» »

Vaše čudne navade pri uporabi spleta

Vaše čudne navade pri uporabi spleta

Vazelin ::

Bom začel jaz.
Kar precej brskam po Quora. Vprašanje, ki me zanima pogosto pogledam na Quora. Do tu vse lepo in prav. Dejansko nikoli se mi ni dalo registrirati na Quoro. Tako, da podobne teme, ki se pojavijo oz. "Related Questions" sekcija potem raje copy/paste-am v google in potem iz iskalnika odprem vprašanje v Quori. Samo da se izognem popupu z registracijo, čeprav je takšna uporaba zelo okorna.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...
  • spremenilo: Vazelin ()

rabelj5 ::

jst delam isto na quori

A110 ::

vedno odpiram stvari v novem zavihku čeprav običajno potem stisnem na ta zavihek da ga odprej in potem stisnem x na prejsnjem zavihku da ga zaprem. torej 3 gumbi namesto da bi samo 1x stisnil z levim gumbom

rabelj5 ::

A110 je izjavil:

vedno odpiram stvari v novem zavihku čeprav običajno potem stisnem na ta zavihek da ga odprej in potem stisnem x na prejsnjem zavihku da ga zaprem. torej 3 gumbi namesto da bi samo 1x stisnil z levim gumbom

jst isto in se mi na ta način nabere po par 100 zavihkov minimalno

Utk ::

Še zmeraj sem na tem forumu, čeprav se moderatorji zelo trudijo pregnat folk. Ni čudno, da ostajamo sami sadomazoti tu...

rabelj5 ::

Utk je izjavil:

Še zmeraj sem na tem forumu, čeprav se moderatorji zelo trudijo pregnat folk. Ni čudno, da ostajamo sami sadomazoti tu...

jaz imam čez 20 accountov, po določenem času mi na vsakem izklopijo možnost pisanja sporočil in moram naredit novega

Vazelin ::

A110 je izjavil:

vedno odpiram stvari v novem zavihku čeprav običajno potem stisnem na ta zavihek da ga odprej in potem stisnem x na prejsnjem zavihku da ga zaprem. torej 3 gumbi namesto da bi samo 1x stisnil z levim gumbom

Recimo dopoldne, ko uletim na Slotech in preletim teme zadnjih 24ur listam po seznamu in vsako odprem v novem zavihku. Potem se premikam po zavihkih. Verjetno res dosti abuseamo tab-e.:D Imam pa navado, da nikoli res nimam dosti zavihkov non stop v browserju. Seveda to, ko se sprehajam po temah potem sproti zapiram
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

rabelj5 ::

Vazelin je izjavil:

A110 je izjavil:

vedno odpiram stvari v novem zavihku čeprav običajno potem stisnem na ta zavihek da ga odprej in potem stisnem x na prejsnjem zavihku da ga zaprem. torej 3 gumbi namesto da bi samo 1x stisnil z levim gumbom

Recimo dopoldne, ko uletim na Slotech in preletim teme zadnjih 24ur listam po seznamu in vsako odprem v novem zavihku. Potem se premikam po zavihkih. Verjetno res dosti abuseamo tab-e.:D

to ni abuse? tako se to dela, jaz potem kr pustim te zavihke odprte, če jih bi slučajno še rabil, ampak potem jih itak ne in naslednjič odprem spet nove

IL_DIAVOLO ::

Vedno 2 browserja odprta, ce pride kak nenapovedan obisk, da hitro preklopim na clean browser :D

Vazelin ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Vedno 2 browserja odprta, ce pride kak nenapovedan obisk, da hitro preklopim na clean browser :D

Hvala da si spomnil. Ima kdo rešitev za to situacijo:
Vedno, ko grem od PCja pač dam lock screen. Ampak pozabim pa, na kateri strani sem pustil browser ali kaj drugega čez par minut :D. Potem recimo kak sodelavec pride do moje mize in pojavi se problem, ker je lahko precej žgečkljiva vsebina, ko odkleneš PC. Dejansko obstaja kak tool, da ti npr. pri lock-u ali unlock-u windowsev npr. samodejno na ekran maximizira neko neškodljivo stvar, npr. prazen notepad ali kaj podobnega?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

DePalmo ::

Čeprav imam ob večerih ponavadi čas, namesto da bi se družil s svojo punco in bi skupaj pogledala kak film, ali bi pogledal sam kako serijo ki me še čakajo ali pa da se bi izobraževal, berem forume ali FB od neznancev o temah ki me niti ne zanimajo in jih praktično takoj ko jih preberem tudi pozabim o čem se je šlo. Sodelujem itak ne, všečkam itak ne, objavljam pa še manj ker se zavedam da na internetu nisi anonimen in da ti sledijo na vsakem koraku. Tako da "big brotherju" ne dajem veliko informacij o sebi.

xardas ::

Zadnja leta sem začel uporabljati split screen, tako da imam v enem oknu odprt youtube, kjer se mora obvezno nekaj predvajati, medtem ko v drugem oknu brskam po straneh.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

iPad - safari in refreshanje strani

Oddelek: Mobilne tehnologije
9963 (816) louser
»

Prihaja največja sprememba v Firefoxu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
6720014 (14658) bambam20
»

Addi mi sesujejo ekran ob vsakem kliku.

Oddelek: Pomoč in nasveti
7881 (708) All
»

Opera: drsnikom na spletnih straneh bo odklenkalo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
8121771 (17466) enadvatri
»

Izšel Firefox 5 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
17835657 (28323) subby

Več podobnih tem