šli procenti tebi v prid kajne?

Prvo si zmanjšal bare, zdaj še cerkve, kaj je naslednje, "Met online" ni 8% ampak samo 2%...



Nič ne bom relativiziral in nič da grejo procenti meni v prid. Mende zanima samo in izključno resnica. V cerkvi se pri nas ne spozna praktično noben. Vprašaj ljudi ki hodijo v cerkev. Sam hodim v cerkev in ne poznam NITI enega ki bi se spoznal v cerkvi. Tud ne vem KAKO? kako bi blo to sploh možn? A da med mašo klepetaš z nekom pa te vsi začnejo gledat kot da si z marsa padu al kaj? Jst nevem kako si to predstavljaš.

Bari in cerkve v sloveniji so manj kot v tujini, če ne veš zakaj nisi imformiran o tematiki. Online je pa nekaj manjši v sloveniji zaradi zaprtosti, mnogo manjši je pa zato ker je situacija na online datingu iz leta v leto slabša.

Mato989 je izjavil:

Ja in kaj mi bojo: vsi so poročeni! Nobenga mojih let. Kaj nej jst tm zdej? Ej sestrična Jožefa a greva na kavo?

"Ja moram pa lih rože zalit pol pa dojenčka nafotrat"

Pač kva nej jst zdej s sorodniki delam, plus to da so sorodniki 80 km stran..


Tako je, mogoče ma pa ona kolegico kako za tebe... saj veš kaj si pisal... SOCIALNI KROG =)


Ne razumeš. Mogoče sklepaš po sebi in temu kako se vi družite med sorodniki. Mi se ne družimo na tak način in bi kakršnokoli SILJENJE k druženju izpadlo zelo zelo WEIRD. Številke tudi nimam. Mi se dobimo na pojedini enkrat na leto in to je vse kar je. Tudi to so ljudje ki so stari po več kot 20 let več od mene. To ni realna opcija v mojem primeru.


Tebe zanima resnica, potem pa prilagajaš edino študijo ki je...

Ko sem jaz hodil v cerkev se je po cerkvi družlo, sploh ob praznikih so patri prinesli kruh z zaseko in vinom... vsaj v našem mestu... ampak kakorkoli... ali bova vzela vse procente od tam ali pa nič.

Kot si spodaj zapisal, to sklepaš po sebi... jaz pa vidim drugače... to je glih težave tvojega debatiranja tukaj... ko ti paše vzameš uradne cifre, ko ne, sklepaš po sebi kot vsi ostali...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

AcidicCarrot ::

Ubistvu je bilo to trolanje z namenom da se še enkrat izpostavi kaj bi bila rešitev tega problema..?

Meni se zdi problem v nehumanem faksu (če je vse tako kot pišeš) ne pa v tem, da je treba ženskam omejit izbiro oz dobrim moškim omejit s koliko ženskami lahko sexajo

Če se dotaknem še denarja in žensk. Ženske iščejo sposobnega moškega z stabilnim oz dobrim finančnim stanjem, ker to pomeni, da bi poskrbel za njo in njune potomce. Zato je denar visoko na lestvicah. To pa še vedno ne pomeni, da je večini ženskam pomembno, da je moški bogatun, kateri ji bo vsak dan kupu novo torbico, da mu bo konec dneva lažje dala. Večina žensk išče sposobnega moškega z urejenimi financami in tudi z urejenim podstrešjem, kar pomeni, da se je sposoben z njo povezat še na vseh ostalih psiholoških nivojih. Redko katera bo zbrala partnerja samo na podlagi njegove denarnice ali pa na podlagi veličine kurca

Sneznik ::

Milenijci imajo glede na raziskave najmanj seksa od vseh generacij doslej. Nekaj ne štima med spoloma, nekaj ne štima v sodobnem dejtingu.

"The numbers are in, and it's official: The Millennial generation, my generation, are having less sex than any other cohort of homo sapiens that has ever lived."

"Survey results from the National Opinion Research Center (NORC) at the University of Chicago, which have been interpreted and analysed by the the Washington Post, suggest that fewer young men in the US are having sex than in the past.

The General Social Survey, which interviews thousands of people and has been conducted since 1972, revealed that 23% of adults said they hadn't had sex in the past year - doubling in the past 10 years - and that "a much larger than expected" number of them were men.

The survey shows that the share of men under 30 who said they hadn't had sex in the past year has tripled since 2008 to 28% - much higher than the 8% increase among women in the same age range."

https://www.theatlantic.com/magazine/ar...

https://www.independent.co.uk/life-styl...

https://nationalpost.com/opinion/why-mi...

https://theeverygirl.com/why-are-millen...

https://www.bbc.co.uk/bbcthree/article/...

