» »

Apple predstavil nov poceni iPhone SE

Senior Dev ::

Takih je kar veliko ki nočejo 6 colnih Šaomijev z 6 kamerami in 16GB rama za samo 300€. Brezveze.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

hojnikb ::

nekaj nas je tut takih, ki nimamo gromozanskih rok, da bi lahko rokoval taksne telefone z eno roko. Tako da je taksen ~5" kr sweetspotć
#brezpodpisa

Vazelin ::

Meni osebno je iphone xs malo prevelik.saj se navadiš. Še vedno pa ostane feeling, da bi bilo dosti boljše pol inča manjši ekran
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

louser ::

MrStein je izjavil:

louser je izjavil:


Sedaj, ko je Jabuk končno začel odpravljati felerje glede upočasnjevanja je ta zaslon v kombinaciji s SoCom dober kombo za v prihodnost.

Nič ni "začel odpravljati felerje glede upočasnjevanja".
Upočasnjevanje v primeru slabe baterije je še vedno tu.

Upočasnjevanje glede postopnkih namestitev posodobitev in nebrisanje inštalacijskih datotek sem mislil.
Apple do nedavnega ni vedel, da mu vso posodabljanje v sistemu pusti kup dreka. Ni "vedel".

hojnikb je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Ironično je, da ma budget iPhone boljši proc od vseh ostalih high end telefonov do leta 2021:D

ironicno je tut, da so sedaj razni flagship killerji dejansko drazji od flagshipov izpred nekaj let ;((

Še večja ironija je ta, da nekdanji proizvajalci flagshipov danes hočejo prodajati srednjo klaso po premium ceni.
LG, Sony, Google, Motorola itd itd

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: louser ()

blackbfm ::

Mogoce pa zato ker med srednjo in premium ni obcutne razlike.. Sure kdor ve kaj mora gledat bo opazil, ampak povprecen uporabnik vec ne vidi

Meizu ::

Jaz imam Huawei P20 Lite pa se mi zdi kot da imam space shuttle. Seveda, kaj vec izven google mapsa, facebook, internet surfing ko rabim, vec ne nucam.

Tale jabek dejansko ne zgleda slabo, ce so se le potrudili noter vstavit dejansko kaksno konkretno kamero.

Samo kaj, ko so Applovi izdelki retardirani kar se sharinga tice. Sharat en mp3 fajl npr. z nekom je stvar doktorske dizertacije na iPhonih (vsaj vcasih je to tako bilo).

Master_Yoda ::

Na MIUI imas drugace one hand mode, kjer nastavis poljubno velikost (nekaj opcij). Ko pa delas kaj drugega in ne rabis pa imas vecji ekran ...

Dovie'andi se tovya sagain.

Zgodovina sprememb…

Horas ::

Master_Yoda je izjavil:

Na MIUI imas drugace one hand mode, kjer nastavis poljubno velikost (nekaj opcij). Ko pa delas kaj drugega in ne rabis pa imas vecji ekran ...




saj ma to večina telefonov. vsaj moj xperia xa1 ima.

m0LN4r ::

Resitev, komur je 6" prevec in 5" optimalno, naj si sposodi za 28dni 7" po tistem se bo 6" v roki sedlo enako oz. celo boljse kot 5", malo da se okorni prstni in zapestje razmigajo.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Cruz ::

Horas je izjavil:

Master_Yoda je izjavil:

Na MIUI imas drugace one hand mode, kjer nastavis poljubno velikost (nekaj opcij). Ko pa delas kaj drugega in ne rabis pa imas vecji ekran ...




saj ma to večina telefonov. vsaj moj xperia xa1 ima.
Vem, da ima Note 10. To pa je res odličen poslovni telefon, če si težki uporabnik. Tako komot telefona še nisem srečal(KeyOne je na drugem mestu), seveda pa je za moje potrebe čisto prevelik in predrag, bi prej kupil ta nov SE.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

MrStein ::

louser je izjavil:

MrStein je izjavil:

louser je izjavil:


Sedaj, ko je Jabuk končno začel odpravljati felerje glede upočasnjevanja je ta zaslon v kombinaciji s SoCom dober kombo za v prihodnost.

Nič ni "začel odpravljati felerje glede upočasnjevanja".
Upočasnjevanje v primeru slabe baterije je še vedno tu.

