» »

Slovenska afera z maskami

Slovenska afera z maskami

««
20 / 24
»»

Smrekar1 ::

VaeVictis je izjavil:


Zakaj?

Če imamo zakon, da Vlada ne sme zamenjati je pa treba spremeniti zakon.

Vsaka Vlada, ko pride na oblast želi svoje ljudi, pa naj bo leva ali desna in tudi prav je tako.


Ja, osebek, ki bo preiskoval vladno korupcijo, naj bo vladni nastavljenec. Tako bo zanesljivo prišel do pravilnih ugotovitev.

Eni res dobro kažete na nujnost IQ testov za volilno pravico.

juroz ::

kdo je že iranski denar preiskoval? miki miška? :))

Smrekar1 ::

juroz je izjavil:

kdo je že iranski denar preiskoval?


Kompetentni in politično nevtralni preiskovalci.

Kdo pa naj bi to preiskoval? Zavedni člani SD?

VaeVictis ::

Smrekar1 je izjavil:

VaeVictis je izjavil:


Zakaj?

Če imamo zakon, da Vlada ne sme zamenjati je pa treba spremeniti zakon.

Vsaka Vlada, ko pride na oblast želi svoje ljudi, pa naj bo leva ali desna in tudi prav je tako.


Ja, osebek, ki bo preiskoval vladno korupcijo, naj bo vladni nastavljenec. Tako bo zanesljivo prišel do pravilnih ugotovitev.

Eni res dobro kažete na nujnost IQ testov za volilno pravico.


Haha

Ti še vedno verjameš, da se z parlamentarno komisijo kaj preišče ali kaj?

Po drugi strani pa še vedno verjameš, da bo oseba A, ki je nastavila preko politike osebo B na policiji in osebo C na sodišču, obsojena od teh dveh oseb B in C?

In potem mene obtožuješ, da rabim IQ test za volilno pravico... :))

ps: Jutri, ko bo ustanovljena Lista Ivana Galeta in bo Ivan Gale izvoljen kot premier boš še vedno verjel v pravico in, da je vse, kar Tarča objavi resnica?
Let's Go Brandon!
Slo-tech.com je postal greznica in izguba časa!
Adijo!

Smrekar1 ::

VaeVictis je izjavil:


Haha

Ti še vedno verjameš, da se z parlamentarno komisijo kaj preišče ali kaj?

Po drugi strani pa še vedno verjameš, da bo oseba A, ki je nastavila preko politike osebo B na policiji in osebo C na sodišču, obsojena od teh dveh oseb B in C?

In potem mene obtožuješ, da rabim IQ test za volilno pravico... :))

ps: Jutri, ko bo ustanovljena Lista Ivana Galeta in bo Ivan Gale izvoljen kot premier boš še vedno verjel v pravico in, da je vse, kar Tarča objavi resnica?


Če prav razumeš si ravnokar povedal, da zagovarjaš pravico vlade do kraje?

Osebno menim, da je to stališče odličen razlog, da za oddajo glasu na volitvah zahtevamo pozitiven rezultat na testu inteligence. Pozitiven v tem kontekstu pomeni "nad 50".

VaeVictis ::

Smrekar1...

Ne zagovarjam pravice do kraje, samo daj mi realno rešitev, ne pa neko fiktivno rešitev, ki jo samo papir prinese.

Osebno sem mislil, vsaj glede na tvoje prejšnje poste, da ne živiš ravno v oblakih.

Pa, če te glih zanima, sam sem zagovornik, kakor sem ti že zgoraj napisal, da se vse nastavljene osebe odpusti ob odhodu Vlade in ministrov in ne vidim odpovedi nastavljene osebe kot nekaj posebnega in novice omembe vrednega.


Razlagati, da je nastavljena oseba nepolitična in se zanašati na to osebo se mi zdi pa otročje in izjava "pod 50 IQ", enako kakor se mi zdi verjeti v naše "nepristanske" in "nepolitične" novinarje v vseh medijih.
Let's Go Brandon!
Slo-tech.com je postal greznica in izguba časa!
Adijo!

Wrop ::

Če bo novi nastavljenec pol manj nesposoben, kot je bil trenutni, bo za pozdravit. Bomo ocenjevali čez eno leto. Imamo kakšen spisek dosežkov bivšega nastavljenca?

pirat ::

Tudi do tega bomo še prišli:
https://www.dnevnik.si/1042928706/Slove...
Da bo Zavod za blagovne rezerve sicer hotel nekaj kupiti, pa nihče od resnih ponudnikov ne bo več kaj hudo zainteresiran delati z njimi.

zmaugy ::

FormerUser je izjavil:

Realna slika slovenskih medijev:



:)):)):)) Tole je pa ekstremno smešno.