AcidicCarrot ::

Se mi je zdel, da se rad ponavlas glede števila zapisov o 700 straneh poročil v enem semestru :D

In ja iskreno se mi ne da vsakega posta secirat ker je preveč ponavljanja in potem se zgrešijo bistva, zato bi bilo smiselno še enkrat izpostavt.

V tvojih postih pišeš, da bi morale ženske enako pristopat do moških (pustmo ob strani, da se tako žensko pogosto spet vzema kot rahlo lahko - družba zapoveduje, da morajo biti ženske plen oz hard to get - se strinjam ni smiselno, ampak take družbene ureditve se ne da spremiti iz danes na jutri in niti ne v času našega življenja) ne pozabit da se to že dogaja. Ženske vedno bolj izkazujejo svojo željo po spolnosti in jo tudi prakticirajo in se tega ne sramujejo, kakšno generacijo ali dve nazaj so bile stvari drugačen (svoje je naredila tudi kontracepcija).

Potem pišeš o tinderju in kako ima ženska neomejeno ponudbo, moški pa ne. Spet je tle evolucijska psihologija zadi, ki razlaga, da je moškemu relativno vseeno kakšna je ženska, ker njemu je važno da svoje seme razdeli med čim več ženskami in si s tem zagotovo večje število potomcov. Medtem ko ženske izbirajo najboljšega možnega partnerja, ki bo poskrbel, da bodo potomci preživeli.
Torej ni point v temu, da imajo ženske prednost ampak so moški manj izbirčni zaradi razloga zgoraj. Čeprav smo z razvojem kontracepcije rešil to da vsak spolni odnos ne producira potomcov, se še vedno nismo rešil naših naših živalskih nagonov.

Tako da to, da imajo ženske "prednost" oz jim je lažje ni stvar enakopravnosti ali dela feministk ampak samo ostanki evolucije...

Potem pa se začne ponavljanje glede specifične grupe ljudi to so strojniki oz študenti strojništva, ki nimajo socialnega lajfa zaradi specifike faksa. Torej tudi če igro obrnemo in bodo ženske naredile prvi korak mi povej kje naj bi ženske ogovarjale te tvoje kolege, če so ves čas na faksu ali pa doma pišejo poročila?


Sexa se manj, ker imamo dovolj drugih dražljajev, stresnega okolja itd to vse spliva na libido - če gledamo samo sex. Bolj se mi zdi problematično pomanjkanje pristnih odnosov, ki jih ne moreš tako enostavno zadovoljit kot sexualno potrebbo.

FormerUser ::

Sneznik je izjavil:

Milenijci imajo glede na raziskave najmanj seksa od vseh generacij doslej. Nekaj ne štima med spoloma, nekaj ne štima v sodobnem dejtingu.


Tle zadaj ni nobene velike skrivnosti, ampak preprosto dejstvo, da največ spolnih odnosov poteka znotraj resnih zvez, te pa danes med 20+ niso popularne, sploh moški se ne želijo komitat, ampak raje s kolegi podpirajo šanke, lovijo priložnosti seks in koristijo ugodne nastanitve v hotelu mama.

Sneznik ::

FormerUser je izjavil:

Sneznik je izjavil:

Milenijci imajo glede na raziskave najmanj seksa od vseh generacij doslej. Nekaj ne štima med spoloma, nekaj ne štima v sodobnem dejtingu.


Tle zadaj ni nobene velike skrivnosti, ampak preprosto dejstvo, da največ spolnih odnosov poteka znotraj resnih zvez, te pa danes med 20+ niso popularne, sploh moški se ne želijo komitat, ampak raje s kolegi podpirajo šanke, lovijo priložnosti seks in koristijo ugodne nastanitve v hotelu mama.


Delež ljudi ki iščejo resno zvezo je enak danes kot je bil 40 let nazaj, tako da to ne more biti razlog. Iz tega torej ne more biti razlike. Tvoje sklepanje je napačno.

Manj pa je obojega:

-resnih zvez
-in priložnostnega seksa.

Sej sem že naštel kaj so razlogi:

-ogromno zmanjšana količina druženja v živo. Razlika je kot noč in dan. Danes so vsi samo še na telefonih in v virtualnem svetu. Prek telefona pač ne moreš seksat.

-Delež zabavnih stvari, ki so konkurenca seksu se je povečal. Včasih ni bilo TV-ja, računalnika, filmov na dosegu roke oz. kliku z miško ipd. Včasih nisi doma imel kaj za delat. Lahko si bral knjigo, to je pa to. Danes imaš ogromno stvari.

