» »

Statistika in COVID-19

Statistika in COVID-19

««
21 / 34
»»

s1m0n ::

3p je izjavil:

s1m0n je izjavil:

Povsod po evropi se številke povečujejo...


Razen v Španiji, Franciji, Belgiji, na Danskem, Švedski, Norveški, Estoniji, Litvi, Bosni, Črni Gori...

Drugje se pa stanje opazno slabša, ja.


So že imeli svojo porcijo pri prvem krogu...

sheeshkar ::

Coronavirus: Pubs across Scotland to shut for two weeks

Da ne bo kdo imel občutka, da se zadeve zapirajo samo pri nas.

Coronavirus killing three times more people than flu and pneumonia combined

Za vse, ki radi delajo primerjave z gripo.

s1m0n ::

Zakaj bi pa primerjal nov, nepoznan virus za katerega nimamo ne cepiva ne zdravila s takšnimi kjer jih že poznamo desetletja in imamo tudi načrt bojevanja.

Mogoče čez 10 let se bo lahko primerjal...

HulkHogan ::

sheeshkar je izjavil:


Za vse, ki radi delajo primerjave z gripo.


Covid je zložu Trumpa za cel vikend, gripa bi da ziher za vsaj 5 dni, tako da res ni primerno primerjat ta dva "prehlada".

Facebook dev ::

3p je izjavil:

s1m0n je izjavil:

Povsod po evropi se številke povečujejo...


Razen v Španiji, Franciji, Belgiji, na Danskem, Švedski, Norveški, Estoniji, Litvi, Bosni, Črni Gori...

Drugje se pa stanje opazno slabša, ja.


Iz čigave riti si pa potegnil tale zaključek?

Imaš samo za Španijo in Francijo podatek, da imaš narobe. Najbrž imaš narobe tudi pri vseh ostalih, a mislim, da je jasno, da ne veš kaj pišeš.
Francija: https://www.worldometers.info/coronavir...
Španija: https://www.worldometers.info/coronavir...
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

hator ::

s1m0n je izjavil:

3p je izjavil:

s1m0n je izjavil:

Povsod po evropi se številke povečujejo...


Razen v Španiji, Franciji, Belgiji, na Danskem, Švedski, Norveški, Estoniji, Litvi, Bosni, Črni Gori...

Drugje se pa stanje opazno slabša, ja.


So že imeli svojo porcijo pri prvem krogu...


+ Pa že imajo veliko okužb. Npr Španija 14 dnevna pojavnost 303

https://www.ecdc.europa.eu/en/cases-201...

3p ::

Facebook dev je izjavil:

3p je izjavil:

s1m0n je izjavil:

Povsod po evropi se številke povečujejo...


Razen v Španiji, Franciji, Belgiji, na Danskem, Švedski, Norveški, Estoniji, Litvi, Bosni, Črni Gori...

Drugje se pa stanje opazno slabša, ja.


Iz čigave riti si pa potegnil tale zaključek?

Imaš samo za Španijo in Francijo podatek, da imaš narobe. Najbrž imaš narobe tudi pri vseh ostalih, a mislim, da je jasno, da ne veš kaj pišeš.
Francija: https://www.worldometers.info/coronavir...
Španija: https://www.worldometers.info/coronavir...


Iz WHOjeve.

https://covid19.who.int/

(govorim pa o prirastkih v zadnjem tednu - te dnevne cifre preveč nihajo)

Še backup vir: https://covid-19.sledilnik.org/sl/world...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 3p ()

CoolBits ::

Zanimivo kako so si nekateri grafi podobni po državah, a so vsi bli na hrvaškem morju?

Facebook dev ::

Si dodal še covid sledilnik link, pa si potem ugotovil, da podatki tam ne ustrezajo tvoji trditvi, pa si ga odstranil nazaj?

https://covid-19.sledilnik.org/sl/world...

Evo tvoj link, pa klikni na grafu kritične države EU, ali pa nordijske države pa meni povsod deluje, da gre v zadnjih tednih situacija glede okužb na slabše. Mogoče se pa meni drugačen graf izpiše kot pri tebi, kaj veš.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

imagodei ::

nergac je izjavil:

A si se mogoče kdaj vprašal, da nekateri nočemo živeti v svetu, ki časti kulturo smrti?