Drugače pa glej no glej, Dejan Židan je tudi lobiral za posel z maskami? Ojej, sem mislil da on pa nikoli ne bi naredil kaj takšnega. Kakšno razočaranje...

https://www.24ur.com/novice/korona/pri-...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Smrekar1 ::

VaeVictis je izjavil:


Pa, če te glih zanima, sam sem zagovornik, kakor sem ti že zgoraj napisal, da se vse nastavljene osebe odpusti ob odhodu Vlade in ministrov in ne vidim odpovedi nastavljene osebe kot nekaj posebnega in novice omembe vrednega.


Rekel si, da se ti zdi to prav. Torej zagovarjaš krajo.

Razlagati, da je nastavljena oseba nepolitična in se zanašati na to osebo se mi zdi pa otročje in izjava "pod 50 IQ", enako kakor se mi zdi verjeti v naše "nepristanske" in "nepolitične" novinarje v vseh medijih.


Glede na odziv stranke 55-80 in njenih pobesnelih jurišnih čivav so zadeli v živo.

DeeJay ::

zmaugy je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Realna slika slovenskih medijev:



:)):)):)) Tole je pa ekstremno smešno.

Drugače pa glej no glej, Dejan Židan je tudi lobiral za posel z maskami?

https://www.24ur.com/novice/korona/pri-...


Sm mal popravu, da prikazuje bl realno stanje

zmaugy ::

Ja, tudi dobra in resnična. Samo da teh ovc je precej manj, ki gledajo Norismo24/7
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

VaeVictis ::

Ovc (nas) je dovolj na vseh straneh, bedaki se pa tukaj kregaj(m)o ali so krivi ali levi ali desni, kradejo pa vsi.

ps: Pa tudi mi bi, če bi imeli možnost in bi prišli na oblast! >:D

Vse ostalo je laž, ki so ji eni lažej(m)o sami sebi!
Let's Go Brandon!
Slo-tech.com je postal greznica in izguba časa!
Adijo!

Zgodovina sprememb…

codeMonkey ::

VaeVictis je izjavil:

Ovc (nas) je dovolj na vseh straneh, bedaki se pa tukaj kregaj(m)o ali so krivi ali levi ali desni, kradejo pa vsi.

ps: Pa tudi mi bi, če bi imeli možnost in bi prišli na oblast! >:D

Vse ostalo je laž, ki so ji eni lažej(m)o sami sebi!


Se strinjam.



Sicer nisem raziskoval koliko je knjiga, na osnovi katere je zgornji film posnet, osnovana na ustreznih temeljih, vseeno je vsaj nekaj resnice v zgornjem posnetku. Osebno mi je posebej zanimiv del okoli osme minute. Najbolj bolec pa okoli 7:35 (mladi).

Zgodovina sprememb…

zmaugy ::

Ohh-oohh, tole pa ne bo dobro:

https://www.24ur.com/novice/korona/poro...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

HappyPills ::

Hahaha. Ja me zanima kaj bi Janša rekel, ko bi moral v karanteno iz svojega smučanja v Italiji. To bi bil šele halo.
BTW tudi on je smučal in ga je dost bolil patak, če vsi okol zbolijo.

mihor ::

HappyPills je izjavil:

BTW tudi on je smučal in ga je dost bolil patak, če vsi okol zbolijo.


Njega boli patak, če vsi pomremo, samo da je on lahko vrhovni firer. Zato pa so se na koncu odločili za testiranje zgolj bolnih (doh!), da bi se ja virus še malo širil, da lahko nemoteno plenijo dalje.

DeeJay ::

zmaugy je izjavil:

Ohh-oohh, tole pa ne bo dobro:

https://www.24ur.com/novice/korona/poro...


Ja sej samo to znajo. Pokazat na vse ostale, samo zato da odvrnejo pozornost od svoje korupcije, pa še to so se ustrelil v nogo, ker je bil Počivalšek tud takrat zadolžen za nabavo opreme.

FormerUser ::

HappyPills je izjavil:

Hahaha. Ja me zanima kaj bi Janša rekel, ko bi moral v karanteno iz svojega smučanja v Italiji. To bi bil šele halo.
BTW tudi on je smučal in ga je dost bolil patak, če vsi okol zbolijo.