-Dostošnost pornografije se je povečala. Zato mnogi raje opravijo sami, sploh glede na vložek truda ki ga dejtanje danes zahteva

-Povečala se je težavnost dajtinga, današnje ženske so dosti bolj razvajene kot nekdaj (zato se je povečal tudi delež ločitev)

-negativen vpliv socialnih omrežjij ki nekaterim ženskam ego dvignejo v nebo da nato mislijo da so nekaj kar niso. Aka " Tudi ventilator bo mislil da je klima če mu daš 150 lajkov" efekt.

- pa verjeno je še kaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sneznik ()

Kripto mesi ::

Od strokovnjaka za elektriko do strokovnjaka za odnose. Snežinkica ne razočara.

Sneznik ::

Kripto mesi je izjavil:

Od strokovnjaka za elektriko do strokovnjaka za odnose. Snežinkica ne razočara.


Seveda ne ;)

Mato989 ::

AcidicCarrot je izjavil:

Ubistvu je bilo to trolanje z namenom da se še enkrat izpostavi kaj bi bila rešitev tega problema..?

Meni se zdi problem v nehumanem faksu (če je vse tako kot pišeš) ne pa v tem, da je treba ženskam omejit izbiro oz dobrim moškim omejit s koliko ženskami lahko sexajo

Če se dotaknem še denarja in žensk. Ženske iščejo sposobnega moškega z stabilnim oz dobrim finančnim stanjem, ker to pomeni, da bi poskrbel za njo in njune potomce. Zato je denar visoko na lestvicah. To pa še vedno ne pomeni, da je večini ženskam pomembno, da je moški bogatun, kateri ji bo vsak dan kupu novo torbico, da mu bo konec dneva lažje dala. Večina žensk išče sposobnega moškega z urejenimi financami in tudi z urejenim podstrešjem, kar pomeni, da se je sposoben z njo povezat še na vseh ostalih psiholoških nivojih. Redko katera bo zbrala partnerja samo na podlagi njegove denarnice ali pa na podlagi veličine kurca


Ce bi res redkokera zbirala na podlagi denarja pol hefner in berlusconi ne bi imela toliko izbire... Pa se kdo

AcidicCarrot ::

Mato989 je izjavil:

AcidicCarrot je izjavil:

Ubistvu je bilo to trolanje z namenom da se še enkrat izpostavi kaj bi bila rešitev tega problema..?

Meni se zdi problem v nehumanem faksu (če je vse tako kot pišeš) ne pa v tem, da je treba ženskam omejit izbiro oz dobrim moškim omejit s koliko ženskami lahko sexajo

Če se dotaknem še denarja in žensk. Ženske iščejo sposobnega moškega z stabilnim oz dobrim finančnim stanjem, ker to pomeni, da bi poskrbel za njo in njune potomce. Zato je denar visoko na lestvicah. To pa še vedno ne pomeni, da je večini ženskam pomembno, da je moški bogatun, kateri ji bo vsak dan kupu novo torbico, da mu bo konec dneva lažje dala. Večina žensk išče sposobnega moškega z urejenimi financami in tudi z urejenim podstrešjem, kar pomeni, da se je sposoben z njo povezat še na vseh ostalih psiholoških nivojih. Redko katera bo zbrala partnerja samo na podlagi njegove denarnice ali pa na podlagi veličine kurca


Ce bi res redkokera zbirala na podlagi denarja pol hefner in berlusconi ne bi imela toliko izbire... Pa se kdo


Te ženske so redke ja glede na celotno število žensk na svetu. Ne moremo posploševati, da ženske v večini iščejo samo sponzorja zaradi nekaterih takih odmevnih primerov. Saj najverjetneje vsak pozna kakšno tako, ampak zraven pa pozna več takih, ki iščejo celostni paket pri moškemu

TineTone ::

FormerUser je izjavil:

sploh moški se ne želijo komitat



Ja, 99% žensk si želi zveze z miljonarjem (LeonadroDicaprio je lep primer), medtem ko moški pogledajo tudi kakšno manj privlačno.

Samo vsaka od vas ne bo imela miljonarja, sploh ker po 25em letu se miljonarji ne zanimajo več za vas.

Mato989 ::

AcidicCarrot je izjavil:

Mato989 je izjavil:

AcidicCarrot je izjavil:

Ubistvu je bilo to trolanje z namenom da se še enkrat izpostavi kaj bi bila rešitev tega problema..?

