» »

Izkušnje z vračili izdelkov preko amazona

Izkušnje z vračili izdelkov preko amazona

techuser ::

Imate dobre izkušnje z vračili izdelkov preko amazona? Kaj komplicirajo ali nič?
  • zaklenil: bluefish ()

mahoni ::

techuser je izjavil:

Imate dobre izkušnje z vračili izdelkov preko amazona? Kaj komplicirajo ali nič?

Kupujem ze leta in leta in nikoli nisem imel tezav z vracili, celo vrnil sem izdelek brez embalaze in dobil vracilo se preden je izdelek prisel do njih.

Je pa res, da sem tam reden kupec in na tedenski ravni narocim vsaj 1-2 izdelka.

Ganon ::

Ne komplicirajo. Vrnili so mi denar za izdelek in poštnino, ko sem poslal nazaj.

techuser ::

Kul, hvala.

koyotee ::

Ganon je izjavil:

Ne komplicirajo. Vrnili so mi denar za izdelek in poštnino, ko sem poslal nazaj.


Vrnejo del poštnine.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Ganon ::

koyotee je izjavil:

Ganon je izjavil:

Ne komplicirajo. Vrnili so mi denar za izdelek in poštnino, ko sem poslal nazaj.


Vrnejo del poštnine.


Dobil sem nazaj, kolikor sem plačal.

TadejPer ::

Sam imam dobro izkušnjo z vračilom. Izdelek se je po malo manj kot letu pokvaril, na amazonu pa ni bilo več možnosti za vračilo. Sem jih kar poklical (kakšen Skype ali viber out je najceneje) in so brez problema bili za vračilo denarja, če jim izdelek vrnem. Paket sem poslal priporočeno (cca. 8€), še isti dan sem jim poslal račun in sledilno številko. Takoj so mi vrnili denar za poštnino, po prejetju izdelka pa tudi celoten znesek, ki sem ga plačal za izdelek.

bluefish ::

Ena tema zadošča: Amazon - vračilo blaga


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poštnina pri vračilu Amazon.de

Oddelek: Omrežja in internet
318626 (1184) tikitoki
»

Mindfactory garancija -problem (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9812319 (6532) Mitja358
»

Garancija - vrnitev kupnine

Oddelek: Pomoč in nasveti
251603 (1213) MrStein
»

amazon nategancija - kaj narediti

Oddelek: Kaj kupiti
344804 (2427) radmannsdorf
»

Odstop od naročila

Oddelek: Loža
111781 (1394) SaXsIm

Več podobnih tem