Še ena laž, Janša LETOS ni smučal v Italiji

DeeJay ::

Ja ker so ga ujel na laži.

zmaugy ::

DeeJay je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Ohh-oohh, tole pa ne bo dobro:

https://www.24ur.com/novice/korona/poro...


Ja sej samo to znajo. Pokazat na vse ostale, samo zato da odvrnejo pozornost od svoje korupcije


O komu govoriš? >:D

PS: Kako pa kaj promotor novega potencialnega mandatarja...?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

mihor ::

https://www.rtvslo.si/slovenija/zdravni...

No pa imamo dokaz, da je bademajster hudo zavajal in favoriziral geneplanet...

DeeJay ::

Tud brez tega je blo že vse jasn, sam zdej je zunej Maršalovo poročilo, ki je za desnake kot biblija. Lahk jim daš dokaze in pričevanja vseh vpletenih, pa še vedno ne bodo verjel, dokler jim ne bo tko Maršal reku.

Barakuda1 ::

FormerUser je izjavil:

floyd1 je izjavil:

Ko forumski "nihče", plačan trol, skrit za vzdevkom, bevska na priznane doktorje, ki so že marsikaj dosegli v življenju... ... bolj verjamem zdravnikom. Žal.

Jaz verjamem pa samo dobro argumentiranim dejstvom, ne glede na to, kdo jih izreče.

Tudi zdravniki se lažejo, pa kradejo tudi, brez njihovega sodelovanja ne bi moglo v zdravstvenem sistemu ponikniti vsako leto 500 mio evrov. Ampak o tem ne bomo delali Tarč, ane.


8-O
A to tko, tko, mal na pamet?
Al maš kakšne konkretne dokaze o storjenih kaznivih dejanjih?
Al pa si zgolj in samo (kar je bolj vrjetno) navadna obrekovalka?

zmaugy ::

Barakuda1 je izjavil:

FormerUser je izjavil:

floyd1 je izjavil:

Ko forumski "nihče", plačan trol, skrit za vzdevkom, bevska na priznane doktorje, ki so že marsikaj dosegli v življenju... ... bolj verjamem zdravnikom. Žal.

Jaz verjamem pa samo dobro argumentiranim dejstvom, ne glede na to, kdo jih izreče.

Tudi zdravniki se lažejo, pa kradejo tudi, brez njihovega sodelovanja ne bi moglo v zdravstvenem sistemu ponikniti vsako leto 500 mio evrov. Ampak o tem ne bomo delali Tarč, ane.


8-O
A to tko, tko, mal na pamet?
Al maš kakšne konkretne dokaze o storjenih kaznivih dejanjih?
Al pa si zgolj in samo (kar je bolj vrjetno) navadna obrekovalka?


Sam bi se rad malo informiral o kaznivih dejanjih trenutne vlade (epidemija se je malo utišala in sem pripravljen to malo preučiti), kje najdem konkretne dokaze?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Bezukhoff ::

zmaugy je izjavil:

Barakuda1 je izjavil:

FormerUser je izjavil:

floyd1 je izjavil:

Ko forumski "nihče", plačan trol, skrit za vzdevkom, bevska na priznane doktorje, ki so že marsikaj dosegli v življenju... ... bolj verjamem zdravnikom. Žal.

Jaz verjamem pa samo dobro argumentiranim dejstvom, ne glede na to, kdo jih izreče.

Tudi zdravniki se lažejo, pa kradejo tudi, brez njihovega sodelovanja ne bi moglo v zdravstvenem sistemu ponikniti vsako leto 500 mio evrov. Ampak o tem ne bomo delali Tarč, ane.


8-O
A to tko, tko, mal na pamet?
Al maš kakšne konkretne dokaze o storjenih kaznivih dejanjih?
Al pa si zgolj in samo (kar je bolj vrjetno) navadna obrekovalka?


Sam bi se rad malo informiral o kaznivih dejanjih trenutne vlade (epidemija se je malo utišala in sem pripravljen to malo preučiti), kje najdem konkretne dokaze?


Jih ni.