Meni se zdi problem v nehumanem faksu (če je vse tako kot pišeš) ne pa v tem, da je treba ženskam omejit izbiro oz dobrim moškim omejit s koliko ženskami lahko sexajo

Če se dotaknem še denarja in žensk. Ženske iščejo sposobnega moškega z stabilnim oz dobrim finančnim stanjem, ker to pomeni, da bi poskrbel za njo in njune potomce. Zato je denar visoko na lestvicah. To pa še vedno ne pomeni, da je večini ženskam pomembno, da je moški bogatun, kateri ji bo vsak dan kupu novo torbico, da mu bo konec dneva lažje dala. Večina žensk išče sposobnega moškega z urejenimi financami in tudi z urejenim podstrešjem, kar pomeni, da se je sposoben z njo povezat še na vseh ostalih psiholoških nivojih. Redko katera bo zbrala partnerja samo na podlagi njegove denarnice ali pa na podlagi veličine kurca


Ce bi res redkokera zbirala na podlagi denarja pol hefner in berlusconi ne bi imela toliko izbire... Pa se kdo


Te ženske so redke ja glede na celotno število žensk na svetu. Ne moremo posploševati, da ženske v večini iščejo samo sponzorja zaradi nekaterih takih odmevnih primerov. Saj najverjetneje vsak pozna kakšno tako, ampak zraven pa pozna več takih, ki iščejo celostni paket pri moškemu


Če bi jih bilo tako malo, potem ne bi imeli toliko za izbirat Hefnerji in Dicapriji in Berlusconiji pa Šejki... Potem tudi Tajska in še kdo ne bi bil znam po seks turizmu kjer za keš delaš vse itd...

Skratka ni jih tako malo, je pa res, da niso vse, koliko točno procentualno jih je pač ne bomo vedeli nikoli. Dejstvo pa ostaja, da se ženske redkokdaj zaljubijo v klošarja, veliko večkrat pa v nasilnega finančno situiranega moškega...

In ja, verjetno jih res več išče CELOSTNI paket pri moškemu, samo za razliko od moških, je pri ženskah pri "celostnemu paketu" zelo visoko finančno stanje moškega, obratno pač to ne igra skoraj nobene vloge =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Sneznik ::

AcidicCarrot je izjavil:

Mato989 je izjavil:

AcidicCarrot je izjavil:

Ubistvu je bilo to trolanje z namenom da se še enkrat izpostavi kaj bi bila rešitev tega problema..?

Meni se zdi problem v nehumanem faksu (če je vse tako kot pišeš) ne pa v tem, da je treba ženskam omejit izbiro oz dobrim moškim omejit s koliko ženskami lahko sexajo

Če se dotaknem še denarja in žensk. Ženske iščejo sposobnega moškega z stabilnim oz dobrim finančnim stanjem, ker to pomeni, da bi poskrbel za njo in njune potomce. Zato je denar visoko na lestvicah. To pa še vedno ne pomeni, da je večini ženskam pomembno, da je moški bogatun, kateri ji bo vsak dan kupu novo torbico, da mu bo konec dneva lažje dala. Večina žensk išče sposobnega moškega z urejenimi financami in tudi z urejenim podstrešjem, kar pomeni, da se je sposoben z njo povezat še na vseh ostalih psiholoških nivojih. Redko katera bo zbrala partnerja samo na podlagi njegove denarnice ali pa na podlagi veličine kurca


Ce bi res redkokera zbirala na podlagi denarja pol hefner in berlusconi ne bi imela toliko izbire... Pa se kdo


Te ženske so redke ja glede na celotno število žensk na svetu. Ne moremo posploševati, da ženske v večini iščejo samo sponzorja zaradi nekaterih takih odmevnih primerov. Saj najverjetneje vsak pozna kakšno tako, ampak zraven pa pozna več takih, ki iščejo celostni paket pri moškemu



Zakaj izkrivljaš resnico? Noben ni rekel tega kar si ti rekel. Rekli smo da je denar POMEMBEN del "ENAČBE" ki določa ali bo ženska z nekom šla v zvezo ali ne. JE POMEBEN DEL "ENAČBE". Ne predstavlja edinega dejavnika, je pa POMEMBEN dejavnik. Denar je pri prioritetah žensk na DRUGEM mestu. Na prvem mestu je videz. Obstaja pa nek mahen procent žensk kjer je denar na prvem mestu, videz pa na drugem. Ampak v podprečju je videz na prvem mestu, denar pa je po prioritetah žensk na drugem mestu.

