» »

Bedasti "filmi" na Kanal A

Bedasti "filmi" na Kanal A

1
2
»

M&M ::

Ej ljudje a mislite da ima POP TV zasebno ladjo (čezoceanko), da jim TV - LIMONADE iz mehike vozi. A se zavedate kolk more to bit materiala če je vsaka po 500 delov. NA TONE.
M&M

R33D3M33R ::

Tanker >:D
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Kaboom ::

kaj mate kaj obkroženo v sporedu? jaz imam naprimer "Married With Children" na Kanalu A, pa pol tiste tri smešne serije (obkrožene, samo redko gledam). Pro7 po 22 uri. Drugače pa če sem pred TVjem je vklopljen na Discovery.

Filma s TV programa nisem gledal že več kot dva mesca.
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

McHusch ::

Tkole bom reku, televizije skorajda ne gledam več. Vse novice (ne samo računalniške) dobim na internetu prej in hitreje kot na televiziji, po možnosti še iz več različnih virov ter z različnimi pogledi. Za gledanje TV za zabavo pa, na žalost, ni več časa, razen med vikendi, ko pa naša Televizija res ne premore kvalitetnega programa.

Edini kanal, ki ga redno gledam, je Discovery Channel. Danes npr. imajo ob devetih Crime Night.

_Mortal_ ::

To je sramota. Jz tud gledam samo še včasih Discovery
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Thomas ::

Ko so se prvič pojavili slovenski podnapisi na Discoveryju, sem enmu prjatlu reku, da se mi je zadnjič zazdelo, da vidim slovenske podnapise na DC! Diagnosticiral je, da je nekaj narobe z mano. Potem sem previdno prilijal olja na ogenj, da ga je že začenjalo resno skrbeti.

Ampak od takrat naprej, gleda DC pol Slovenije, opažam.

Romunske reklame bodo morali nadomestiti s slovenskimi.

Tko to gre ja ... A kanal in POP TV sta zenit morda že prešla.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Imortales ::

Dokler bo pol slovenskih babic gledalo esmeralde & co. bo vsaj POP ostal v zenitu. Pol pa jih bo še kanal a začel rolat.
To sporočilo se bo samo uničilo čez 5 sekund.

fRiK0 ::

Discovery, National Geographic, Animal planet, MTV, Viva, Čarli TV :D & Mad about you@AKanal
Hvala

LP Tadej

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fRiK0 ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TV Pika odhaja, prihaja POP BRIO

Oddelek: Loža
447829 (5331) Tarzan
»

Nacionalka - drugič

Oddelek: Sedem umetnosti
301997 (1379) PersonaRudis
»

Kdo sestavlja sporede slovenskih TV postaj??

Oddelek: Sedem umetnosti
264483 (3841) flipflop
»

NACIONALKA IMA VELIKO DENARJA

Oddelek: Loža
342622 (2202) blue96
»

Kdo gleda nanizanko J.A.G na POP - TV

Oddelek: Loža
402313 (1930) OZZY

Več podobnih tem