Upočasnjevanje glede postopnkih namestitev posodobitev in nebrisanje inštalacijskih datotek sem mislil.
Apple do nedavnega ni vedel, da mu vso posodabljanje v sistemu pusti kup dreka. Ni "vedel".

Lahko kaj več o tem?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

AndrejO ::

m0LN4r je izjavil:

Resitev, komur je 6" prevec in 5" optimalno, naj si sposodi za 28dni 7" po tistem se bo 6" v roki sedlo enako oz. celo boljse kot 5", malo da se okorni prstni in zapestje razmigajo.

Po službeni dolžnosti imam Pixel 4. Okorni prsti in zapestje se nikakor nočejo povečati za nekih 10%. Njegovega predhodnika sem že razbil, ker je praktično nemogoče, da bi ga "upravljal" z eno roko.

Hvala na predlogu, a ga bom prijazno zavrnil, skupaj z vsemi ostalimi, ki nam "predimenzionirani cegli" čisto neposredno fizično ne sedejo.
28.3 čl. Pravil: Argumentirano pritožbo mora uporabnik poslati v oddelek
Slo-Tech, tema Pritožbe. Pritožb poslanih po zasebnih sporočilih,
elektronski pošti ali odprte v obliki tem v drugih oddelkih se ne upošteva.

Vazelin ::

Jaz telefon držim tako, da z mezincem podlozim telefon na spodnjem robu. Na iphone xs mi zmanja kak inč, da bi dosegel zgornji skrajen rob s palcem.
Ne vem zakaj ne ponudijo manjš high end telefon. Kako seksi bi izgledal iphone 12pro v manjši dimezniji wub
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

VaeVictis ::

Horas je izjavil:

Master_Yoda je izjavil:

Na MIUI imas drugace one hand mode, kjer nastavis poljubno velikost (nekaj opcij). Ko pa delas kaj drugega in ne rabis pa imas vecji ekran ...




saj ma to večina telefonov. vsaj moj xperia xa1 ima.


Seveda ima, pa to redno uporabljaš?

Stipex ::

Cruz je izjavil:

Horas je izjavil:

Master_Yoda je izjavil:

Na MIUI imas drugace one hand mode, kjer nastavis poljubno velikost (nekaj opcij). Ko pa delas kaj drugega in ne rabis pa imas vecji ekran ...




saj ma to večina telefonov. vsaj moj xperia xa1 ima.
Vem, da ima Note 10. To pa je res odličen poslovni telefon, če si težki uporabnik. Tako komot telefona še nisem srečal(KeyOne je na drugem mestu), seveda pa je za moje potrebe čisto prevelik in predrag, bi prej kupil ta nov SE.

Vse ok, samo Samsungi in baterija je joj.
Sem imel Note 10 (tamali), res zelo slaba baterija. Odprl mail, odpisoval par minut in baterija padla iz 90 na 75%. N10+ je rahlo boljši, ga ima moja.
Nato sem kupil S10, podobna zgodba baterija do večera ni zdržala.
Samsung ima res zelo slab power management. Trenutno imam Huawei Mate 20 Pro, zdrži 2-3 dni iste uporabe, ampak je že malo bolj lopata :)
Kar želim izpostaviti je da razen Apple ni nobenega Android kompaktnega flagshipa z dobro baterijo.

PrihajaNodi ::

Meizu je izjavil:

Jaz imam Huawei P20 Lite pa se mi zdi kot da imam space shuttle. Seveda, kaj vec izven google mapsa, facebook, internet surfing ko rabim, vec ne nucam.

Tale jabek dejansko ne zgleda slabo, ce so se le potrudili noter vstavit dejansko kaksno konkretno kamero.

Samo kaj, ko so Applovi izdelki retardirani kar se sharinga tice. Sharat en mp3 fajl npr. z nekom je stvar doktorske dizertacije na iPhonih (vsaj vcasih je to tako bilo).


Posiljas preko whatsapa signala
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

damirj79 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Meizu je izjavil:

Jaz imam Huawei P20 Lite pa se mi zdi kot da imam space shuttle. Seveda, kaj vec izven google mapsa, facebook, internet surfing ko rabim, vec ne nucam.