Po prioritetah moških glede žensk ni denar niti na prvih 10 mestih po prioriteti. Z drugimi besedami: koliko denarja ima ženska moškim ni pomembno.

Z drugimi besedami še za ženske: Koliko denarja ima moški je ženskam ZELO POMEMBNO. Denar je po prioritetah na DRUGEM mestu v povprečju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sneznik ()

TineTone ::

Sneznik je izjavil:

Denar je pri prioritetah žensk na DRUGEM mestu. Na prvem mestu je videz.


Sem mislil da govorimo za trajno zvezo ne o 15minut na vcju v diskotu.
Čeprav realno gledano hočejo oboje. 15 minut ob vikendih na vcju preostalo pa finančno preskrbljenost.

AcidicCarrot ::

Zakaj dajete dve skrajnosti kot so svetovno znani miljonarji in na drugi strani klošarji. Povprečna ženska si ne želi ne enega ne drugega obstajajo pa seveda izjeme, ki štrlijo iz tega povprečja in se zaljubijo v miljonarja oz njihov denar ali pa v klošarja

Denar pa je pomemben iz razloga kot je napisano zgoraj, katero ti razlaga evolucijska psihologija.
Ženska, ki bo v rodni dobi imela 1 ali 2 otroka bo za ta čas vsaj 2 ali 3 let izgubila možnost, da služi oz ima RESURSE, ki bodo poskrbeli da njeni potomci preživijo. V našem okolju in današnjem času to pomeni da nebo v službi (ja mi imamo urejeno plačano porodniško, kje drugje pa tega ni) v časih ko so živeli v manj urejenih razmerah, lahko rečemo tudi jamah ali prvih zaselkih pa je to pomenilo, da se ni mogla iti toliko nabiralništva kot takrat ko ni imela otrok zato je potrebovala moškega, ki ji je te resurse priskrbel - in še enkrat to so samo ostanki naše evolucije in na pogladi tega ne moremo sklepati da so ženske keš pičke

In ne izkrivlajm resnice samo ponujam razlago zakaj je ženskam denar pomemben in zakaj je moškim manj pomemben ;)

Mato989 ::

AcidicCarrot je izjavil:

Zakaj dajete dve skrajnosti kot so svetovno znani miljonarji in na drugi strani klošarji. Povprečna ženska si ne želi ne enega ne drugega obstajajo pa seveda izjeme, ki štrlijo iz tega povprečja in se zaljubijo v miljonarja oz njihov denar ali pa v klošarja

Denar pa je pomemben iz razloga kot je napisano zgoraj, katero ti razlaga evolucijska psihologija.
Ženska, ki bo v rodni dobi imela 1 ali 2 otroka bo za ta čas vsaj 2 ali 3 let izgubila možnost, da služi oz ima RESURSE, ki bodo poskrbeli da njeni potomci preživijo. V našem okolju in današnjem času to pomeni da nebo v službi (ja mi imamo urejeno plačano porodniško, kje drugje pa tega ni) v časih ko so živeli v manj urejenih razmerah, lahko rečemo tudi jamah ali prvih zaselkih pa je to pomenilo, da se ni mogla iti toliko nabiralništva kot takrat ko ni imela otrok zato je potrebovala moškega, ki ji je te resurse priskrbel - in še enkrat to so samo ostanki naše evolucije in na pogladi tega ne moremo sklepati da so ženske keš pičke

In ne izkrivlajm resnice samo ponujam razlago zakaj je ženskam denar pomemben in zakaj je moškim manj pomemben ;)


Ekstreme damo da lažje pokažejo point... pri povprečnih primerih vedno lahko zasukaš kot ti paše... Pri Dicapriu tega pač ne moreš ali pri pokojnem Hefnerju =)

Saj nam je to jasno, apak eni še kar trdijo da ženskam denar sploh ni pomemben, in kontrirajo, čeprav vse raziskave kažejo da je denar povprečni ženski pri partnerju BOLJ pomemben kot na drugi strani moškemu =) Nihče pa ne pravi da je edini pomemben.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Cruz ::

V moji družbi sem opazil, da jih je veliko ciljalo na ženske iz izbranih fakultet in jim ni bilo vseeno kaj študirajo, delajo ipd., tako da, če sklepam po mojem omejenem krogu, tudi moškemu ni vseeno kaj ženska dela.

solatko ::

Sneznik - v mojem socialnem krogu prevladujejo fakultetno izobraženi ljudje pa med njimi ni nobenega tako asocialnega in nevzgojenega, kot si ti, po tem upravičeno sklepam, da tvoja vzgoja ni bila ravno na vrhuncu in kot tak, nimaš pogojev, da bi realno dokončal eno najtežjih fakultet, brez, da ti nekaj profesorjev pogleda skozi prste.

