» »

Statistika in COVID-19

Statistika in COVID-19

««
26 / 34
»»

nergac ::

imagodei je izjavil:

nergac je izjavil:

Najprej nam je gospod iz Šahovskega kluba Idrija demonstriral na tabli partijo Vasje Pirca.
Mogoče si kdaj slišal za Pirčevo obrambo.
Potem smo imeli turnir, sicer ekipni.
Bil sem na 1. deski.
Zastopal sem ekipo Ormoža.
Pa me je nabrisala 1. deska Psihiatrije Maribor.
Vse ostale sem nabrisal.

Urbano#Desno je izjavil:

nergac je izjavil:

V Idriji smo imeli enkrat šahovski turnir.
Bil sem komaj drugi.


Kaj pomeni šahovski turnir v Idriji. Si moral prepoznat šahovske figure? Pa se ti je pri skakaču zataknilo pa je bila samo srebrna medalja in pingo sok. :))


Na zadnjih dveh volitvah sem volil Levico (šalabajzeri), ker Mure pač ne dam pozidati.

A veš matirati s Skakačem in Lovcem?

Za začetek: nobenemu tu ni mar za tvoj napihnjen ego. Super, da si dober šahist. Super, da si dober matematik. Super, da si diplomiral pred Bolonjcem.

Še vedno pa ne znaš pokazat, kaj točno te moti pri statistiki. Od nekega matematika in šahista bi pričakovali, da je sposoben z bistveno manj ropotanja formulirati jasne povedi in izraziti kaj točno ga moti.

Še glede tistega, da so boljše nepopolne številke kot nobene številke: če snameš plašnice in se od matematike ozreš v širni svet, boš opazil, da večinoma le-ta ne deluje po silogistični logiki in da se večinoma v vsakodnevnem življenju poslužujemo induktivnega sklepanja, ne pa deduktivnega. Ker pač absolutne gotovosti praktično nikjer ni.

Če speljem to še naprej, tudi v znanosti ni absolutne gotovosti. Znanost ne predpisuje ampak opisuje (ni preskriptivna ampak desktriptivna) in vsakokratna pozicija, model, teorija je zgolj trenutni najboljši opis, ki ga znanost premore o nekem preučevanem pojavu. In ta opis začasno sprejemamo kot najboljši opis, ki je na voljo. In ta opis, ta trenutni znanstveni model popravljamo v iteracijah tako, da opravimo še več znanstvenega dela. Ne pa tako, da se zanašamo na teoretike zarot, garažne fizike, ki vsakih nekaj let prodajajo delujoč reaktor za hladno fuzijo, ali pa na internet dohtarje, ki vedo, da Covid-19 ni nevaren. Niti ne na internetne matematike, ki vedo, da nekaj ne štima s številkami, ne znajo pa tega niti formulirat.

Vse ostale alternative znanosti, kot so prerokovanje iz kart, pogled v kristalno kuglo, common sense, stare vraže, glas ljudstva, facebook ideje in osebni občutki - so se izkazale za bistveno slabše od še tako slabe znanstvene razlage.

Zato so netočne številke (ki temeljijo na morda slabi raziskavi) še vedno boljše kot nobene številke. >:D


Bravo.
Zdaj sem popolnoma zadovoljen.
Popolno napisano.
Tako da je lahko tudi meni jasno.

RedDrake ::

Slopek je izjavil:

s1m0n je izjavil:

Od tega samo 117 za nenošenje mask fizičnim osebam v zaprtih javnih prostorih.
Meni se to ne zdi prav veliko...

Zakaj se ti ne zdi veliko? Glede na število okužb?
Sam recimo, nisem zasledil niti enega, brez maske v trgovini.

Popolnoma brez maske so res redki. Jih pa vsak dan vidim ducate, ki jo imajo pod nosom, kar je efektivno enako.

imagodei ::

nergac je izjavil:

Bravo.
Zdaj sem popolnoma zadovoljen.
Popolno napisano.
Tako da je lahko tudi meni jasno.

Dvomim, da si popolnoma zadovoljen. A je Lyrica spet prijela? Seroquel? Potem še nekako verjamem.
- Hoc est qui sumus -

Urbano#Desno ::

LeQuack je izjavil:

In to gre vse v žep Kacina za vzdrževanje parcele na Krku.

Kako si uganil? Na upn nalogu je direktno njegov račun. To bo najlepša hiška na otočku.:))

nergac ::

imagodei je izjavil:

nergac je izjavil:

Bravo.
Zdaj sem popolnoma zadovoljen.
Popolno napisano.
Tako da je lahko tudi meni jasno.