HappyPills ::

zmaugy ::

Zanimivo. Prstki v marmeladici.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Bezukhoff ::

Kdaj so bili ti venti deliverable, a? :))

Saj je dr. Noč zadnjič na konferenci vse explainal glede tega, kaj ste vsi polpismeni, ali le politični agitatorji? :))

Barakuda1 ::

zmaugy je izjavil:

Sam bi se rad malo informiral o kaznivih dejanjih trenutne vlade (epidemija se je malo utišala in sem pripravljen to malo preučiti), kje najdem konkretne dokaze?



Ne razumem točno, kaj bi želel.
- Dokaze o obstoju kaznivih dejanj?
- Katerih kaznivih dejanj naj bi bili osumljeni

Odgovor te vrjetno ne bo zadovoljil, a bom poskusil.
Dokaze istati na forumu, je približno tako, kot se učiti plavati v peskovniku. Će se bo šlo v tej smeri, bo to delo tožilstva in sodstva. Do takrat pa so to zgolj, bolj ali manj, ne/utemeljena ugibanja in debate bolj ali manj ne/strokovne javnosti.

Če sprašuješ, za katera kazniva dejanja bi eventuelno lahko šlo, je pa tega kar velik :8), začenši od zlorabe poližaja naprej.
Ampak, kot sem že rekel. Na forumo ( v tako široki debati ) se it neko iskanje dokazov o obstoju kaznivega dejanja, je malce neresno početje.

DeeJay ::

Si kdo upa napovedat rezultat preiskave?
Direktor policije SDS
Direktor sove SDS
Načelnik vojske SDS
Direktor urada za preprečevanje pranja denarja SDS
Direktor NPU SDS
Direktor NIJZ SDS

Barakuda1 ::

DeeJay je izjavil:

Si kdo upa napovedat rezultat preiskave?
Direktor policije SDS
Direktor sove SDS
Načelnik vojske SDS
Direktor urada za preprečevanje pranja denarja SDS
Direktor NPU SDS
Direktor NIJZ SDS


8-)

Še sreča, da zadeve imajo kar dolg rok uporabnosti.
Govorim o zastaranju.
Preden bo prišlo do zastaranja, se bo gornja struktura vsaj malce spremenila, če ne že v celoti >:D

zmaugy ::

Barakuda1 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Sam bi se rad malo informiral o kaznivih dejanjih trenutne vlade (epidemija se je malo utišala in sem pripravljen to malo preučiti), kje najdem konkretne dokaze?



Ne razumem točno, kaj bi želel.
- Dokaze o obstoju kaznivih dejanj?
- Katerih kaznivih dejanj naj bi bili osumljeni

Odgovor te vrjetno ne bo zadovoljil, a bom poskusil.
Dokaze istati na forumu, je približno tako, kot se učiti plavati v peskovniku. Će se bo šlo v tej smeri, bo to delo tožilstva in sodstva. Do takrat pa so to zgolj, bolj ali manj, ne/utemeljena ugibanja in debate bolj ali manj ne/strokovne javnosti.

Če sprašuješ, za katera kazniva dejanja bi eventuelno lahko šlo, je pa tega kar velik :8), začenši od zlorabe poližaja naprej.
Ampak, kot sem že rekel. Na forumo ( v tako široki debati ) se it neko iskanje dokazov o obstoju kaznivega dejanja, je malce neresno početje.


Ampak ravno ti si to zahteval od Hipatije:

A to tko, tko, mal na pamet?
Al maš kakšne konkretne dokaze o storjenih kaznivih dejanjih?
Al pa si zgolj in samo (kar je bolj vrjetno) navadna obrekovalka?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Barakuda1 ::

zmaugy je izjavil:

Barakuda1 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Sam bi se rad malo informiral o kaznivih dejanjih trenutne vlade (epidemija se je malo utišala in sem pripravljen to malo preučiti), kje najdem konkretne dokaze?



Ne razumem točno, kaj bi želel.
- Dokaze o obstoju kaznivih dejanj?
- Katerih kaznivih dejanj naj bi bili osumljeni

Odgovor te vrjetno ne bo zadovoljil, a bom poskusil.
Dokaze istati na forumu, je približno tako, kot se učiti plavati v peskovniku. Će se bo šlo v tej smeri, bo to delo tožilstva in sodstva. Do takrat pa so to zgolj, bolj ali manj, ne/utemeljena ugibanja in debate bolj ali manj ne/strokovne javnosti.

Če sprašuješ, za katera kazniva dejanja bi eventuelno lahko šlo, je pa tega kar velik :8), začenši od zlorabe poližaja naprej.
Ampak, kot sem že rekel. Na forumo ( v tako široki debati ) se it neko iskanje dokazov o obstoju kaznivega dejanja, je malce neresno početje.


