» »

Call of Duty: Warzone

Call of Duty: Warzone

«
1
2

AapocalypseE ::

Activision yesterday announced that its next Call of Duty game, called Warzone, is launching today. At around 8 AM PST, owners of Modern Warfare will be able to experience the Warzone couple of hours before everyone, while the rest of the players will have to wait until noon PST to play. The game itself is a massive, free-to-play, battle royale style game that can fit 150 players in the single match and is cross-play enabled, meaning that folks with PCs can join forces with Xbox and PlayStation players. The download size of the game is going to be around 80-100 GB alone, so players will have to free up some space on their disks for that. Below you can watch the trailer and see how the game looks before it officially drops today.

https://www.techpowerup.com/264633/acti...

T-h-o-r ::

A to pomen, da se bomo mogli Pcjaši fajtat proti konzolašem, ki imajo avtomatsko omogočen aimbot?
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

oo7 ::

V prvih 24 urah ima igra več kot 6 miljonov igralcev.

Call of Duty Warzone Hits Over 6 Million Players in its First 24 Hours, Greatly Surpassing Fortnite and Apex Legends

dolenc ::

Ino, kdo se je strelal?

vaščan ::

Itak če je free bodo vsi probal jaz sem danes probal sem imel občutek kot bi špilal BF4 samo, da mi veliko slabše igra dela. Še zvečer s kolegom malo probava potem gre pa vrjetno v delete.

DrDre95 ::

vaščan je izjavil:

kot bi špilal BF4


Ravno to sem včeraj sam pomislil ko sem videl da folk skoči s stavbe in odpre padalo. Pa tudi ene mape ko teče skozi mesto in preskakuje zide so mi dale popolnoma BF4 vtis.

fishstick ::

še komu crasha ?

bedarija ::

ja konstantno nekje po 5 minutah. lahko samo sedim v meniju, igram igro ali trening, konstantno ven meče brez nobenih sporočil

dolenc ::

Jst morem priznat, da mi ni všeč, tko na hitro. Bom še kako odšpilov vrjetno, če mogoče česa ne vidm.

Dela pa, ni nč vn metal in zmogljivost je kar v lepih fps, pa nimam nevem kaj sistema, rx480.

LeXani ::

Tist z gulagom mi ni všeč.. zaenkrat velik kempanja.. Igralnost spodobna.
Čas prve prijave 04.11.2005

m0f0x ::

Meni je pa kar všeč, glede na ostale BR, ki sem jih sprobal (PUBG, Apex, Fortnite, CS: Danger Zone). Gulag in možnost, da te soigralca lahko nazaj kupita, je dobra ideja.

Ne morem pa primerjat z novejšimi BF, ker jih od BF3 nisem igral. Meni še ni crashala.

bedarija ::

po včerajšnem updajtu dela BP. men je kul ker je mešanca PUBG in fortnite. je "realna" kul grafika, dost pozicij za zaklon in pa nima tolk addonov in attachmentov za orožja da moraš 5 minut stat pa razmišlat kaj vzet. orožja so po barvah ko fortnite.

gavrin ::

disk read error. skoz crasha.

hojnikb ::

disk ti je crknu
#brezpodpisa

gavrin ::

Hehe, mislim da ne, ker ostalo dela.
Sedaj spet prišel do tretjga treninga in vrže ven.
Bo treba še mal počakat da zrihtajo.

Alien123 ::

bedarija je izjavil:

po včerajšnem updajtu dela BP. men je kul ker je mešanca PUBG in fortnite. je "realna" kul grafika, dost pozicij za zaklon in pa nima tolk addonov in attachmentov za orožja da moraš 5 minut stat pa razmišlat kaj vzet. orožja so po barvah ko fortnite.


Pri pubgiju, ko si nadrkan, sploh ne razmišljaš več za attachmente..

Tu pa je videt, da ni recoila, laufajo kot da so na koki..

rezator ::

Imam win 8.1. Mi noce delat, ker naj bi rabil win 10. Igra kdo, pa nima win 10?
Some people feel the rain. Others just get wet.

hojnikb ::

upgrejdaj ze enkrat na win10, no :)
#brezpodpisa

bedarija ::

je že uspeh da nima XP

opeter ::

Windows 10 je zunaj že pet let. Mogoče bi bil že počasi čas, da naredite nadgradnjo (ki je še vedno brezplačna, hmmm).

