» »

Kje ste spoznali svoje boljše polovice

Kje ste spoznali svoje boljše polovice

««
«
1 / 6
»»

Makita ::

Študija Standforda: How Couples Meet and Stay Together 2017 (HCMST2017)

"This new survey, How Couples Meet and Stay Together 2017 (HCMST 2017), features a fresh set of 3,510 survey respondents, with no overlap in subjects from the original HCMST survey which was first fielded in 2009."

https://data.stanford.edu/hcmst2017
https://flowingdata.com/2019/03/13/how-...



V sklopu socialnega kroga spozna svojega partnerja glede na študijo daleč največ ljudi.

Kje ste se vi spoznali? Kakšni mislite da so odstotki v Sloveniji?

.
  • spremenil: Makita ()

Gejspodar ::

se je po cerkvi družlo

Super tema, še lastnih citiranih virov ne razumeš.

Makita ::

Gejspodar je izjavil:

se je po cerkvi družlo

Super tema, še lastnih citiranih virov ne razumeš.


Seveda razumem. Fora je da on trdi da se tudi danes spozna 6 % parov ljudi v cerkvi. Prepričan sem da to v Sloveniji ne drži, ker v tujini je zadeva sigurno drugačna kar se cerve tiče.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Makita ()

krho ::

V cerkvi najbrž ne.. Na kakšnih oratorijih, tednih za mlade ipd, pa najbrž kar precej...
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

solatko ::

Makita - V čem pa je slovenska cerkev drugačna od cerkva iste vere po svetu?
Delo krepa človeka

Vazelin ::

Business trip 0.1%8-) To moraš biti res un 10/10 alpha male, da si usput business tripa še žensko zrihtaš.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Makita ::

solatko je izjavil:

Makita - V čem pa je slovenska cerkev drugačna od cerkva iste vere po svetu?


Ja poglej si cerkev v angliji in jo prmerjaj z našo, ali pa katerokoli drugo. Med cekvami in navadami ki tam veljajo je ogromno razlik in ne vrjamem da se je vsak dvajseti par v Sloveniji spoznal v Cerkvi. To sigurno ne more biti res. Kako bi bilo sploh kaj takega mogoče, čisto fizično?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Makita ()

solatko ::

Makita - Angleži so protestanti, torej moraš gledat cerkev v Prekmurju.
Ja, to je res drugačna cerkev, manj pohlepna in manj pedofilska (župniki so večinoma poročeni, pa še ženskega spola so lahko).
Delo krepa človeka

Kvinta ::

Na pogrebu :D
A.C.A.B

holabaluza ::

Studentski dom Kardeljeva :P

oracle ::

Mene preseneča bar/restaurant. Sm mislu da je to samo v filmih. To bi mogoče izloču za slovenske razmere (sicer se mi zdi kar v redu posplošitev), razen če kdo drug potrdi, da se to dogaja?

Pr men so bli razlogi v kronološkem zaporedju: internet, šola, prjatli.

Makita ::

solatko je izjavil:

Makita - Angleži so protestanti, torej moraš gledat cerkev v Prekmurju.
Ja, to je res drugačna cerkev, manj pohlepna in manj pedofilska (župniki so večinoma poročeni, pa še ženskega spola so lahko).


Tudi med cervijo v Prekmurju in Angleško cerkvijo je še vedno velika razlika v navadah. Sicer pa predstavlja Prekmurje relativno majhen del Slovenskega števila prebivalcev, jih je samo 77 tisoč, kar je manj kot 4 odstotke Slovencev. Tako da nekega bistvenega vpliva na statistiko prekmurska cerkev ne more prinesti.

oracle je izjavil:

Mene preseneča bar/restaurant. Sm mislu da je to samo v filmih. To bi mogoče izloču za slovenske razmere (sicer se mi zdi kar v redu posplošitev), razen če kdo drug potrdi, da se to dogaja?

Pr men so bli razlogi v kronološkem zaporedju: internet, šola, prjatli.