Priznam da ne, niti si ne morem predstavljati, da bi nekomu taka neumnost prišla na misel. V svetu, kjer se medicinsko osebje v bolnišnicah (pustimo primarno zdravstvo za trenutek) skorajda pretrga na pol, v svetu, kjer smo gledali prizore izmučenih zdravnikov in medicinskih sester iz Bergama, New Yorka, ipd., v svetu, kjer zdravniki že tedne in mesece svarijo, da Covid-19 lahko preobremeni zdravstven sistem in bo preventivno potrebno zapirati oddelke, torej v svetu, kjer se zdravniki borijo za življenja Covid-19 in Necovid-19 pacientov, jaz nikoli ne bi pomislil na to, da kdo časti kulturo smrti.

Kako si ti prišel do tega, mi ni jasno.

nergac je izjavil:

Pa da na tehničem forumu zanikate očitno manipulacijo s statistiko (CCP, WHO, testi), to mi pa sploh ni jasno.

Katero očitno manipulacijo imaš v mislih? EDU linke na plano, oziroma peer reviewed študije. Vse ostalo je nakladanje.

nergac je izjavil:

Covid nima kaj dosti veze z gripo.
Računanje trendov iz nepopolnih podatkov pa ti prepuščam ...
Roza slonček.

Ne glede na to, kako nepopolni so uradni podatki, tvoji so v vsakem primeru še slabši.

Trendov kolikor jih češ: https://covid19info.live/
- Hoc est qui sumus -

3p ::

Facebook dev je izjavil:

Si dodal še covid sledilnik link, pa si potem ugotovil, da podatki tam ne ustrezajo tvoji trditvi, pa si ga odstranil nazaj?

https://covid-19.sledilnik.org/sl/world...

Evo tvoj link, pa klikni na grafu kritične države EU, ali pa nordijske države pa meni povsod deluje, da gre v zadnjih tednih situacija glede okužb na slabše. Mogoče se pa meni drugačen graf izpiše kot pri tebi, kaj veš.


Ničesar nisem odstranil (editiral sem post in dodajal, slo-tech pa malo kolca ali nekaj).

Saj sledilnik se strinja s who-jevimi podatki, razen za Švedsko, kjer sledilnik kaže slabše.

Niti slučajno ne iščem podatkov, ki bi potrjevali to ali ono "teorijo". Je niti nimam. Ne vem pa, kako eni in drugi zberejo podatke.

Kje vidiš naraščanje za omenjene države, v primerjavi s tednom prej? Saj gledamo iste grafe, kajne?

nergac ::

Nereprezentantivnost vzorca in nezanesljivost testov.

Ne mislim vas več učiti in se ponavljati.

A misliš da medicinci bazirajo svoje odločitve na tem?

To je samo ena taka rahla pomoč in to je vse.

In ja, lahko bo še kruto.

Za vse.

imagodei ::

nergac je izjavil:

Nereprezentantivnost vzorca in nezanesljivost testov.

Peer reviewed študije in EDU linki, prosim.

Ne glede na to, kako zanič so uradni podatki, so ugibanja in teorije zarote iz Fejsbuka še manj reprezentativne.

nergac je izjavil:

In ja, lahko bo še kruto.

Za vse.

Verjamem. Samo bo iz napačnih razlogov, četudi imate še tako plemenite cilje. Virus bo še vedno tu.
- Hoc est qui sumus -

nergac ::

Tudi sam to pravim.
Ampak se mu ne moremo izogniti.
Ni pa zelo nevaren.

imagodei ::

nergac je izjavil:

Ni pa zelo nevaren.

Kako ni, če se polnijo ICU oddelki? A pošljemo te ljudi v na hitro postavljene hiralnice in jim nudimo zgolj paliativno oskrbo? Morda še te ne in naj umrejo v lastnih iztrebkih? Tako rešimo kadrovski problem. Še vedno pa se ne rešimo Covida-19 kot bolnišnične okužbe. Človek po operaciji srca, pacienti na imunosupresivnih zdravilih - najbrž ni fajn, če fašejo zraven še Covid-19? Ki definitivno je občutno bolj nalezljiv kot gripa.