Novih komericalnih zadev pa bo vse manj za Windows 8.1, kaj šele 7.
https://www.ghacks.net/2020/01/14/windo...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

m0f0x ::

Alien123 je izjavil:

bedarija je izjavil:

po včerajšnem updajtu dela BP. men je kul ker je mešanca PUBG in fortnite. je "realna" kul grafika, dost pozicij za zaklon in pa nima tolk addonov in attachmentov za orožja da moraš 5 minut stat pa razmišlat kaj vzet. orožja so po barvah ko fortnite.


Pri pubgiju, ko si nadrkan, sploh ne razmišljaš več za attachmente..

Tu pa je videt, da ni recoila, laufajo kot da so na koki..


Pri vsaki igri, kjer si nadrkan, ne rabiš razmišljat, verjetno tudi pri warzone.

Če imaš no recoil macro, potem res ni recoila.... V vsakem primeru je igra boljša kot PUBG, vsaj meni osebno.

Tac20 ::

Zadeva je OK, je bolj "arkadna" kar mi odgovarja ker naredi zadevo bolj zabavno za vse (ne kot pubg kjer je krivulja učenja nora če ne znaš ciljat, upoštevat recoile itd, ne boš zadel nič in je zelo frustirajoče za igrat - ni zabavno).
Zato, ker če si nek noob v PUBG ne boš niti prišel do killa, medtem, ko je tole za ljudi, ki nimajo toliko časa vlagat v učenje samega špila prov zabavna zadeva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tac20 ()

vaščan ::

Jaz sem bil prepričan, da bom po parih igrah zadevo zbrisal sedaj pa že vsak večer s kolegi kakšno rundo odšpilamo vredu igra. Edino moti me na koncu tisti mali krogi. Tisto je pa čisti kaos ponavadi veliko folka ostane in vsi laufajo v tisti mali krog tako, da če nisi že prej v centru kroga nakampiran je bolj od sreče odvisno kot kaj drugega. Bi bilo bolje na koncu, ko ostane še ene 15ljudi kot ožanje kroga v nedogled pustit malo večji krog in naredit notr en objective nekaj na čas naprimer 10minut omejitve kdo prvi pride do nekega radia pokliče helikopter in zadrži tam pozicijo kakšno minuto zmaga.

T-h-o-r ::

Včeraj enkrat pognal. Fukne me not sam s pištolco? Kako dobim boljši stuff :D Pa na mapi s 150 igralci sem se sprehajal po dveh stavbah in nisem srečal nikogar, nato pa sem skočil sprevelike višine in se ubil :'(
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

DOOM_er ::

povsod ležijo stvari po tleh, malo poglej po bajtah, imaš zaboje, imaš prosto raztresene stvari. Potem zbiraš denar da si lahko kupiš airdrop s svojim loadoutom. Načeloma pa ja, če se vržeš dol bolj stran ne boš srečal nikogar. Proti koncu ko se krog začne ožati pa srečaš praktično povsod kakšnega.
Robots will steal your job. But that's OK

novak-t ::

T-h-o-r je izjavil:

nato pa sem skočil sprevelike višine in se ubil :'(


Uporabi padalo, ga imaš za večkratno uporabo. Na računalniku je tipka space, za konzole pa ne vem.

Če kdo igra, naj me doda, da kakšno odigramo: franckosir#2561

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: novak-t ()

T-h-o-r ::

Woo, 1. kill s pištolco in 1. kill v gulagu :)) ne vem a mi zelo trokira, ampak zelo dolgo sem ga moral streljati, daj e padel :D
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

AapocalypseE ::

Ta warzone ni c od coda, če se mene vpraša.

Kar nekaj so tole naredili.

Mogoče ok za otroke, ampak meni ne potegne.

T-h-o-r ::

Meni je kul, ker temu posvečam par minutk na dan, da ni preveč taktično in ne vem kaj vse :D
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

DarwiN ::

S PUBG se seveda ne more primerjat, ampak glede na to, da PUBG crkuje pod težo cheaterjev, je vredno poskusit ta Warzone... še posebej zdaj, ko so dodali SOLO mode.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

T-h-o-r ::

warzone solo jeee 8-)
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Alien123 ::

DarwiN je izjavil:

S PUBG se seveda ne more primerjat, ampak glede na to, da PUBG crkuje pod težo cheaterjev, je vredno poskusit ta Warzone... še posebej zdaj, ko so dodali SOLO mode.


