» »

Šport kot druženje?

Šport kot druženje?

Jerry000 ::

Zanima me koliko vas je takih ki uporabljate šport kot druženje in koliko takih ki to počnete zgolj sami? Se družite samo s prijatelji ali greste na kak dogodek ali krožek? Starost?

Cruz ::

Starost: Prva polovica 20-ih.

Nekatere športe uporabljam samo kot druženje, nekatere pa kot strast in jih izvajam sam, če ne najdem nikogar zainteresiranega.

Se pa družim bolj ali ne s prijatelji ter tudi kakšen dogodek/krožek obiščem skupaj z njimi, sam pa še nisem šel na nobenega, čeprav hočem poskusiti tudi to varianto.

zasekamroz ::

prva polovica 30ih

bolj kot ne sam

TheBlueOne ::

Tudi jaz vecinoma sam, oziroma z mojo.

Prej sem se dosti vec druzil preko sporta, predvsem ker so mi vsec sportne punce in je bil sport deloma moje "lovisce".

A110 ::

v prvi vrsti hobi. Druženje, zabava, pa še kak evro s tem pade v žep tako da win-win situacija

Jerry000 ::

A110 je izjavil:

v prvi vrsti hobi. Druženje, zabava, pa še kak evro s tem pade v žep tako da win-win situacija

Od kje pa pade evro? Tekmovanja, vodenje treningov ali?

TheBlueOne je izjavil:

Tudi jaz vecinoma sam, oziroma z mojo.

Prej sem se dosti vec druzil preko sporta, predvsem ker so mi vsec sportne punce in je bil sport deloma moje "lovisce".

Tudi meni so takšne všeč :D. Vendar ob aktivnosti težko pristopiš do katere ker je vsak takrat v svojem svetu oziroma na sprostitvi glave

Kako se lotite novega športa? Si kar kupite opremo in greste al poiščete kakšno skupino in se "vštulite" in potem navežete nove stike?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

TheBlueOne ::

Jerry000 je izjavil:


Tudi meni so takšne všeč :D. Vendar ob aktivnosti težko pristopiš do katere ker je vsak takrat v svojem svetu oziroma na sprostitvi glave

Kako se lotite novega športa? Si kar kupite opremo in greste al poiščete kakšno skupino in se "vštulite" in potem navežete nove stike?


No ja, meni je uspelo. :) Pri enournem teku z neko bejbo verjetno res ne bos pristal z njo v postelji, ce pa gres na vecdnevne pohode, kaksna organizirana vecdnevna plezanja itn. pa se najde koliko hoces casa, da imas kaj od tega. Samo ne smes biti najbolj pijan idiot.

A110 ::

Jerry recimo da skrbim da se par "bedakov" ne pobije na igriscu

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A110 ()

Drevesce ::

Obožujem fitness, pa sem si kar konkretnega doma sestavil in sem ter tja povabim še kolega (sicer pa raje treniram sam). Nimam nič proti fitnes centrom ampak to enostavno ni zame, sploh v Ljubljani, ko je po 4. uri večja gneča kot v trgovini kakšno soboto pred tole krizo.

Sicer pa kar se tiče druženja, igram košarko ponavadi 2v2 ali pa 3v3, če se kdo random na igrišču želi pridružiti (zakon, ker moraš malo prilagoditi taktiko). Razmišljam, da bi po dolgih letih spet kakšen nogomet udaril.

Sicer pa je za druženje prima šport tudi boks (obiskuje tudi presenetljivo visok % žensk). Ogromno sodelovanja med vsemi člani na treningu (skupni trening, sparring itd. itd.), pa dostikrat še kakšna žurka organizirana. Je pa res seveda ogromno odvisno od kluba do kluba. Klub katerega sem sam obiskoval je imel prima organizirano za začetnike. Nekakšna šola boksa, kjer so te naučili vse osnove pa si potem nadaljeval, če ti je bilo všeč (po kakšnem mesecu). V tem času se klub reši tudi tistih, ki pridejo samo po nekaj uličnega znanja in za katere je jasno, da bodo verjetno že v prvem mesecu odnehali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Drevesce ()

Konlov ::

4 pere na uro tenisa...

Raptor F16 ::

Prva polovica 20ih.

Ko treniram sem najraje sam. Zelo rad pa smučam, tečem in kolesarim v skupini.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Cruz ::

Drevesce je izjavil:

Sicer pa je za druženje prima šport tudi boks (obiskuje tudi presenetljivo visok % žensk).
Borilne športe na splošno obiskuje presenetljivo visok % žensk. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Teambuildingi in socializacija s sodelavci zunaj službe (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6913217 (6786) LeQuack
»

Boksarski dvoboj leta z zamudo zaradi težav s spletnim prenosom

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
359526 (6422) Vazelin
»

Spoznavanje novih ljudi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11225002 (18115) vostok_1
»

Tehnologija in družbena odtujenost (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
526279 (5363) guest #44
»

Osamljenost

Oddelek: Loža
174007 (2735) iso2000

Več podobnih tem