Že v srednji šoli so taki prepirljivi osebki z velikim egom, končali pred maturo.

Kar se tiče tvojih besed o moji shizofreniji, mi boš moral najprej natančno pojasniti, kaj je to in kakšni so simtomi te bolezni. Sem namreč izredno zdrav 66.-letnik, ki mora kazati osebno izkaznico ljudem, ki me osebno ne poznajo, saj izgledam kot dobro ohranjeni 50.letnik v super kondiciji (še sedaj namreč treniram vsak dan 1 uro in 1 uro meditacij), ne uživam nikakršnih zdravil, razen domačega meda, sem vedno dobre volje, vedno zadovoljen in v življenju nisem imel niti enega sovražnika.

Živim po metodi, če imaš malo, imaš lahko vedno še manj, če je slabo, je vedno lahko še slabše, torej je to, kar imam odlično in prvi pogoj za srečo.

Torej popolno nasprotje tvojim odzivom na drugačna mnenja in nasvete, tudi žalit nimam navade, razen takrat, ko gdo res pretera.

V normalnih človeških stikih je denar zelo daleč od najpomembnejše stvari, če nebi bilo tako, niti slučajno nebi bilo zvez, kjer je denar stalen problem pa tudi zveze 20-30 letnikov bi bile izredno redke, saj pri teh letih za redke lahko ugotoviš ali so potencial za materialno brezbrižno prihodnost.
Za kratke aferice pa lahko denar igra odločilno vlogo, saj gre vsaka raje s takim, ki jo lahko povabi na večerjo v boljši lokal, zapelje z motorjem ali avtom izven kraja stalnega bivanja, brez, da bi ji rekel, naj prispeva za bencin in sobo v motelu.

Hipatija - Ne boš verjela, ampak večina ima večjo količino sexa, dokler so frej, oziroma zvezo šele začenjajo, potem pa se pri večini parov to nekako ustali na enkrat do dvakrat tedensko (pričanja parov v pogovorih v družbi).

Cruz - Pioritete ženskam postavlja vzgoja. Iz družin, kjer je denar postavljen na prvo mesto ali družin, kjer denarja kronično primanjkuje, po navadi pridejo dekleta, ki jim je prva prioriteta denar, tako pri usmeritvi v šolanje, kot pri vrednotah, po katerih izbirajo partnerje.

Sicer pa je večini normalnih žensk, prva vrednota osebnostna vrednost partnerja, samo lepota, brez dokaj visokega IQ-ja, katerega osebek zna pravilno uporabljat, je iskana predvsem za one night stend-e, poizkusi vzpostavitve zvez pa, praviloma, hitro in neslavno propadejo.

Ciljajo že, dobijo pa večinoma ravno nasprotje, saj vedno partnerja izbere ženska, stvar moškega je samo to, da ga opazi in, da ji je tudi za daljšo zvezo zanimiv.
Po pisanju sodeč imaš precej nezrelo družbo ali pa so slišale, da iz določenih fakultet, punce raje dajo.
Delo krepa človeka

el_bahattee ::

Sneznik je izjavil:

Point je da družboslovni faksi so mnogo lažji kar je tudi del razloga da je toliko vpisa na njih. A misliš da ljudi RAJCA NEZAPOLJIVOST?! A misliš da ljudje rečejo: "Bom šel na FDV zato da bom pol lahko KELNAR ali prodajalec v Mcdonalsu?" Odgovor je: NE! Rajca jih to da bodo faks naredili z levo roko in zraven žurali.

Spet narobe sklepaš, Snežko. Kar posplošil si in ocenil, da je celotno družboslovje mnogo lažje, za kar nimaš dokazov. Bravo. Drugi tvoj fail pa je iskanje razlogov za študij družboslovja. Na splošno se študenti vpišejo tja, kamor hočejo oziroma kar jih zanima, četudi je slabša zaposlitev. Tisti, ki jih študij ne zanima in iščejo samo status ali žur, se vpišejo ravno na strojno in podobne programe, kjer itak ni omejitve ali pa zelo nizka. Zato tudi tako velik osip v prvem letniku.

Sneznik je izjavil:

Ja ni trolanje.. in žal je tako da staršev na tem svetu pač ne zberemo sami..

Mimogrede, tvojega izgovora s pomanjkanjem časa zaradi študija strojne še vedno ne kupim. Me pa zanima, če bi celo po tvojih standardih imel dovolj časa za žure, bi ti starši to sploh dovolili, glede na to, da te niti v trgovino pa fasungo niso spustili in bi te fentali, če bi si vzel kako leto več za študij?