Dvomim, da si popolnoma zadovoljen. A je Lyrica spet prijela? Seroquel? Potem še nekako verjamem.


Tako blizu, pa tako daleč.

Na seroquelu ratam avtist.

Leponex je bil the best. Pa sem imel smolo (morali ukiniti zaradi hudega stranskega učinka).

Zdaj sem občasno na generiku (Olanzapin), ki ne prime več, pomaga zgolj pri podaljšanju spanja.

Trenutno sem brez.

Problem so pač stranski učinki ... Pa če skoz jemlješ ni več učinkovito ...

Ampak funkcioniram v družbi in ne ogrožam ne sebe ne drugih ...

Sem pod strokovno kontrolo, če vas kaj preveč skrbi ...

Zdaj pa, če bodo uvedli spet karanteno, me boste morali tukaj malce prenašati ...

suzej ::

če bodo
ko bodo
Pridno umivajte roke, možgani so že oprani

nergac ::

Vseeno.
Zanima me samo datum.

LeQuack ::

nergac je izjavil:

Vseeno.
Zanima me samo datum.


Od oka čez 2 tedna bi rekel. To je sicer šele druga karantena od večih, če slučajno misliš da bo zadnja.
Quack !

FrRoSt ::

suzej je izjavil:

Zakaj nijz ne da ven podatkov, kje se je okužilo koliko ljudi?

Da vidimo kateri ukrepi so sploh smiselni.

Saj dajejo ven podatke! Zakaj pa NE pridejo do tebe, je pa DRUGO vprašanje!! 8-O

Od 300 in še nekaj okuženih sta bila samo dva vnosa iz tujine, VSE ostalo so RAZKROPLJENI primeri po državi!! Nekaj je tudi ŽARIŠČ, domačih, kjre odkrijejo po 20 in tudi več okuženih....

Tako da, OČISTI si UŠESA in začni POSLUŠATI in očisti si očala da boš lahko začel gledati ... ;)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

nergac ::

LeQuack je izjavil:

nergac je izjavil:

Vseeno.
Zanima me samo datum.


Od oka čez 2 tedna bi rekel. To je sicer šele druga karantena od večih, če slučajno misliš da bo zadnja.


Mene zanima samo morebitni prvi datum.

Nimam časa za otročarije oziroma špekulacije.

Se pa strinjam s tvojo oceno.

imagodei je izjavil:

nergac je izjavil:

Bravo.
Zdaj sem popolnoma zadovoljen.
Popolno napisano.
Tako da je lahko tudi meni jasno.

Dvomim, da si popolnoma zadovoljen. A je Lyrica spet prijela? Seroquel? Potem še nekako verjamem.


Pa neki napadi ad hominem oziroma kako strokovno tukaj rečete ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nergac ()

3p ::

FrRoSt je izjavil:

Od 300 in še nekaj okuženih sta bila samo dva vnosa iz tujine, VSE ostalo so RAZKROPLJENI primeri po državi!! Nekaj je tudi ŽARIŠČ, domačih, kjre odkrijejo po 20 in tudi več okuženih....


Kot je bilo že povedano, to so anekdote.

Naj dajo lepo tabelo za zadnji mesec, recimo, evo, pripravim stolpce

dan | število okuzženih | število okužb na delovnem mestu | ...v zdravstvenih ustanovah | v gostinskih lokalih | v trgovinah | pri športu | v šoli | na domačih druženjih | neznano | drugo

---
Nekaj domačih žarišč, kjer so odkrili 10 ali 20 okuženih ni nič. Pri 300+ okuženih dnevno. Pa pe tega ne povejo, če jih je bilo nekaj na dan D ali v zadnem mesecu.

Miki N ::

Verjetno je interno datum "zaprtja ograde" znan že od razglasitve barvne brošurice... še Kaco se skoraj ne trudi več igrati presenečenja ko sporoča nove številke. :))

nergac ::

31.10, 1.11. sta ključna.

CoolBits ::

Saj so že spomladi napovedali, da bodo pri drugem valu ponovno zapiranja, le da sedaj noče bit obolelih in so začelo ogromno testirat, da se najde vsaj okužene, ki ne zbolevajo.
Kaj pa ponovno testiranje prekuženosti? Eh to pa ne, tudi na prejšnje testiranje se je pozabilo.

