» »

Deljeni Netflix račun

Deljeni Netflix račun

«
1
2

Nikonja ::

Zdravo ekipa

Iskreno neda se mi plačevat 12 eur na mesec za Netflix premium, ampak če ga delimo na 4 osebe, nas pride vsakega po 3 eura na mesec, kaj je ok.
Zaradi tega iščem partnerje, vsak dobi svoj profil, zmenimo se za plačilo preko Revoulta, če vidimo da kdo iskorišča in uporablja več kot eden profil leti van "no refund"

Če vas resno zanima mi pišite na ZS

Imam tudi naročnino na Google Music/Youtube premium in Adobe Lightroom/Photoshop če koga zanima lahko tudi to delimo, ker mi je iskreno pun k... teh naročnin.

P.S. Lahko vidite da imam profil tukaj že 13 let, tko da nisem nategun in ziher ne želim riskirat profil na Slotechu zaradi 9 eur!!!

bedarija ::

kako je s katalogom v sloveniji je še zmeraj porazen proti zda? če hočeš gledat vse kar ponuja zda kaj je potrebno naredit, če morda veš

Nikonja ::

Manjši je še vedno kot za ZDA ampak se nekaj najde, skozi prihajajo nove nadaljevanke tko da je za gledat. Dfinitivno ni vreden 12 eur za premium account (samo zaradi 4k) ampak če ga deliš je potem kar ok cena.

Mr_Globus ::

Meni bi prišel prav, če imaš še mesto.

neocodexx ::

A nas ne bojo banali, če redno dostopaš z različnih IP...? A nima netflix tudi omejitve koliko naprav naenkrat lahko streama?

offtopic: sem šel za foro pogledat svoj profil pa vidim da sem tukaj že 14 let.. uff, zdaj se pa res starina počutim:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neocodexx ()

mambli ::

Netflix celo podpira deljenje računa. Ni važno iz katerega IP-ja dostopaš.

neocodexx ::

According to a survey conducted by Magid for CNBC, just under 10 percent of Netflix users do not pay for their accounts. Thirty-five percent of millennials share passwords for streaming services, compared to 19 percent of Generation X and 13 percent of Baby Boomers. Out of Netflix's 137 million customers, 13.7 million are not paying $9.95 a month.

Though Netflix isn't ready to announce a plan to crack down on password sharing, Peters said in the interview: "We continue to monitor it so we're looking at the situation. We'll see those consumer-friendly ways to push on the edges of that."

In a section on Passwords and Account Access, Netflix suggests that they may terminate an account thought to be used by members outside of the user's household.


Mene samo skrbi, da potem ne bi banali še tvoje naprave s katero gledaš, ker ima vsak device svoj registriran ID, to bi lahko na hitro spucali če bi želeli.

Ampak verjetno ne bojo, ker imaš upravičene komentarje kot je tale: "I have kids in college they are in different zip codes but still a part of my household." čeprav mene še vedno malo skrbi, dostikrat pridejo tile mass ban hamerji brez opozoril, ampak Netflixu za 3€ na mesec bi se res bilo težko upreti.

Matevz96 ::

Pomojem ne rabite skrbet zaradi banov, uporabljamo že par let na isti način brez težav. Vsak uporabnik si ustvari svoj "račun" in ima svojo predloge gledanja ipd.

Se pa strinjam, da je 12€ malo veliko, da bi sam plačeval.
#hooldthedoor

Killermode ::

Js si ga delim z naročnino iz turcije kjer pride 4k cca 7€/mesec. 1 acc v turciji in trije v sloveniji. Netflix niti opozori ne.

neocodexx ::

Ok, potem pa ne bi smelo biti problema za par slovenčkov sploh ne..:))

Ampak v primerjavi z našimi slovenskimi HDTV paketi je 12€ za 4K netflix še vedno poceni. Je pa res da še nisem videl kaj ponujajo za Slo.

feryz ::

Jaz plačujem dva accounta in jih delim med sirote jerice. Ampak sta že zapolnjena, drugače bi ti poklonil en dostop.
Kako Netflix ne opozori, za vsakega pove, kje se kdo prihefta gor. In vsi dobijo različno vsebino, odvisno v kateri državi so. Na istem accountu.