To so za Ameriko podatki, tam je čisto drugače in imajo čisto drugačne navade in so bolj odprti. Slovenci smo zelo zaprt narod kar povejo tudi vsi tujci ki nas obiščejo. Jaz tudi praktično bare izločil za slovenske razmere. Mogoče kakšna izjema sem ter tja, par procentov največ.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Makita ()

solatko ::

Jaz sem mojo spoznal na drsališču v hali Tivoli, hodit sva pa začela, ko sva se drugič videla v Narodni galeriji. Pač, ljubezen na drugi pogled. Od takrat sva skupaj 49 let. Sicer sem se resno ukvarjal z dekleti od svojega 14.- tega leta, v norih sedemdesetih, na znanih hausball-ih, disko klubih, dopustih na lepem Jadranu (v glavnem tujke). Nori časi sexualne revolucije (aktivni udeleženec pa mi ne priznajo dvojnih let in spomenice;()
Delo krepa človeka

m0LN4r ::

Preko prijatelja je, na kak nacin. Bar/restavracija pa je lokacija. Nevem kako lahko to mecejo skup v en graf.

Kaj pa ce si se spoznal preko prijatelja iz druzine v cerkvi?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

nirm ::

krho je izjavil:

V cerkvi najbrž ne.. Na kakšnih oratorijih, tednih za mlade ipd, pa najbrž kar precej...

zanimivo mi je, kako katoličani sami vedno najdejo eni druge. sam nisem sicer pripadnik te skupine, jih pa poznam kar dosti in sem jih zmeraj potihem občudoval.
mislim da je cerkev napisano preveč posplošeno. ampak dejavnosti v povezavi s cerkvijo pa kar dosti pripomorejo. kot prvo se pri maši zbere lokalna skupnost in po maši verniki dosti hengajo pred cerkvijo. seveda to hitro rezultira v tem, da ti predstavijo kakšno "jožetovo micko" ki je ravno šla študirat v ljubljano :))
druga precej za slovenijo pogosta stvar so pevski zbori. tudi če niso cerkveni v glavnem notri poje katoliški folk.
tretja stvar so skavti in razni duhovni vikendi.
četrta stvar so cerkevene gimnazije. veliko parov za časa gimnazije ostane potem skupaj.

mi je pa enkrat ena babica, ki sem jo peljal na prevozih govorila, da sem fejst dec in da bi se spodoblo, da si najdem fejst babo, take pa je najlažje najt pr maš lol :D

solatko ::

m0LN4r - Tudi tistih, ki se spoznajo pri pobiranju žogic na VTA turnirjih ni not.

nirm - Cerkve sem videl samo kot turist, pel pa sem v pevskem zboru, pa dolga leta tudi tabornik. Daj nehajte posploševat in povdarjat, da se edino katoličani družijo in vežejo v pare.

Saj se tudi one sprehajajo in iščejo fante, samo srečat se morate. Imaš pa tudi FB in druga socialna omrežja, pa poglej, kje se gibljejo.
Delo krepa človeka

solatko ::

nirm - No vidiš, saj gre. Razen fitnesa, dobri predlogi. V fitnes se hodijo v glavnem kazat in občudovat sami sebe, tako fantje, kot dekleta in tam ne pričakuj ravno kakšnih pogovorov na visokem nivoju, v glavnem strogo na fitnes vezane tem - prehranska dopolnila, trening teh ali drugih mišic, nič pa o treniranju možganov.
Drugi dve sta pametni, s sprehajanjem psa, pokažeš da si lubitelj živali (kar je dekletom še posebej všeč), s "študiranjem" v parku pa neko pridnost in željo po učenju, kar je tudi všeč vedno več dekletom.