FrRoSt ::

suzej je izjavil:

Opravili so nekaj več kot 240 tisoč testov in odkrili okoli 7.500 okuženih (okuženost še ne pomeni korone in ne obolelosti), kar predstavlja 2,5 % testiranih. Umrlo naj bi s korono okuženih 160, od katerih je velika večina starejših oseb s pridruženimi boleznimi in bi lahko umrli za katerokoli boleznijo, ki bi poslabšala njihovo stanje. Še nikoli zaradi tega ni bilo histerije in panike pa so bile številke umrlih višje.
Zdaj bi še bolj omejevali druženje, zapirali storitve in ustvarjali še več škode in ljudi prikrajševali za dohodek.
Varnostna razdalja, tudi maske in osebna higiena so edini ukrepi, ki jih opravičuje preprečevanje širjenja virusa, vse ostalo je grob poseg v človekove pravice in napad na osebno svobodo!

BRAVO!!! 8-)

Ti si BRIHTNA BUČA in v take se splača INVESTIRATI znanje in čas!! ;)

Družba, država, ... tudi zdravstvo, bolnišnice in konec koncev osebje; se pravi dohtarji in medicinske sestre imajo nekatere OMEJITVE!! 8-O

Tako, kakor ima omejitve VSAKO, tako tvoje kakor npr. moje telo!! ENA taka omejitev je MEHUR,ko se ta napovni, se začnejo pojavljati TEŽAVE, če se ta ne izprazni 8-) .... DRUGA taka omejitev je npr. ČREVESJE, ali po domače: RIT!!

TUDI TUKAJ se pojavijo TEŽAVE, ko se črevesne kapacitete NAPOLNIJO!! :))

Torej!! Naše življenje, počutje in ŠE KAJ je odvisno od teh (določenih) KAPACITET/ZMOGLJIVOSTI!!

TO je vsa UMETNOST, katero mora Buča razumeti!!;)

Ker pa si ti TUDI BRIHTNA Buča, zato VEŠ, kdo je odgovoren, kriv in zaslužen, da teh kapacitet/ zmogljivost ni VEČ in zakaj jih ni več in zakaj jih niso več PRIPRAVILI, še ko je izbruhnila epidemija na začetku leta! ;)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

3p ::

CoolBits je izjavil:

Saj so že spomladi napovedali, da bodo pri drugem valu ponovno zapiranja, le da sedaj noče bit obolelih in so začelo ogromno testirat, da se najde vsaj okužene, ki ne zbolevajo.
Kaj pa ponovno testiranje prekuženosti? Eh to pa ne, tudi na prejšnje testiranje se je pozabilo.


U, tole je še bolj "trdo" kot izjave naše ablasti.

Zapiranje niti oblasti ne dene dobro, ker jim odganja volilce. Optimum za oblast je bilo stanje konec avgusta. Ravno dovolj okužb, da lahko v miru izvajaš svoje nepovezane manevre in po potrebi žugaš s številkami.

Za domačo nalogo: vaje iz eksponentne funkcije. Kaj misliš kdo je na intenzivi? Najstniki, ki ležijo s 37.2 in igrajo igrice na telefonu? Naraščanje je počasnejše (delež resno bolnih), je pa eksponentno in, brez sprememb, koliko jih bo na intenzivi, če ponovimo še nekaj takih tednov, kot so bili zadnji?

FrRoSt ::

3p je izjavil:

FrRoSt je izjavil:

Od 300 in še nekaj okuženih sta bila samo dva vnosa iz tujine, VSE ostalo so RAZKROPLJENI primeri po državi!! Nekaj je tudi ŽARIŠČ, domačih, kjre odkrijejo po 20 in tudi več okuženih....


Kot je bilo že povedano, to so anekdote.

Naj dajo lepo tabelo za zadnji mesec, recimo, evo, pripravim stolpce

dan | število okuzženih | število okužb na delovnem mestu | ...v zdravstvenih ustanovah | v gostinskih lokalih | v trgovinah | pri športu | v šoli | na domačih druženjih | neznano | drugo

---
Nekaj domačih žarišč, kjer so odkrili 10 ali 20 okuženih ni nič. Pri 300+ okuženih dnevno. Pa še tega ne povejo, če jih je bilo nekaj na dan D ali v zadnem mesecu.

Ali je kaj ali ne, to bo verjetno težko ugotoviti, dokler tebe s tvojo exel tabelo tam ne zaposlijo!! ;)

ŠELE TAKRAT se bodo ljudje streznili, zresnili, se jim bo povrnil spomin in izboljšalo zdravje! ;)

Samo to jim je -ljudem- težko dopovedati!! :))
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

nergac ::

Hrvati so takoj napovedali da se bo stanje normaliziralo po Veliki noči 2021.