Točno tako. Pubg nima konkurence, špil dejansko laufa solidno. Ampak čiterji bojo zjebali tole igro.

T-h-o-r ::

Na internetih že lahko spremljamo posnetke čiterjev v warzone

čeprav razlika med cheat "aimbotom" in dovoljenim "aim assistom" je minorna
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

rezator ::

Kaj še komu dela nabije temperaturo CPU do konca in se računalnik ugasne?
Some people feel the rain. Others just get wet.

hojnikb ::

ne, zjahan hladilnik mas..
#brezpodpisa

rezator ::

Če nimaš kaj pametnega za povedat, bodi rajši tiho.
Some people feel the rain. Others just get wet.

hojnikb ::

in kaksen odgovor si pricakoval? Igra ti nemore povzrocit, da se ti racunalnik ugasne. Tezavo imas z hladilnikom; ali fuc ventilator, slaba pasta, heatpipi spucscajo ali je pa enostavno slabo pritrjen..
#brezpodpisa

vaščan ::

Dejansko ti švoh hladi. Če ti zabije temperaturo.
Ti pa iz prve roke povem moj i7 cpu je obremenjen okrog 70-80% pa imam fps lock tako, da bi bil lahko še več.
i5 proc od kolega je pa ves čas na 100%.
Tako da ja igra zna ponucat in zato se greje procesor in rama kar dost porabi rabiš met vsaj 16gb.

hojnikb ::

Igra NI problem. Problem je drugje. Ce masina ni stabilna ali delujoca, ko je procesor na 100%, to ni krivec igra ali program, ki to obremenjuje, ampak hlajenje/maticna itd..
#brezpodpisa

rezator ::

https://www.getdroidtips.com/fix-call-o...

Sem glih kar včeraj preigral TW three kingdoms an ultra. Se mi zdi, da tudi tam nebi delalo, če bi bilo nekaj fizično narobe z računalnikom, naprimer ventilator. Imam prav?

rama imam 24 gb
Some people feel the rain. Others just get wet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rezator ()

hojnikb ::

zazeni prime95, nastavi small ftts in se cudi.
#brezpodpisa

Filip8 ::

Ezekiel#22123 če hhoče kdo igrat

rezator ::

Evo dela. Znižal grafiko (malenkost), nasnel nove gonilnike za gpu. špilam že več kot uro
Some people feel the rain. Others just get wet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rezator ()

vaščan ::

Uredu dela ampak vseeno malo preveri temperature od grafične in proceorja, če se ti preveč greje procesor bolje dat 30-50eur za nov hladilnik kakor da kaj uničiš.

m0f0x ::

Pay to win M14 EBR blueprints - Part 2 with new evidence 8-O

https://www.reddit.com/r/CODWarzone/com...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0f0x ()

rezator ::

Še komu crosplay communication ne dela? Na začetku 3 min dela, potem pa vse tiho.
Some people feel the rain. Others just get wet.

T-h-o-r ::

men (na pc) dela vse ok
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Vanadium ::

Ali kdo od vas še špila to in bi šel malo v kompaniji? Trenutno iščem soigralce da najdemo enigma blueprint v stadionu.

J.McLane ::

Čisto nič ne vem COD, pa me zanima ali je mogoče na PS4 igrati crossplay s tistimi na PC in če je to možno ali je zastonj? Za XBox je baje treba imeti neko naročnino, a za PS4 tudi?

Sprašujem za nečaka, ker si želi igrat med drugim tudi Warzone. Pa tudi bolj tako na splošno, v čem je PS4 slabša varinata od PC?
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

Taip4n ::

Ja, je možno. Sam igram preko PC s kolegi, ki imajo PS4. Sem pa tudi naložil COD WZ na PS4 in špilal bp. Nimam PS Plus-a.
Na PS4 lahko priklopiš tipkovnico in miško, če te moti aiming na kontrolerju...

Kakšna je razlika PC/PS4 ne vem. ker sem na PS4 igral ravno 20 min :)
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Playerunknown's Battlegrounds (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
48665980 (1299) oo7
»

Call of Duty : Modern Warfare [4] (2019) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19123983 (6875) D3m
»

Valorant

Oddelek: Igre
343157 (1844) bedarija
»

Nocoj premiera Call of Duty battle royale

Oddelek: Novice / Igre
155277 (1483) Sc0ut
»

Fortnite (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5312167 (7141) yayo

Več podobnih tem