Če starostnikov nočemo pustiti umirati v lastnih iztrebkih, je treba imeti ljudi, ki bodo delali na ICU-jih in ljudi, ki jih bodo nadomestili, ko bodo prvi v karanteni, na bolniški ali enostavno izgoreli. Potem pa jih lahko začne primanjkovat tudi na drugih oddelkih, ki se začnejo zapirat.

Pa niso to edine nevarnosti tega virusa. Jaz nisem za paniko, sem pa za previdnost. O virusu ta hip vemo premalo, da bi lahko trdili, da je za 95% obolelih nenevaren (tudi dolgoročno). Na voljo so že verodostojni podatki, da pri nekaterih slabo počutje in splošna nizka raven energije vztraja še mesece. Nekateri športniki, ki so preboleli Covid-19 poročajo o hudem padcu telesne pripravljenosti, ki se ravno tako vleče še tedne po preboleli bolezni.
- Hoc est qui sumus -

pirat ::

Virus se je izkazal tudi za zelo uporaben pripomoček pri prefiltriranju ljudi na idiote in na razumne. Žal so idioti vse bolj glasni in vse bolj idiotski.
Slo-tech ima težavo, ker nekaterih posameznikov ne moreš sistemko ignorirati. Pri Facebooku je super opcija "unfollow" ali pa "snooze for thirty days". Ugotoviš, da če ignorirap samo 2% ljudi (največjih idiotov) se število idiotizmov zmanjša za vsaj 80%.
Enako bi bilo tukaj.

tikitoki ::

jernejl je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Stari ljudje so edini, ki jih treba "zaščitit". Vse ostale naj pustijo pr miru.

Hja, če bi imeli zelo učinkovit pravosodni sistem, bi lahko namesto ukrepov ljudem dajali zgolj priporočila. Vendar bi po drugi strani od vsakogar terjali odgovornost. Če bi denimo virus prenesel na nekoga, ki bi potem zaradi tega umrl, bi te lahko obsodili za uboj ali vsaj povzročitev smrti iz malomarnosti, če nisi naredil vsega, kar si mogel narediti, da bi prenos virusa preprečil.

Potem ko bi nekaj ljudi za nekaj let vtaknili v ječo, bi vsi tisti, ki tako zelo ljubite svobodo, začeli nositi deset mask hkrati, si vsakih 10 minut razkuževali roke in se izogibali drugim na 10 m razdalje.


To je ze sedaj kaznivo dejanje. Problem je dokazati, da je nekdo iz malomarnosti okuzil nekoga in povzrocil njegovo smrt.

Imagodei, a ne bi pobrisla se vse groznje z metanjem granitnih kock in podobno nesnago?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

sharp126325 ::

Trenutno sem v Hrvaški, tle tud glumijo po radiju da je folk kriv,ker se družijo in bla, bla....

Sit dog, sit...
Thats right, you are good boy....

suzej ::

Imam preprosto - EKONOMSKO - vprasanje glede morebitne razsiritve te epidemije in morebitnih prihodnjih; Kako lahko v 2 miljonski drzavi z BDP cez 50 milijard usd, 300 postelj (ali pa 3000!?) predstavlja "resen problem"?? Pa saj nismo Burundi? V resni krizi mora 300 postelj zagotovit obcina kot so domzale, 30 pa tudi spodnji duplek. Ce je za celo drzavo 300 postelj "resen problem", je treba cimprej na Dunaj poslat prosnjo za aneksacijo. Naslednjega excel uradnika ki vije roke nad potrebo 300 postelj mora vlada odpustit, in postavit takega ki bo povedal "kolikor postelj bomo potrebovali, toliko jih bomo zagotovili."
Pridno umivajte roke, možgani so že oprani

s1m0n ::

Kako ni, če se polnijo ICU oddelki?