Tale jabek dejansko ne zgleda slabo, ce so se le potrudili noter vstavit dejansko kaksno konkretno kamero.

Samo kaj, ko so Applovi izdelki retardirani kar se sharinga tice. Sharat en mp3 fajl npr. z nekom je stvar doktorske dizertacije na iPhonih (vsaj vcasih je to tako bilo).


Posiljas preko whatsapa signala


Rešitev po butalsko.

Zimonem ::

AndrejO je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Resitev, komur je 6" prevec in 5" optimalno, naj si sposodi za 28dni 7" po tistem se bo 6" v roki sedlo enako oz. celo boljse kot 5", malo da se okorni prstni in zapestje razmigajo.

Po službeni dolžnosti imam Pixel 4. Okorni prsti in zapestje se nikakor nočejo povečati za nekih 10%. Njegovega predhodnika sem že razbil, ker je praktično nemogoče, da bi ga "upravljal" z eno roko.

Hvala na predlogu, a ga bom prijazno zavrnil, skupaj z vsemi ostalimi, ki nam "predimenzionirani cegli" čisto neposredno fizično ne sedejo.

Kako gredo pa skupaj okorni prsti in miniaturni zasloni? Sam imam podobne probleme, pa na slabem in miniaturnem zaslonu težko napišem karkoli. Še zadeti linke v brkljalniku, mi je napor.

flameir ::

Meizu je izjavil:


Samo kaj, ko so Applovi izdelki retardirani kar se sharinga tice. Sharat en mp3 fajl npr. z nekom je stvar doktorske dizertacije na iPhonih (vsaj vcasih je to tako bilo).


Od kar imam Apple music, cca 2 leti in pol, še nisem downloadal komada z youtubea. No, imam par enournih mixov na garminovi uri, če grem laufat brez telefona.
Sicer pa bi si želel Spotify, vendar ga še zmeraj uradno ne podpirajo v slo, kar mi nikoli ne bo jasno. Če veš, da bi nekje lahko zaslužil kljub miljonom, še nekaj 10 tisoč evrov, zakaj se ne razširiš na tist trg?!

Andrej51 ::

Ta Apple (vsaj zame) postaja vse bolj realna opcija. Imam trenutno OP 6 z 6.2 ich se še nekako da shajat (čeprav mi do zgornjega roba zmanjka cca 1 cm). Nevem pa kako bo ko bo treba menjat vidim da tanov OP 8 že 6.5 inch, Pro vezija pa celo 6.7 ich. Da cen ki so praktično poravnane z Applom, Samsungom in Huaweijem sploh ne omenjam...

Horas ::

VaeVictis je izjavil:

Horas je izjavil:

Master_Yoda je izjavil:

Na MIUI imas drugace one hand mode, kjer nastavis poljubno velikost (nekaj opcij). Ko pa delas kaj drugega in ne rabis pa imas vecji ekran ...




saj ma to večina telefonov. vsaj moj xperia xa1 ima.


Seveda ima, pa to redno uporabljaš?


sploh ne. samo eniparkrat se je pojavlo po nesreči :D

Zvezdica27 ::

lp,

ravno menjavam nexus 6p. razbil ekran.

Imam vprašanje, imam ipad, pa me zanima ali je tu isto, kot je napisal nekdo zgoraj glede mp3 - torej še vedno je tu ista zaklenjenost kot na ipadu, da ni ne torrentov, niti enostavnega deljenja datotek, priklop na PC je cela muka (imam linux) in ne moreš dostopati do celega filesystema?

Torej - pri iphonih je isto - nič ne moreš, razen kar ti je apple blagoslovil?

Da ne bo pomote - kar pa je na voljo, recimo airplay - pa dela vedno in povsod.

zz

hojnikb ::

torrentov ne, razn če maš web client, enostavno deljenje je preko airdrop...
filesystem pa ni exposan, razn če jailbreakaš.
#brezpodpisa

bluefish ::

Se ravno zaradi dimenzij še kar oklepam Lumie 550. Počasi bi menjal, ampak tale reciklirana Japka ni to. Bi bilo fino, če bi prišli na plan z enakimi gabariti, a manjšimi robovi.