Tudi sprehod ob reki, ni slab, najboljša poteza pa je, da se naučiš igrati kitaro (tiste osnovne štiri akorde) in kamor se boš usedel in malo zabrenkal, ti nikoli ne bo manjkalo ženske družbe (preizkušeno), najbolj pa zažge ob sončnih zahodih na kakšni plaži, tudi slovenski.
Delo krepa človeka

sass628 ::

Spoznala sva se preko tinderja. Very romantic I know:)) ...fast fwd...sedaj sva mož in žena:))

knesz ::

irc

A110 ::

šanji -> Študentski domovi (na hodniku imaš 20 sosed) in zabave (tu v bistvu največ in najlažje), potem sploh med tednov klubi, instagram,... pri večini ni problem v tem da ni kandidatk ampak bolj da so sramežljivi. ženske imajo večinoma enake fizične potrebe kot moški le da tega ne priznajo tako na glas in še vedno mislijo da jih bo "osvojil" princ na belem konju in zato ponavadi ne želijo pristopati (čeprav se tudi to, sploh ko nekaj spijejo dogaja) in pač moraš to storiti ti. Je pa res da je to veliko lažje izvajati v večjem mestu kot pa nekje na deželi

Če pa se vrnem nazaj na temo in začetno vprašanje pa hmm, prva punca je bila sosošolka v srednji šoli, potem pa obdobje dijaške in še posebej študentske "norosti" kjer se za pozabavati vedno najde dovolj kandidatk pa še nobenih obvez nimam tako da trenutno niti ne želim nič resnejšega.

sm4rt4ss ::

Na faksu. Mela sva par skupnih predavanj in prijateljev. V študentu sva potem skupaj živela 5 let in zdaj drugo leto v stanovanju. :)

solatko ::

MD83 - A si mogoče fitnes narcisek?

sass628 - Niti ne tako redka stvar. Internet zna bit kar dober iskalec življenskega sopotnika, seveda, če je na obeh straneh želja po čem takem, resna.

knesz - tudi v redu, samo ob začetku, malo manj podatkov o tem, s kom imaš sploh kontakt.

A110 - Bravo, vedno najlažja pot, seveda, če te kakšna ne ujame že v srednji šoli. Zakaj za vraga bi človek čakal do faks-a?

sm4rt4ss - Bravo, verjetno nisi bil strojnik - konstrukcije, saj tam nebi imel časa, pravi Snežnik.
Delo krepa človeka

acookook ::

Ideja o psu - Ko se bom (mogoče) osamosvojil, si ga bom res
Učenje v tivoliju - Ta se mi ne sliši obetavna ideja.
O študentskih domovih - Sem bil v tihem domu, pa ful sem se moral učiti za faks (da sem prvi letnik FRI polovice (mel sam 5 predmetov na FRI v 1. letniku) spucal, sem rabil 3 leta.), je pa funny, da sem letos razmišljal, da bi zabave (itd.) nadoknadil, ker ta semester pa je res lagani.
Tinder - Redko kero swipam desno
moreš imet lep profil.. pa bo boljši odziv.. pa lepe slike
- nisem (bil) fotogeničen.

nirm ::

solatko je izjavil:

nirm - No vidiš, saj gre. Razen fitnesa, dobri predlogi. V fitnes se hodijo v glavnem kazat in občudovat sami sebe, tako fantje, kot dekleta in tam ne pričakuj ravno kakšnih pogovorov na visokem nivoju, v glavnem strogo na fitnes vezane tem - prehranska dopolnila, trening teh ali drugih mišic, nič pa o treniranju možganov.
Drugi dve sta pametni, s sprehajanjem psa, pokažeš da si lubitelj živali (kar je dekletom še posebej všeč), s "študiranjem" v parku pa neko pridnost in željo po učenju, kar je tudi všeč vedno več dekletom.

