» »

iPad - safari in refreshanje strani

iPad - safari in refreshanje strani

Binnied ::

Na ipadu mi safari pri brskanju naprej/nazaj po spletnih straneh vedno izvaja refresh. Zadeva postane zelo opazna pri forumih med prebiranjem tem, ko se zelim vrnit nazaj na celoten seznam in se, ne glede na moj prejsnji polozaj, vedno znajdem na samem vrhu seznama. Na iphonu zadeva deluje normalno, klik na nazaj me zadrzi na istem mestu v seznamu. iOS 12, problem je bil prisoten tudi pred posodobitvami. Pozna kdo resitev?

Mavrik ::

Kater model iPada pa je to?
The truth is rarely pure and never simple.

gendale2018 ::

Vsako temo najprej odpri v ločenem tabu in jih potem preberi v miru
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

Binnied ::

Mavrik je izjavil:

Kater model iPada pa je to?

A1670

Tabi so opcija, vendar mene trenutno zanima ali se da nekako izklopit ta refresh..

shadeX ::

Imam isti model iPada kot ti in nimam tega problema. Sicer je res, da Safari osvežuje spletno stran (vsaj opazit je tisto loading črto), ampak se zadeva gladko izpelje in mene ne vrže nazaj na prvo stran.

To sem sicer sprobal sedaj na hitro v Safariju in Slo-techu, drugače uporabljam Chrome.

louser ::

Saj njega tudi ne. On, ko gre s funkcijo Nazaj na prejšnjo stran, se mu ta za brezveze nalaga.
Tako ga jaz razumem.

carlito149 ::

Jaz imam tudi ta problem na ipad pro. In me res zelo zivcira...

Ahim ::

carlito149 je izjavil:

Jaz imam tudi ta problem na ipad pro. In me res zelo zivcira...

Gumb "Nazaj" v brskalniku v casu dinamicnih strani ni misljen za uporabo in za to ni kriv Apple (razen ce si brskal po njihovi strani, kakopak :)) ).

Odpri v novem zavihku (ker mobilna naprava najbrz ne pozna koncepta odpiranja v novem oknu, bos apc izgubil nekaj prostora na ekranu za zavihek) in ga zapri, ko se navelics, prejsnja stran pa bo e vedno odprta, kjer si ti prej odjadral dalje.

Binnied ::

Ahim je izjavil:

carlito149 je izjavil:

Jaz imam tudi ta problem na ipad pro. In me res zelo zivcira...

Gumb "Nazaj" v brskalniku v casu dinamicnih strani ni misljen za uporabo in za to ni kriv Apple (razen ce si brskal po njihovi strani, kakopak :)) ).

Odpri v novem zavihku (ker mobilna naprava najbrz ne pozna koncepta odpiranja v novem oknu, bos apc izgubil nekaj prostora na ekranu za zavihek) in ga zapri, ko se navelics, prejsnja stran pa bo e vedno odprta, kjer si ti prej odjadral dalje.


Ja ampak zakaj se back v safariju obnasa na dva razlicna nacina? Ce bi to veljalo, bi tudi na iPhonu obstajala enaka reload izkusnja, ampak ne. Tako kot je sedaj me jezi vsakic ko switcham naprave. Sicer pa se vedno ne vidim razloga, zakaj naj bi bilo kjerkoli avtomatsko osvezevanje sploh potrebno.

louser ::

Ahim je izjavil:

carlito149 je izjavil:

Jaz imam tudi ta problem na ipad pro. In me res zelo zivcira...

Gumb "Nazaj" v brskalniku v casu dinamicnih strani ni misljen za uporabo in za to ni kriv Apple (razen ce si brskal po njihovi strani, kakopak :)) ).

Odpri v novem zavihku (ker mobilna naprava najbrz ne pozna koncepta odpiranja v novem oknu, bos apc izgubil nekaj prostora na ekranu za zavihek) in ga zapri, ko se navelics, prejsnja stran pa bo e vedno odprta, kjer si ti prej odjadral dalje.

Ti prav podpiraš neumnosti razvijalcev?
Gumb Nazaj te vrže na prejšnjo prepomnjeno stran. Če bo stran želela osvežitev, ti bo za to podala zahtevo. Na mobilnih napravah je ponovno nalaganje nesmiselno, ker povsod ni ravno najbolj stabilne in široke povezave.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Applove novosti: iPad Pro, iPhone 6S, nove ure, WatchOS 2, iOS 9 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
10632829 (21750) Furbo
»

Opera: drsnikom na spletnih straneh bo odklenkalo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
8121784 (17479) enadvatri
»

Google omogoča blokiranje domen v iskalnih rezultatih

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
83367 (2646) MrStein
»

Flash na iPadu

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
136099 (5495) matejdro
»

Prvi dan prodanih 300.000 iPadov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
6320653 (18639) opeter

Več podobnih tem