Ampak ravno ti si to zahteval od Hipatije:

A to tko, tko, mal na pamet?
Al maš kakšne konkretne dokaze o storjenih kaznivih dejanjih?
Al pa si zgolj in samo (kar je bolj vrjetno) navadna obrekovalka?


A se ti ne zdi, da si nekaj pomešal? Nekako v stilu kaj je vzrok in kaj posledica.
Daj, pejd lepo še enkrat prebrat, kaj je kdo in kdaj zapisal

WizzardOfOZ ::

DeeJay je izjavil:

Si kdo upa napovedat rezultat preiskave?
Direktor policije SDS
Direktor sove SDS
Načelnik vojske SDS
Direktor urada za preprečevanje pranja denarja SDS
Direktor NPU SDS
Direktor NIJZ SDS


Ja, krivi so levi in zdravniki sami. :))

zmaugy ::

@Barakuda1

Ne. Jaz sem napisal, če me lahko kdo usmeri na dokaze o kaznivih dejanjih in kriminalu trenutne vlade.
Na to si ti odgovoril, da na forumu ne bom našel dokazov. Tvoj odgovor bi si prej zaslužil komentar, ki si ga ti zdaj postal meni, ker jaz nisem pričakoval, da bom "na forumu našel dokaze". Pričakoval sem kakšen link s strani tistih, ki so zelo glasni o svinjariah trenutne vlade, na dokaze, članke ki kaj dokazano trdijo in podobno.

Glede na to, da si sam po drugi strani od Hipatije za njene trditve zahteval dokaze, si torej sam s sabo v kontradikciji - morda celo na več kot samo en način.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

VaeVictis ::

DeeJay je izjavil:

Si kdo upa napovedat rezultat preiskave?
Direktor policije SDS
Direktor sove SDS
Načelnik vojske SDS
Direktor urada za preprečevanje pranja denarja SDS
Direktor NPU SDS
Direktor NIJZ SDS


Ne mislim razpravljati, če so naredili kazniva dejanja ali ne, tudi ne podpiram kaznivih dejanj ali jih zagovarjam.


Se pa sprašujem nekaj drugega.

Če bi bila sestava taka (LMŠ se lahko zamenja tudi s kako drugo stranko opozicije, če se želi):

Direktor policije LMŠ
Direktor sove LMŠ
Načelnik vojske LMŠ
Direktor urada za preprečevanje pranja denarja LMŠ
Direktor NPU LMŠ
Direktor NIJZ LMŠ

Ali bi lahko govorili o nepristranskem ali nepolitičnih osebah in bi verjeli rezultatom preiskave?

Ker tole (LMŠ v mojem oz. SDS , kakor je v primeru DeeJay-a) je slovenska realnost, pa tudi v drugih državah je praktično ista zadeve.

Sam niti nimam pametnega odgovora ali rešitve glede tega, razen tega, da se z menjavo Vlade zamenja vse nastavljene ljudi.


Mi je pa pri vseh teh razpravah glede politike vedno zanimivo, če so posamezni forumaš s sodbo strinja (običajno gre za politika s katero se forumaš strinja), je sodstvo odlično, če se pa ne, je pa sodstvo leglo korupcije (običajno gre za politika s katerim se forumaš ne strinja), pa v večini takih primerov so čisto iste osebe na položajih, pa ponavdi je enako s tožilstvom ali policijo.
Let's Go Brandon!
Slo-tech.com je postal greznica in izguba časa!
Adijo!

Zgodovina sprememb…

Barakuda1 ::

zmaugy je izjavil:

@Barakuda1

Ne. Jaz sem napisal, če me lahko kdo usmeri na dokaze o kaznivih dejanjih in kriminalu trenutne vlade.
Na to si ti odgovoril, da na forumu ne bom našel dokazov. Tvoj odgovor bi si prej zaslužil komentar, ki si ga ti zdaj postal meni, ker jaz nisem pričakoval, da bom "na forumu našel dokaze". Pričakoval sem kakšen link s strani tistih, ki so zelo glasni o svinjariah trenutne vlade, na dokaze, članke ki kaj dokazano trdijo in podobno.

Glede na to, da si sam po drugi strani od Hipatije za njene trditve zahteval dokaze, si torej sam s sabo v kontradikciji - morda celo na več kot samo en način.