Tudi sprehod ob reki, ni slab, najboljša poteza pa je, da se naučiš igrati kitaro (tiste osnovne štiri akorde) in kamor se boš usedel in malo zabrenkal, ti nikoli ne bo manjkalo ženske družbe (preizkušeno), najbolj pa zažge ob sončnih zahodih na kakšni plaži, tudi slovenski.


ni bilo mišljeno kot spoznavanje v fitnesu, ampak kot to, da se malo nabiješ, da pokažeš kako si kao fit in športen. žal so se časi precej spremenili, sklepam, da si del starejše generacije :)
danes je vse odvisno od facebooka in instagrama. zahodna popkultura nam narekuje, da moramo izgledati kot filmski igralci/igralke. to, da si ljubitelj živali niti ni toliko važno kot to, da si kul, ker imaš psa. ampak v prvi vrsti je bilo mišljeno kot prednost pri navezovanju stikov, ker tudi veliko punc sprehaja psa. in če se že psa povohata lahko tudi vidva kakšno rečeta.
pridnost in želja po učenju v smislu neke perspektivnosti danes ne veljata kaj dosti več med splošno populacijo. če tvoji starši nimajo premoženja ali vsaj kakšnega stanovanja ti ne pomaga, pa če študiraš za doktorat iz fizike. na zeleno vejo v sloveniji ne boš splezal če nimaš drugih skillov.
kitara pa pali samo še v tabornikih in v nemeščanskih družbah, lahko povem iz prve roke.

mislim, če imaš dosti časa še na voljo je dobro, da si ustvariš nek svoj krog (5-10) prijateljev, kateri veš, da ustrezajo tvoji naravi in delovanju in kateri te lahko potencialno spoznavajo z novimi prijatelji. predvsem pa se ne posrati, ko pride prilika in preračunavati, ali bom počakal, da pride še boljša. to je glavni problem slovencev (in slovenk).

moji predlogi so bili sicer instant narave glede na trenutno situacijo. se da na daljši čas in v normalnih okoliščinah veliko bolje postopati

aerie ::

Meni je ful zanimivo, da temu osebku pandemično pravijo boljša polovica (my better half). Se pravi, potem je po vsej logiki druga polovica slaba (I'm (he/she is) worse half). WTF!

Mato989 ::

V barih se spozna kar dosti parčkov... sam iz glave lahko takoj naštejem 5 komadov... restavracija se pa strinjam da je malo verjetno, ker tam pridem jest...

Dejansko je meni bilo najljubše v barih spoznavat bejbe, ko sem bil kakih 22-25... to pa zato ker v diskačih je blo mučno, ker nisem mogel gobca vrtet, ker me ni nič slišala, inmoja retorika ni prišla do izraza, in ker štel ni glih 10/10 ampak bolj 6,5/10, sem v diskaču težje dobil bejbo kot na kaki srednje mali žurki v baru =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

dexterboy ::

fitness?
:) :D :))
bejbe majo svoje vaje, moški šopajo svoje vaje. tisti, ki se pridejo kazat, se jih "prebere" že na vratih... ne poznam primera, da bi v fitnessu dva prišla skupaj. tam, kjer jaz hodim, so punce večinoma na vodenih vajah, bolj malo jih je na napravah. se najdejo tudi takšne, da sam gledaš in pobiraš jezik s tal. ampak folk večinoma pride tam kaj narediti za sebe, ne da bi iskal partnerja... ali pa sem jest falil fitnes :D
dodatek; malo nabit? ROFL! skip the leg day, right, mate? pa to ni luknja brez dna, folk je usekan na te preparate, ker misli, da bo nekaj spil in se zbudil next day izklesan z six pack trebuhom :D

prej bi rekel, da je bolje šetat kera, oziroma vrečo bolh. pred kovidom smo šli z družinskimi prijatelji na rožnik, oni imajo psa. pa sem jih hotel malo razbremeniti povodca in sem rekel, da ga bom jaz sprehajal. priznam, da sem rabil debelih 20 minut, da sem dojel, zakaj me ženske gledajo, ko sem imel štirinožno zverino kocin ob sebi...
:))
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

Alien123 ::

Mojo spoznal na vlaku. Sem pa imel tisti čas punco in ona fanta. Mesec dni kasneje sva postala par iiin od tega je že 10 let :P

kuall ::

aerie je izjavil:

Meni je ful zanimivo, da temu osebku pandemično pravijo boljša polovica (my better half). Se pravi, potem je po vsej logiki druga polovica slaba (I'm (he/she is) worse half). WTF!