To, da se polnijo ICU oddelki pa se lahko kar zahvalimo vladi ter zdravstvu... Kolegica pravi, da imajo pri njih samo 4 postelje. No prosta je trenutno samo še ena! Hvala lepa pa tako zdravstvo!

Pa v celotni državi nimamo kapacitet za 100 ljudi pri 2 milijonskem prebivalstvu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: s1m0n ()

Smurf ::

suzej je izjavil:

Imam preprosto - EKONOMSKO - vprasanje glede morebitne razsiritve te epidemije in morebitnih prihodnjih; Kako lahko v 2 miljonski drzavi z BDP cez 50 milijard usd, 300 postelj (ali pa 3000!?) predstavlja "resen problem"?? Pa saj nismo Burundi? V resni krizi mora 300 postelj zagotovit obcina kot so domzale, 30 pa tudi spodnji duplek. Ce je za celo drzavo 300 postelj "resen problem", je treba cimprej na Dunaj poslat prosnjo za aneksacijo. Naslednjega excel uradnika ki vije roke nad potrebo 300 postelj mora vlada odpustit, in postavit takega ki bo povedal "kolikor postelj bomo potrebovali, toliko jih bomo zagotovili."

Sej bottleneck niso fizicno postelje, ampak aparature in kader. Budget za zdrastvo je taksen kakrsen je.

Senior Dev ::

Kdaj policijska ura?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Urbano#Desno ::

suzej je izjavil:

Imam preprosto - EKONOMSKO - vprasanje glede morebitne razsiritve te epidemije in morebitnih prihodnjih; Kako lahko v 2 miljonski drzavi z BDP cez 50 milijard usd, 300 postelj (ali pa 3000!?) predstavlja "resen problem"?? Pa saj nismo Burundi? V resni krizi mora 300 postelj zagotovit obcina kot so domzale, 30 pa tudi spodnji duplek. Ce je za celo drzavo 300 postelj "resen problem", je treba cimprej na Dunaj poslat prosnjo za aneksacijo. Naslednjega excel uradnika ki vije roke nad potrebo 300 postelj mora vlada odpustit, in postavit takega ki bo povedal "kolikor postelj bomo potrebovali, toliko jih bomo zagotovili."


Pismenost se ti močno izboljšala kot da si tole od nekje prekopiral. :))

Naročilnica za 300, 3000 ali pa 30.000 postelj ni problem od kje boš pa dobil folk da ti bodo brisali rit in štelali ventilator medtem ko boš v umetni komi pa ne vem.

imagodei ::

s1m0n je izjavil:

Kako ni, če se polnijo ICU oddelki?

To, da se polnijo ICU oddelki pa se lahko kar zahvalimo vladi ter zdravstvu... Kolegica pravi, da imajo pri njih samo 4 postelje. No prosta je trenutno samo še ena! Hvala lepa pa tako zdravstvo!

Pa v celotni državi nimamo kapacitet za 100 ljudi pri 2 milijonskem prebivalstvu.

In rešitev, ki jo predlagaš je, da se množično začnemo vesti neodgovorno in še hitreje zapolnimo tiste 4 postelje v bolnišnici, kjer dela tvoja kolegica? Ker pač: "Na, prokleta vlada, na! Prov ti je! Ti že pokažem! Kaj pa nisi prej mislila, vlada zagamana!"

Al kako to zgleda?
- Hoc est qui sumus -

s1m0n ::

Meni je popolnoma vseeno kako se vi vedete ali je to neodgovorno ali otročje... Jaz bom za sebe že poskrbel. Državi pa se kot kaže "fučka" za vas/nas. Če v pol letu ni uspelo ne vladi ne zdravstvu narediti popolnoma nič pa seveda tudi meni ni potrebno naredit popolnoma nič, da se išče rešitev ker to ni moja naloga! Svojo bom že opravil (maske, higiena...)