8-O

A dej no ... kje in kdaj pa sem jaz decidirano trdil, da je nekdo storil kaznivo dejanje.

Če jaz zapišem nprimer:
"ČE je zadeva potekala tako, potem je to, to.

je to nekaj drugega, kot če zapišem:

"Ker je oseba xy storila to in to, je torej storuila kaznivo dejanjeX"

A opaziš pomensko razliko med pogojnikom in trdilno obliko?
Če ne, potem je nesmisel več karkoli pojasnjevati.

Smrekar1 ::

VaeVictis je izjavil:


Se pa sprašujem nekaj drugega.

Če bi bila sestava taka (LMŠ se lahko zamenja tudi s kako drugo stranko opozicije, če se želi):


Ne, ampak take sestave pač nobena druga stranka ni sposobna ne dobiti in ne zagotoviti. Če bi pujsi leteli bi bili tudi pikniki precej drugačni (manj čevapčičev, več perutničk).

Barakuda1 ::

arnecan1 je izjavil:


Jaz ne vidim suma za korupcijo pri ventilatorjih, nekateri pa toliko, da niste dokazali denarnega toka korupcije.



Zato, da bi neko dejanje okarektizirali za koruptivno, tok denarja sploh ni nujen element.
Ali je šlo za koruptivno dejanje ali ne, naj pa ugotavljajo pristojni organi (po možnosti - čimprej).

V druge dele zapisanega pa se ne bom spuščal.

perci ::

Vae Vicits Bobnarjeva je človek, ki je bil namestnik direktorjev policije pri različnih vladah. Nestrankarski človek.

Muzenic je bil direktor uppd že dolga leta (preden je lms obstajala) in je bil v času prejšnje vlade imenovan za direktorja npu.

Ko je Muzenic odšel iz uppd, je bila na njegovo bivše mesto imenovana glojnariceva, muzeniceva dotedanja namestnica. Skratka, LMS se ni obstajal takrat, ko je ona postala namestnica.

Direktorica NIJZ tudi ni bila LMS, prav tako ne Eržen, ki je bil kot vd imenovan s strani te vlade.

Če povzamem, you are full of shit.

VaeVictis ::

Še enkrat, ker vidim, da bralna sposobnost na ST zadnja leta konnkretno pada.

Nikjer nisem napisal, da so to LMŠ kadri, vprašanje je bilo hipotetične narave kot prvo.

Glede sestave pa samo tole, če ni nobene stranka tega sposobna, bi se raje zamislil nad kvaliteto "ad-hoc" ustanovljenih strank sicer, pa pustimo to.

Vsaka vlada nastavi svoje kadre, ena vlada malce bolj politične druga malce manj, ena vlada ima večji vpliv na kadre, druga manjša, čisto odvisno od njihove politične moči in interesov.

Pa vseeno so to POLITIČNO nastavljeni kadri in vprašanje, ki se mi postavlja, če bi bili te kadri iz opozicijske stranke danes, bi potem še vedno razlagali, da so to nepolitične in/ali nepristranske osebe?

Že tukaj na ST smo ljudje, ki nas večina ni v strankah, pa imamo še vedno določena politčna prepričanja in določene predsodke, zakaj potem mislite, da določeni, ki naj bi bili "nestranskarski" teh predsodkov in političnih prepričanj nimajo?

Pa sedaj ne govorim o kaki specifični osebi, ker večine, verjetno kar vseh, teh oseb, vsaj osebno ne poznam.

Plus, če so določeni predsodki oseb utemeljeni in pravilni ali ne, tukaj ni vprašanje, niti ne mislim o tem debatirati.
Let's Go Brandon!
Slo-tech.com je postal greznica in izguba časa!
Adijo!

TheBlueOne ::

VaeVictis je izjavil:


Glede sestave pa samo tole, če ni nobene stranka tega sposobna, bi se raje zamislil nad kvaliteto "ad-hoc" ustanovljenih strank sicer, pa pustimo to.


Potem na vsak nacin absolutno odpade SDS. Menda so bili glavna koalicijska stranska 3x, od tega dvakrat predcasno koncali, 2x imeli najvec poslancev in niso uspeli sestaviti vlade. Ad-hoc ustanovljene stranke so bile v obeh primerih bolj sposobne sestaviti koalicijo, ceprav niso bile relativne zmagovalke (Menda PS in LMS).