Mavrik ::

bedarija je izjavil:

kako je s katalogom v sloveniji je še zmeraj porazen proti zda? če hočeš gledat vse kar ponuja zda kaj je potrebno naredit, če morda veš


Situacija niti približno ni tako preprosta, ker se vedno več dogaja da imamo v Sloveniji serije, ki jih v ZDA na Netflixu ni. Predvsem zaradi fragmentacije trga.
The truth is rarely pure and never simple.

polde66 ::

Sprobaj HBO go za 6 eur in 2 lahko gledata naenkrat. Slo podnapisi, veliko izbire serij in filmov in 7 dnevni free account. Sem se prijavil in takoj odjavil ostaja pa 7 dnevni free preizkus. Kvaliteta je HD
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

link_up ::

Je 12e res prevec? To sta dve pivi navsezadnje...
In and Out

terryww ::

Problem je, ker se teh piv nabere - mobi 2 pivi, bio odpadki 3 piva, časovni zamik za TV 1 pivo, voda 4 piva. Računalnika in interneta še niti prižgal nisi, pa si že pijan.
It is the night. My body's weak.
I'm on the run. No time to sleep.

recmajkemi ::

SaaS nas bo pojebal ... :'(
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

Nikonja ::

Zanimanja je kar nekaj, ampak sem dobil 3 prostovoljca.
Zdaj bomo testirali en mesec in če se obnese kul, imamo vsi Netflix za 3eur na mesec :)

P.S.
Če Netflix vpraša vsi smo v isti bajti :) :)

Mavrik ::

terryww je izjavil:

Problem je, ker se teh piv nabere - mobi 2 pivi, bio odpadki 3 piva, časovni zamik za TV 1 pivo, voda 4 piva. Računalnika in interneta še niti prižgal nisi, pa si že pijan.


Če odpoveš nategunske TV naročnine za 70EUR+ se najde kar precej placa za streaming storitve.
The truth is rarely pure and never simple.

neocodexx ::

Mavrik je izjavil:

terryww je izjavil:

Problem je, ker se teh piv nabere - mobi 2 pivi, bio odpadki 3 piva, časovni zamik za TV 1 pivo, voda 4 piva. Računalnika in interneta še niti prižgal nisi, pa si že pijan.


Če odpoveš nategunske TV naročnine za 70EUR+ se najde kar precej placa za streaming storitve.


Jap, ampak če Netflix ponuja to opcija da si lahko 4je delimo en account kar izgleda da je že nekako norma pri 10% vseh userjev, zakaj bi potem plačeval 12€. Jaz sem za, pa če je Nikonja že zafilal 4/4 se mogoče še kdo drugi javi za kreiranje 2. skupine. Meni ne vem če se bi dalo ubadat s tem da to vodim, bi pa šel zraven.

Enron x86 ::

Jaz bi tudi zizal zraven, če se še kdo opogumi in zastavi skupino :)

Lp
Core i5-4690K@4.7| ASUS MAXIMUS VII HERO| 16 GB Corsair LP DDR3 1866 MHz|
ASUS 970 STRIX| SB Z OEM| Samsung 840 EVO 250 GB|
Seagate 2 TB| EVGA SuperNOVA G2 750 W| Fractal Define R4

pedalo ::

Tudi jaz sem lahko zraven.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pedalo ()

mgermo ::

Četrti tukaj.

jopar ::

Tudi jaz sem zraven, če kdo odpove oz. se sestavi nova skupina.

feryz ::

Kakšna sirotinja! Folk tukaj bi se pretrgal za evro ali dva. Mesečno.

Killermode ::

feryz je izjavil:

Kakšna sirotinja! Folk tukaj bi se pretrgal za evro ali dva. Mesečno.

Evro,dva,...,osem x Nstoritev = Lahko hitro preseže 50€ ali več na mesec.
Pri minimalni do povprečni plači je to hitro lahko tudi 10% celotnega mesečnega dohodka.

T-h-o-r ::

Ma ta netflix je bil kul na začetku. Zdaj ima pa vsak kurac palac, ki je imel kdaj vsaj eno popularno serijo, svoj streaming service in tako moraš biti prijavljen na 5 zadev, da lahko gledaš vse. Ker stvari več niso zbrane na enem mestu.

HBOjeve so na HBO
Disneyjeve so na Disneyju
Amazon ima svoje
Hulu
celo jebeni CBS je naredil svojega zarad Star Trek Drekovery
še Hanna Barbera risanke so dosegljive samo na njihovem streaming servisu lol
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

bedarija ::

in potem bo prišel nekdo ki bo reku daj mi 50€ pa dobiš vse streaming service v paketu in BAM, ponovni izum kabelske ... vsi se zavedamo da bo slej ko prej do tega prišlo. drugače pa super da je zanimanje za deljenje računov, naj kar ta tema ostane za iskanje partnerjev.