Smurf ::

s1m0n je izjavil:

Meni je popolnoma vseeno kako se vi vedete ali je to neodgovorno ali otročje... Jaz bom za sebe že poskrbel. Državi pa se kot kaže "fučka" za vas/nas. Če v pol letu ni uspelo ne vladi ne zdravstvu narediti popolnoma nič pa seveda tudi meni ni potrebno naredit popolnoma nič, da se išče rešitev ker to ni moja naloga! Svojo bom že opravil (maske, higiena...)

Glede na to, da so nekoliko povečali število postelj (za nekih 100), trditev da niso naredili "popolnoma nic" ne drzi. Poleg tega imamo tudi precej vecje zaloge (npr. mask) kot smo jih imeli spomladi.

3p ::

suzej je izjavil:

Imam preprosto - EKONOMSKO - vprasanje glede morebitne razsiritve te epidemije in morebitnih prihodnjih; Kako lahko v 2 miljonski drzavi z BDP cez 50 milijard usd, 300 postelj (ali pa 3000!?) predstavlja "resen problem"?? Pa saj nismo Burundi? V resni krizi mora 300 postelj zagotovit obcina kot so domzale, 30 pa tudi spodnji duplek. Ce je za celo drzavo 300 postelj "resen problem", je treba cimprej na Dunaj poslat prosnjo za aneksacijo. Naslednjega excel uradnika ki vije roke nad potrebo 300 postelj mora vlada odpustit, in postavit takega ki bo povedal "kolikor postelj bomo potrebovali, toliko jih bomo zagotovili."


A misliš, da te postelja pozdravi covid-a? Potem sploh ni problema, postelje imamo vsi doma.

"Morda nekateri še vedno ne razumejo, da ni problem poskrbeti za 300 tudi 500 covid-19 bolnikov, samo v tem primeru ne bomo mogli nuditi zdravstvene oskrbe drugim,...saj veste, če ima letalo 150 sedežev in je na letelišču v čakalnici 300 ljudi, jih bo 150 ostalo na letališču"
( https://twitter.com/MatejaLogar/status/... )

pirat ::

Saj vlada zahteva samo to, da vsak opravi svojo nalogo in nosi masko, skrbi za higieno ter socialno distanco.
Zgolj eni penasti trdijo, da to pomeni poseg v njihove pravice in grejo potem kolesarit.
Ker nočejo socialne distance. Ker se hočejo še malo drenjati (očitno je edini način, da pridejo do fizičnega stika z žensko ta, da se to zgodi "kao nenamenona" v prenapolnjenem lokalu polnem ustrezno pijanih).

darkolord ::

imagodei je izjavil:

s1m0n je izjavil:

Kako ni, če se polnijo ICU oddelki?

To, da se polnijo ICU oddelki pa se lahko kar zahvalimo vladi ter zdravstvu... Kolegica pravi, da imajo pri njih samo 4 postelje. No prosta je trenutno samo še ena! Hvala lepa pa tako zdravstvo!

Pa v celotni državi nimamo kapacitet za 100 ljudi pri 2 milijonskem prebivalstvu.

In rešitev, ki jo predlagaš je, da se množično začnemo vesti neodgovorno in še hitreje zapolnimo tiste 4 postelje v bolnišnici, kjer dela tvoja kolegica? Ker pač: "Na, prokleta vlada, na! Prov ti je! Ti že pokažem! Kaj pa nisi prej mislila, vlada zagamana!"

Al kako to zgleda?
Podobno razmišljanje kot tistih, ki pravijo, "ja potem bo pa počilo". In bodo isto sranje, proti kateremu se hočejo boriti, potencirali 1000x.

Kot tisti mož, ki je v Izoli ubil urologa, ker je njegovo zdravljenje potekalo prepočasi. In je ukinil edinega urologa na obali. Rezultat:


Ja, super! (sarkazem).

Zgodovina sprememb…

suzej ::

pirat je izjavil:

Saj vlada zahteva samo to, da vsak opravi svojo nalogo in nosi masko, skrbi za higieno ter socialno distanco.
Zgolj eni penasti trdijo, da to pomeni poseg v njihove pravice in grejo potem kolesarit.
Ker nočejo socialne distance. Ker se hočejo še malo drenjati (očitno je edini način, da pridejo do fizičnega stika z žensko ta, da se to zgodi "kao nenamenona" v prenapolnjenem lokalu polnem ustrezno pijanih).