VaeVictis ::

TheBlueOne je izjavil:

VaeVictis je izjavil:


Glede sestave pa samo tole, če ni nobene stranka tega sposobna, bi se raje zamislil nad kvaliteto "ad-hoc" ustanovljenih strank sicer, pa pustimo to.


Potem na vsak nacin absolutno odpade SDS. Menda so bili glavna koalicijska stranska 3x, od tega dvakrat predcasno koncali, 2x imeli najvec poslancev in niso uspeli sestaviti vlade. Ad-hoc ustanovljene stranke so bile v obeh primerih bolj sposobne sestaviti koalicijo, ceprav niso bile relativne zmagovalke (Menda PS in LMS).


Smrekar1 razlaga, da take sestave, kakor jo je DeeJay omenil prvo in potem sem sam spremenil (hipotetično v LMŠ) noben razen SDS ne more sestaviti, sedaj pa Barakuda1 razlaga o sestavi Vlade.

Pa kaj je z Vašo spoštovano bralno sposobnostjo?
Let's Go Brandon!
Slo-tech.com je postal greznica in izguba časa!
Adijo!

TheBlueOne ::

VaeVictis je izjavil:


Pa vseeno so to POLITIČNO nastavljeni kadri in vprašanje, ki se mi postavlja, če bi bili te kadri iz opozicijske stranke danes, bi potem še vedno razlagali, da so to nepolitične in/ali nepristranske osebe?


Moras pa se zamislit, ko imas postopek, kakor v tem primeru in vlada dela menjave tam, kjer je kriticno. Recimo v primeru mask se je prakticno takoj vmesal novopeceni direktor policije in sodil brez sodisca. Sedaj bomo poslusali razna porocila preizkovalnih skupin, ki jih organizira vlada itn.

Ni fino biti v drzavi, kjer vodilna politika daje v nic vse medije, ki se z njimi ne strainjajo in to na skrajno vulgaren nacin, ko taista vlada takoj dela menjave tam, kjer se sumi njihova korupcija, ko vlada nastavi svojo preiskovalno skupino, ki jih preiskuje in ugotovi, da so super in da je za vse kriva prejsnja vlada.

Ce drzavljani dovolijo, da si stranka podredi medije in vsaj eno stopnjo sodisc je demokracija kot taka koncana. Bomo imeli Slovensko Diktaturno Stranko.

zmaugy ::

Barakuda1 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

@Barakuda1

Ne. Jaz sem napisal, če me lahko kdo usmeri na dokaze o kaznivih dejanjih in kriminalu trenutne vlade.
Na to si ti odgovoril, da na forumu ne bom našel dokazov. Tvoj odgovor bi si prej zaslužil komentar, ki si ga ti zdaj postal meni, ker jaz nisem pričakoval, da bom "na forumu našel dokaze". Pričakoval sem kakšen link s strani tistih, ki so zelo glasni o svinjariah trenutne vlade, na dokaze, članke ki kaj dokazano trdijo in podobno.

Glede na to, da si sam po drugi strani od Hipatije za njene trditve zahteval dokaze, si torej sam s sabo v kontradikciji - morda celo na več kot samo en način.


8-O

A dej no ... kje in kdaj pa sem jaz decidirano trdil, da je nekdo storil kaznivo dejanje.

Če jaz zapišem nprimer:
"ČE je zadeva potekala tako, potem je to, to.

je to nekaj drugega, kot če zapišem:

"Ker je oseba xy storila to in to, je torej storuila kaznivo dejanjeX"

A opaziš pomensko razliko med pogojnikom in trdilno obliko?
Če ne, potem je nesmisel več karkoli pojasnjevati.


V trenutnih feeding frenzy pogojih se na strani nasprotnikov trenutne vlade nihče ne ukvarja s takšnimi “finesami”.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

TheBlueOne ::

VaeVictis je izjavil:


Smrekar1 razlaga, da take sestave, kakor jo je DeeJay omenil prvo in potem sem sam spremenil (hipotetično v LMŠ) noben razen SDS ne more sestaviti, sedaj pa Barakuda1 razlaga o sestavi Vlade.

Pa kaj je z Vašo spoštovano bralno sposobnostjo?


Je na forumih je tako, da moras pisati na nacin, da ni vsakomur potrebno prebrati nekaj strani teksta, da je jasen konteskt. Je svojevrstna umetnost. Tako spreminjati zna biti neugodno.