Prijazno je reči drugim, da so boljši kot ti. Nič narobe s tem. PosebAj v zvezi naj bi partner imel prednost, če imaš nekoga rad mu reči da je boljši kot ti pa ni težko ne. Pardon vejce sem pozabil vtaknit.

Makita je izjavil:

To so za Ameriko podatki, tam je čisto drugače in imajo čisto drugačne navade in so bolj odprti. Slovenci smo zelo zaprt narod kar povejo tudi vsi tujci ki nas obiščejo.

Ko srečam kakšno tujko na ulici takoj opazim, kako je manj zategnjena kot Slovenke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

solatko ::

šanji - Ti kar z vsako poiskusi vzpostavit stik, ne izbiraj po fotografijah, ker jih je ogromno fake ali 10 let stare, tiste, ki te kontaktirajo, poizkusi čim prej spravit na kamero, da vidiš realno sliko.

aerie - V zgodovini se je to pokazalo kot drjstvo. Ne pravi zastonj slovenski pregovor, da žena drži pri hiši tri vogale, dec pa enega, pa še pod tem, velikokrat omagajo.

MD83 - S prvim se strinjam, dodaj še gobec, brez tega ne moreš pokazat karakterja in samozavesti. Drugo je nepomembno, samo na higieno moraš pazit, predvsem zobovje in oprano vsebino gat in same gate.:D

Alien123 - Kjerkoli se nahaja bitje nasprotnega spola, lahko pride do konverzacije in poznejše zveze, če si tip, kateremu ni problem beybo oblajat.
Sicer pa cagav fant, ne bo pri punsi spal je še en od starih slovenskih pregovorov, ki še vedno držijo.

kuall - Zato, ker še ne ve kako zakompleksani so slovenski fantje, naše punce pa pač vedo, kako težko je dobiti dobrega fanta.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

sinko999 ::

on-line dating, 4 leta 2 otroka ...
Ni? ni ve?no !

solatko ::

šanji - Potem je problem v tebi, oziroma v slabi avtopodobi. Poizkusi dobiti kakšno pomoč, da boš postal bolj samozavesten in manj zakompleksan.
sinko999 - Bravo.
Vazelin - Vsak je dober, če si dovolj zanimiv, povdarek na zanimiv, ne lep.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: Mavrik ()

WhiteAngel ::

Nikjer ne vidim kategorije interesne dejavnosti (treningi, pevski zbori, taborniki, modelarski krožki, tečaji jezika ipd.)?

nirm ::

@whiteangel
zanimalo ga je sedaj ko so malo posebne razmere. omenjenih dejavnosti bo bolj malo do jeseni

solatko ::

WhiteAngel - Anketa ni slovenska in je kar direktna primerjava brez veze, jabolk in banan ne moreš primerjat.
Delo krepa človeka

zasekamroz ::

nirm je izjavil:

@whiteangel
zanimalo ga je sedaj ko so malo posebne razmere. omenjenih dejavnosti bo bolj malo do jeseni

Jeseni bo zaprto zaradi drugega vala

Cruz ::

dexterboy je izjavil:

fitness?
:) :D :))
bejbe majo svoje vaje, moški šopajo svoje vaje. tisti, ki se pridejo kazat, se jih "prebere" že na vratih... ne poznam primera, da bi v fitnessu dva prišla skupaj. tam, kjer jaz hodim, so punce večinoma na vodenih vajah, bolj malo jih je na napravah. se najdejo tudi takšne, da sam gledaš in pobiraš jezik s tal. ampak folk večinoma pride tam kaj narediti za sebe, ne da bi iskal partnerja... ali pa sem jest falil fitnes :D
Saj je načeloma tako, ljudje gredo tja naredit nekaj za sebe, ampak fitnes ima eno prednost pred recimo barom: pogostost srečevanja(izraz 'gym crush' ne obstaja brez razloga). Če hodiš 3-4x na teden in istočasno tudi punca, ki ti je všeč, se hitro navadita na drug drugega, redno pozdravljata, ... potem lahko čisto enostavno pristopiš do nje, idej za pogovor je ogromno, samo moraš biti strpen in opazovati njene odzive.