PrihajaNodi ::

Kaj pa na lumiji sploh lahko se delas? Youtube ne dela oziroma se browser dela na polovici. Jabuk je ok za nezahtevne uporabnike.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

hojnikb ::

Odličen otežilnik papirja in intimna igračka za nežnejši spol >:D
#brezpodpisa

bluefish ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kaj pa na lumiji sploh lahko se delas? Youtube ne dela oziroma se browser dela na polovici. Jabuk je ok za nezahtevne uporabnike.
Načeloma dela večino tistega, kar je delalo ob nakupu. Ja, tudi YT, če bi ga gledal. Sicer nepomembno.

Za ceno SE bi si pač želel telefon z manjšim zgornjim in spodnjim robom.

Vazelin ::

V Švici bo cena preračunano 427,11 Eur
Za 350 eur bi bil sweet nakup. Tako pa. eh
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

AndrejO ::

Zimonem je izjavil:

AndrejO je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Resitev, komur je 6" prevec in 5" optimalno, naj si sposodi za 28dni 7" po tistem se bo 6" v roki sedlo enako oz. celo boljse kot 5", malo da se okorni prstni in zapestje razmigajo.

Po službeni dolžnosti imam Pixel 4. Okorni prsti in zapestje se nikakor nočejo povečati za nekih 10%. Njegovega predhodnika sem že razbil, ker je praktično nemogoče, da bi ga "upravljal" z eno roko.

Hvala na predlogu, a ga bom prijazno zavrnil, skupaj z vsemi ostalimi, ki nam "predimenzionirani cegli" čisto neposredno fizično ne sedejo.

Kako gredo pa skupaj okorni prsti in miniaturni zasloni? Sam imam podobne probleme, pa na slabem in miniaturnem zaslonu težko napišem karkoli. Še zadeti linke v brkljalniku, mi je napor.

Zgrešil si, da sem se malo pošalil, ker se pri meni ne gre za okornost v prstih, temveč preprosto za dimenzije mojih dlani in prstov. Celoten "cegu" je v mojih rokah pač "cegu" in temu primerno okoren. Žal od določene starosti naprej, več ni načina, da se to še kakorkoli spremeni.

Ker so mi večji modeli posledično preveč nerodni (praktično neuporabni za to, kar jaz potrebujem), bom pač vedno pogledoval po manjših modelih.
28.3 čl. Pravil: Argumentirano pritožbo mora uporabnik poslati v oddelek
Slo-Tech, tema Pritožbe. Pritožb poslanih po zasebnih sporočilih,
elektronski pošti ali odprte v obliki tem v drugih oddelkih se ne upošteva.

bluefish ::

Vazelin je izjavil:

V Švici bo cena preračunano 427,11 Eur
Za 350 eur bi bil sweet nakup. Tako pa. eh
Na Idealu ga ima nekaj štacun. Osnovna verzija je 479 EUR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

PrihajaNodi ::

bluefish je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kaj pa na lumiji sploh lahko se delas? Youtube ne dela oziroma se browser dela na polovici. Jabuk je ok za nezahtevne uporabnike.
Načeloma dela večino tistega, kar je delalo ob nakupu. Ja, tudi YT, če bi ga gledal. Sicer nepomembno.

Za ceno SE bi si pač želel telefon z manjšim zgornjim in spodnjim robom.


Tudi Here? Jst mam sve dve 830 nekje. Hoces?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

flameir ::

Zvezdica27 je izjavil:

lp,

ravno menjavam nexus 6p. razbil ekran.

Imam vprašanje, imam ipad, pa me zanima ali je tu isto, kot je napisal nekdo zgoraj glede mp3 - torej še vedno je tu ista zaklenjenost kot na ipadu, da ni ne torrentov, niti enostavnega deljenja datotek, priklop na PC je cela muka (imam linux) in ne moreš dostopati do celega filesystema?

Torej - pri iphonih je isto - nič ne moreš, razen kar ti je apple blagoslovil?