Sam se bil 11 mesecev javni uslužbenec pa so mi nekaj plačevali v neki sklad in gledam grafke ... nek drobiž ... so mi pa takoj napisali mail kako bo s karantenami in da ne rabim nič skrbeti ker bo na dolgi rok vse po starem.

LeQuack ::

3p je izjavil:

CoolBits je izjavil:

Saj so že spomladi napovedali, da bodo pri drugem valu ponovno zapiranja, le da sedaj noče bit obolelih in so začelo ogromno testirat, da se najde vsaj okužene, ki ne zbolevajo.
Kaj pa ponovno testiranje prekuženosti? Eh to pa ne, tudi na prejšnje testiranje se je pozabilo.


U, tole je še bolj "trdo" kot izjave naše ablasti.

Zapiranje niti oblasti ne dene dobro, ker jim odganja volilce. Optimum za oblast je bilo stanje konec avgusta. Ravno dovolj okužb, da lahko v miru izvajaš svoje nepovezane manevre in po potrebi žugaš s številkami.

Za domačo nalogo: vaje iz eksponentne funkcije. Kaj misliš kdo je na intenzivi? Najstniki, ki ležijo s 37.2 in igrajo igrice na telefonu? Naraščanje je počasnejše (delež resno bolnih), je pa eksponentno in, brez sprememb, koliko jih bo na intenzivi, če ponovimo še nekaj takih tednov, kot so bili zadnji?


Vlada ne rabi volivce če ni volitev. V trenutnem času lahko sprejemajo kakršnekoli zakone hočejo brez opozicije, brez referendumov, vse v imenu "nacionalne varnosti". Tudi volitve lahko premikajo v nedogled če hočejo. Tako da zapiranje je še kako v dobro oblasti.
Quack !

Kvatebrigic ::

Ja, pa hkrati še omenijo da zdaj bojo pa začeli stepavat petkove kolesarje... Vse v imenu zdravja vseh!

Telbanc ::

Kvatebrigic je izjavil:

Ja, pa hkrati še omenijo da zdaj bojo pa začeli stepavat petkove kolesarje... Vse v imenu zdravja vseh!


Kva je tle narobe. Folk dobiva kazni. Zakaj bi bili kaznovani le nekateri? Nekateri pa ne?

Pol nej nehajo pisat kazni za vse, maske vržemo dol, in do spomladi bojo prazni DOS i, marsikdo ki živi pri starših, pa bo rešil stanovanjski problem.

Sam tko ne gre, ker pol bi bla anarhija. Tko da bi bil že čas, da se neha sprenevedat, ker teli kolesarji pač niso "indijske svete krave".
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

CoolBits ::

Kolesarji bodo v skupinah po 10 in z varnostno razdaljo. Če se gremo tako naj tudi parlament ukinejo saj tam pa dobesedno pljuvajo en po drugem :))

Telbanc ::

CoolBits je izjavil:

Kolesarji bodo v skupinah po 10 in z varnostno razdaljo. Če se gremo tako naj tudi parlament ukinejo saj tam pa dobesedno pljuvajo en po drugem :))


Hvala bogu da ne živim u Ljubljani. Verjetno sledi ukrep zapiranja občin, vse ne bodo zapirali.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

CoolBits ::

Po mojem najbolje kar varjenje vrat na blokih in hišah. Po tem ne bo nikogar drugače mislečega več.

HappyPills ::

Pa sej ukrepi so že jasni kaj bo in kdaj. Tako da zdaj samo čakamo. Občine so v zadnjem 3jem rdečem paketu.

Telbanc ::

HappyPills je izjavil:

Pa sej ukrepi so že jasni kaj bo in kdaj. Tako da zdaj samo čakamo. Občine so v zadnjem 3jem rdečem paketu.



Rdeči paket se začne pri 140 v 14 dneh na 100.000. Mi pa imamo 137.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

vostok_1 ::

Are you enjoying yourselves guys and gals?
Mikroinfarkti in mikrostrdki pravite? ...Ko bo tega konec boste veseli, če boste lahko malčku še kupili eno čokolado. :)) 8-O



Maske pomagajo pravite? Zato pa hodi po celem svetu predvidljivo gor...če bi poslušali imagodeia, bi danes ... imeli isto kot povsot kjer so maske zapovedali.