Spet ta strawman. Proti smo zapiranjem.

Urbano#Desno je izjavil:

suzej je izjavil:

Imam preprosto - EKONOMSKO - vprasanje glede morebitne razsiritve te epidemije in morebitnih prihodnjih; Kako lahko v 2 miljonski drzavi z BDP cez 50 milijard usd, 300 postelj (ali pa 3000!?) predstavlja "resen problem"?? Pa saj nismo Burundi? V resni krizi mora 300 postelj zagotovit obcina kot so domzale, 30 pa tudi spodnji duplek. Ce je za celo drzavo 300 postelj "resen problem", je treba cimprej na Dunaj poslat prosnjo za aneksacijo. Naslednjega excel uradnika ki vije roke nad potrebo 300 postelj mora vlada odpustit, in postavit takega ki bo povedal "kolikor postelj bomo potrebovali, toliko jih bomo zagotovili."


Pismenost se ti močno izboljšala kot da si tole od nekje prekopiral. :))

Naročilnica za 300, 3000 ali pa 30.000 postelj ni problem od kje boš pa dobil folk da ti bodo brisali rit in štelali ventilator medtem ko boš v umetni komi pa ne vem.

Baje je med migranti en kup zdravnikov, inženirjev,.. lahko zaposlimo njih
Pridno umivajte roke, možgani so že oprani

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: suzej ()

s1m0n ::

Saj lokali bodo hitro zaprti... Vsaj takšni, ki točijo le pijačo. Dobro bi bilo tudi, da se prepove točenje alkoholnih pijač od določene ure dalje.

@pirat, kar se postelj tiče težko verjamem (vsaj ne za te na intenzivnih oddelkih). Kapacitete urejajo sedaj, torej veliko prepozno.

vostok_1 ::

Tudi, če je covid 2x gripa je to še vedno mala malica glede na vse katastrofe, ki jih je človeštvo preživelo.
Zaenkrat je še vedno za vast majority of people, nekje med prehladom in gripo. Za preostanek pa malo bolj neprijetna reč. To so uradne statistike, ne moje mnenje.

Dejstvo je, da covid še zdaleč ni tako nevaren in ljudje so postali ekstremno bojazljivi pred vsako nevarnostjo.
Če nas bi danes sovieti/nacisti napadli, bi nas pometali kot za šalo.
Če nas napade fanj oborožen bataljon ISISovcev, zahodna evropa nepreklicno in brezpogojno kapitulira v 2 tednih.
Garantiram vam.
Bojimo/te se lastnih senc.

Zato je jasno, da nekaj med prehladom in gripo for the vas majority of people je popolnoma paraliziralo naš svet.

Sicer pa mislim, da se nima več smisla pretirano kregati. Ladja je odplula. Nizkotni sadisti pa si manejo roke.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

gozdar1 ::

pirat je izjavil:

Saj vlada zahteva samo to, da vsak opravi svojo nalogo in nosi masko, skrbi za higieno ter socialno distanco.


To počnemo verjetno celo bolj kot marsikco, ki nam dnevno pridiga, kaj bi morali početi. Ampak očitno to ni dovolj.

3p ::

vostok_1 je izjavil:

Tudi, če je covid 2x gripa je to še vedno mala malica glede na vse katastrofe, ki jih je človeštvo preživelo.
...
Če nas napade fanj oborožen bataljon ISISovcev, zahodna evropa nepreklicno in brezpogojno kapitulira v 2 tednih.
...
Zato je jasno, da nekaj med prehladom in gripo for the vas majority of people je popolnoma paraliziralo naš svet.


1) Seveda. Skoraj nihče ne dvomi, da bo v vsakem primeru vsaj tam nekje ~99% ljudi covid preživelo. Zdaj, ali bo to 99% ali 99.99% in ali je to pomembno, pa je najbrž odvisno od tega, kdo v tistih 0.99 pade, kajne?