Drugače pa, jaz sem se enkrat dobival z gejmerko. Od takrat se jih izogibam.

Makita ::

m0LN4r je izjavil:

Preko prijatelja je, na kak nacin. Bar/restavracija pa je lokacija. Nevem kako lahko to mecejo skup v en graf.

Kaj pa ce si se spoznal preko prijatelja iz druzine v cerkvi?


Sej imaš spodaj graf še za prekrivanja, nevem česa ne razumeš..čisto v redu je narejeno. To je delala fakulteta iz Standforda, definitivno oni so kredibilen vir.

zanimivo mi je, kako katoličani sami vedno najdejo eni druge. sam nisem sicer pripadnik te skupine, jih pa poznam kar dosti in sem jih zmeraj potihem občudoval.


Katoličanov je v Sloveniji okoli 95 %, ni čudno da se najdejo ane :) Ker obstaja zelo majhna možnost da v Sloveniji srečaš nekatoličana.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Makita ()

Sneznik ::

sm4rt4ss - Bravo, verjetno nisi bil strojnik - konstrukcije, saj tam nebi imel časa, pravi Snežnik.


Drži, poleg tega da na strojni konstrukcije nimaš zaradi 700 poročil na semester časa še za spanje ne, tudi žensk na strojni ni nič (od 350 ljudi je bila samo ena in še ta zgledala kot dec). Tako da strojna ti je dvojni udarec: nič časa + nobene ženske na faksu in je fizično nemogoče da bi katero spoznal ker žensk sploh ne srečuješ (razn če bi bila raznašalka pic, po tem ko si pico naročil na dom :D možnosti za to je pa lih približno = 0).

Makita ::

ni bilo mišljeno kot spoznavanje v fitnesu, ampak kot to, da se malo nabiješ, da pokažeš kako si kao fit in športen. žal so se časi precej spremenili, sklepam, da si del starejše generacije :)


Seveda so se časi popolnoma spremenili. Razlika je kot noč in dan. Solatko je star 66 let kot je povedal v eni drugi temi.. takrat so imeli čas seksualne revoluje in "sex, drugs and rockandroll", tudi družili so se po igriščih vsakodnevno. Danes pa druženja praktično ni..vsi so za računalniki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Makita ()

Meiniken ::

Cruz je izjavil:

Drugače pa, jaz sem se enkrat dobival z gejmerko. Od takrat se jih izogibam.

Zdej me pa res firbec zanima kaj je blo z njo narobe :))
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

Makita ::

Zato, ker še ne ve kako zakompleksani so slovenski fantje, naše punce pa pač vedo, kako težko je dobiti dobrega fanta.


Če smo že pri tem kdo je zafran in zakompleksan so to realno Slovenske ženske ne pa fantje. Vsi tujci ki obiščejo sloveniji povejo da so slovenske žesnke zelo zakompleksale v primerjavi z tujino, že vsaj ene 30 tujcev mi je to povedalo..