Da ne bo pomote - kar pa je na voljo, recimo airplay - pa dela vedno in povsod.

zz


Edino kar je lahko dostopno prek USB kabla so slike. Če hočeš mp3 gor met, rabiš pa iTunes na PCju in potem v iTunes dat musko. Potem se ti kmalu sama pojavi na iPhonu v Music aplikaciji (ni instanto, ni pa slabo, drag and drop, potem pa čez nekaj časa na telefonu, brez kablovja). Sicer pa ne uporabljam, tko da kaj več ne vem povedat.

bluefish ::

PrihajaNodi je izjavil:

Tudi Here? Jst mam sve dve 830 nekje. Hoces?
Here si pred ukinitvijo nisem prenesel. Privzeta navigacija je pa res bolj švoh aka. neuporabna.
Sicer hvala za ponudbo, ampak bo slej ko prej treba na kaj novejšega.

Pa naj bo dovolj offtopica.

PrihajaNodi ::

Zakaj pa ne pobrskate malo po netu po starejsih verzijah? Jst sm dobil novi 8 plus za 300 euricev. Itak to traja potem 7 let+.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Filip8 ::

mirzad ::

cena bi mogla bit nekje 200 eur

m0LN4r ::

560eur za 128gb ? Pa kaj si nor.
Tale Iphone bi bil super za pol manj, tam ajd maksimalno 349 bi bila normalna cena za telefon z 128gb, HD LED Displayem in eno kamero.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

LeQuack ::

Vsa zahodna ekonomija je usmerjena na Ameriški trg, zato tudi zmeraj dobijo najceneje stvari, čeprav je njihov standard 3x tolk k naš.
Quack !

Vazelin ::

LeQuack je izjavil:

Vsa zahodna ekonomija je usmerjena na Ameriški trg, zato tudi zmeraj dobijo najceneje stvari, čeprav je njihov standard 3x tolk k naš.

Cena v Švici je od 449chf:)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

mtosev ::

Filip8 je izjavil:

https://www.bigbang.si/izdelki/apple-ip... budget ja
560eur? Not so budget anymore.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

deda ::

PrihajaNodi je izjavil:

Zakaj pa ne pobrskate malo po netu po starejsih verzijah? Jst sm dobil novi 8 plus za 300 euricev. Itak to traja potem 7 let+.


Z vezavo in narocnino? Ker drugace ti ne morem verjet. Lahko pa das link kot dokaz. Lp.

Egidij88 ::

Screen-to-body ratio in pa 750p ekran sta zame no-go. Raje bi šel na Pixel 3a, ki je le centimeter večji, ima ravno tako dobro kamero in updejte. Pridobiš pa resolucijo, en inč ekrana in še cenejši. Proc je pa čisto ok.

Drugi telefoni za takšen denar pa imajo druge pluse in minuse(MI 9T, RN 9S). Za 500e pa dobiš OnePlus 7T.

Ganon ::

Težko verjeti, da nekdo na tehnološkem forumu zagovarja to skrpucalo, ki se bo prodajalo za zasoljeno ceno.

aborko ::

No na prvi pogled odlična zadeva, top procesor, top kamera, sploh za video, updati verjetno 5+ let. Ampak na drugi pogled pa vidiš, da pri nas niti ni tko budget in bo 500+ € za tistih se vedno ne impresivnih 128GB (pri 4k video gre plac zelooo hitro,..). Deal breaker bo pomoje baterija - če bo zadeva zdržala ene 50% dlje od iphona 8, bo to res velik plus, če bo samo 10-20% bo pomoje razočaranje.
Zgoraj omenjeni mi9T ter redmi note 9s bodo se vedno kraljevali v 150-250€ razredu in to pomoje z boljšo baterijo ter boljšim ekranom (amoled pri mi9t) od 2-3x dražje SE2. Tudi kamere so se precej popravile pr teh budet kitajcih, sploh z gcam podporo. Video je pa res še vedno opazno slabši (npr. ni stabilizacije pri 4k).
Je pa fino, da imamo eno dodatno izbiro in da pridejo na račun ljudje, ki jamrajo na račun velikosti današnjih telefonov.

Meizu ::

Od kar imam Apple music, cca 2 leti in pol, še nisem downloadal komada z youtubea. No, imam par enournih mixov na garminovi uri, če grem laufat brez telefona.
Sicer pa bi si želel Spotify, vendar ga še zmeraj uradno ne podpirajo v slo, kar mi nikoli ne bo jasno. Če veš, da bi nekje lahko zaslužil kljub miljonom, še nekaj 10 tisoč evrov, zakaj se ne razširiš na tist trg?!


Ma saj ni problem youtube...