Sneznik je izjavil:

Ne nisem mogel spoznati, prvič ker ni bilo časa. A misliš da sem se jaz udeleževal rojstnih dni v domačem vzdušju od sošolca al kaj? NAROBE MISLIŠ. Al kako bi prišeč do sekice od sošolca. Ni bilo časa za nič od tega. FIZIČNO NI BILO ČASA. Družili smo se na faksu, dvakrat na semester smo šli na en pir v en lokal za dobre pol ure. To je to. Več ni bilo časa. Ko si končal faks si TAKOJ letel domov poročila pisat.

Kaaaj? Dejansko si tvegal in porabil čas za druženje & pir in to kar 2x na pol leta??? 2 x pol ure = 1 ura v samo pol leta!!! Pa saj nisi resen! Kdo bo pa poročila pisal??? :):O
Resno, če tole s pomanjkanjem časa in trolanje, potem je kristalno jasno, da je bil problem samo v tebi in da ti je organizacija ti časa očitno pešala. Ne rabiš linkat nobenih anket in statistik kako se folk spoznava, stvar je jasna.

Vazelin je izjavil:

Eno je dickpiccs in drugo je 25cm dickpics:))

Nope. Na splošno večine žensk ne impresionirajo take slike, res ne vem, kaj folku ni jasno, da se smeši in pošilja naokol. Po mojih spominih, še vedno, ko se je v kakšni družbi omenilo dickpics, so bile reakcije žensk/punc zgražanje ali pa norčevanje iz teh idiotov, ki to delajo.
Come to my center, you enter the winter.

Zgodovina sprememb…

AcidicCarrot ::

Vedenja v populaciji ne moreš razlagati z outlinerji ampak s povprečji. Tudi v teh omenjenih raziskavah se dela na ta način ne pa na podlagi extremov

Denar je pomemben pri obeh spolih in vedno bolj bo, ker vemo da posameznik teško fura sam soliden lajf...v dvoje je lažje kriti stroške. Če pa vzamemo še partnerski odnos kot je naslov te teme pa je popolnoma logično, da moškim ni vseeno kaj dela oz kaj študira ženska, lažje bosta mela dober odnos če bosta približno na istem nivoju. Tistim moškim, ki jim je vseeno kaj dela kok služi, koliko je razgledana pa pač iščejo bolj neko vrsto sužnjo, ki jim bo dala,prala in kuhala zraven pa ne ugovarjala, saj bi s tem ogrozila svojo (finančno) eksistenco

Partnerja, ki imata približno isto plačo, isto stopnjo izobrazbe podobne interese in kompatibilno osebnost se bosta bolje ujela dolgoročno, saj bo prihajalo do manj manipulacij iz ene ali druge strani.

Mato989 ::

AcidicCarrot je izjavil:

Vedenja v populaciji ne moreš razlagati z outlinerji ampak s povprečji. Tudi v teh omenjenih raziskavah se dela na ta način ne pa na podlagi extremov

Denar je pomemben pri obeh spolih in vedno bolj bo, ker vemo da posameznik teško fura sam soliden lajf...v dvoje je lažje kriti stroške. Če pa vzamemo še partnerski odnos kot je naslov te teme pa je popolnoma logično, da moškim ni vseeno kaj dela oz kaj študira ženska, lažje bosta mela dober odnos če bosta približno na istem nivoju. Tistim moškim, ki jim je vseeno kaj dela kok služi, koliko je razgledana pa pač iščejo bolj neko vrsto sužnjo, ki jim bo dala,prala in kuhala zraven pa ne ugovarjala, saj bi s tem ogrozila svojo (finančno) eksistenco

Partnerja, ki imata približno isto plačo, isto stopnjo izobrazbe podobne interese in kompatibilno osebnost se bosta bolje ujela dolgoročno, saj bo prihajalo do manj manipulacij iz ene ali druge strani.


Vedenja v populaciji ne moreš razlagat z ekstremi to drži, lahko pa nakažeš smer v katero gredo ti ekstremi... tako kot si ekstremno tipi več vozijo bejbe iz Azije ipd... tako si pač bejbe večkrat iščejo debeluhe ki so bogati in dosti starejši od njih... obratno je primerov malo ali nič... to nakazuje smer vrednot overall... seveda v ekstremnem smislu.

In ekstremi nagibajo povprečja... pri ženskah pač bolj v smer denarja kot pri moških, lahko obračava kakorkoli želiva, dejstvo je da žensko PREJ zanima finančno stanje moškega kot obratno.