2dark ::

link_up je izjavil:

Je 12e res prevec? To sta dve pivi navsezadnje...


Kakšne pire pa ti to piješ, da je po tvoje 1 pivo 6€. LOl.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

T-h-o-r ::

norveške
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

bedarija ::

zdaj je pa treba še 6 ljudi za nordVPN najt da te pride 0,52€ na mesec pa lahko gledaš filme iz skoraj katerega koli kataloga države =)

Sanches000 ::

Jaz bi preko nordvpn-a delil ameriški netflix...a se to da?

Nikonja ::

Če koga zanima imam prostor za še enega!
Javite na ZS

bedarija ::

je še kdo za nordVPN?

Nikonja ::

NordVPN preverjeno dela?

bedarija ::

dela že dela. bi se pa lahko nekje po forumu koga našlo ki ve kaj več o tem. edine skrbi so da ne vem koliko časa bo netflix toleriral da ljudje preskočijo iz ene države kar na enkrat v US server, prav tako se mi zdi da full HD dela medtem ko 4k zna prek VPN-a štekat. to jst govorim samo kar sem okoli raziskoval. fajn bi blo koga ki dejansko to uproablja najti.

111111111111 ::

Saj imate 30 dnevni money back guarantee...

mgermo ::

A bi kdo delil nordVPN? Ravno zaradi ameriškega netflixa in disney+ me zanima. Baje je 6 devices, če daš na router, to pomeni 6 folka. Za 3 leta je cca 111€, 75€ za leto.

s1ck ::

Tudi jaz se priporocam pridruzitvi za NordVPN, ce se nas zbere toliko.

borut1300 ::

Tudi jaz bi se pridruzil NordVPN. Sem testiral ExpressVPN. Zadeva deluje BP, tako, da verjetno NordVPN enako. Bi se pa pridruzil tudi Nikonji za Netflix, če je še prostor. Lp

bedarija ::

pa je za 6 devices? ker jst ne bi dajal na router samo na tv-ju bi aplikacijo imel, ker ne želim da gredo vse stvari preko zda, samo za TV rabim

mgermo ::

Če je tv android, lahko daš gor. Drugače pa bodisi router in na njega tv, ali pa vpn na compu pa se na to tv poveže in pač poženeš app, ko rabiš vpn.

modelno1 ::

Če ima kdo kakšen slot za NF frej, se priporočam.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

mgermo ::

Jaz sem našel svojo nf skupino in prvi vtisi so super, res ogromno zadev, sploh ne veš kaj bi gledal prej. Ampak usa trg ima celo 8x toliko filmov in serij, in če se da z vpnom za par € do tega dostopati, zakaj ne. Tako, da če bi kdo organiziral vpn skupino, sem in.

rawlit ::

Če se organizira NordVPN skupina sem zraven.
Če prav vidim akcijska cena velja samo še nekaj ur. Koliko nas je?

borut1300 ::

Jaz sem zraven. :)

mgermo ::

111.82€ za 3 leta je najbolj p/p (mogoče kdo najde še kako kodo). Vsak da 20, tisti ki organizira ima popust. To je manj kot 1€ na mesec.
1. mgermo
2. markezi
3. borut1300
4. s1ck
5. bedarija?
Lahko pa tudi kak mesec testiramo.

borut1300 ::

Sem takoj za.

šernk ::

če je še prostor za VPN dodam zraven, 20eur za 3 leta je zastonj.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

mgermo ::

6. šernk
Če je bedarija zraven je to to.
Narobe sem ceno napisal, bila je brez davka za usa, za nas je 136€. Za enega 25€. Lahko jaz plačam, lahko kdo drug.

borut1300 ::

Je res. Pa še ekcija je sedaj, če vzamemo 3 letni plan dobimo zraven še darilo. Mesec, leto, dve ali tri leti (odvisno od sreče) še potem zastonj.

Zgodovina sprememb…

«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Netflix (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Zvok in slika
1189231524 (10320) gregyk
»

Delitev NordVPN

Oddelek: Omrežja in internet
101514 (504) rogerg
»

VPN (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
5615317 (5991) rkobarov
»

VPN s Slovenskim IP

Oddelek: Omrežja in internet
161902 (1531) Voluharr
»

Kateri VPN ponudnik vzet?

Oddelek: Omrežja in internet
417600 (4290) Badwolff

Več podobnih tem