VaeVictis ::

TheBlueOne je izjavil:

VaeVictis je izjavil:


Pa vseeno so to POLITIČNO nastavljeni kadri in vprašanje, ki se mi postavlja, če bi bili te kadri iz opozicijske stranke danes, bi potem še vedno razlagali, da so to nepolitične in/ali nepristranske osebe?


Moras pa se zamislit, ko imas postopek, kakor v tem primeru in vlada dela menjave tam, kjer je kriticno. Recimo v primeru mask se je prakticno takoj vmesal novopeceni direktor policije in sodil brez sodisca. Sedaj bomo poslusali razna porocila preizkovalnih skupin, ki jih organizira vlada itn.

Ni fino biti v drzavi, kjer vodilna politika daje v nic vse medije, ki se z njimi ne strainjajo in to na skrajno vulgaren nacin, ko taista vlada takoj dela menjave tam, kjer se sumi njihova korupcija, ko vlada nastavi svojo preiskovalno skupino, ki jih preiskuje in ugotovi, da so super in da je za vse kriva prejsnja vlada.

Ce drzavljani dovolijo, da si stranka podredi medije in vsaj eno stopnjo sodisc je demokracija kot taka koncana. Bomo imeli Slovensko Diktaturno Stranko.


Sam ne razlagam, da je trenutno Vlada delala vse pravilno, tega niti ne zagovarjam, niti ne omenjam tega.

So delali napake?

Skoraj 100%, so delali kazniva dejanja, mogoče ja, mogoče ne...


Samo vedno mi je pri teh primerih zanimivo, pa Slovenija je daleč od tega, da bi bila osamljen primer, da se nekoga zamenja in potem vsi nasprotniki vlade jokajo, da je to grožnja demokraciji, pot, ki vodi v diktaturo itn., ponavadi ta zamenjana oseba potem postane nek "whistleblower" ali pa ima celo v prihodnosti neke politične aspiracije in vso afero izkoristi za uresničtev teh politčnih aspiracij.

Seveda se v vseh teh primerih, pozabi, da je tudi prejšnja oblast odpustila določene ljudi in jih zamenjala s svojimi kadri.

Plus, tudi mediji so podrejeni določeni agendi, v večini državi so mediji bolj leve sorte, tudi v Sloveniji.

A vseeno se veliko ljudi, takoj postavi na stran medijev in medije vlada ne sme kritizirati sploh, mediji vlado lahko, vlada medijev ne?

Tudi zanimivo imamo v Sloveniji, kjer potem celo določeni novinarji, ki običajno kritizirajo določene stranke, kandidirajo na listah določenih strank.

Odlična logika, nimam kaj reči!

Slovenistan at its finest!

Ampak dajmo še naprej razlagati, da se to ne dogaja in da je vsega tega kriva samo ena specifična stranka in samo ena specifična oseba!
Let's Go Brandon!
Slo-tech.com je postal greznica in izguba časa!
Adijo!

Barakuda1 ::

VaeVictis je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

VaeVictis je izjavil:


Glede sestave pa samo tole, če ni nobene stranka tega sposobna, bi se raje zamislil nad kvaliteto "ad-hoc" ustanovljenih strank sicer, pa pustimo to.


Potem na vsak nacin absolutno odpade SDS. Menda so bili glavna koalicijska stranska 3x, od tega dvakrat predcasno koncali, 2x imeli najvec poslancev in niso uspeli sestaviti vlade. Ad-hoc ustanovljene stranke so bile v obeh primerih bolj sposobne sestaviti koalicijo, ceprav niso bile relativne zmagovalke (Menda PS in LMS).


Smrekar1 razlaga, da take sestave, kakor jo je DeeJay omenil prvo in potem sem sam spremenil (hipotetično v LMŠ) noben razen SDS ne more sestaviti, sedaj pa Barakuda1 razlaga o sestavi Vlade.

Pa kaj je z Vašo spoštovano bralno sposobnostjo?


8-O

Aaalllooo...a si že kdaj slišal za dve besedici .... se opravičujem

Ker jih namreč pričakujem v enim od prvih tvojih postov;(

Razen, če mi ne pokažeš, kje sem jaz sestavljal kakšno vlado;(

VaeVictis ::

Barakuda1...

Se opravičujem!

Pa nehava s tem, ker nikamor ne pelje.
Let's Go Brandon!
Slo-tech.com je postal greznica in izguba časa!
Adijo!
««
20 / 24
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pristranskost novinarjev v aferi z nakupovanjem mask (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
11114170 (11140) lotar123

Več podobnih tem