» »

Hobi modeliranje-trgovine?

Hobi modeliranje-trgovine?

GabrieLeo ::

Lotil sem se izdelave čolniča, zdaj pa sem v iskanju manjših cevi ter smrekic/križišč za pumpanje vode itd.
Bi mi lahko priporočali res dobro založeno trgovino za take zadeve? Za hobi modeliranje torej (?)...

Hvala že vnaprej,
Jan

pero50 ::

v tujini hobbyking, v sloveniji pa take trgovine logično hudičevo težko preživijo.

TheBlueOne ::

mihec87 ::

Trenutno mi na pamet pade mibomodeli, delko ma nekaj malega, potem pa čez mejo lindinger.at pa der-schweighofer.. Ostalo pa hobbyking,banggood,ali,ebay..

matobeli ::

hobi trgovine so večinoma šle, kar pa ne pomeni da se delov ne da dobit. Dobiš jih v trgovinah ki se specializirajo za segment v industriji. npr. cevke,smrekce, ipd dobiš v trgovinah z hidravliko in pnevmatiko, vijake v trgovini z vijaki (npr. Kamm), gumjaste izdelke v trgovini z gumjastimi izdelki,... Veliko teh zadev dobiš tudi v trgovinah z avtodeli

Tinex -tesnilna in ležajna tehnika
Kamm - navtika, železnina, predvsem pa vijaki
Gumitehna - gumjasti izdelki
Impedanca, Conrad, IC elektronika in še kakšen, Ebax - elektronika

mzakelj ::

Če misliš delati makete ti priporočam da si omisliš 3d printer. Boš ogromno lahko sam naredil. Modelarji jih uporabljamo za vse mogoče. V maketarstvu pa je v bistvu še bolj uporaben. Stolp za vodo recimo natisneš pokrov, vmes kos cevi in spodaj spet print in tako naprej.

Poglej si tukaj kaj se vse da narediti. :
https://www.thingiverse.com/search?q=ra...

p.s. ni to edina stran s modeli, jih je še nekaj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero luč za kolo kupiti?

Oddelek: Šport
485793 (90) DamijanD
»

Poceni cerada

Oddelek: Loža
111349 (1006) al1976
»

zunanji priklop za SATA disk

Oddelek: Strojna oprema
71003 (900) solatko
»

Samo optični izhod na TV

Oddelek: Zvok in slika
161518 (1367) neosonic
»

Dodajanje RAMa

Oddelek: Strojna oprema
91244 (905) hojnikb

Več podobnih tem