» »

Kolo za celoleten commuting

Kolo za celoleten commuting

1
2
»

energetik ::

Glede gumidefektov lahko tudi sam povem, da v zadnjih 2 letih, odkar spet aktivno kolesarim, nisem imel niti enega, ne pri commutu v LJ, ne pri rekreaciji. V tem času narejenih nekje 4500km s tremi bicikli, od tega ima treking gor popolnoma zlizane Schwalbe Tyrago.
Vmes je tudi gorc in vožnja po koreninah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

LeQuack ::

energetik je izjavil:

Glede gumidefektov lahko tudi sam povem, da v zadnjih 2 letih, odkar spet aktivno kolesarim, nisem imel niti enega, ne pri commutu v LJ, ne pri rekreaciji. V tem času narejenih nekje 4500km s tremi bicikli, od tega ima treking gor popolnoma zlizane Schwalbe Tyrago.
Vmes je tudi gorc in vožnja po koreninah.


Se pravi po tvoji tezi je nemogoče dobiti predrto zračnico.
Quack !

energetik ::

To seveda ne, ampak s primerno izbiro gum in pazljivo vožnjo očitno defekti niso tako pogosti. Je pa res, da se ne peljem skozi Center, kjer je največ razbitih flaš.

Master_Yoda ::

styrian je izjavil:

Ne, po mojih izkušnjah rabiš minimalno gume gorskega kolesa. Jaz sem celo razmišljal o tem, da bi si zaradi pogostih gumidefektov nabavil trde gume brez zraka.


Kaksne gume te to imas ? Jaz imam 37-622 (28x1.4) in nimam nobenih problemov. Te si nabavi. V tej trgovini s postnino vred se ceneje prides skozi kot v sloveniji.
Dovie'andi se tovya sagain.

-valvoline- ::

kolo za commute brez kosare je precej neuporabna zadeva. :v Ko smo pri gumah , sem imel 4x predrto v enem letu pa kolesarimo bolj tko tko. Kasna pametna trajna ali zasilna resitev proti temu?

energetik ::

Imaš 1 post nad tabo rešitev.

carota ::

Za commuting so Tannus polne gume zakon. Ni treba nosit pumpe, zračnice, ključev in rokavic s seboj, pa ni ti treba menjavat, ko se ti najbolj mudi. Pred tem sem vse predrl, tudi tiste plašče s kevlarjem, pa zračnice s Slime itd. Pa sem pazil. Če bi se še vozil, bi razmišljal, da bi si dal vetrobranski ščit spredaj, da bi mi izboljšal aerodinamiko na mojem mestnem kolesu.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero kolo (strani: 1 2 3 495 96 97 98 )

Oddelek: Šport
4862727095 (1100) scipascapa
»

A naj kupim gravel bike ali ne? (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Šport
696123121 (14289) issak

Več podobnih tem