Sicer pa sedaj imagodei praktično nima več opravičil, da ne upošteva mojih priporočil, oz NIJZjevih....da se zapre v hišo in vrže stran ključ. Ne mi rečt, da boš tudi v rdeči coni hodil vn imagodei?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

3p ::

Telbanc je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Pa sej ukrepi so že jasni kaj bo in kdaj. Tako da zdaj samo čakamo. Občine so v zadnjem 3jem rdečem paketu.


Rdeči paket se začne pri 140 v 14 dneh na 100.000. Mi pa imamo 137.


Kaže, da je med pogoji logični in. Torej 140/100000 v 14. dneh + vsaj 250 v bolnišnicah + vsaj 50 na intenzivni.

"Ko bi število okuženih na 100.000 prebivalcev preseglo 140, ko bi bilo polnih več kot 250 postelj z bolniki s COVID in ko bi bilo več kot 50 bolnikov na intenzivni negi, bi enostavno morali razglasiti epidemijo, sprejeti ukrepe, ki smo jih sprejemali spomladi, in tudi ti so razdeljeni na ukrepe od najmilejših do najostrejših"
( https://www.gov.si/novice/2020-10-06-pr... )

Razen če si spet premislijo.

HappyPills ::

Da mislim da je IN, no mogoče je pa vsaj 2 pogoja. Težko vedt. So pa napovedal oranžni trio že v nasljednjem tednu. Se pravi je to zadnji vikend, ko so lokali še odprti. To potrjuejo tudi dejstvo, da so že napovedal pomoč gostincem.

3p ::

vostok_1 je izjavil:

Maske pomagajo pravite? Zato pa hodi po celem svetu predvidljivo gor...


Naraščanje številk v državah, kjer je obvezna raba mask, kaže na to, da maske (kot se uporabljajo) niso zadosten ukrep. In točno nič drugega.

Pa še popravek: Številke ne grejo gor po celem svetu.

vostok_1 ::

Imagodei nam je zagotavljal, da če nosimo tisto plenico na obrazu, all will be well. Sedaj pa pravite, da v resnici bi se morali zaklenit v hiše, da bi pomagalo?
Nekaj kar trdim že 2 meseca torej?

A vi me mal trolate slučajno?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

perci ::

Kaj to pomeni 14 dni? Da mora bit ta številka 14 dni zaporedoma ali povprečje ali kaj?

HappyPills ::

Povprečje.
Ja Vostok, ostani doma itak bo dež.

Zgodovina sprememb…

CoolBits ::

Za razglasitev epidemije ni več denarja tako da jaz dvomim, da do tja pridemo. Prej bodo zmanjšali testiranja.

HappyPills ::

Razglasitev epidemije je točno določena, kdaj se bo zgodila. Tako da nevem o čem ti to lol.

vostok_1 ::

HappyPills je izjavil:

Povprečje.
Ja Vostok, ostani doma itak bo dež.


Ne razumem. Vi strašite že par mesecev, da bomo vsi umrli od mikroinfarktov, sedaj pa se posmehujete od ukrepov?


Saj bi rekel, da smo skoraj menjali vloge, čeprav ne, ker covid-19 je še vedno inkonsekvenčen blip zdravstveno IMO.

Ne razumem vaše logike več.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

HappyPills ::

Sej je nikoli nisi :).

vostok_1 ::

Hipohondrične idjote res ne razumem.

Kaj boste sedaj torej predlagali kot ukrep? Prej smo morali nosit maske, pa ni pomagalo. Kaj sedaj? Začnemo z prstom v rit?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

CoolBits ::

Če ta trenutek nehamo testirat in denar od testov namenimo kakšni bolnici za pripravo kakšne dodatne postelje, bo precej večji in boljši učinek.

HappyPills ::

Rabimo kader ne opreme, sej to govorijo će ves čas. Vostok, sej ukrepi so jasni in niso odvisno od nas. Just relax and enjoy the ride.

CoolBits ::

Kolko je kadra za 300k na dan?

vostok_1 ::

HappyPills je izjavil:

Rabimo kader ne opreme, sej to govorijo će ves čas. Vostok, sej ukrepi so jasni in niso odvisno od nas. Just relax and enjoy the ride.


Skratka, vso to nošenje mask je bilo brezveze, ker itak so ukrepi Diktator...err...i mean...stroke, nas tako ali tako doleteli?

Sedaj vam je zmanjkalo priporočil vidim...samo še JJ seznam mi boste limali.

CoolBits je izjavil:

Kolko je kadra za 300k na dan?