2) Hehe. Bataljon jih še že zberejo. Drugače pa se vidi, da se nisi kaj preveč po tistih krajih gibal. A misliš, da tam moderni dečki niso snežinkice? Malo morgen.

3) Vse katastrofe, ki jih zelo rad omenjaš, so paralizirale svet. Še bolj kot tole.

vostok_1 ::

1.) Jaz osebno sem že povedal, da tak rizik je meni povsem sprejemljiv. Tudi če bom crkoval v lastnih iztrebkih. V življenju delam bistveno bolj nevarne reči kot covid. Zame je to no brainer.

2.) V tretjem svetu je še veliko "hard men", dol je efeminizacija še vedno močna stigma in redkost. Garantiram vam, da 200 oboroženih nigerijcev z dobro vodjo, povsem podredi slovenijo. Kot za šalo.
Smo videli na posnetkih, kako se vojaki zahodnih sil v hummveju predajo par skoraj neoboroženim motociklistom.

3.) And yet people still weren't as afraid. Bili so paralizirani ker so jim bombe uničevale hiše in infrastrukturo, a vseeno so šli med partizane v hladno in mokro gmajno.
Smo postali generacije totalnih bojazljivcev. To je neizpodbitno dejstvo.
Tudi če bi covid bil 10x o kar je sedaj, komaj pridemo na Spanish flu level type of event. Pa še takrat so ljudje pogumno prodirali naprej.

Želite lockdown?
Ga boste v kratkem dobili.

Jaz pa ne mislim se držat policijske ure.

PS. Kot rečeno...borit se za svet z trenutnimi trendi je waste of time. Po eni strani je morda boljše da propade in "build back better".
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

HulkHogan ::

vostok_1 je izjavil:

Garantiram vam, da 200 oboroženih nigerijcev z dobro vodjo, povsem podredi slovenijo. Kot za šalo.


General Butt naked je že dolgo nazaj prešaltal na pot miru. Kakšnih drugih vojščakov pa Afrika ni nikoli sproducirala, tako da dvomim da nas bojo okupirali.

sharp126325 ::

vostok_1 je izjavil:

1.) Jaz osebno sem že povedal, da tak rizik je meni povsem sprejemljiv. Tudi če bom crkoval v lastnih iztrebkih. V življenju delam bistveno bolj nevarne reči kot covid. Zame je to no brainer.

2.) V tretjem svetu je še veliko "hard men", dol je efeminizacija še vedno močna stigma in redkost. Garantiram vam, da 200 oboroženih nigerijcev z dbro vodjo, povsem podredi slovenijo. Kot za šalo.
Smo videli na posnetkih, kako vojaki zahodnih sil v hummveju predajo par skoraj neoboroženim motociklistom.

3.) And yet people still weren't as afraid. Bili so paralizirani ker so jim bombe uničevale hiše in infrastrukturo, a vseeno so šli med partizane v hladno in mokro gmajno.
Smo postali generacije totalnih bojazljivcev. To je neizpodbitno dejstvo.
Tudi če bi covid bil 10x o kar je sedaj, komaj pridemo na Spanish flu level type of event. Pa še takrat so ljudje pogumno prodirali naprej.



Pol to konec koncev, sploh ni slaba ideja, da se to popuca.Koleteralna škoda je pa itak pri vsaki stvari. Tile milenijci tle gor pa kakor vidim, tud niso lih neka prihodnost.

vostok_1 ::

Exaclty. Let it burn. Nimam konja v tej dirki. Za imagodeia in njegove mikroinfarkte pa se ne mislim borit. Naj uživa v policijski uri.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Kvatebrigic ::

"Pristop do vseh tistih, ki odlok kršijo, bo precej strožji, kot smo ga bili vajeni. Če smo petkove kolesarje spremljali stoično, brez intenzitete, brez legitimiranja, bo od jutri naprej to drugače," je napovedal Hojs.

Spet laja Hojs, spet usmerjajo energijo tja, kamor ni treba. Spet se s tem ukvarjajo ljudje, ki niso kompetenti (odstopljeni) in potem se vi tu čudite, zakaj nekaterim dol visi za ukrepe?
Odstopljeni ministri in vladni govorci nam diktirajo življenje in zdaj se sprašujemo zakaj ima narod čez glavo tega. Sama negativa, represija in samo še hujše bo. In ne, ne pravim da virusa ni.