Vidiš, meni je POPOLNOMA vseeno kaj dela moja draga, dokler lahko doprinese 50% k stroškom stanovanja in nakupa hrane...

Nope. Na splošno večine žensk ne impresionirajo take slike, res ne vem, kaj folku ni jasno, da se smeši in pošilja naokol. Po mojih spominih, še vedno, ko se je v kakšni družbi omenilo dickpics, so bile reakcije žensk/punc zgražanje ali pa norčevanje iz teh idiotov, ki to delajo.


Saj v javnosti oz. družbi so se tudi kurbe ki hodijo jest sranje šejkov v Dubaj na 5 dnevne izlete, nad tem zgražajo... =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Makita ::

AcidicCarrot je izjavil:

Zakaj dajete dve skrajnosti kot so svetovno znani miljonarji in na drugi strani klošarji. Povprečna ženska si ne želi ne enega ne drugega obstajajo pa seveda izjeme, ki štrlijo iz tega povprečja in se zaljubijo v miljonarja oz njihov denar ali pa v klošarja

Denar pa je pomemben iz razloga kot je napisano zgoraj, katero ti razlaga evolucijska psihologija.
Ženska, ki bo v rodni dobi imela 1 ali 2 otroka bo za ta čas vsaj 2 ali 3 let izgubila možnost, da služi oz ima RESURSE, ki bodo poskrbeli da njeni potomci preživijo. V našem okolju in današnjem času to pomeni da nebo v službi (ja mi imamo urejeno plačano porodniško, kje drugje pa tega ni) v časih ko so živeli v manj urejenih razmerah, lahko rečemo tudi jamah ali prvih zaselkih pa je to pomenilo, da se ni mogla iti toliko nabiralništva kot takrat ko ni imela otrok zato je potrebovala moškega, ki ji je te resurse priskrbel - in še enkrat to so samo ostanki naše evolucije in na pogladi tega ne moremo sklepati da so ženske keš pičke

In ne izkrivlajm resnice samo ponujam razlago zakaj je ženskam denar pomemben in zakaj je moškim manj pomemben ;)


Ja to je pa čisto druga zgodba ;) Z tem tvojim komentarjem se strinjam zato ker to drži. Prej si nekaj namigoval kot da denar ne bi bil pomemben. SEVEDA da je eden izmed najpomembnejših dejavnikov. Je v povprečju na drugem mestu po pomembnosti.

Sneznik - v mojem socialnem krogu prevladujejo fakultetno izobraženi ljudje pa med njimi ni nobenega tako asocialnega in nevzgojenega, kot si ti, po tem upravičeno sklepam, da tvoja vzgoja ni bila ravno na vrhuncu in kot tak, nimaš pogojev, da bi realno dokončal eno najtežjih fakultet, brez, da ti nekaj profesorjev pogleda skozi prste.


A zato ker prepirljivost kaže na sposobnost dokončati fakulteto? Ti res nimaš treh čistih v glavi. PREPIPRLJIVOST NIMA VEZE pri dokončanju fakultete. Skozi prste mi ni pa noben pogledal, končal sem strojni faks in to z 10-kami. Za to sem seveda žrtvoval vsa svoja študentska leta in cel svoj socialni lajf v času faksa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Makita ()

Makita ::

Kar se tiče tvojih besed o moji shizofreniji, mi boš moral najprej natančno pojasniti, kaj je to in kakšni so simtomi te bolezni. Sem namreč izredno zdrav 66.-letnik, ki mora kazati osebno izkaznico ljudem, ki me osebno ne poznajo, saj izgledam kot dobro ohranjeni 50.letnik v super kondiciji (še sedaj namreč treniram vsak dan 1 uro in 1 uro meditacij), ne uživam nikakršnih zdravil, razen domačega meda, sem vedno dobre volje, vedno zadovoljen in v življenju nisem imel niti enega sovražnika.


A se ti ne zdi da so se razmere v 50 letih malo spremenile glede dejtanja? Aja, naj uganem: neveš ker nisi probal ane. Vsak tvoje starosti ti ve povedat da so se včasih vsakodnevno družili po igriščih, danes ni tega nikjer več in so igrišča prazna. Druženja skoraj ni več oz. današnje druženje ni niti blaga senca tistega pred 50 leti, kot povejo vsi tvoje starosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Makita ()
««
16 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Britanskega filtra pornografije ne bo (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
447101265 (95967) Cruz

Šeriatsko pravo (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
67179321 (71000) HODL

Več podobnih tem