» »

Sony Android TV - problem z YouTube

Sony Android TV - problem z YouTube

Fadil ::

Pozdravljeni,

zadnje čase sem opazil da mi na Sony TV android šteka YouTube. 3 leta je delal BP, sedaj pa opažam, da je najprej ko sem zagnal YouTube zmrznil, tako da sem TV resetiral in je delovalo normalno naprej. Ker mi je bilo to zelo moteče, sem želel odstraniti YouTube iz TV , vendar ga ne morem, oziroma ne znam. V Google Play lahko samo odmestim posodobitve in tako sem tudi nekajkrat naredil in je delovalo. Sinoči pa sem izgubil zvok in dobesedno je metalo ven iz YouTube. Če sem preko mobitela stream-al na Tv deluje BP.
Najprej bi poizkusil z odstranitvijo YouTube iz TV in bi ga ponovno instaliral nazaj, vendar kot sem že predhodno napisal to ne znam.
Razmišljal sem že, da bi si iz Kitajske naročil kakšen poceni TV box in bi vse to kar imam sedaj že na TV uporabljal preko Tv box-a, če ima to sploh kakšen smisel. Kaj bi bilo najbolje da storim, da bi YouTube spet normalno deloval? YouTube gledam več kot TV.

starboi ::

Chromecast bo odlična zadeva za to, kar ti potrebuješ.

Fadil ::

Lahko malo bolj razložiš?

Fadil ::

Danes sem obiskal prodajalno Harvey Norman v Ljubljani in na oddelku s TV sem povprašal prodajalca glede moje težave. Povedal mi je, da android TV po približno treh letih nima več podpore in naj bi s tem tudi precej izgubil na funkcionalnosti.

Svetoval mi je tako, kot sem predvidel. Naj si kupim kakšen Android TV box in preko njega uporabljam vse potrebne aplikacije. Operacijski sistem pri Smart TV z leti počepne. Jbg

Torej bi sedaj potreboval kakšen dober in cenovno ugoden Android TV box. Kakšen predlog ali nasvet?

Lp

buttcrack ::

Naloži si smart youtube tv apk in se losaš še oglasov.
Sam imam 5+ let star sony pa dela tekoče.

Fadil ::

Sem že poizkusil vendar ne gre.

Fadil ::

Sem sedaj zrihtal. Bom testiral, pa da vidim.
Zaenkrat hvala za namig.

Lp

Fadil ::

Na svojem TV ne najdem brskalnika.
In tudi na Google Play,ko hočem poiskati določeno aplikacijo, ne morem vtipkati črke, saj mi sploh ne pokaže tipkovince. Včasih sem to lahko, sedaj pa ko grem v okno kjer piše iskanje, mi tipkovnice ne pokaže.
Kaj storiti?

Mavrik ::

Daj naredi factory reset TVja ker imaš zgleda nekaj polomljeno.
The truth is rarely pure and never simple.

buttcrack ::

Točn to, factory reset potem pa usb ključ priklopi z zlovdanimi apk-ji in naloži.
Kakšen aptoide for tv je praktičen.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Android tv box (strani: 1 2 3 4145 146 147 148 )

Oddelek: Zvok in slika
73561129597 (389604) Mavrik
»

Android box vs Apple TV?

Oddelek: Pomoč in nasveti
317380 (4153) Map
»

Android TV

Oddelek: Zvok in slika
325516 (4698) XS!D3
»

SiOL box

Oddelek: Strojna oprema
233643 (1829) luuxiii
»

Kako bi najlažje gledal YouTube na TV? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5112627 (9992) tebodi

Več podobnih tem