» »

ovratnice proti bolhami in klopi

ovratnice proti bolhami in klopi

svecka ::

Nekateri naročujete ovratnice proti bolham in klopom za male živali iz madžarske, ker naj bi bile cenejše od tistih, ki se dobijo pri nas (35€). bo kdo v kratkem kupil, da se zmenimo za skupinski nakup ali če mi posredujete kje ste kupili ovratnice, da si še sam naročim za naše zunanje falote.

Ganon ::

Po mojih izkušnjah pomagajo samo ampule. Ovratnice so za okras.

Za mačko sem kupoval Bravecto. Stisneš za vrat in pozabiš na klope za več mesecev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

Alien123 ::

jaz kupim tableto pa je.. drži kar dosti časa

fokz8 ::

na mr.petu imaš ovratnico za cca 5-7€. koliko deluje pa ne vem.

sicer pa imam sam isto mnenje- da ne deluje.

Delujejo le ampule in pa, da kompletno ščistiš stanovanje. 5% bolh je na živali, ostale pa so v stanovanju. lahk ti daš 100 ampul, če ne boš sčistil stanovanja, ti ne bo pomagalo nič.
"Creativity is contagious. Pass it on"
- AE

IL_DIAVOLO ::

V dm-u imaš za 5 evrov in drzi 3 mesece. Ovratnica foresto za 35 evrov drzi 8 mesecev.

Torej imas za 15 evrov isto zadevo. In ja zadeva preverjeno deluje.

rabelj5 ::

a obstaja kaj takega za človeka, da se ni treba skoz mazat s tistim za odganjat klope?

msjr ::

Da, ampak previdno in z ne preveč pričakovanji: https://www.consumerreports.org/insect-...

reeves ::

Ganon je izjavil:

Po mojih izkušnjah pomagajo samo ampule. Ovratnice so za okras.

Za mačko sem kupoval Bravecto. Stisneš za vrat in pozabiš na klope za več mesecev.

Bi se strinjal s tem.
Jaz sem imel Stronghold ampule, ki poleg zunanjih zajedalcev uničijo tudi notranje (gliste, trakulje).

Ganon ::

reeves je izjavil:

Ganon je izjavil:

Po mojih izkušnjah pomagajo samo ampule. Ovratnice so za okras.

Za mačko sem kupoval Bravecto. Stisneš za vrat in pozabiš na klope za več mesecev.

Bi se strinjal s tem.
Jaz sem imel Stronghold ampule, ki poleg zunanjih zajedalcev uničijo tudi notranje (gliste, trakulje).


Stronghold nudi kratkotrajno zaščito pred klopi in bolhami. Jaz sem raje uporabljal kombinacijo Bravecte (zunanji zajedalci) in Profenderja (notranji zajedalci).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

WizzardOfOZ ::

Pri nas ima pes podlaknico res gosto (haski) in ampule res ne pridejo do kože. Probal velikokrat, pa je bilo brez efekta. Pomaga pa edino ovratnica od Bayerja. Kupujem jih v Avstriji, kjer so okoli 18 evrov, pri nas skoraj 35.

Kvinta ::

Kolkor jaz vem vsaj jaz sem tak delal se ampule nanašajo direkt na kožo kak to misliš ,da ne pridejo do kože ?

WizzardOfOZ ::

Ampule so odlična zadeva za večino psov, ker ogromno lastnikov pohvali ampule. Samo na haskijih pa očitno ne delujejo najbolje.

Smo ene 3 sezone probaval, ker je vsak, ki je imel psa in smo kaj debatiral, svoje opeval, kako je en tip ampule dober, kako je drug tip ampule dober,.... Pes je pa še vedno dobival klope, četud smo mu dajal ampule, če je mimo prišel še kak pes z bolhami, je dobil tudi te. In na koncu smo ugotovili da je edina zadeva, ki res deluje na haskiju, bayerjeva ovratnica proti klopom.

Mogoče je tudi to kaj povezano:
Huskies are supremely adapted for the cold. For a start, there's their fur: It has a very soft, dense under layer which helps to insulate them (keep them warm), and then a coarse upper/over layer (often called the guard hairs) which provide a second layer of insulation and partial waterproofing.


Pa še ena zadeva. Haski je pes brez vonja. Tudi če skoči v vodo, ko pride ven, ne zaudarja, kot ostali psi, ko so mokri.

Zgodovina sprememb…

OK.d ::

Btw, tisto drago Foresto sranje je en velik nateg , sam nabavljam iz Aliexpressa in ima isti vonj kemikalija kot Foresto.Glede učinkovitosti pa vidim, da se maček ne čoha ko ima to gor, o razliki v ceni pa ne bi govorilhttps://www.aliexpress.com/item/3281414...
LPOK.d


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

S čim nad mačje bolhe? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6421065 (1391) Kayzon
»

Muc prinesel bolhe, kako se jih znebiti

Oddelek: Loža
197741 (6831) MaterVola
»

Koliko klopov je okuženih? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5820189 (17607) mirage

Ovratnico za psa (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11617142 (15592) Meizu

Več podobnih tem