Problem je npr. da imas koncert nekje z nekom. Se dogovoris za repertoar, na koncu pa na tonski vaji pred koncertom pogruntas, da bi lahko odigral se eno ali dve skladbi. In ti rece kolega "ej super, poslji mi prosim sam ta dva komada na telefon, da si ju lahko preposlusam in spisem note". Dajmo glih za potrebo tega primera vzet dva moja avtorska komada, ki se nista izsla in se ju ne da dobit online. Ju imam pa na mojem iPhonu.

Kako to shareat? Brez da zgubis sto let ni sans. Apple ti ne bo pustil sharat fajla pa da se na glavo obesis. Isto je z Itunesom. Prides do kolega, ki glih snema novo plato. "Joj stari, super muzika, a bi to posheral na moj telefon iz tvojega maca, da si doma preposlusam?", reces. "Ni panike, vtakni v komp, pa prenesem", odvrne kolega.

"Jojcata no, glej ga zlomka, Mac mi pravi, da tale plejlista na tvojem telefonu ni bila narejena na mojem macu, zatorej moram ob nalaganju novih komadov na fon izbrisat celotno tvojo zbirko muzike na telefonu".

In kaj bos nardil. Ja, pozres celo zbirko komadov, ki jo bos potem se enkrat nalagal doma na telefon. Aja, bi rad te komade, zaradi katerih si zrtvoval celo zbirko koncno prenesel na domac kompjuter? Taf lak maj frend, ne gre. Aja, hoces res svojo staro zbirko muzike nazaj? Al pa samo tem novim komadom od frenda dodat par novih pesmi, da bos imel za na bicikel popoldne? Taf lak agen, tale plejlista pa ni bila skreirana na tvojem macu. Ce zelis prenesti nove komade...

Jao, jao, in se enkrat, jao. Te sprdancije so dobesedno glavni razlog, zakaj sem vse svoje apple izdelke zabrisal skozi okno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

PrihajaNodi ::

Daj no. Pizdite s tem sheranjem, jo obstajajo idealne opcije.
Fora iphona je da traja. Sestka je se danes cisto ok in uporabna.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

MrNighthawk ::

Meizu je izjavil:


Samo kaj, ko so Applovi izdelki retardirani kar se sharinga tice. Sharat en mp3 fajl npr. z nekom je stvar doktorske dizertacije na iPhonih (vsaj vcasih je to tako bilo).


Tudi sam nisem navdušen nad tem. Sem pa nagruntal, da za sharing uporabljam onedrive ali google drive. Mp3jev nimam ker imam Deezer. Prav tako Netflix, HBO Go in Amazon prime. In ne bi bil več prikrajšan za nič in tudi potrebe pp iTunes ni.

PrihajaNodi ::

A za musko van operater ne omogoci dovolj da poslusate youtube?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Brias ::

Na telekomu je mozno prednarocilo, cena odvisna od paketa...

24x17eur ( 408eur 64gb) NekiNeki, Naj C, Dostopni B in C, Neodvisni B in Mobilni net C

24x15.50eur ( 372eur 64gb) Naj B, Za dva, Dostopni A, Brezskrbni A in B, paketi Modri, Dogaja, Druga številka - Naj poslovni in Premium/Enostavni poslovni paket

https://www.telekom.si/zasebni-uporabni...

Brias ::

Edit: ne dela edit, zamenjal sem cene ...

Na telekomu je mozno prednarocilo, cena odvisna od paketa...

24x15.50eur ( 372eur 64gb) NekiNeki, Naj C, Dostopni B in C, Neodvisni B in Mobilni net C

24x17eur ( 408eur 64gb) Naj B, Za dva, Dostopni A, Brezskrbni A in B, paketi Modri, Dogaja, Druga številka - Naj poslovni in Premium/Enostavni poslovni paket

https://www.telekom.si/zasebni-uporabni...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Par vprašanj okoli Apple Watch...

Oddelek: Mobilne tehnologije
446267 (1263) gregor_m
»

iPhone nasveti (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
20527268 (17000) buttcrack
»

Apple predstavil nov poceni iPhone SE (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
32849957 (34680) MrStein
»

Apple konkretiziral mikavne storitve, novi iPhoni stavijo na objektive (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
20336412 (27008) c3p0

Več podobnih tem