» »

slika.exe? kar blokira pa blokira

slika.exe? kar blokira pa blokira

kilergas ::

NEvem zakaj a sm to nekako videl na disku pa pognal,a videl sm prepozno da je exe,in sedaj se mi zmer zalaufa(ko prtisnem ctrl+alt+del)je zmer slika.exe not im mi zre mem,....ko dam refresh,..ali bilo kaj,..zariba vse u kop,al pa ko z diska nekaj zbrisem,gre v kos,a ko kos odprem,..aloha zmrznejo win,..kako tist slika.exe spohat iz rac?
Se malo pa okno odprem pa vse vn vrzem!!!!!!;((

OmegaBlue ::

Kot prvo daj si antivirus gor ad-aware tud ne škodi pa PAMET!!!
Zalaufaj računalnik v "safe" načinu, izbriši nesnago iz zagona, zbriši tisti exe fajl in rebootaj.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

kilergas ::

Zdej pa mam se en problemas,Nekaj sem kopiral iz c: na D: in na c je blo free 40giga,..zdaj pa je samo 26,..wtf,moglo bi bit vec placa ne majn,..pol skopiram iz d: na c:,..a lej klinca ostane na 26giga fraj na c:.sklopirtalo je a ne odsteje nic.Na D: je blo pa 30giga fraj,.ko sm tisto iz d: skopiral na c:,..je zdaj na d: samo 6 giga? ma porko dijo bom popizdil!!!Bol ko kopiram iz d: na c: na d je zmer manj prostora,ma kej grem po en kowc in ga mahnem da zacvili?!?!??!
c:\ wd 80giga
d:\ maxtor 60giga
;(( ;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kilergas ()

BlackHole ::

Samo tole: če ti nekaj KOPIRAŠ iz C na D, ne bo na C-ju nič več prostora, le na D-ju ga bo (če to tam že ne obstaja) manj.;)

kilergas ::

Ma ja no,..jst prvo skopiram,..pol za sabo zbrisem no:) Copy to c: del from d: :)

ToniT ::

A imaš inštaliran kak Norton System works?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Počasno kopiranje (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7913097 (10511) hojnikb
»

Problem s kloniranjem - Boot D, Winsi na C

Oddelek: Pomoč in nasveti
7978 (835) Oldi
»

Win7 in disk

Oddelek: Pomoč in nasveti
12600 (468) solatko
»

Kam je zginlo 3 giga?

Oddelek: Pomoč in nasveti
7773 (621) Matek
»

8MB predpomnilnika HD

Oddelek: Kaj kupiti
231656 (1263) bodom

Več podobnih tem