Drugače pa Tinder je joke, je bilo ogromno mojih prijateljev in znancev na tinderju in niso dobili niti enega dejta, kaj šele kaj več, pa so bili po celo leto gor. Slaba polovica njih zgleda nadpovprečno, enih 10 je bilo celo zelo dobrega izgleda in na Tinderju niso dobili niti enega dejta ne.. Tinder je joke. Jst Tinderja še nisem imel, in ga glede na pripovedovanja tudi nočem imet ker ni nobenega smisla. Že če pogledaš da ima ženska podpovprečenga izgleda na tinderju po več tisoč ponudb ti je jasno da so možnosti za tipa da bi karkoli imel na Tinderju približno enake nič. Da boš iz več tisoč folka izbran? Sanjej..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Makita ()

Relanium ::

Na Tinderju.
Zdaj imava že otroka.

stara mama ::

Iz tinderja sm dobu nekak 4-5 dejtov, z eno sva zdaj že dve leti skupaj.
So mi pa tri rekle da so presenečene, ker sem dejansko normalen. Večina gor jih je res čudakov, ali pa se tako obnašajo.

RedDrake ::

Ah, taka raziskava je smiselna za specifično državo - primerjanje SLO in USA je torej brezpredmetno.
Drugače pa za tiste, ki ne razumete, kako se lahko nekdo spozna v cerkvi. Cerkev je za aktivne mladostnike efektivno dodatna "šola" in interesne dejavnosti, kar se tiče družbenega kroga. Poznam pa tako ljudi, ki so se dejansko spoznali v fizični cerkvi pri maši, kot ljudi, ki so se spoznali pri raznih aktivnostih povezanih s cerkvijo - pevski zbori, skavti, oratoriji (aka poletno varstvo za en teden), ipd ...
Dejansko, ko malo pobrskam po spominu se mi zdi, da večina parov, ki jih poznam dobro, izvira iz poznanstev v službah in cerkvenih dejavnostih. Ne poznam nobenega, ki bi koga spoznal v baru ali random tako kot solatko. Ostali so se našli preko raznih aktivnosti (ples, šport, ...) ali preko prijateljev.

Pa tudi, pod kaj šteti, če ti prijatelj zrihta obnovo lokalne cerkve in tam vidiš punco, ki ti je všeč in jo kasneje vidiš na cesti in ogovoriš? Ta statistika je še ena za v kategorijo "ministarstvo za traženje rude i gubljenje vremena".

solatko ::

Makita - Večji problem so telefoni, tudi ko ste v družbi, vsak svoj telefon briše, namesto, da bi se pogovarjali.
RedDrake - Če so pravi katoliki, potem telesnega stika do poroke ni, kar zna predstavljat velik problem pozneje.
Delo krepa človeka

showsover ::

solatko je izjavil:

RedDrake - Če so pravi katoliki, potem telesnega stika do poroke ni, kar zna predstavljat velik problem pozneje.

U, fak, spet neke legende, ocitno ni vec pravih katolikov, niti jih verjetno nikdar ni bilo.

hipertija ::

Soseda... nisem imel velik stroškov sem pa tja se vozit :)

D3m ::

sinko999 je izjavil:

on-line dating, 4 leta 2 otroka ...


Enako, 7 let 2 otroka.
|HP EliteBook|R5 6650U|

PrimoZ_ ::

showsover je izjavil:

solatko je izjavil:

RedDrake - Če so pravi katoliki, potem telesnega stika do poroke ni, kar zna predstavljat velik problem pozneje.

U, fak, spet neke legende, ocitno ni vec pravih katolikov, niti jih verjetno nikdar ni bilo.


Ena znanka je precej cerkvena in sta s tipom bila skupaj 8 let, zaradi njenih staršev nista smela živeti skupaj dokler se ne poročita in tudi ko je bil tip pri njej je ona morala spati spodaj v dnevni medtem ko je bil on v njeni sobi. Seveda ona k njemu ni smela iti prespati.

Sedaj pa fun part :)
V tem mesecu dobita otroka, čeprav še vedno ne živita skupaj, nisa poročena in so mati pazili da hčera ne bi imela pregrešnih misli, kaj šele dejanj.
Očitno je šlo nekaj naobe :D
««
«
1 / 6
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Partnerski odnos (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
81758268 (43544) bluefish

Tinder - izkušnje iz prve roke (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8848454 (44505) desni_jype

ženski izgovori glede zmenka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12520762 (17074) BigWhale

Več podobnih tem