Mrbiti grem še jaz delat tam.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

HappyPills ::

"Potrebujejo vsaj eno leto rednega dela v intenzivni enoti, da pri svojem delu postanejo samostojni v okviru teama in z vodjo, ki lahko reši težje dileme. Za vodenje teama ali posredovanje znanja pa potrebujejo večletno delo v intenzivni enoti. Zdravniki, ki delajo v intenzivnih enotah, se za to usposabljajo še dlje. Praviloma imajo specializacijo iz anesteziologije, ki traja šest let in vključuje skoraj dve leti kroženja v različnih intenzivnih enotah, ali specializacijo iz druge specialnosti (interna medicina, nevrologija, infekcijske bolezni idr.) in nato še subspecializacijo iz intenzivne medicine, ki traja dodatno eno do dve leti."

Vostok ti se pa javi, rabijo prostovoljce na onkološkem.
Maske so seveda potrebne vendar se ukrepa drži le 60% ljudi kar je premalo zato pač sledi palica Jajota. Ne mene grdo gledat, jaz bi raje samo masko nosil, samo če ste trmasti bo pač jajo še bolj si manil roke, on obužuje dikatorsko sceno.

Zgodovina sprememb…

Okapi ::

perci je izjavil:

Kaj to pomeni 14 dni? Da mora bit ta številka 14 dni zaporedoma ali povprečje ali kaj?

Povprečje za nazaj.
V bistvu ta "14-dnevna incidenca" ni nič drugega kot število trenutno okuženih na 100.000 prebivalcev. Ker se avtomatično šteje, da okuženi po 14 dneh od pozitivnega testa ozdravijo.

Ker smo danes pri 2865 aktivnih, smo že čez 140.

Pač še ena stvar, ki bi jo lahko povedali tako, da bi bila vsakomur razumljiva.

CoolBits ::

Za denar kupiš že usposobljeno osebje, samo dovolj je treba ponudit. 300k na dan ni mala cifra.

vostok_1 ::

HappyPills je izjavil:

"Potrebujejo vsaj eno leto rednega dela v intenzivni enoti, da pri svojem delu postanejo samostojni v okviru teama in z vodjo, ki lahko reši težje dileme. Za vodenje teama ali posredovanje znanja pa potrebujejo večletno delo v intenzivni enoti. Zdravniki, ki delajo v intenzivnih enotah, se za to usposabljajo še dlje. Praviloma imajo specializacijo iz anesteziologije, ki traja šest let in vključuje skoraj dve leti kroženja v različnih intenzivnih enotah, ali specializacijo iz druge specialnosti (interna medicina, nevrologija, infekcijske bolezni idr.) in nato še subspecializacijo iz intenzivne medicine, ki traja dodatno eno do dve leti."

Vostok ti se pa javi, rabijo prostovoljce na onkološkem.
Maske so seveda potrebne vendar se ukrepa drži le 60% ljudi kar je premalo zato pač sledi palica Jajota. Ne mene grdo gledat, jaz bi raje samo masko nosil, samo če ste trmasti bo pač jajo še bolj si manil roke, on obužuje dikatorsko sceno.


Ne razumem. Smo v end times, in za pomoč pomoč pri delu se morajo ljudje še vedno 1 leto učit na strokovni šoli?
Previjat ljudi ki crkujejo v lastnih iztrebkih zna vsak mujo. Pustimo to, da smo imeli eno leto za se pripravit na downfall.


60% praviš?
Cel svet se je držal te cifre, ki si potegnil iz riti?
Zanimivo. Mogoče pa si ti eden tistih, ki je sodeloval na MK-Ultra programu, psychic daljinskega zaznavanja.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

HappyPills ::

Jaz menim, da je to odlična priložnost CoolBits in Vostok. Najdita kader in ga pripeljita za primrno ceno obdržita pa finders fee. Le pogumno. Če imata rešitve se ne držat nazaj.


Vostok ne bit tako paničen takoj no: https://covid19.healthdata.org/slovenia...

CoolBits ::

Ne gre, vlada raje plača testiranja.

HappyPills ::

Ja pol pa nimamo kej. Buckle up Dorothy.

CoolBits ::

Tako je, zavarit vrata in ostani doma.
««
26 / 34
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

OstaniZdrav - slovenska aplikacija za sledenje stikom (II) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
36445827 (30759) darkolord

Je vzpodbujanje nenošenja maske v (zaprtih) javnih prostorih kaznjivo? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Problemi človeštva
46348451 (43556) vostok_1

Več podobnih tem