Okapi ::

vostok_1 je izjavil:

Garantiram vam, da 200 oboroženih nigerijcev z dobro vodjo, povsem podredi slovenijo. Kot za šalo.
:)) Jaz ti pa garantiram, da teh 200 Nigerijcev deset specialcev razhajka v pol ure. Ker se oni znajo v glavnem samo na ves glas dreti in na slepo pošiljati dolge rafale naokoli. O kakršnikoli vojaški taktiki se jim sanja ne.

vostok_1 ::

Perhaps so. Ampak to ne pomeni, da smo mi sposobni. Zgolj pomeni, da imamo več sreče kot pameti.

Lahko pa malo modificiramo. 200 ruralnih kitajcev z moderno vojaško tehnologijo.
Could easily take us.
Še takrat pa bi moral poslušati imagodeia kako svinec v ranah lahko povzroča nevrološke probleme na stara leta.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Badwolff ::

Da mal skrenemo. Kok se vas bo ceplo za gripo?

vostok_1 ::

Jaz ne.

I'm going commando.
Come at me Covid!

PS. For the record. Jaz sem svojo ICU postlo odstopil imagodeiu.
Pa naj me še kdaj zmerja. I just saved your fucking life bro.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

darkolord ::

To svojo besedo bi kaj hitro snedel, ko bi se vklopil survival instinct.

vostok_1 ::

Za v stanju delirija jasno ne morem odgovarjat. Dokler bi me mentalne kapacitete držale pa bi bolnikom za mikroinfarkte in mikrostrdke dal prednost.

Edino kar me trenutno res muči je, kdaj bo Covid-2x. Že vsaj dve vrhovni inštituciji sta dosedaj nam grozili z njim, ne vem pa kdaj bo spuščen.
Ampak predvidevam, ravno tako po njihovih besedah, da ne preden bo svet "set up".
Take it as you will.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

suzej ::

Badwolff je izjavil:

Da mal skrenemo. Kok se vas bo ceplo za gripo?

Ne bom. Saj ukrepi za zaustavitev gripe in korone so enaki, torej letos gripe ne bo veliko. Tudi na južni polobli, kjer so imeli pred kratkim zimo je ni bilo.
Pridno umivajte roke, možgani so že oprani

vostok_1 ::

PS. Prisežem pri vsem živem, da vas ne trolam. Osebno, resnično vrjamem v nadaljevanje. Ali bo ali ne bo 100% nisem...vrjamem pa da bo.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

belo mleko ::

Kljub vsemu sem vceraj prebral, da so naredili seznam resnejsih bolezni. Torej bodo covid histeriki morali pocakati v vrsti in ne bodo vec ne-covid bolnikov iz postelj na plocnik metali.
https://il9.picdn.net/shutterstock/videos/6059618/thumb/8.jpg

suzej ::

s1m0n je izjavil:

Saj lokali bodo hitro zaprti... Vsaj takšni, ki točijo le pijačo. Dobro bi bilo tudi, da se prepove točenje alkoholnih pijač od določene ure dalje.


Se pravi lahko naročim ene perutničke in 10 piv pa korone ni, eno pivo brez hrane in korona je :))
Pridno umivajte roke, možgani so že oprani

3p ::

vostok_1 je izjavil:

PS. Prisežem pri vsem živem, da vas ne trolam. Osebno, resnično vrjamem v nadaljevanje. Ali bo ali ne bo 100% nisem...vrjamem pa da bo.


Seveda bo "nadaljevanje". Še za vsako epidemijo/pandemijo je prišla naslednja.
««
21 / 34
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

OstaniZdrav - slovenska aplikacija za sledenje stikom (II) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
36446130 (31062) darkolord

Je vzpodbujanje nenošenja maske v (zaprtih) javnih prostorih kaznjivo? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Problemi človeštva
46348991 (44096) vostok_1

Več podobnih tem